Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23363) Viktor0610 válasza MontyCrew (#23362) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Amennyiben nem jelenik meg rendben a felhasználók adatlapja, az jó eséllyel a reklámblokkolód miatt van. Az utóbbi napokban többször felmerült a téma.
Legyetek szívesek az összefoglaló alapján a hiba jelentése előtt kikapcsolt reklám- és szkriptszűrővel is megnézni, jelentkezik-e a probléma!

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

Hozzászólások

(#1701) TomKiss válasza Ndruu (#1700) üzenetére


TomKiss
tag

WinXp, FF 3.5.7 alatt szintén.

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1702) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Újabb furcsaság:
Kép

Ha 1-100-ig listázom ki (első száz hozzászólás), akkor a legördülőnél azt mutatja, hogy 1701 hozzászólás van (ez lenne a helyes).
Ha 1601-1700-ig, akkor nincs következő "lap", lapozni sem lehet, mintha eltűnt volna az 1701-es hozzászólás. #1701-re lépni a gombbal nem lehet csak a juttat el oda.
Eddig át lehetett lapozni a következő oldalra ha ilyen volt, most nem lehet és nem is mutatja a következő lapot (1701-1800-ig).
Ha újabb hsz. keletkezik (mint most is, a #1702), akkor már észleli és át is lehet lapozni.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1703) Panther válasza Ndruu (#1702) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Javítva!

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1704) D.Orion


D.Orion
veterán

A gyors keresés menüsáv másnak is furcsán jelenik meg a fórumban és a fórumtémákban? Továbbá nekem még hiba üziket is dobál. Gyors keresés itt szöveggel, mint lapfrissítésnél, illetve új lap betöltésekor is.

(#1705) DarkByte válasza D.Orion (#1704) üzenetére


DarkByte
addikt

Gyors keresés itt
Ezt nekem is dobálja, minden linkre kattintáskor/oldal betöltés után.

[ Szerkesztve ]

(#1706) Bubu79


Bubu79
addikt

Az oldal minden egyes frissítésénél feldobja ezt.

Böngésző Opera 10.10, oprendszer Xp SP3.

IE 6.0 alatt van, hogy sárga figyelmeztető háromszög szöveg nélkül OK gombbal, van hogy azt is írja mellé, hogy Keresés mindenben.

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1707) DarkByte válasza Bubu79 (#1706) üzenetére


DarkByte
addikt

Nálam most megszűntek úgy tűnik :)

[ Szerkesztve ]

(#1708) Bubu79 válasza Bubu79 (#1706) üzenetére


Bubu79
addikt

IE-s hibaüzenetek - szorri, nem keresés mindenben, hanem keresés a fórumban egy topik címre kattintva...

[link] és [link]

Mod.: Az előbb IE-ben gyorskeresés itt üzentet is dobott...

Ez így nem valami hejj :(

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1709) Panther válasza DarkByte (#1707) üzenetére


Panther
HÁZIGAZDA

Elnézést ezekkel kapcsolatban, dolgoztam a gyorskeresőn kb már vagy éjfél óta, és kissé belenyúlt a dolog a reggelbe. De talán most már tényleg jó lesz minden böngészőn és helyzetben a cucc. :)

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1710) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Hali!

Ezek az oldal, vagy a böngésző hibái?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#1711) wushika


wushika
csendes tag

Sziasztok. Hogyan tudom törölni profilomat?

wushi

(#1712) Winner_hun válasza wushika (#1711) üzenetére


Winner_hun
félisten

Sehogy. Ha nem akarod használni akkor ne használd.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1713) filla01


filla01
csendes tag

sziasztok nem e tudja valaki mert nem megy az oldal rendesen köszönöm a választ se hirdetesek se semmi nincs

(#1714) kisPEa


kisPEa
csendes tag

Üdv Mindenkinek!most raktam össze a gépem win7,firefox 3.5.3 és nem látom a forum hozzászólásokat egyáltalán az apróhirdetéseket meg teljesen elcsúszva jeleniti meg!ha ie-ben netezek akkor ha benyomom a compatible módot akkor frissíti és jó lesz,de minden egyes oldalt külön kell frissíteni..Mi a gond?..most a telómról írtam:)

(#1715) Winner_hun válasza filla01 (#1713) üzenetére


Winner_hun
félisten

Egy kicsit bővebben? Milyen böngésző, milyen oprendszer, mi a hibajelenség (valamennyire csak megy ha ide is be tudtál írni) milyen szolgáltató?
Ha vodafone-os neted van akkor [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1716) Winner_hun válasza kisPEa (#1714) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1717) kisPEa válasza Winner_hun (#1716) üzenetére


kisPEa
csendes tag

Üdv!

