Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#101) Ati007


Ati007
őstag

aproknál hiányzik a fejléc, mitöl lehet?
Kép

(#102) Jester01


Jester01
veterán

Kis kozmetikai megjegyzés: A logout-os cikkekhez a hozzászólásoknál "kapcsolódó hír" link van. Pl. itt

Nos, igen... Ha viszont ugyanazt a topikot a Logouton nézed, akkor meg kapcsolódó írás. Sőt, onnan meg a PH-s hírekre mutató link is kapcsolódó írás. :) Egyszerűen úgy éreztem nem éri meg emiatt túlkomplikálni a linket kitevő rutint, főleg hogy csak csúnya hard-code-al lenne megoldható a dolog. -- Panther

Jester

(#103) -Nemtom- válasza Panther-D (#73) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

R4-nél sose volt ilyan, itt meg 30-ból egyszer így jön be, kb. 1 hónapja nem jelent meg frissítés a böngészőmhöz, tehát ez se lehet ok, szóval sztem nem nálam van a hiba :U

(#104) DigitXT válasza Panther-D (#100) üzenetére


DigitXT
félisten

A semmit nem lehet linkesíteni.
Ez így önmagában jól hangzik, csakhogy rávilágit egy marhanagy (felhasználóbarátságot tekintve legalábbis tényleg nagy) hibára: miért kell a felhasználóra rákényszeríteni, hogy nevezze el valahogy, amit szeretne belinkelni?:U Az lenne a korrekt, hogy ilyen esetben a motor bevágja automatice, hogy [link], és mindenki "boldog": az is, aki szeretné kihasználni az új feature-t (ami természetesen tök jó, hogy van), meg az is, aki nem tud róla (rengetegen szendvedtek vele, mert ugye elsőre nem megy, aztán mire rátalál a leírásra, és megvilágosodik, addigra már sikeresen frusztrálttá lett téve;)), nem érti/nem érdekli, vagy egyszerűen nem akarja elnevezni sehogy: link. (Jó, van aki a Bővebben: link-et preferálta, de az megint más tészta.:D) Tudom, be lehet írni kézzel is, hogy link, de hogy ez végképp nem logikus az egységsugarú fórumozónak, az egyszer biztos. (Ugyanis nem HTML-t szerkeszteni járunk a PH-ra, hanem eszmét cserélni.:R)

SzerkOFF: btw. az is simán lehet felhasználói gyakorlat, hogy az emberünk, aki egy HSZ-ben egyszercsak gondol egyet, és vmit linkelni szeretne, fogja a linkelni kívánt URL-t a másik böngésző ablakból: copy, majd a HSZ-szerkesztőbe szépen beilleszti, és rányom a Link gombra: a motor erre körbezárja a kijelölt cuccot [/L][L]-lel és kész.;) (Igen, én pl. tipikusan így szoktam csinálni, vhogy nem szeretem a felugró JS ablakokat.:DDD Persze nyilván most át fogok szokni, mivel másként működik (több lehetőség), de ez simán lehet oka a kavarodásnak - ami biztos, hogy nem véletlen, hogy ennyi "panasz" jött a linkeléssel kapcsolatban, és nem hiszem, hogy az a megoldás, hogy a felhasználókat kell ilyenkor lenézni - nem magamra értem, de máshol már láttam ilyen jellegű kommentet, pl. moderátorok részéről.) Jah, ha vki előbb nyomta meg a gombot, és utána illesztette be, az az eddigi gyakorlattal kész is volt, most meg ott villog neki a kurzor, hogy nesze írj vmit, de ugye nem tudja, hogy mi van, és szépen továbbírja a HSZ-t.:K

(#105) Winner_hun válasza Panther-D (#99) üzenetére


Winner_hun
félisten

Tesztelni úgy lehet, hogy több felhasználó logoutos blogját megnyitod, aztán ahol hiba van azt megnézed, hogy mitől lehet. Nekem fogalmam sincs, nem értek hozzá, most megnéztem pár embert, az első 2 usernél olyan volt, mint a képen. F5-re meg jó lett.
(A hiba engem nem igazán érint, ff-ot használok, csak megnéztem aztán szóltam)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#106) Felhasznalo9 válasza CSorBA (#2) üzenetére


Felhasznalo9
tag

Szerintem azert akarja tobbszor letolteni, mert kulon kezeli a cookikat az oldalakhoz. ph!, logout es a 3. (ami nemtom mi:) ) . Szerintem cookiek beallitasanal nezzel szet (bongeszo). Ha van tuzfalad ott is nezzel szet, marmint a cookie kezelesenel.

