Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) 7 válasza Panther (#950) üzenetére


7
addikt

Az utóbbi napok sütiállítgatásai nem zavarhatnak be neki? Azon filózom, hogy egy sütitörlés talán segíthetne.

(#952) Jag válasza Panther (#950) üzenetére


Jag
senior tag

De mindekttőnknek egér gond?
Ez most szintén melós net, de IE, nem Firefox.

Yetike: firefox-nál volt ctrl+F5, de lehet egy nagyobb takarítás nem ártana, megpróbálom.

(#954) Jag válasza Panther (#950) üzenetére


Jag
senior tag

Egér rendben, megnéztem.
Csak nálunk lesz valami. Proxy server bekavarhat? Nem mintha tudnánk ellene tenni, csak kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#955) Panther válasza Jag (#952) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Mindkettőtöknek... miért ne? ~200e userből 2-nek simán lehet. Próbáld ki amit mondtam.

Szóval mondjuk 20 próbából 1x se érezte duplaklikknek... akkor tényleg nem tudom. Azt kéne megnézni mit küld el a böngésződ/proxyd (de kb biztos hogy 3x ugyanazt).

yetike: Cookie-khoz ennek nem igazán lehet köze.

[ Szerkesztve ]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#956) Jag válasza Panther (#955) üzenetére


Jag
senior tag

Ha TeamViewerrel otthonról írok, akkor nincs gond, pedig ugyan azzal az egérrel nyomom az OK gombot, de megnéztem még egyszer, nincs vele gond.

Hogyan tudnám megnézni, mit küld a böngészőm?

Hopp, most csak egyszer küldte. Kitöröltem mindent a firefoxból. Előzményt, mentett űrlapot, mindent.

Mégsem jött be, pm-et 3-at küld... :O

[ Szerkesztve ]

(#957) Panther válasza Jag (#956) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Esetleg meg lehet próbálni másik böngészővel is. És az OK-t próbáld meg nem egérrel, hanem Space-szel vagy Enterrel megnyomni (miután Tabbal rámentél).

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#958) Jag válasza Panther (#957) üzenetére


Jag
senior tag

Próbáltam már IE-el, azzal is triplázott...

(#961) 7 válasza Jag (#958) üzenetére


7
addikt

Harmadoltam. Szóval tab+enter is tripláz. :(

(#962) Jag válasza 7 (#961) üzenetére


Jag
senior tag

Köszi, Nálunk lesz valami. Kipróbáltam más fórumon, ott is ezt csinálja.
Addig offra rakom magam, nem akarok több melót nektek... :O

Köszi és bocs...

Csak az a kínos, hogy mit mondjak az üzemeltetésnek?
Figyeljé' má' tesókám, meló közben fórumozok és tripla posztokat küldök nézzél má' rá miért? :DDD

(#964) ]Phobos[ válasza Jag (#962) üzenetére


]Phobos[
senior tag

Hát kb. :(((

Semmi sem lehetetlen, csak nem túl valószínű!

(#965) ez_meg_emaz válasza Panther (#942) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Nem. Mondtam hogy a 3. féltől származo ....-t is kikapcsoltam, plusz töröltem a cookie-kat is. Semmi. Talán a kerio 4.3 megoldja. :U

(#966) Panther válasza ez_meg_emaz (#965) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

OK, de mióta azt mondtad hogy nem megy, átírtam a közös beléptetési rendszert (lásd #932). Szóval ha most sem megy, akkor tuti nálad hibás valami, pl a tűzfal. Most már amúgy nem számít a "3.féltől cookie" beállítás.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#967) gYaLo


gYaLo
őstag

Hello,Panther!
Olyan bugot vettem észre (nem tudom h írták-e már,nincs időm visszaolvasgatni) h frissítem az egyik hirdetésemet,és az kb. 20-30-40 perc múlva lesz az elején...
Ma 15:52 kor frissítettem és a lista elején még csak 15:32 volt....
Remélem h érthető volt a magyarázatom és tudtam segíteni ! :B
Üdv: Gyalókay Norbert

iPhone 4S White 6.0.0 ☆ Logitech G500 zjeeeeee!!!!

