Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#1551) Winner_hun válasza BloodyEddie (#1550) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy időben elszaporodtak a hasolnó csalós e-mailek, aztán jött a captcha...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1552) frame>24


frame>24
addikt

Szeretnék hangot adni nagymérvű elégedetlenségemnek:
MEGINT van ez bug (?), hogy írok egy hsz-t, és küldéskor(OK-gomb) ÚJRA be kell jelentkezni, a szöveg meg elvész. (jó, van vissza-navigálás, de miért kell ez?)

iwiw-nek volt ez a mérhetetlenül idegesítő bugja, ott el is dőlt, hogy az oldal bukó,
bocs de ez tényleg kiborító :( :(

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1553) Ndruu válasza frame>24 (#1552) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Az inkább valami böngésző bug lesz. Először próbáld végig a hozzászólás írás folyamatát másik böngészőkben is, aztán ha ott jó, akkor a jelenlegi böngésződben töröld a sütiket.
Én még sosem tapasztaltam ilyet, pedig nem egy hozzászólást írtam már meg a három év alatt. (Egyébként Opera 10.10-et használok, előtte is Opera volt.)

Harrrr!!!!

(#1554) FixY67


FixY67
senior tag

Szerk: Bocs... storno... csak olvasni kéne megtanulnom.

[ Szerkesztve ]

...

(#1556) frame>24 válasza Ndruu (#1553) üzenetére


frame>24
addikt

Közben köszönöm ám a választ, tesztelgetem más böngészőkkel is, sajnos a Mozilla újabban megint elkezdte azt is, hogy mindenféle okokkal összeomlik.
Kár érte.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#1557) Psychonaut


Psychonaut
addikt

Kétsoros bug:

[ Szerkesztve ]

(#1558) Ndruu válasza Psychonaut (#1557) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez miért bug? Egyszerűen nem fér bele az oszlop szélességébe már az olcsóbban szó, így azt a következő sorba töri. Az oszlop szélessége fix, nem igazítja a mellette lévőhöz a szélességet.

Harrrr!!!!

(#1559) nyunyu


nyunyu
félisten

Apro eszrevetel a scrollozhato tulmeretes kepekkel kapcsolatban:
Jo lenne ha csak az img tagen beluli kep scrollozodna, alatta+folotte szoveg nem.

Perpillanat ha irsz egy szoveget, enterrel uj sor, oda kep linkje, akkor az elozo szoveget is gorgeti, IE8 es FF3.5 alatt is. (lasd kettovel felettem hozzaszolas.)

Ha 2 entert raksz a kep linkje ele/moge, akkor mar jo, csak ugy marad egy ures sor a kep elott/utan.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#1560) Winner_hun válasza nyunyu (#1559) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondolom egy bekezdésnek veszi a motor, amúgy tényleg zavaró tud lenni.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1561) vPhis


vPhis
aktív tag

eddig oldalasan néztem a képernyőt, vagy tényleg dőlt lett minden betű?
nem hiszem hogy bug, de érdekes

(#1562) Winner_hun válasza vPhis (#1561) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1563) vPhis válasza Winner_hun (#1562) üzenetére


vPhis
aktív tag

itt valami gond van nálam hö
megoldom

[ Szerkesztve ]

(#1565) zeorsdfd


zeorsdfd
senior tag

-

[ Szerkesztve ]

(#1566) sislaciii válasza Ndruu (#1518) üzenetére


sislaciii
aktív tag

Ezek szerintem mástól is függenek. nekem az Aláírásom sokszor Firefoxban 3 sor, IE-ben pedig 4. Szerintem ez függ a használt felbontás-tol, oldal nagyságától.

(#1558)Ndruu: Húzd jobbra a görgőt, és meglátod, hogy az avatar "nagy".

[ Szerkesztve ]

'A valósággal az a gáz, hogy nincsen hozzá háttérzene.. - Akkezdet Phiai 8800GTS 690/950/1425.<33 http://sislaciii.deviantart.com/

(#1567) Ndruu válasza sislaciii (#1566) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már látom, szerkesztve lett a hozzászólás. Eredetileg ha jól emlékszem nem így volt betéve a kép.

A C15 képe 16 pixel széles, a kolléga pedig túlzásba vitte a Caps Lockot a névválasztáskor. Ezzel már nem igen lehet mit kezdeni... Talán 14 pixel mellett már elférne a neve, majd kipróbálom.

Az aláírásodat mindenképpen rövidíteni kellene (ezért a moderátorok is szólnak), ugyanis már Prohardver alól nézve (Opera) is 4 soros. Kevesebb pontot tegyél elválasztásnak, vagy más elválasztási módszert próbálj ki.

