Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#202) Panther-D válasza bolondember (#200) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Ez azért van, amit az előbb írtam. Próbál ott tartani, ahol éppen vagy. Először a PH-n vagy, de aztán egy blogbejegyzés topikjába mész, ami csak a logouton látható: tehát átvisz a LO-ra. Utána akármire kattintasz, ott próbál tartani ismét ahol vagy: az LO-n.

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#203) Konflikt


Konflikt
addikt

PH! aprok rss-e csak nekem nem működik? 2 hete nem updatelte az olvasom. A többi( ph, it cikkek, tesztek) müködik

Commodore Amiga 500 - es a kepzeleteinek tobbe semmi nem szab hatart! // VCIX-DCV&CMA

(#204) Szabesz válasza Panther-D (#175) üzenetére


Szabesz
őstag

Értem, én kérek elnézést s köszönöm a türelmet :R

¯\_(ツ)_/¯

(#205) harry


harry
veterán

Ha nem vagyok bejelentkezve akko az első post-tól kezdi a topic listázást és látszik az 50.ik hsz.ig. Ha bejelentkezek akkor fordítva van beállítva nálam a listázás, és a sorrend fordul is, de továbbra is 50. és 1. hsz látszik (tehát nem a friss.html re ugrik). És ami még különös, hogy a legördíthető megnüben (ahol a hsz oldalak között lehetne váltani pl 100-150) ott is csak az alap 1-50 látszik.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#206) DigitXT válasza Panther-D (#199) üzenetére


DigitXT
félisten

Miért nem a preferált portálon akar tartani?:U

(#207) Viktor0610 válasza DigitXT (#206) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert a preferált portál az értesítésekkor lényeges -pl. a privátokról, topik hozzászólásokról való e-mail értesítésekben lévő linkek a preferált portálra mutatnak.

Samsung Galaxy A54

(#208) Winner_hun válasza Viktor0610 (#207) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ennyire jó?

Eddig nem próbáltam, de most igen. Azt hittem, hogy az ilyen linkeknél is az alapértelmezett fog megjelenni.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#209) MTbc


MTbc
senior tag

Hali nem tudom hogy ez mikori hiba de most vettem észre hogy az e-mail címemnél nem az igazi mailem van hanem egy másik ami nem is létezik ennek valaki utána tudna nézni?

ROSSZ

(mr.tbc@36604-freemail.hu)

(mr.tbc@freemail.hu)

Nem tudom megváltoztatni sem.
Köszi.

(#210) DigitXT válasza Viktor0610 (#207) üzenetére


DigitXT
félisten

E-mailértesítést kb. soha nem használok (a fórumot sokkal gyakrabban nézem, mint a regisztráláshoz használt mailcímemet:DDD): számomra tehát a preferált portál semmit nem ér? Szerintem ez nem túl jó. (Írtam korábban, hogy emiatt a furcsa logika miatt "beszippant" a logout...:K Csak ez annyira nem mókás annak, aki alapvetően PH!-zni szokott...:() Szerk: a kereső most csak szóeleji egyezést néz?

(#211) DigitXT válasza MTbc (#209) üzenetére


DigitXT
félisten

Ez nem bug, tuti volt korábbi regisztárciód ugyanezzel a címmel: Bővebben: link

(#212) MTbc válasza DigitXT (#211) üzenetére


MTbc
senior tag

De ez nem regisztrálható email cím
[OFF]anonymus@ (ide nem lehet írni)mailserver.hu v. com[/OFF]
Higgyél nekem nincs több regem eddig kb. mikor 1,5 hónapja néztem az adataim akkor még jó volt.

ok olvasok...

(#213) Viktor0610 válasza MTbc (#212) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Akkor olvasd el a linkelt topik első hsz.-át és a további kérdéseket (sz.tem nem lesz) oda tedd fel.
Egy biztos, az e-mail címed változása nem bug, hanem feature.

Samsung Galaxy A54

(#214) Korcsii


Korcsii
őstag

eléggé zavaró hogy sok kép(link) nem létező helyre (404) mutat pl a fóumban, logoutos írásokban (mármint olyan képek, amik a prohardverre vannak feltöltve)...

egyébként karaj...

(#216) koxx


koxx
MODERÁTOR

A jelenleg használt avatarom 2x szerepel a választhatók között, míg a régebbi - piros háttér nélküli - nincs benne. :U

(#217) Balinov


Balinov
félisten

sziasztok,2 kérdésem lenne az új b-RIOS5-tel kapcsolatban.

Pár nap óta többször vettem ésrze,ha hozzászólásomat az időlimiten belül szerkesztem,akkor nem csak a régi hsz módosul,hanem egy új hsz is keletkezik,ugyanazzal a tartalommal.

