Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#351) AtHoS válasza DigitXT (#350) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Hát imitt amott találkoztam triplázással is :Y

read-only mode on the forum

(#352) harry


harry
veterán

Nekem gond nélkül sikerült, egyszerűen kettőt katintottam - de kiemelném még egyszer, hogy nem az a cél, hog sikerültjön, hanem pont fordítva, hogy ha esetleg véletlen (vagy akár dikert...) kétszer kattintok az OK gombra akkor is csak egyszer küldje el az üzenetet.
Amúgy amikor beléptem a próba topicba vmi beléptető ablak fogadott (név/jelszo) talán a kepfeltöltés.hu-hoz, na ez nem tudom hogy jött össze, gondolom valaki kipróbálta és sikerült, de azért zavaró.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#353) DigitXT válasza harry (#352) üzenetére


DigitXT
félisten

Oké, látom, és belátom, hogy ez nem ugyanaz a probléma, ami anno volt.:R A képfeltöltéses sz*r viszont valszeg a képfeltöltés sara, mostanában kezdte csinálni.

(#354) MrCsiT


MrCsiT
addikt

Egy tagnak az adatait kérném le, de ráfagy az ie 6.0.2900.2180.xpsp2.

Szinte minden nap van valami bosszantó hiba. (tipikus pl. a "nem található, próbálja újra" - aztán reload-ra meg bejön..)

Még tesztelés alatt van a rendszer, vagy elégtelen a kiszolgálókapacitás vagy miért van ez?! :((

Mr.CsiT

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#355) Wolverine válasza MrCsiT (#354) üzenetére


Wolverine
félisten

Szvsz sokat segítene Panthernek, ha megmondanád, kinek az adatlapja okozta ezt... (vagy több emberé is?)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#356) hucsikoi válasza M.Edina (#345) üzenetére


hucsikoi
aktív tag

:R

(#357) Szabesz


Szabesz
őstag

A privát üzenetek link mellől miért tűnt el a kis piros új privire figyelmeztető szöveg? :F

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯

(#358) M.Edina válasza Szabesz (#357) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Én nem tudok róla, hogy történt volna bármilyen változás a privát üzenetekkel kapcsolatban, de ki tudnád fejteni bővebben? Köszi!

(#359) M.Edina válasza MrCsiT (#354) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Ez valószínűleg azért van, mert valaki belinkelt egy képet a kepfeltolto.hu-ról, közben az fejlesztés alatt áll - [link]

(#360) M.Edina válasza DigitXT (#353) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Én úgy tudom, hogy R4-ben ez úgy volt megoldva, hogy amikor valaki katttintott, akkor a szerver megnézte, hogy volt-e már ugyanazzal a névvel, ugyanazzal a szöveggel egy hozzászólás ugyanabban a fórumtémában az elmúlt 10 mp-ben, és ha volt, akkor nem vitte fel még egyszer. De ez nem egy "megfelelő" megoldás, mert a szerver ebben az esetben önkényesen felülbírálja, hogy mit akar a felhasználó. Közben lehet, hogy tényleg ezt akarta -- ha két kérdésre is ugyanazt szeretném válaszolni (pl. azt hogy "igen"), és ezt megteszem tíz másodpercen belül...
Esetleg még az a lehetőség van, hogy a második kattintásra feljön egy ablak, hogy tényleg ezt akarja-e tenni. Ez arra nyilván nem megoldás, ha valakinek lefagy a net, de az ellen az R4 sem védett (tegyük fel, hogy 10 mp-et azért hajlandó volt várni a felhasználó, mielőtt elkönyvelte, hogy ez nem sikerült)...
Tehát ha valaki tud egy jó megoldást, írja meg nyugodtan! :)

(#361) Viktor0610 válasza Szabesz (#357) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem tűnt el.
Viszont az bug, ha egyszerre több személytől kapok privátot, miután megnéztem a privátok főoldalát és mondjuk az X-től kapott üzeneteket elolvastam, nem jelöli, h. Y-tól még van olvasatlan privátom.

Samsung Galaxy A54

(#362) harry válasza M.Edina (#360) üzenetére


harry
veterán

Legyen a limit csak 3 sec :D Ha ilyen net belassulásos kattintós részt nem nézzük (ami amúgy sztem ritka) akkor jó. Igazából nálam is csak akkor volt gáz ha véletlen kettőt kattintok az OK gombra (ami ugye <1sec), de ez is ritka, igazából nem is nagy probléma, csak azért zavaró tud lenni.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#363) Rick4


Rick4
félisten

nem tudom, nálam van-e a bibi vagy másnál is, de avant-ban, és IE-ben is az apróknál nincs fejléc az első pár hirdetésnél...ha az avantnál lejjebb húzom az oldalt, és ott frissítek, akkor a tetejétől odáig (a lap aljáig nincs fejléce egy hirdetésnek sem)...[link]

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#364) Rick4 válasza Szabesz (#357) üzenetére


Rick4
félisten

lehet, épp nincs új privid, a régieket (a bejövő oldalnál még friss- olvasatlan volt) meg elolvastad már? :U

UNAS webshop szövegek feltöltéséhez, képi- tartalmi külalak formázáshoz keresek hozzáértő szakembert.

