Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szia, Panther!

Néhol nem működnek a szövegkiemelések (Pl. dőlt-kiemelés, stb.).
Nem tudom hogy ez bug-e, de elég gyakran előjön, pl itt is.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#452) Winner_hun válasza Vistaboy (#451) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem bug

jah, nem kell végigolvasni az egész linket, csak az elejét

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#453) Vistaboy válasza Winner_hun (#452) üzenetére


Vistaboy
veterán

Akkor az üres sorok miatt van, ha jól értem. Mindegyik sort külön be kell jelölni?

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#454) Winner_hun válasza Vistaboy (#453) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vagy külön be kell jelölni vagy az egészet kijelölöd és a Bekezdés tagot is rányomod.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#455) Viszlát


Viszlát
addikt

Üdv,

Logoutos problémámmal kapcsolatban szeretnék hivatalos álláspontot kérni. A váltás után kissé összekeveredett a címlapos és személyes bejegyzések kategória, vagyis címlapos írások bőven kerültek a személyes bejegyzéseim közé. Ezzel még együtt tudnék élni, viszont amivel nem nagyon, hogy a címlapos írások esetén nincs olyan oldalsó infósáv (olvasói reakciók), ahol láthatnám melyik írásom topikja frissült.

Várható ebben változás? Közel 50 írást végignézegetni kissé nehézkes, nagyon hálás lennék ha módosulna a mostani helyzet.

Üdv és köszi a figyelmet,
V

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#456) Winner_hun válasza Viszlát (#455) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nekem nincs ennyi írásom, de nem is nézegetem, mail értesítővel megoldottam a problémát.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#457) Viszlát válasza Winner_hun (#456) üzenetére


Viszlát
addikt

Én sem szoktam, de tegnap pont elkaptam a címoldali infósávban, hogy írtak az egyikhez és ekkor néztem át a többit is. Az értesítő végső esetben valóban jó megoldás, köszönöm a tippet :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#458) ENVAGYOK1


ENVAGYOK1
újonc

Sziasztok!

Néhány nappal ezelőtt szerettm volna belépni nicknevemmel (SEMTEX), de valaki (ne kérdezzétek, h hogy) megváltoztatta az e-mail címemet, és gondolom oda postázták az új jelszót!

Ezért kérnék minden illetékest, hogy tegyen valamit az ügy érdekében, mert több fontos privát üzenetet is várok.

JElszót, mailcímet nem írok ide nyilvánosan, de má Parcinak írtem egy levelet, de nem törént reakció. Remélem megpróbál vki segíteni.
Előre is köszönöm,

SEMTEX :R

(#459) djtoomi


djtoomi
addikt

Sztem nincs miről beszélni,irtam egy @ jelet,után egy .-t és máris azt hitte mail cim.Sztem ez bug.Vagy fícsőr?Ha utóbbi akkor sztem elég hülye fícsőr. :U

mod.: Csak a link maradt ki persze.

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#460) djtoomi válasza ENVAGYOK1 (#458) üzenetére


djtoomi
addikt

Ezt sztem ide írd. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#461) Brutforsz válasza djtoomi (#459) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

[Véletlenül dupláztam, Panther, légy szíves, töröld ezt.]

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#462) Brutforsz válasza djtoomi (#459) üzenetére


Brutforsz
aktív tag

Ez egy fícsör. Pl. a Firefox Linkificationje csinál ilyet, ha engedélyezve van az e-mailcímekre is. A PH! nálam alapból nem.

[ Szerkesztve ]

Te sejted, kik vagyunk, mi tudjuk, ki vagy.

(#463) djtoomi válasza Brutforsz (#462) üzenetére


djtoomi
addikt

Micsodája a tűzrókának?Nekem IE 7.0 alatt is csinálja. :F

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#464) virkir


virkir
veterán

Ez most bug vagy ficsőr?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#465) Winner_hun válasza virkir (#464) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ficsőr, valahány %-ig mutatja a következő adagot is.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#466) AtHoS válasza djtoomi (#459) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Aztán mit kellene furcsának látni a hsz-ban?

Szerk.: Kicsit nagy a kép

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#467) djtoomi


djtoomi
addikt

Most már úgy kezd elegem lenni,kb 2 hete 10 alkalomból(10 megnyitásból,frissitésből,új fórumtéma megnyitásból,LO-ra,vagy MA-ra való átjelentkezéskor) 8 esetben ez fogad:

503 - Service Unavailable
Sajnos kérését pillanatnyilag nem tudjuk teljesíteni. Kérjük próbálja újra egy kicsit később.
Unfortunately your request can not be fulfilled at the moment. Please try again later.

Ez kb 3 percig tart,mindig,és 2 perc az az idő ami két ilyen között van,de van hogy nem 2,hanem csak 1 perc,de ez mindig megvan 3 perc.Tudom kell forrasztani,heggeszteni az oldalt,de akkor 1 hétig ne legyen inkább ph,mint ez a sz@r.Sztem ezzel,amit csináltok,rengeteg usert veszítetek el -ha sokáig folytatódik,többek között engem is- na de ez nem állapot amit műveltek,reggeltől éjjelig ez van.Ezt is vagy 10-szer dobta vissza!