Harrrr!!!!

(#1568) Lenry


Lenry
félisten

ez gondolom inkább bug, mint feature
(ha scrollklikkelek arra a boxra akkor el tudom görgetni oldalra)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1569) lezso6 válasza Lenry (#1568) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ööö, ez nem inqább az általad használt böngésző fejlesztőineq qéne reportolnod? :DDD

Nálam FF3.5.6 és IE8 alatt nincs ilyen. :N

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1570) mitulabattyi válasza BloodyEddie (#1550) üzenetére


mitulabattyi
aktív tag

Én is épp ma kaptam egy hasonló levelet (tök ugyanez):

"Dear Seller,My name is Mr Maxwell Henry from Alberta in Canada I was veryimpressed with the item you posted , I would like to know if the itemis still available for sale, I'm really interested in buying the itemfor my son schooling Abroad as a Birthday Present and i will alsolike to know how many of these item you have in hand for slae .Sokindly get back to me soon with the present condition of the item andthe cost of the item.You can reach me at(mhmaxwellhenryo64@gmail.com)if you are interested in selling your item to me. I await to hear from you soon. Thanks."

Egy G3-as Powerbookot hirdetek.
A levél témájának pedig bemásolva a hirdetés címe.
:(((

(#1571) Chieftec válasza mitulabattyi (#1570) üzenetére


Chieftec
őstag

Ugyanez... EEE PC 900

(#1572) fecsö76


fecsö76
csendes tag

HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sewgitséget kérnék,ugyanis az aprohirdetések középsö része / a hirdetés szövege/ nem látszik. Fehér mezö9 van helyette! Mit kell át-,beállitsak!
Köszy

Seed Szerver bérbeadás, arányjavitás

(#1573) Winner_hun válasza fecsö76 (#1572) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1574) localhost


localhost
Közösségépítő

Ez itt egy HIBAÜZENET - de vajon hiba-e?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1575) Ndruu válasza localhost (#1574) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Már elég régóta rossz az Aqua-s reklám. [link]
Azt nem mondhatom, hogy tiltsd le a reklámot, de azt javasolhatom hogy nézegesd másik portálról az oldalt vagy használj például Operát.

Harrrr!!!!

(#1576) localhost válasza Ndruu (#1575) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz!

Mivel ezidáig nem találkoztam vele, nem is gondoltam, hogy rá kéne keresni, de hogy
másfél éve fennálló gond volna, azt álmodni sem mertem!

Kedves illetékesek! ÉB - RESZ - TŐ! :Y

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#1577) FixY67


FixY67
senior tag

Mondjátok! A keresőhöz én vagyok kétbalkezes vagy tényleg nincs a helyzet magaslatán?
Jól látom, hogy csak a topic címekben lehet keresni, a hozzászólásokban már nem?

Ami még zavaróbb: ha a fórumtémákban keresek valamit (mondjuk most azt, hogy "DynDNS.org" - természetesen idézőjelek nélkül), akkor talál egy topic-ot. Ha azt mondom, hogy mindenhol keressen, akkor semmit sem talál.
Felhasználónév alapján történő keresés sem okozott sikerélményt: beírtam a nickem, de semmit sem talál. :(
(vagy itt is bennem van a hiba és csak azáltalam nyitott topic-okat kellene megtalálnia?)

...

(#1578) Winner_hun válasza FixY67 (#1577) üzenetére


Winner_hun
félisten

A kereső ott keres ahol éppen vagy. Ha egy topikban vagy benne akkor tudsz benne keresni. A topikon belüli felhasználó keresésre ott van a részletes keresés.
A mindenhol keressen hol volt beállítva?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1579) FixY67 válasza Winner_hun (#1578) üzenetére


FixY67
senior tag

Elmegyek ide: http://itcafe.hu/forum/index.html
Innen a részletes keresésre, ott az "alábbi tartalmakban..." mellett beállítom, hogy mindenhol, a "tartalmazza ezen szavak mindegyikét" mezőbe beírom, hogy DynDNS.org, akkor nem talál semmit. Ha visszalépek és a "mindenhol"-t kicserélem arra, hogy "fórumtémák", akkor talál egy darab topic-ot.
A nickemre meg úgy szerettem volna keresni, hogy emlékeztem egy hozzászólásomra, de arra nem, hogy mely topic-ban, mely fórumon követtem el, ezért a fenti címről indított részletes kereséssel próbálkoztam "fórumtémák" körben és "mindenhol"-ban is...

...