(#365) DigitXT válasza M.Edina (#360) üzenetére


DigitXT
félisten

ha két kérdésre is ugyanazt szeretném válaszolni
Csakhogy a szerver azt is nyilvántartja, hogy kinek válaszolok...;)

ha valakinek lefagy a net
Nekem mostanában úgy en bloc sz*rakodni szokott a gépem, de pl. a fórum tipikusan hasít (csak néha dob 404-et olyanra, amit frissítésre meg behoz simán, de ezesetben a hiba az én készülékemben van, emiatt nem kell aggódni, valószínűleg a kimenő request hibásodik meg néha:D), ill. ha mondjuk elsőre nem ment be a HSZ, akkor másodikra bemegy (és nem duplázok emiatt).:R

(#366) Szabesz válasza Rick4 (#364) üzenetére


Szabesz
őstag

Nem. Vártam privit, tudtam hogy érkeznie kell, de az oldalon nem láttam hogy jelezné, csak mikor megnéztem az e-mailjaimat, akkor láttam hogy jött egy privi, ám de akkor még mindig nem volt azz a figyelmeztető szöveg (igen, frissítettem az oldalt)... viszint a privikbe belemenve pirosan ki volt emelve akitől erkezett.
Ez 3-szor fordult elő egymás után, azért bátorkodtam szólni...

¯\_(ツ)_/¯

(#367) harry


harry
veterán

A macis avatarban van asszem két fehér folt a karjai körül :D

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#368) 7


7
addikt

Mivel már nem kötődik az értesítő a kedvenc témához, kéne egy olyan menüpont, ahol az ember lecsekkolhatja és szerkesztheti átfogóan, hogy melyik témákról is kér értesítőt.

(#369) Rover623


Rover623
félisten

PDA támogatás nem leszen...?:O

primus inter pares

(#370) M.Edina válasza Rover623 (#369) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Mi a baj azon? Mi nem működik?

(#371) Viktor0610 válasza 7 (#368) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ere azt a választ kaptam Panthertől, h. amint kapsz egy értesítőt egy olyan témáról, ami nem érdekel, már tudhatod, melyik az, ezután törölheted az értesítőt. ;)

Samsung Galaxy A54

(#372) 7 válasza Viktor0610 (#371) üzenetére


7
addikt

Az egy dolog, de nyilván (amennyiben idő van rá) jobb lenne egy olyan hely, ahol átlátod ezeket a dolgokat. :)

(#373) Rover623 válasza M.Edina (#370) üzenetére


Rover623
félisten

Hát nem...:(
Windows Pocket PC 2003 Pro, beépített IE: már a főoldalra lépésnél kilép, anélkül hogy bármit látnék...:O
Pedig az előző RIOS már egész jól működött rajta...:DDD

primus inter pares

(#374) MrCsiT válasza Wolverine (#355) üzenetére


MrCsiT
addikt

..akkor bárkié.. azért is bosszantott fel a dolog :U

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#375) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az e-mail értesítő rosszul működik. Nekem a prohardver van beállítva és logoutos linket kaptam

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#376) Winner_hun


Winner_hun
félisten

A keresésnél ha fórumtémák között keresek és nincs találat, akkor a fenti eredményt kapom, ha topikban, akkor az alsót:

kép

vagy ez direkt van így?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#377) Panther-D válasza Winner_hun (#376) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nem egészen értem mi ezzel a baj. Hol itt a bug?

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#378) Panther-D válasza Winner_hun (#375) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Nyilván mert blogbejegyzés topikjára mutatott a link, ami csak Logouton látható. Szívesebben kapnál PH-ra mutató, de megnyitáskor 404-et adó linket? :DDD

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#379) Winner_hun válasza Panther-D (#377) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az egyiknél csak szöveg van a másiknál táblázatos rész. De már rájöttem:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#380) Winner_hun válasza Panther-D (#378) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jah arra mutatott.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#381) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

Mikor a Dr. House topikba lepek ez a kepernyo fogad allandoan:
Kép

[ Módosította: Panther ]

90 87.5 87.8 87.5

(#382) harry válasza kicsitomi88 (#381) üzenetére


harry
veterán

Ja néztem én is. De ez van pl a próba topicban is. Gondolom a képfeltöltőről linkeltek vmit és bezavarhatott, vagy nem tom.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#383) Winner_hun válasza kicsitomi88 (#381) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ahol kepfeltolto.hu-ról linkeltek be, mindehol ez van. A kepfeltolto.hu fejlesztés alatt van, gondolom az miatt van ez a kérés.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#384) DigitXT