Tényleg csak 30db topikot lehet elmenteni Kedvenc Topikként. Feliratkozni sokkal többre tudok,de kedvencekhez csak 30db-ot enged az amúgy kiválló motor.Ha tényleg ennyi a limit,akkor ennek van valami konkrét oka,vagy csak egy ex-hasra kiválasztott számot állítottatok be.

Köszi a válaszokat

Balinov

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#218) sekli


sekli
addikt

helo!

bocsanat, ha mar valaki irta, (rakerestem, de nem talaltam)...

Ha eppen privatot olvasok, kapok egy ujat valaki mastol, frissitem az oldalt, akkor jobb oldalt nem mutatja, hogy uj erkezett...

(#219) Tidor00


Tidor00
tag

másnak se működik a saját aprójának lista elejére hozása :F
eddig jó volt, viszont tegnap óta nem megy... :(
üdv Tido
mod :
és a kedvencek közé se tudom felvenni ezt a fórumot se..

még gondolkodom rajta

(#220) f4lcon


f4lcon
őstag

hello
nem tudom volt-e szó róla, mert nem tudom hogy keressem
mindenesetre az aprót szeretném az upolás sorrendjébe állítani, ahogy régen is volt nekem, de továbbra is össze-vissza vannak a topic-ok.
ha a feladás sorrendjére módosítom, az működik.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#221) Winner_hun válasza f4lcon (#220) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha utolsó hozzászólások szerint szeretnéd rendezni, az megszűnt és nem is lesz.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#222) AtHoS válasza Balinov (#217) üzenetére


AtHoS
nagyúr

"Pár nap óta többször vettem ésrze,ha hozzászólásomat az időlimiten belül szerkesztem,akkor nem csak a régi hsz módosul,hanem egy új hsz is keletkezik,ugyanazzal a tartalommal."

Én ilyet nem vettem észre, pedig szerkesztettem már párszor néhány hozzászólásom

És ha időlimiten kívül szerkeszted a hozzászólásod, akkor mi történik? ;]
Bocs a gonoszkodó kérdésért, de elég szerencsétlenül fogalmaztad a kérdést :DDD

read-only mode on the forum

(#223) mikado


mikado
tag

Kaptam tegnap egy ilyen emilt:
Feladó: hirlevel@hardverapro.hu (Felvétel a címjegyzékbe)
Címzett: ******@********.hu
Tárgy: Hardverapró Apróhirdetések - 1x1g és 2x256m kingston valueram eldó
Érkezett: 2007.10.04 19:00

Kedves mikado!

Új hozzászólás (#7) érkezett a Hardverapró Apróhirdetési rovatában a(z) "1x1g és 2x256m kingston valueram eldó" című apróhirdetéshez.

Az apróhirdetés linkje:
http://hardverapro.hu/e.php?mod=74&id=121934

Eredményes böngészést,
A Hardverapró csapata

A #7-es hozzaszolas igy nez ki: [link]

Kicsit időzavar van.... :D

A politikusok a javadat akarják. Ne add oda nekik!

(#224) Makaveli


Makaveli
senior tag

Nem hiszem, hogy BUG, de engem nagyon zavar, hogyha a 2800-2850-ik oldalra akarok menni, akkor miért áll meg a 2000-iknél és onnan még egyszer kell kattintanom! IDEGESÍT!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#225) Winner_hun válasza Makaveli (#224) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert ezresével csoportosítva van, hogy a lenyíló menü ne legyen túlságosan hosszú (50k hozzászólás lehet egy topikban az eddigi 5k helyett)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#226) harry válasza Winner_hun (#225) üzenetére


harry
veterán

Ez amúgy hogy lesz megoldva, 50knál automatikus zárás, vagy ugyan úgy, mint eddig?

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#227) Winner_hun válasza harry (#226) üzenetére


Winner_hun
félisten

Itt le van írva

sorozattopikok nyitása moderátori feladat, ezért ha egy ilyen elérte az 50.000 hozzászólást, a Moderátort keresek topikban kérj újat.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#228) harry válasza Winner_hun (#227) üzenetére


harry
veterán

Hmm nem is tudtam, h változtak alapelvek. Viszont akkor a topicnyitás maradt a régi, oks.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#229) Calogero válasza Winner_hun (#227) üzenetére


Calogero
addikt

Nem 5000 a limit?

(#230) Winner_hun válasza Calogero (#229) üzenetére


Winner_hun
félisten

Már nem.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#231) f4lcon válasza Winner_hun (#221) üzenetére


f4lcon
őstag

kár érte, mert szerintem az egyetlen használható szűrési mód arra vonatkozóan, hogy mi az, ami még megvan, és mi az, ami nincs.
tudható az oka hogy miért lett ilyen döntés? hiszen a "rendezés" fül alatt található egy olyan opció, hogy "utolsó up szerint / csökkenő" az egyéni beállításokban.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#232) Ndruu válasza Makaveli (#224) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ahhoz hogy a legvégére ugorj a hozzászólásoknak, rá kell kattintani a gombra. És akkor nem kell foglalkozni a lenyíló menüvel... Ilyen egyszerű, és csak egy kattintás az egész.;)

Harrrr!!!!