(#1580) Winner_hun válasza FixY67 (#1579) üzenetére


Winner_hun
félisten

Pedig van találat:) A kereső rész alatt nézd meg;)
Ha tudod a szöveget akkor akár google-val is megkereshető, de van itt ez
Beírod hogy mit keresel, majd utána ezt írod be: nick:(nicknév)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1581) FixY67 válasza Winner_hun (#1580) üzenetére


FixY67
senior tag

Jahogy eldugtátok... :)
Ott kerestem volna utoljára.

...

(#1583) iwu


iwu
addikt

hali!
azt kezdte el a firefox (3.5.7), hogy próbálok belépni a fórumra, ki is írja, hogy sikeres belépés, de újra a loginablakra dob vissza...
tipp vkinek?
üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1584) Winner_hun válasza iwu (#1583) üzenetére


Winner_hun
félisten

Töröld a cookie-kat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1585) iwu válasza Winner_hun (#1584) üzenetére


iwu
addikt

láma...
mmint én.
megoldotta, thx!
vicc az, hogy egy másik fórum pont fordítva működik:) az meg az ie-t utálta:) - de már ok:)
üdw,iwu

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#1586) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ha egy topikból nyitok egy privi ablakot, de közben törlik a topikot, ám megpróbálom elküldeni a privit, akkor azt írja, hogy nincs jogosultságod a művelethez. De a privit elküldi... :D

Ez bug vagy feature?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1587) Winner_hun válasza lezso6 (#1586) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hozzászólás írásból nyitottad az ablakot vagy csak a topikból? Mert ha a topikból, akkor szvsz csak egy 404-es hibát kellett volna kapnod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1588) lezso6 válasza Winner_hun (#1587) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Asszem a hozzászólásíró ablakból, mert arra emléxem, hogy a címsorban benne volt paraméterként a totyik címe. Gondolom valami RIOS-on belül átirányítási probléma lehetett, mert az üzenetet gyakorlatilag elküldte. :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1589) Winner_hun válasza lezso6 (#1588) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez nem bug hanem feature:) Mivel privát után oda térsz vissza ahonnan mentél és épp egy műveletben voltál benne, azért kaptad azt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1590) lezso6 válasza Winner_hun (#1589) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hm. Jogos. :B Köszi a felhomályosítást! :R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1591) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hol lehet javaslatot tenni a RIOShoz? Nyálaztam a fórumot de nem találtam ilyen topikot.

Mindegy, csak azt szeretném, ha majd lehetséges, növeljétek meg a képtárhely limitet, mert borzalmasan kevés. :(

(#1592) Winner_hun válasza WonderCSabo (#1591) üzenetére


Winner_hun
félisten

alapelvek - # Javaslatokat, ötleteket a Javítsuk a Prohardvert! c. topikban lehet tenni.
;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1593) WonderCSabo válasza Winner_hun (#1592) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Köszi!

(#1594) Locutus


Locutus
veterán

Nemtom ez miben lévő hiba, de nekem Firefox + Adblock kombóval fagy a logout.hu főoldala, amint az aqua banner betöltésére kerülne sor.
Ezt két gépen is reprodukáltam ma, 10-ből 10-szer.
Adblock nélkül jó. És google chrome-al is jó...

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1595) Ndruu válasza Locutus (#1594) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

[link]
[link]
Adblock-ban állítsd be, hogy ne szűrje, vagy egyáltalán ne foglalkozzon azzal a js tartalommal.

Harrrr!!!!

(#1596) lony1001


lony1001
csendes tag

sziasztok azt szeretném kérdezni hogy a hírdetéseimet UP-olom és nem kerül előre sem pedig ha újjat adok fel pedig fontos lenne eladnom a pc-met sürgösen!!! ez miért lehet??? :(

Ha beszolsz ismerek valakit aki ismer valakit szoval ne tedd!!!!

(#1597) Winner_hun válasza lony1001 (#1596) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1598) lony1001 válasza Winner_hun (#775) üzenetére


lony1001
csendes tag

köszi amugy nekem vannak ilyen chipes dvd lemezeim meg egy pár szar kb 20-30db ha kell neked adom megkérdem spanomat is szerintem neki is lessz vagy 30-40db majd szólok ha meg van oks!!! csáó

Ha beszolsz ismerek valakit aki ismer valakit szoval ne tedd!!!!

(#1599) lony1001


lony1001
csendes tag

át állitottam és az elején van a topicon belül de a fő oldalon nem látom!!??? :N :O

Ha beszolsz ismerek valakit aki ismer valakit szoval ne tedd!!!!

(#1600) Winner_hun válasza lony1001 (#1599) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondolom azért nem látod mert van már frissebben uppolt hirdetés. Gyorsan el tudnak süllyedni, az uppolás a kategórián belüli helyezkedésre jó, nem a főoldalra;)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.