(#968) ez_meg_emaz válasza Panther (#966) üzenetére


ez_meg_emaz
őstag

Eddig se az számított mert mint a másik topikban írtam nekem alapbol be volt kapcsolva! :)
És igen láttam hogy írtad, de nem az volt a gondom.
Megprobálom a tűzfalat más már nincs hátra. Suliban egy linuxos gépen néztem és ott ment rendesen a belépés mindehova szal tuti itt van a gond.

(#969) Panther válasza gYaLo (#967) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Ha UP-olod a hirdetést, azonnal a lista elejére kerül... de ez persze csak akkor igaz, ha utolsó UP szerint rendezett listát nézel! A jobb hasábban levő "beállításaim" menüpont alatt tudod ellenőrizni a dolgot.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#970) tildy válasza Panther (#969) üzenetére


tildy
nagyúr

Mostanában a privikről duplikálva jönnek ki az üzenetek...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#971) kovy79


kovy79
őstag

Még nem írtam ide, de egy kérdés nagyon bosszant az Apró kapcsán.
Házigazdák, nem e gondoltatok még arra, h a hirdetéseknél csak 1-2-3 várost lehessen bejelölni, esetleg egy olyan választási lehetőség legyen a városok között/után, h "Postázás", vagy mittomén...
Kezd herótom lenni attól, h kereséseim 90%-a oda vezet, h a delikvens az ország másik végében van, de persze Debrecen (is) van bejelölve az áru tartózkodási helyének.
Annyira még nem is lenne gond, de általában azért keresek hardvert, mert fontos/sürgős lenne. Erre persze kedvesen bevágja az eladó, h "háát én postázok...".
Szerintem ez a "városlimitálás" nem hátráltatna senkit sem.
Én (és még páran a társaságból) ezért hanyagolom az aprót, és üzletelek a helyi topikban.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#972) tildy


tildy
nagyúr

Nem lehetne uniqolni a dátum és user mezőt , hogy ilyen ne lehessen?

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#973) brazso


brazso
tag

Miután bejelentkezek az apróhirdetésbe, a jobb oldalon lévő eddigi hozzászólásaim és saját apróhirdetéseim megjelenítése rossz. "Duplikálódnak" a hozzászólásaim és apróhirdetéseim szavak.

Build identifier: Mozilla/5.0 (X11; U; Linux i686; en-US; rv:1.9.0.3) Gecko/2008092416 Firefox/3.0.3
(Windows alatt - ugyanezen böngészővel - jó.)

Unus pro omnibus, omnes pro uno

(#974) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Sziasztok. A kérdésem talán nem ide tartozik, de mivel itt vannak hozzáértök felteszem.
Adott egy laptop. Mikor feljövök a PH-ra (ie, ff mindegy) A forum témákban üres a hozzászólás rész. Jobb és baloldalt ill fent megvan minden csak a hsz-k nem látszódnak. Mia probléma és mi ennek a megoldása? A segitséget előre is köszönöm.

Amd - Radeon - Ryzen

(#975) 7 válasza brazso (#973) üzenetére


7
addikt

[link]

Gyuri27: Képet tudnál mellékelni?

[ Szerkesztve ]

(#976) Winner_hun válasza Gyuri27 (#974) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#977) Gyuri27 válasza Winner_hun (#976) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nagyon szépen köszönöm. Ezt a Gamepodost megoldást választottam. Tökéletes. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#978) ez_meg_emaz


ez_meg_emaz
őstag

A tűzfal csere se hozott megoldást, viszont a gond nyilvánvalóan a tűzfallal volt(mivel másnak ezután lett jo) ezért buhertam picit és ph-s portálokat sorban betettem kivételnek. Mostmár kóser a belépés. Hogy ez eddig miért nem jutott eszembe... :W
Thx a helpet. :R

(#979) Kephamos


Kephamos
addikt

Amikor post-olni próbáltám azt a hibaüzenetet kaptam, hogy "a kapott adatok érvvénytelenek". Én csinálok valamit rosszul?