(#107) AtHoS válasza Panther-D (#64) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi a választ megpróbálom nem elfelejteni. Vannak ennek a HTML szabványnak akkor árnyoldalai is.

És egy újabb Opera rejtély.

Ha hozzászólás szerkesztése közben visszanézek a fórumba a böngésző vissza gombjával valamilyen infóért, majd az előre gombbal újra a HSZ szerkesztésbe jövök, kitörlődik amit addig már megírtam. Eddig nem volt ilyen gondom, de az új motorral ez kicsit bosszantólag hat, főleg ha már fél oldalnyit gépelt be az ember :O

FF és IE böngészőkkel legyetek szívesek megnézni, hogyan jelenik meg ill. működik a böngészőben ez a ph! beléptető kód. Nálam IE és Opera alatt rendben volt.

read-only mode on the forum

(#108) AtHoS válasza AtHoS (#107) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na most meg nem értem, mert egy másik hozzászólásnál direkt teszteltem ezt az eltűnős dolgot és most meg nem tűnt el :F

Ennek a hozzászólásnak a megírásánál is megnéztem és nem tűnt el. Lassan üldözési mániám lesz :o

read-only mode on the forum

(#109) Viktor0610 válasza AtHoS (#107) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A hiba a te készülékedben lesz, mert nálam (Opera 9.23, összeállítás: 8808) továbbra sem tűnik el a szerkesztett hozzászólás a "vissza-oda" :D gombkombináció után.

Közben, látom, megszűnt a probléma. :))

Samsung Galaxy A54

(#110) jerry311 válasza Panther-D (#80) üzenetére


jerry311
nagyúr

Én elismerem, hogy ez probléma lehet, de tényleg olyan komoly, hogy kb. lehetetlenné tegye egyesek fórumozását?

(#111) jerry311 válasza jerry311 (#110) üzenetére


jerry311
nagyúr

Ez a két hsz. kb 8-10 próbálkozásból jött össze.

(#112) harry


harry
veterán

Nem tudom mennyire helyi hiba, de a főoldal Hardwired hírei ismét nem frissülnek (egyzer régebben is volt ilyen).

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#113) Panther-D válasza AtHoS (#107) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Háháá! Működik az Opera Wand! :)
Bár végül nem a te megoldásodat használtam, mert el volt csúszva az OK felirat sajnos, de adott egy ötletet, ami végül megoldáshoz vezetett. Köszönjük a segítséget!
:R

Mindenki másnak, akinek azt mondtam hogy ötletem sincs mitől van a hiba: látjátok így kell ezt! AtHoS megmutatta a követendő példát mindenkinek. Segítetek egy kicsit és máris mindenki jól jár. ;)

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#114) Panther-D válasza jerry311 (#110) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Őszinte leszek, eszembe sem jutott hogy valakinek minden egyes HTTP kérésnél más az IP-je... beláthatod hogy ez azért nem gyakori :) De lehet hogy lesz majd egy IP-cím ellenőrzés nélküli beléptetés is. Sajnos nem most azonnal, egyelőre a régi linkeket próbálom redirectelni. Alapszinten már legalább működik...

[ Szerkesztve ]

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#115) Panther-D válasza harry (#112) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Igazad van. A főoldalon levő partner-hírek frissítő scriptje még nincs beállítva. Hamarosan remélhetőleg az is meglesz.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#116) Panther-D válasza Ati007 (#101) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nálam nem hiányzik (meg sztem másoknál se, mivel akkor már 600x be lenne ide írva :D)... kicsit pontosabb infó? Böngésző, oprendszer? Ctrl+F5 nem segít?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#117) Panther-D válasza -Nemtom- (#103) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

No jó, legyen. Akkor szokásos kérdések:
Oprendszer, böngésző, URL?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#118) Panther-D válasza DigitXT (#104) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Jó, tessék. Most már jó? :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#119) AtHoS válasza Panther-D (#113) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Háháá! Működik az Opera Wand!" :C

Köszi a vállveregetést, de az érdem a tiéd :R

read-only mode on the forum

(#120) Panther-D válasza Winner_hun (#105) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nos, nem tudok vele mit tenni mert nálam nem is jelentkezik a hiba. 10 user oldalát próbáltam ki, egyszer se volt. XP SP2 szintén.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#121) DigitXT válasza Panther-D (#118) üzenetére


DigitXT
félisten

Alakul!:C Már "csak" az kéne, hogy ha vmi ki van jelölve, és akkor nyomják meg a link gombot, akkor ne dobja a JS ablakot, hanem csak keretezzen, ahogy az R4-ben (persze megfelelően az R5 konvencióinak + töltse is ki, hogy [link]).:))