crtl+f5 re betölti a forumot,de ha már más topicra megyek akkor újra be kell töltenem ,ez igy elág gáz!
mi ez a crtl+f5 valami frissítés?
Közben rájöttem mi a gond..angol t-mobilos szolgáltatónál netezek a mobilomon keresztűl ami egy nokia e90 és pc suite-val csatlakozok. Kipróbáltam egy másik szolgáltatót és az betölti a forumot rendesen ráadásul gyorsabb is (tmobile nem megy hsdpa-n)
Közben elolvastam amit linkeltél..a vodás nettel kapcsolatban..tuti ez a gond már csak egy másik APN kellene..
kösz a helpet

[ Szerkesztve ]

(#1718) Winner_hun válasza kisPEa (#1717) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor gondolom valami hasonló baj lehet mint a vidás netnél, ami itt van annak a t-mobile-os megfelelőjét csináld meg.
Ctrl+F5 a cache-t üríti.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1719) TomKiss


TomKiss
tag

Igazából nem tudom hogy bug, vagy csak nekem újdonság, de:
direkt került bele a prohardver - hírek RSS sorába egy ingatlan hirdetéssel foglalkozó "hír" ?

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#1720) Korcsii


Korcsii
őstag

nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód nemkód
kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód kód

namármost itt a nemkódot is arrébb lehet ráncigálni, pedig csak a kód elé tettem ki az MC bbkódot...

FF 3.5.7

tudom, üssek még egy entert, és rakjam új bekezdésbe... de...

[ Szerkesztve ]

(#1721) Winner_hun válasza TomKiss (#1719) üzenetére


Winner_hun
félisten

Feature.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1722) Winner_hun válasza Korcsii (#1720) üzenetére


Winner_hun
félisten

Feature, nem csak téged zavar.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1723) GD


GD
őstag

sziasztok,
szeretném jelezni,hogy a logout.hu win7 32 bit pro hun alatt firefox 3.6-al pár kiegészítővel csontá fagy perceken belül..de csak a logout..
köszi

(#1724) Winner_hun válasza GD (#1723) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aqua reklám miatt van, van akinek az Adblock kikapcsolása jelentett megoldást.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1725) tildy


tildy
nagyúr

Tegnap nem volt elerheto angliabol este a ph . volt valami valtozaS?

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1726) AXisBOLD


AXisBOLD
addikt

sziasztok.

nem tudom hogy bug-e, de az apróhirdetésben nem tudok cím képet betenni, 460x160-at beállítottam, minden formátumban próbáltam, de nem engedi :W

én csinálok rosszul valamit?(bocs ha nem ide való)

Aurea mediocritas

(#1727) Winner_hun válasza AXisBOLD (#1726) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem túl nagy a mérete? Ha painttel csinálod, ugye nem .bmp-be mented?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1728) AXisBOLD válasza Winner_hun (#1727) üzenetére


AXisBOLD
addikt

figyeltem png, meg jpg. a méret lehet hogy gond volt mert most meg engedte. 160-155-ig végigpróbáltam minden méretet, de nem engedte :F. most egy 319x154-eset elfogadott.

komolyan nem értem, nade lényeg hogy sikerült.

Aurea mediocritas

(#1729) Winner_hun válasza AXisBOLD (#1728) üzenetére


Winner_hun
félisten

Kép a hirdetett termékről (nem kötelező megadni, max. 460x160 px, 80 kB; GIF/JPG/PNG)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1730) AXisBOLD válasza Winner_hun (#1729) üzenetére


AXisBOLD
addikt

arra is figyeltem, ~16 kB körülieket se engedett.

passz...nem tudom hogy Murphy-nek van-e erre törvénye :).

Aurea mediocritas

(#1731) GD


GD
őstag

bugzi

(#1732) Ndruu válasza GD (#1731) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ez inkább böngésző bug, néha rosszul tölti be az Opera (10.10). Frissítés után megjavul.

Harrrr!!!!

(#1733) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

L:http://valami][link]

[link]

Ha a fenti hibámat (véletlenül töröltem a zárójelet, de már okéztam a hozzászólást) megpróbálom szerkesztéssel kijavítani (azt az egy zárójelet pótolni), érdekes eredményt kapok.