(#980) 7 válasza Kephamos (#979) üzenetére


7
addikt

Sok esetben előfordulhat:
- túl hosszú a post
- zárták a topicot
- törölték a hsz-t, amire válaszolni akarsz (ebben nem vagyok biztos)
- egyéb, ami nem jut az eszembe

(#981) rii


rii
nagyúr

nemtom ez a PH bogara-e, amit mjad most írok, vagy más bugzódik, de FireFox (2.0.0.4) alatt, OS/X, 10.4.11 a PH! (itcafe.hu) rendszeren befagyazstja az egész böngészôt olyan szinten, hogy a TABok közt nem tudok bavigálni sem, csak a program fejlécében látom, hogy váltogatná ô a TABokat, de az ITCAFE oldalon kívül más már nem jön fel ... és az is teljesen befagyva mnarad ott, azon sem tudok már navgálni sem, de még az oldalt frissíteni sem.

Ilynekor nem marad más hátra, mint hogy CTRL-W (alma-W)-vel bezárogatom a TABokat, majd kilépek.

Végülis a Frirefox nem fagy be, csak lebénul

Ezt most safari alól írom, innen nem volt még ilyen jellegû problémám, de a Firefox allól már rengetegszer.

Üdv!

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#982) Lenry válasza rii (#981) üzenetére


Lenry
félisten

miért nem frissítesz Firefoxot? lehet, hogy az megoldaná :B

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#983) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Van egy kis problémám kb. 3 napja a !ph beléptetésével, így gondoltam hátha megoldást találok errefelé, de hasonló gondot senki nem említett még eddig, viszont egy lehetséges okot talán találtam a problémámra.

Olvasgattam a Topicot és szembetűnt, hogy Panther #932-ben jelezte, hogy újraírta a közös beléptetést.

Ez volt három napja. Namost ugye nálam is kb. 3 napja csinálja, hogy ha feljövök !ph-ra és bejelentkezés nélkül olvasgatok egy topicot és szeretnék válaszolni egy hozzászólásra, akkor Válasz linkre kattintva beadja a bejelentkezési oldalt. Itt kitöltve az adatokat, majd továbblépve jelzi is szépen, hogy a bejelentkezés sikeresen megtörtént. Viszont mostanában ahelyett, hogy az üzenet szerkesztési oldal jönne be visszadobja a bejelentkezési form-ot. Ha újra kitöltöm a kapott oldalon a mezőket és ismét belépek, akkor utána megint a beléptető oldalt adja vissza. Opera böngészőt használok 9.61b10463.
Ha a böngésző vissza gombjával visszalépek a kiinduló topicba, majd ezután kattintok a Válasz gombra, akkor már az üzenet szerkesztési oldal jön be egyből.

Most megnéztem, Avant Browserrel rendben működik ahogy eddig is. Tehát Opera-val problémázik.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#984) Lenry válasza AtHoS (#983) üzenetére


Lenry
félisten

mint az ilyen jellegű problémák esetében mindig: cookie-törlést próbáltad már?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#985) rii válasza Lenry (#982) üzenetére


rii
nagyúr

melóhelyi gép :)
és admin jog kell hozzá

persze ez csak annyi lenne, hogy frissítek, amihez nincs jogosultságom, és feldob egy auten...izé ablakot.... ekkor felhívom a rendszergarázdát, aki meg begépeli a jelszót ...

nodeakkor hétfôn meglépem eztetet :)

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#986) AtHoS válasza Lenry (#984) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"cookie-törlést próbáltad már?"
igen próbáltam

Találtam egy érdekes dolgot is:
"Aztán most eszembe jutott, hogy a "Sikeres belépés, rögtön továbbítunk...." szöveg hátha link. Nos, valóban link. Igaz csak nagyon rövid időre van a képen, de sikerült elkapnom és egérgörgővel kattintanom rajta, tehát új ablakban nyílt meg. Az eredeti ablakban sajnos megint a bejelentkezési oldal fogadott, de az új ablakban már a hsz szerkesztési oldal"

Mod: Ráadásul, ha elég gyorsan el tudom kapni a "Sikeres belépés, rögtön továbbítunk...." linket, akkor mindkét ablakban a hsz szerkesztési oldal jön be

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#987) AtHoS válasza AtHoS (#986) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyenlőre így állok:

"Most ez egy full tiszta Opera telepítés és rendben működik.