Mertugyebár ideillesztettem, ahol kipróbáltam:
http://prohardver.hu/tema/proba/hsz_1384-1384.html
Ezt kijelölöm, hogy linkesíteni szeretném, és katt, de ablak jön, és megzavar.:DDD

OFF: Amúgy ez már nagyon szőrszálhasogatásnak tűnhet, ezért itt szeretném leszögezni, hogy már ez a kiegészítés, amit most csináltál is nagyon hasznos.:R

[link]

(#122) DigitXT


DigitXT
félisten

Ha az utolsó hozzászólásaim listából kapom meg a fórumtémát, de éppenséggel látom a legtetejéig (megjelenik az időben utsó HSZ), akkor zavaró, hogy ott a gomb (ami tkp. link a fórumtéma friss verziójára): olyan, mintha lenne még több HSZ, pedig nincs.:( Talán már írták mások is, sry, csak gondoltam megemlítem, mert most hirtelen több (sok) témánál is feltűnt.:B Szerk: és igen zavaró jelenség...:O

(#123) AtHoS válasza DigitXT (#121) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Szerintem az ablakos megoldás jobb, mivel nem a legegyszerűbb a felépítése a linkelésnek és mint nemrég említette valaki: nem webkódolni jönnek ide sokan.
Ez maradéktalanul megoldja azok problémáját, akik tényleg semmi érdeklődést nem mutatnak a működés mikéntje iránt és a régi beidegződés rabjai.

Természetesen létezik a másik oldal is, de az meg ha szerkesztgetni akar, akkor a [L:ésatöbbisallang beszerkesztése nem fog gondot okozni.

Nameg ugye lesznek így is páran, akiknek egyéni megoldást kellene készíteni, hogy az igényeiket maradéktalanul ki lehessen elégíteni. Nekik jól jöhet egy UserJS fabrik

read-only mode on the forum

(#124) Panther-D válasza DigitXT (#121) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Hát olyan nem hiszem hogy lesz. R5-ben alapvetően az a koncepció hogy leírod a szöveget, aztán lineksítesz amit akarsz.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#125) Panther-D válasza DigitXT (#122) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Értsd meg, a friss.html nem olyan mint a többi. Akkor is át akarhatsz menni a friss.html-re ha éppenséggel azon az oldalon ahol vagy, ott is látod az utolsó hozzászólást: mégpedig azért, mert így onnantól csak az F5-öt kell nyomogatnod és mindig látni fogod hogy hogy áll a téma. Tehát az a link kell.

Egyszerű megoldás:
Ha csak azt a linket látod hogy >| de azt nem hogy > (avagy |< és < -- beállítástól függően), akkor nincs több hsz jelenleg.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#126) Ati007 válasza Panther-D (#116) üzenetére


Ati007
őstag

Xp prof és netcaptor böngészö
Ctrl+5 nem segit, de ha scrollozom utána megjelenik csak az elsö pár hirdetésnél nem látszik.

(#127) Wolverine válasza AtHoS (#123) üzenetére


Wolverine
félisten

Hmm. Most nézem, Panther megoldotta az automata szövegbeszúrást linkelésnél...
Egyébként csak annyit akartam megjegyezni, hogy az R5-ös linkelés semmivel sem bonyolultabb egy szimpla BBCode-ot alkalmazó fórumos linkelésnél, csak = helyett : van benne, meg url helyett L - azt pedig bárki megjegyzi kis idő alatt. Speciel itt a "bonyolultság" csak azért merülhet fel szvsz, mert a PH!-n nem ezt szokták meg a userek. :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#128) DigitXT válasza Panther-D (#125) üzenetére


DigitXT
félisten

Értsd meg, a friss.html nem olyan mint a többi.
LOL, tudom, hogy tudod, hogy ugyanott vagyunk hallgatók: természetesen értem...:DDD Szerk: jah és akkor már előzékenyen OFF-ba teszem a HSZ-t, mert ahogy elnézem a topikot, a már megválaszolt problémák kerülnek OFF-ba.:K

Ha csak azt a linket látod hogy >| de azt nem hogy > (avagy |< és < -- beállítástól függően), akkor nincs több hsz jelenleg.
Igen, erre is rájöttem, de akkor is szimplán hülyén néz ki: ennyi.:(
Szerk: tehát nem igazán bug, hanem egy zavaró dizájn fícsör.:))