DigitXT
félisten

500 Internal Server Error - erre a topikra: délután még jó volt, ill. a többi is jó.:F

(#385) kicsitomi88


kicsitomi88
őstag

A % jelet abban a formaban nem kuldi el. Erzekeny pontra tapintottam? :D Bad requestet kapok
Kép

ha a bekarikazott resz szerepel egy hszben, beut a crach

[ Módosította: Panther ]

90 87.5 87.8 87.5

(#386) Panther-D válasza kicsitomi88 (#385) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Az éjjel állítottunk a szerveren, és félbe kellett hagyni, nem lett tökéletes. Most megint jó kéne hogy legyen--- viszont lesz még majd állítás. Ha újra ilyen hibát látsz, akkor megint elb.tunk valamit. :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#387) DigitXT válasza Panther-D (#386) üzenetére


DigitXT
félisten

Gondolom #384 is emiatt van.;) (Közben láttam vhol a piacon is előjönni...)

(#388) Zotya75


Zotya75
csendes tag

Hali!
Úgy vettem észre, hogy nem működik a "apróhirdetés lista elejére hozása" a "apróhirdetés karbantartása" menüben!
Kiválasztottam ezt a funkciót és nem hozta előre a hirdetésemet!
Üdv, Zotya!

Üdv. Zotya.

(#389) perempe


perempe
addikt

Már van részletes keresés is, ill. apróhirdetésekben is szűkíthetek város szerint.
:C

[ Szerkesztve ]

* Brahms: 4. szimfónia *

(#390) V.Stryker válasza Zotya75 (#388) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Jah, azt nekem sem. Pont azért jöttem ide, de látom már megtetted a megfelelő lépést. :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#391) M.Edina válasza Zotya75 (#388) üzenetére


M.Edina
csendes tag

Mi szerint listázod az apróhirdetéseket? Utolsó up szerint (ami az alapbeállítás), vagy átállítottad valami másra? :U

(#392) Zotya75 válasza M.Edina (#391) üzenetére


Zotya75
csendes tag

Igazad van, átállítottam másra!
Köszi! :C

ui: mondjuk, ha sokan (hozzám hasonlóan :D ) átállítják, akkor ez a funkció nem sokat ér!? :(

Üdv. Zotya.

(#393) harry válasza Zotya75 (#392) üzenetére


harry
veterán

Ha átállítják az nyílván azért van, mert nem az utoljára UP-olt topicot akarják látni. Akit mégis ez érdekel az pedig úgy is így fogja hsználni. Nincs ezzel semmi gond.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#394) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Hűha!

Ismét van az apróban városokra való lebontás lehetőség??? :Y
Istenek vagytok!!! :C

Mostmár egy szavam nincs az oldalra!! :R :)

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#395) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Hello!

Nem tudom jelzett e már hasonlót valaki, ha részletes keresésre kattintok, és nem változtatok semmin, csupán Szűrés felhasználó szerint mezőbe beírom pl. felhasználónevemet. OK gombra kattintást követően Nincs találat jeleik meg, viszont ha az Az alábbi tartalmakban keressünk opciót mindenhol helyett apróhírdetések-re állítom, és leokézom, egyből 3 találat listázódik.

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#396) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Én egy ~ 1 évvel ezelőtti hozzászólásomat szerettem volna megkeresni egyik fórumtémában ..

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#397) Vakbogár


Vakbogár
csendes tag

Pár napja vettem észre, hogy megváltozott a mail címem amivel regisztráltam az oldalon.
Az eredeti:zsolt0117@freemail.hu
A mostani :zsolt0117@93395-freemail.hu
Hogyan lehet ezt javítani?
Ha a felhasználó adatainál módosítani akarom feugrik egy ilyen ablak:
"Biztos helyes az alábbi e-mail cím?
Ha hibásan adod meg nem fogsz tudni belépni!
zsolt0117@freemail.hu"
Ha itt átírom azután be tudok lépni az oldalra?

Szar az élet. Amikor már azt hiszed, hogy megkaptad életed legnagyobb pofonját akkor hirtelen, Bumm! Kapsz egy még nagyobbat.

(#398) Wolverine válasza Vakbogár (#397) üzenetére


Wolverine
félisten

Ez a te topicod.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#399) Vakbogár válasza Wolverine (#398) üzenetére


Vakbogár
csendes tag

:R Köszi :R

Szar az élet. Amikor már azt hiszed, hogy megkaptad életed legnagyobb pofonját akkor hirtelen, Bumm! Kapsz egy még nagyobbat.

(#400) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Hozzászóltam egy Logoutos Topicban és ilyen üzenetet kaptam.

Mondjuk ennek ellenére az oldal mintha rendben megjelent volna, nem vettem észre semmi különöset rajta, csak a felső logo elé került be a linkelt szöveg.

Opera 9.24b8816

read-only mode on the forum

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.