Áhh most rázhatom gatyába az Opera-t :((( hú de nincs hozzá kedvem"

read-only mode on the forum

(#988) joi29 válasza AtHoS (#987) üzenetére


joi29
őstag

-Én is pont ugyanígy jártam és nekem is segített az újratelepítés. :K

(#989) AtHoS válasza joi29 (#988) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem kell feltétlenül újratelepíteni. A sütikezeléssel csináltak valamit az Opera-ban.

"Szerencsére nem kellettvolna újratelepíteni, elég átállítani a sütikezelést itt: Beállítások/Haladó/Sütik erre "Elfogad minden süti". Az "új sütik törlése kilépéskor" meghagytam"

Részletesebben itt

read-only mode on the forum

(#990) Panther válasza brazso (#973) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Módosítottam egy kicsit, próbálj meg egy Ctrl+F5-öt.

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#991) FefeeX


FefeeX
veterán

Hali

nekem is volt, hogy bejelentkeztem az apróra, erre a PH!-ról kijelentett és nem tudtam bejelentkezni, de sütitörlés után minden frankón megy...

A kérdésem viszont az lenne, hogy ha már az összes lap (mobilaréna, itcafé stb) működik egy arculat alól is, nem lehetne-e, hogy ne váltson már kinézetet összevissza, mikor lépkedek a hozzászólásaim közt? :)

(#992) virkir


virkir
veterán

Azt meg lehetne oldani, hogy ne csak az ITcafé és a Hardwired álljon középen wide monitoron hanem a többi oldal is?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#993) Panthera


Panthera
őstag

Sziasztok!

A munkahelyemen le van tiltva a Mobilarena. A PH! az nincs, de pár napja PH-ra bejelentkezéskor mindig egy Mobilarena linket látok felül (valami hozzászólás lehet) és nem enged be. A PH!-n bármelyik fórumot meg tudom nézni amúgy.

Próbáltam több böngészővel, minden személyes adat törlésével; olyan gépen is, ahol 1x sem loginoltam eddig.

(#994) PazsitZ válasza Panthera (#993) üzenetére


PazsitZ
addikt

Valahol olvastam mostanában, hogy hasonló probléma lépett fel, de nála csak az az ablak akadt el, egyébként beléptette a rendszer.

- http://pazsitz.hu -

(#995) Panthera válasza Panthera (#993) üzenetére


Panthera
őstag

Megjelöltem, hogy legyek folyamatosan belépve, utána bedobta a a tiltott oldal ablakot. De miután visszaugrottam az előző oldalra és kiválasztottam egy topicot, belépett!

(#997) D1Rect


D1Rect
félisten

Sziasztok!
Nem tudom jó helyre írom-e. Annyit szeretnék jelezni hogy a Gamepodon a belinkelt videók Firefox alatt nem nyílnak meg. :(
Remélem tudtam segíteni, további jó munkát. :R

[ Szerkesztve ]

(#998) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nem tudom bug a vagy fícsör, de nem kattannak az arcocskák a hozzászólóablak alól a szövegbe. Mondjuk legalább nem kifestőzök... Képként sem illeszthetőek be, a képbeillesztéssel sem működnek, beírva viszont igen.:)

Nem működik nálam a formázás sem, nem megy föl a szövegbe alulról a formázási parancs... Firefox és Opera alól is rossz...

[ Szerkesztve ]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#999) #65675776 válasza philoxenia (#998) üzenetére


#65675776
törölt tag

Egyedi hiba lehet, nálam működik minden (FF 3.0.3, Vista Business x64)

(#1000) philoxenia válasza #65675776 (#999) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Megy IE7 alól és Crome alól. /Vista 32 bit/ A Firefox 3.03 az Opera 9.62

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.