(#233) AtHoS válasza f4lcon (#231) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Nem értem most mi a problémád :F

Ha UP-olva volt a hirdetés, akkor még meg kellene lennie az eladandó árunak. Különben semmi értelme UP-olni. Tehát ez "az egyetlen használható szűrési mód arra vonatkozóan, hogy mi az, ami még megvan, és mi az, ami nincs"

"hiszen a "rendezés" fül alatt található egy olyan opció, hogy "utolsó up szerint / csökkenő" az egyéni beállításokban"

Pontosan ez van most. Szerintem félreértetted Winner_hun-t ill. az "utolsó up" fogalma miatt lehet némi félreértés.

read-only mode on the forum

(#234) harry válasza AtHoS (#233) üzenetére


harry
veterán

De az is lehet, hogy folyik a beszélgetés a témában és épp ezért elfelejtik uppolni a topicot. Tehát hozzá kel szokni, hogy a téma 'helye' beszélgetéstől független, ugyan úgy fel kell hoznia a hírdetés feladójának.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#235) AtHoS válasza harry (#234) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ez már igaz. Attól, hogy beszélgetnek még nem lesz automata UP :DDD

read-only mode on the forum

(#236) harry válasza AtHoS (#235) üzenetére


harry
veterán

Igen csak ugye régebben ez is elegendő volt az Utolsó hsz- szerinti rendezés miatt. Ez most ugrott, ezért a hirdetőnek up-olni kell. Egyszerű.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#237) Tidor00


Tidor00
tag

akkor újra...
másnak se működik a saját aprójának lista elejére hozása :F
eddig jó volt, viszont egy ideje nem megy... :(
vagy ki mondja meg nekem h mikortól lesz jó újra????
üdv Tido

még gondolkodom rajta

(#238) ToBeY


ToBeY
nagyúr

Többször tapasztaltam már, hogy nem jelenik meg semmi az avatar mellet a listában.Valamikor több avart mellet is,de álltalában csak a jobb felső.

Link:

(#239) Chaser válasza Viktor0610 (#213) üzenetére


Chaser
titán

Ilyen feature nálam is van, tsiztára örülök neki:D Nagyon jó lett a mailcímem :)) Ahhoz képest, hogy csak a pár hsz-eseket érintette, kitüntetve érzem magam :R

Nekem egyvalami tetszik az új motorban: :K ez a szmájli

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#240) Wolverine válasza f4lcon (#231) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, tudható, Panther leírta vagy nyolcszor a másik topikban.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#241) f4lcon válasza Wolverine (#240) üzenetére


f4lcon
őstag

köszi hogy igy kioktatsz, de egy linket adhattál volna a "másik topic"-ról, mert van még vagy egymillió "másik topic" itt a ph!-n és nem vagyok gondolatolvasó, hogy kitalálgassam mire gondolsz. kb ugyanannyi idő lett volna linkelni, mint beszólni, de köszi. jófej vagy. :R

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#242) harry válasza f4lcon (#241) üzenetére


harry
veterán

Neked ugyan annyi idő lenne használni a keresőt, mint bedobni ide a kérdést, de persze inkább más dolgozzon :U

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#243) Winner_hun válasza f4lcon (#241) üzenetére


Winner_hun
félisten

mert lassú

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#244) harry válasza f4lcon (#241) üzenetére


harry
veterán

De hogy azért legyen egy hivatalos válasz is: ezért.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#245) Wolverine válasza f4lcon (#241) üzenetére


Wolverine
félisten

Viszont egyetlen RIOS5-ről szóló másik topic van itt az Interaktívban, még keresni sem nagyon kell. Az első hozzászólásba be is linkelte Panther.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#246) Viktor0610 válasza Chaser (#239) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azt tudod, h. neked is van egy alteregód? :)

rs537 a neve. További infók a megváltozott e-mail címes topik első hsz.-ában.

Samsung Galaxy A54

(#247) Tidor00 válasza Tidor00 (#237) üzenetére


Tidor00
tag

nem szóltam
de eddig mindig a jobb oldali volt az igen áá ennyire nem lehetek..
. :W

még gondolkodom rajta

(#248) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A chip magazinos fórumrészek direkt tűntek el?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#249) Wolverine


Wolverine
félisten

Hmm. Délután óta többször kaptam 503-as hibát (most is, amikor meg akartam írni ezt a hozzászólást), és borzasztó lassú is nálam a PH...

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.