Szerkesztést (zárójel pótlást) követően:

[link]

(L:http://valami2)[link](/L)

[L:http://valami][link][/L]

[L:http://valami][IMG:http://logout.hu/dl/faces/small/own/royalflush.gif][/IMG][/L]

[L:http://valami](L:http://valami2)[link](/L)[/L]

[L:http://valami][IMG:http://logout.hu/dl/faces/small/own/royalflush.gif][/IMG][/L]

Ez lehetett itt is a probléma.

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#1734) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ez mos bug vagy mi?

Az ok gombok körül piros keretnek kéne lennie. :S

Legújabb FF van fent.

[ Szerkesztve ]

(#1735) Ndruu válasza Vasinger! (#1734) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Ctrl+F5, beragadt a gyorsítótárba a régi stílusú gomb, most pedig új van és még nem frissítetted rendesen.

Harrrr!!!!

(#1736) Vasinger! válasza Ndruu (#1735) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Besz@rok, és jó. Ez a ctrl+F5 miben kül. a sima F5-től? Az a fura, hogy többször is újraindítottam a FF-ot, a cookie-t is kitöröltem, de nem lett jó attól...

:R

(#1737) Ndruu válasza Vasinger! (#1736) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kényszeríti, hogy ne a gyorsítótárból (cache) töltse be a böngésző az oldalt, hanem kérje le újra, részletesen (ugyanakkor üríti is a cache-t).

Harrrr!!!!

(#1738) Secretive


Secretive
aktív tag

valaki vagy a nagyrabecsült házigazda tudja-e, hogy a hsz-hez feltöltött képeket hol lehet menedzselni, kezelni? szeretnék törölni belőle, hogy legyen hely az aktuálisaknak, de semmilyen opciót nem lelek.....

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#1739) Ndruu válasza Secretive (#1738) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Minden, amit tudni kell a PH képtárról, azt itt megtalálod.
Ha kevés az adott 2,5MB tárhely, akkor használj külső képfeltöltőt (imageshack, picasaweb [csak kepfeltoltes és kepfeltolto.hu oldalakat ne].

Harrrr!!!!

(#1740) Secretive válasza Ndruu (#1739) üzenetére


Secretive
aktív tag

na ezt nem leltem sehol (pl.mert nem olvasok blogokat, de jobb lett volna, ha a képfeltöltés mellé egy apró link elviszi a felhasználót a használat értelmezéséhez), tehát a lényeg, hogy 1 hét után ismét rendelkezésre áll a tár. személy szerint jobban örültem volna, ha ezt a feltöltő kezelheti és ne kelljen 1 hetet várni, ha mondjuk képet akarok cserélni 3 óra múlva, de már elértem a teljes tárat. :) csak, mert.
a külső hivatkozás persze eddig is adott volt, azzal nincs is gond.

köszönöm az infót. :R

Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

(#1741) joergie


joergie
őstag

úgy vettem észre hogy nem tudok sehol az OK billentyűre kattintani. se postnál, se hirdetést nem tudtam upolni, se módosítani nem tudtam azt. Elvileg ennek se kéne most felkerülnie :)

Most jó. de nem tudom mi volt az előbb. chrome 5.*-ot használok.

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1742) Ndruu válasza joergie (#1741) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Valószínűleg ez lehet a hiba.

Harrrr!!!!

(#1743) tlac


tlac
nagyúr

bug:

* A hét főbb hírei

vasárnap van, és még így is a hírek fele előző heti

(#1744) joergie válasza Ndruu (#1742) üzenetére


joergie
őstag

ööö lehet. bár kb 5 napja raktam újra a rendszert, de ha te mondod akkor elhiszem :)
Most nincs vele probléma, ez a lényeg.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#1745) Auser


Auser
csendes tag

Üdv!
Ha a főoldalon a Sapphire-os hirdetésre kattintok, akkor EZ jön be. Csak a banner, nem az oldal.

Elkészült az http://users.atw.hu/eliteclockers/index.html gyertek, nézzetek szét és regisztráljatok! ;)

(#1746) GD válasza Ndruu (#1732) üzenetére


GD
őstag

FF 3.6, nem opera :-)

(#1747) WonderCSabo válasza GD (#1746) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Mondjuk azóta volt egy dizájnváltás is. :)

(#1748) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Csak nálam vastagodtak meg a felhasználók neveinek a betűi? :F :Y

[ Szerkesztve ]

(#1749) Ndruu válasza Vasinger! (#1748) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Rövid ideig az volt, már nem az. Ismét Ctrl+F5... Fejlemények a Megújult a Prohardver topikban.

[ Szerkesztve ]

Harrrr!!!!

(#1750) Vasinger! válasza Ndruu (#1749) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Oké, köszi a segítséget ismét. :R Így elsőre elég ijesztő volt. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.