(#129) DigitXT válasza Panther-D (#124) üzenetére


DigitXT
félisten

R5-ben alapvetően az a koncepció hogy leírod a szöveget, aztán lineksítesz amit akarsz.
Igen, pontosan ezt teszem: leírom az URL-t, és linkesíteném. Csakhogy a JS ablak megintcsak az URL-t kérdezi.:) Esetleg azt tehetem meg, hogy oda is beillesztem, és akkor a tipikus teljes link lesz (jó hosszú, meg jó randa).:DDD Nah, viszont nem "kötexem" ezen: megnyomom a gombot, és odaillesztem az URL-t. Nem jelölök ki semmit. Voilá. (Majd beletanulok.:P) Btw. vhol említettem, hogy eléggé elbújnak a linkek főleg ha OFF-ban van a HSZ: egy aláhúzás járna nekik, nem?:F

(#130) DigitXT


DigitXT
félisten

Logout íráshoz tartozó topikban miért KAPCSOLÓDÓ HÍR jelenik meg odafent?:F

(#131) Panther-D válasza DigitXT (#129) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Félreértesz. Leírod a szöveget:
Íme az Asus PXB-8765, ez a legjobb.
Ezután kijelölöd az "Asus PXB-8765"-t, és klikk Link. Aztán megadod az URL-t. Ugyanúgy mint hogy megírod az egész szöveget, aztán kijelölöd amit dőltbetűssé akarsz tenni, majd klikk B.

Design-kérdésekkel Parcit lehet zaklatni. :D

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#132) Panther-D válasza DigitXT (#130) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Kicsit több odafigyelést. #102

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#133) Panther-D válasza Ati007 (#126) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Hát ez elég konkrétan böngésző-bugnak tűnik, lévén minden hirdetésnél ugyanaz a HTML és a CSS kód is...

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#134) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Találkoztam egy érdekes dologgal, ami már bosszantott az R4 esetében is (azért elvoltam vele csak néha idegesítő tudott lenni), hogy a hozzászólás szerkesztése ablak szélesebb, mint a kész hozzászólás megjelenítési területe (igaz R4-nél éppen fordítva volt), így a beírt szöveg sosem úgy néz ki formailag, mint ahogy a végeredmény.

Tudom, ez a vezérlő kódok miatt (már ha tesz ilyet be az ember, és miért ne tenne) úgyis elmászna, de ha véletlenül lenne egy preview gombocska, amivel előnézetet lehetne csinálni a hozzászólásnak elküldés előtt, akkor egyből több legyet is lehetne ütni egy csapásra.

Az előnézet során szembetűnő formai gondokat, helyesírási hibákat lehetne javítani még a hozzászólás érvényesítése előtt. Ez a jelenlegi OFF gombos "problémát" is némileg orvosolná.

Annyira hozzászoktam, az OFF gomb használatásoz, hogy a választókapcsolós megoldás szinte csak akkor jut eszembe, mikor már meglátom az elküldött hozzászólás végeredményét :W

read-only mode on the forum

(#135) AtHoS válasza Wolverine (#127) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Speciel itt a "bonyolultság" csak azért merülhet fel szvsz, mert a PH!-n nem ezt szokták meg a userek"

Pontosan erre akartam utalni a "beidegződés"-sel

read-only mode on the forum

(#136) jerry311 válasza Panther-D (#114) üzenetére


jerry311
nagyúr

Valóban nem túl gyakori...

(#137) -Nemtom- válasza Panther-D (#117) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

xp sp2, opera 9.23
változó h. melyik fórumrésznél csinálja

(#138) Panther-D válasza -Nemtom- (#137) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

No hát ugyanezzel a kombinációval kipróbáltam, és nálam 1x sem jelentkezett 15 próbából. Nem tudom mi lehet nálad.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#139) DigitXT válasza Panther-D (#131) üzenetére


DigitXT
félisten

Félreértesz.
Nem értelek félre: "kötekedtem".:D (Eddig uis tudta a motor, hogy egy kijelölt URL-ből egy kattintással linket csinált - ugyanúgy, ahogy dőlt betűs szöveget -, most meg nem tudja, ennyi.;)) Mellesleg a dőltbetűs példád nagyon "találó": amikor idézek egy HSZ-ből egy részt - amire konkrétan válaszolok -, akkor kimásolom az idézendőt, beillesztem az ablakba, majd klikk.:) Tehát tipikusan ezesetben sem írom le a szöveget.:DDD

#132-re:
Kicsit több odafigyelést.
Bocs, nem láttam; de ahogy elnézem: "lustaságból" lett/marad bugos?;]

Design-kérdésekkel Parcit lehet zaklatni.
Akkor ezt az eredeti hír/írás témát is meg kell kérdezzük, mert imho zavaró.:K
Hírnek feltűntetni egy sima felhasználó ki-tudja-milyen színvonalú írását, háát...