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#469) djtoomi válasza AtHoS (#466) üzenetére


djtoomi
addikt

Nézd meg azt amit én linkeltem,ott linkesitve van az egész. :U

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#470) Cathfaern válasza djtoomi (#467) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Biztos bennem van a hiba, de én utoljára talán R5 indulása után 1 héttel találkoztam ilyennel, azóta egyszer se. Bár valszeg nekem lehet vmi különleges gépem, mert (egy másik topicra utalva) kepfeltoltes.hu is tizedmásodpercek alatt bejön :)

Link: nem tudom azóta javítva lett-e, de nálam egy darab link nincs benne, opera alatt.

[ Szerkesztve ]

(#471) PazsitZ válasza djtoomi (#468) üzenetére


PazsitZ
addikt

Én mostanában nem találkoztam ilyennel :F ...

- http://pazsitz.hu -

(#472) djtoomi válasza PazsitZ (#471) üzenetére


djtoomi
addikt

A poén az ha saját gépemben lenne még okés,de suliban is mindegyik gép,ismerösöknél is,minenhol,Pesten nem próbáltam,de gödöllőn,illetve hatvanban is ezt csinálja.És midnen más oldal,tökéletesen betöltödik bármikor,bárhol,de PH! nem! :F

#470:Az utobbi 3 hsz.-emben nem is volt link. :)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#473) Winner_hun válasza djtoomi (#467) üzenetére


Winner_hun
félisten

No(:D)
RSS-ed van? Ha van, milyen időközönként kéri le a híreket?
Dinamikus vagy fix IP-d van? Ha dinamikus (pl ADSL) hányan használjátok?
Ha fix, más is ph-zik arról az IP-ről?
Nincs a böngésződhöz valami olyan cucc, ami olyat csinál, hogy ha nem csinálsz semmit, akkor az oldalon található linkeket elkezdni letölteni, hogy gyorsabb legyen a böngészés, ha rájuk kattintasz?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#474) Lenry


Lenry
félisten

mióta kell külön bejelentkezni Logout/IT.news/Mobilarena/Hardwired-re?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#475) djtoomi válasza Winner_hun (#473) üzenetére


djtoomi
addikt

RSS-em nincsen,dinamikus ip-m van,és egyedül ahsználom,mozilla meg annyira szűz hogy tegnap tettem fel és semmi nincs benne az ad block plus-on kivül. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#476) AtHoS válasza djtoomi (#469) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Ami képet készítettem azt pontosan arról készítettem, amit linkeltél (értsd: rákattintottam a linkre, amit betettél a #459 hsz-ba). Nálam pontosan úgy nézett ki akkor, ahogy az általam linkelt képen látható.

Mint Cathfaern is írja Opera alatt semmi hiba. IE6 és AvantBrowser alatt is rendben van a kérdéses hsz.

A service unavailable-val sem találkoztam már jó ideje. 2 hete biztos nem, távolabbra meg már nem emlékszem vissza.

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#477) Winner_hun válasza Lenry (#474) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hardwired az tök más, a többire nem kell. Törölj kukikat, utána jónak kell lennie.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#478) djtoomi válasza AtHoS (#476) üzenetére


djtoomi
addikt

Opera alatt enkem sem csinálja,de megmutatom hogy néz ki nálam.

Elhiszem hogy 503-at nem láttál de én ezt kb 1 perce kaptam. :O

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#479) Lenry válasza Winner_hun (#477) üzenetére


Lenry
félisten

töröltem a Documents and Settings\Lenry\Local Settings\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\nui7voqq.default\Cache\ tartalmát, újra bejelentkeztem és jó... köszi :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#480) Cathfaern válasza djtoomi (#478) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

De ha opera alatt, és másnak más szoftver alatt nem úgy néz ki, akkor jó eséllyel nem a PH!-nál van a hiba, nem?

(#481) tildy válasza djtoomi (#459) üzenetére


tildy
nagyúr

Se IE-vels e operával nincs gond.A hiba az ön készülékében van. JA és fogd vissza magad, egyelőre olybá tűnik, tényleg nálad van a hiba.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#482) djtoomi válasza tildy (#481) üzenetére


djtoomi
addikt

Nem csak nálam,mert ha szomszédban pl menne akkor oks,de minimum 30-40 helyen megnéztem,gödöllői szie-n is voltam múlthéten,és ha már ott voltam megnéztem,ott sem megy,Hatvanban is nagyszülőknél sem megy.A másikat visszavonom,nálam opera alatt nem csinálja,de ff alatt igen. :F

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#483) Winner_hun válasza djtoomi (#482) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mivel azt írtad, hogy az adblockon kívül semmit sem használsz a böngészőhöz, itt érdeklődj a hiba után.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#484) atis1986


atis1986
csendes tag

Sziasztok! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a motor váltás elötti privi üzeneteim egy része eltünt :(! Ezen lehetne vhogy segíteni? (fontos lenne) Előre is köszi a választ!