(#140) Panther-D válasza AtHoS (#134) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Hát ez nem bug, inkább javaslat, hogy hogy lehetne jobb. Szóval ezt ne ide.
Amúgy apróknál pl keskenyebb egy hsz mint a fórumban, szóval amúgy sem lenne ez teljesen korrekt, akármit is csinálnék.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#141) DigitXT válasza AtHoS (#134) üzenetére


DigitXT
félisten

Na ja. De most kapaszkodj meg: az apróknál lévő topikok - ki tudja milyen megfontolásból - pár pixellel keskenyebbek a sima fórumtémáknál, és emiatt ott megint másképp néznek ki a HSZ-ek.:o Ez egyrészt vicces (semmi nem indokolja ugyanis azt a pár pixel fehér sávot), másrészt meg az alapelvekkel ütközővé tehette adott - igen hosszú aláírással rendelkező - felhasználók aláírását, mivel ami a sima fórumon még belefért a megengedett három sorba, az apróknál szinte garantáltan négy soros lett. (Anno felhívtam a figyelmet a hibára, de így maradt.:D) Previewért meg már talán mégtöbb ideje "lobbyzok"...:D (Még az apróhírdetési rendszer előttről, emlékeim szrint kb. azóta, hogy Vladi megcsinálta, és tök jó lett, csak a házi szervere soxor volt elérhetetlen/túl lassú - btw. az utóbbi időben már remekül működött, de nem tudom, lesz-e kedve átpofozni az R5-re...:()

(#142) Panther-D válasza DigitXT (#139) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem értelek félre: "kötekedtem". (Eddig uis tudta a motor, hogy [...]
Most erre mit mondjak. Most meg mást tud. Az idézet nem tudom hogy jön ide, ebből a szempontból tök ugyanolyan mintha begépelted volna.
Annyi a lényeg hogy amit a formázások nélkül csinálsz, az fog látszani a többi user számára. És a begépelés után azt a szöveget, ami látszani fog, megformázod. Némely szavakat kivastagítasz, némelyeket linkké teszel... de a formázás elkészültvel is ugyanaz a szöveg fog látszani, ami a formázás nélkül.

Lustaságból... felőlem mondhatod így is. De inkább azért mert a PH-s megjelenítő kódrészlet nem tudja hogy ugyanazt amit a PH-n hírnek hívnak, Logouton hogy hívják. És semmi kedvem bele-hardkódolni, mert az ilyenek teszik tönkre már középtávon a motort. Amúgy meg ez nem igazán bug. Bug az ha elküldesz egy hsz-t és másik topikba érkezik meg mint ahova küldted pl. De beszéld meg Parcival felőlem.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#143) -Nemtom- válasza Panther-D (#138) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

mindegy, annyira nem zavar, átmegyek arra amit látok, aztán vissza és már jó, párszor kibírom :)

(#144) Panther-D válasza -Nemtom- (#143) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Sztem inkább nézd át a beállításaidat vagy telepítsd újra a böngészőt. :) Esetleg valami plugin is csinálhatja, ha van ilyened.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#145) -Nemtom- válasza Panther-D (#144) üzenetére


-Nemtom-
senior tag

nincs fent semmi plugin, átállás közbe/óta semmit nem csináltam ami befolyásolhatná.
de nem is érdekel annyira, csak azért irtam mert szerintem bug, de nagyon nem zavar :)

(#146) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Hi.
Hiányzik a link.

Nem hiányzik, csak nem látszik, mert túl hosszú a cím és lenyomja. Majd valaki lerövidíti hamarosan Sőt, ha jól látom már meg is történt. :) -- Panther

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#148) haxy27


haxy27
aktív tag

Most az apróhirdetéseknél a pirosbetüs ár alatt nem lehet olvasni a települést :W

De lehet, vidd a kis városka föké az egeret, és kiírja. A továbbiakban ezt a témát a másik topicban, lásd #1. -- Panther

A demokrácia azt jelenti, hogy mindenkinek lehetősége van a híd alatt aludni!

(#149) Arnold2


Arnold2
őstag

Hogy tudom kikapcsolni azt, hogy mikor egy általam gyakrabban látogatott topicba tévedek,ne az én utolsó hozzászolásomhoz ugorjon hanem a topic utolsó hozzászólásához?

Ez egy kérdés, irány a másik topik, lásd #1. -- Panther

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.