(#485) menthor


menthor
tag

csőcső!

lenne egy problémám! észrevettem, hogy egy ideje nem kapok email értesítést
semmiről! és ahogy megnéztem a beállított email címem, láttam hogy van benne
némi felesleges szemét! :F
az eredeti emilem: palfaim@freemail.hu
a mostani bugos: palfaim@57060-freemail.hu :Y

fogalmam sincs hogy mi történhetett. ami még frankó, az az, hogy vissza sem
tudom állítani, mert asszongya, hogy ezen az emilen már van regisztrált felhasználó!
persze hogy van! ÉN!!! valaki legyen szíves csinálni valamit, mert ez így nem jó... :(

thnx, menthor :U

[ Szerkesztve ]

the truth is out there

(#486) Lenry válasza menthor (#485) üzenetére


Lenry
félisten

kérdésedre a választ ennek a topiknak az első hszében találod...
amúgy javaslom a nagyszerű kereső használatát, ha csak bepötyögsz annyit h "e-mail" az első dolog amit kidob...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#487) menthor válasza Lenry (#486) üzenetére


menthor
tag

thnx

the truth is out there

(#488) JohnnyDArc


JohnnyDArc
csendes tag

Szia!

Remélem ide tartozik. Az e-mail címemet a következő formában jeleníti meg az adataimban a rendszer: johnnydarc@110416-gmail.com. A címbe természetesen nem tartozik bele az a "110416-" karaktersorozat, de mikor kitörlöm és úgy próbálom elmenteni azt írja, hogy "A megadott e-mail címmel már van regisztrált felhasználó!". Ezt meg lehetne valahogyan oldani, vagy kihez forduljak ezügyben? Előre is köszi!

Johnny

Hallowed are the Ori!

(#489) PazsitZ válasza JohnnyDArc (#488) üzenetére


PazsitZ
addikt

[link]
Ide írj és itt érdeklődj a dolog megoldásával kapcsolatosan.

- http://pazsitz.hu -

(#490) JohnnyDArc válasza PazsitZ (#489) üzenetére


JohnnyDArc
csendes tag

Köszi szépen!

Hallowed are the Ori!

(#491) Lenry válasza PazsitZ (#489) üzenetére


Lenry
félisten

Jézusom..... 2 azaz kettő hozzászólást kellett volna csak visszaolvasnia....
azt a write-only ****..... :W

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#492) AtHoS válasza Lenry (#491) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Lassan elkel majd egy "Új hsz" gomb a fórumtémák listázásánál, hogy véletlenül se kelljen egyetlenegy hozzászólásba se beleolvasni. De, hogy teljes legyen az öröm, a motort olyan felismerő eljárással is fel kell vértezni, ami azonosítani tudja az így beírt hozzászólásra érkezett válaszokat még akkor is, ha azokat nem a "Válasz" gombbal hozták létre és legközelebb a topicba történő belépéskor csak ezeket kell majd megjeleníteni.

read-only mode on the forum

(#493) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Üdv

Meg lesz oldva,hogy az apróhirdetés szűrések ne álljanak vissza alapra? Pl.hogy rámegyek,hogy Videokártyák...ott kiválasztom a szűrést, de ha utána rámegyek,hogy csak PCI-E, akkor újra állítgathatom a szűrést. :F

Rákerestem ebben és a másik totyikban,hogy erről volt-e szó, de nem találtam...ezért merészelem megkérdezni. ;]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#494) Lenry válasza V.Stryker (#493) üzenetére


Lenry
félisten

nem rossz ötlet... hozzá tennék még egy javaslatot:
meg lehetne oldani h a szűrést és a keresést kombinálni lehessen?
pl ha rákeresek h 7900GT, és beállítom h csak a szegedi hirdetéseket jelenítse meg, akkor csak a szegedi 7900GT-ket jelenítse meg, mert jelenleg egyszerre csak az egyiket lehet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#495) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha egy apróhirdetéshez nem kapcsolódik még hozzászólás, akkor nem lehet elmenteni a kedvencek közé. Ez bug, vagy én nem találtam csak a módját?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#496) Lenry válasza parandroid (#495) üzenetére


Lenry
félisten

bug... RIOS5 beüzemelése óta így van... :(

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#497) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

Hali!

Mi lehet az oka, hogy így néz ki nálam délután óta a fórum hsz.írásnál?

(#498) Lenry válasza Speed® (#497) üzenetére


Lenry
félisten

kukitörlés-újratöltés nem segített?

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#499) Speed® válasza Lenry (#498) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nem. Viszont IE/Opera alól jó. Megkattant a Mozillám :U

(#500) Winner_hun válasza Speed® (#499) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. CSS-t nem buheráltál?
2. CTRL+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.