Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-12 10:42:46

LOGOUT.hu

Ide írjátok meg a PROHARDVER! lapcsaládon tapasztalt hibákat! (Míg az ötleteket ide!)
⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️Beírás előtt próbáld meg ezt: ⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️⚠️
● Kapcsold ki a reklám/scriptszűrést oldalainkon
● Frissítsd le a böngésződet (és ellenőrizd, hogy támogatjuk-e a böngésződet!)
● Engedélyezd a böngészőben a sütik 3. féltől történő elfogadását és nyomonkövetést (így)
● Töröld a böngésződben a sütiket (prohardver.hu, mobilarena.hu, itcafe.hu, hardverapro.hu, logout.hu, gamepod.hu) és a helyben tárolt tartalmat
● Frissítsd az oldalt (CTRL+F5)
● Lépj ki, lépj be
Ha nem megy, akkor riportáld a szükséges adatokkal:
● pontos link a hiba helyéhez
● operációs rendszer és böngésző pontos típusa és verziója
● célszerűen screenshot (képernyőmentés) a hibáról
● a hiba rövid és jól érthető leírása

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1901) kaller1 válasza domperke (#1900) üzenetére


kaller1
veterán

Na vajon miért nem? :)

domperkének névre nem fog rátalálni a kereső, a modkerben kérhetsz rá javítást. ;)

.::> <::.

(#1902) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ó basszus ezt nem is figyeltem :W :R :R Köszi

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#1903) lezso6 válasza kaller1 (#1901) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

De nemsokára (pár hét) okos lesz a hsz-kereső és megtalálja azt is. :)

Ja meg gyors is lesz. :D

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1904) kaller1 válasza lezso6 (#1903) üzenetére


kaller1
veterán

Úgy legyen! ;)

.::> <::.

(#1905) legiaap


legiaap
nagyúr

Olyan kérdésem lenne, hogy csak nálam is lassú a mobilaréna a napokban?
Néha még be sem tölti a fórumot.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#1906) Winner_hun válasza legiaap (#1905) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem csak nálad. Pár nap már csak a lassúság hátralévő ideje.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1907) GD


GD
őstag

sziasztok
legújabb FF alatt többször tapasztaltam ilyen hibát..
[link]

(#1908) Winner_hun válasza GD (#1907) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ctrl+F5?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1909) #65675776 válasza GD (#1907) üzenetére


#65675776
törölt tag

Továbbra is csak azt a hibát tapasztalom ezzel kapcsolatban, hogy a kepfeltoltes.hu egy lassú és megbízhatatlan micsoda.

(#1910) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem működik rendesen a PH! részletes keresője nálam ma. (Tegnap még nem volt gond, ha minden igaz)

Ha pl egy adott topic-ban szertném kilistázni a hozzászólásaimat, akkor eddig bementem az adott topicba, majd részletes keresés, szűrés felhasználó szerinthez beírtam a nickem és enter vagy katt.
Ma egyetlen egy találatot sem ad a keresés, pedig az adott topicban biztosan hozzászóltam...

Változott valami, amiről nem tudok, vagy ez tényleg bug?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1911) lezso6 válasza Fire/SOUL/CD (#1910) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Muta...

Nem lehet, hogy törölve lett a hsz-d és azért nem listázza?
Esetleg régen szóltál hozzá, és azóta új topik nyílt a témának?

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1912) Fire/SOUL/CD válasza lezso6 (#1911) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Figyu(minden tiszteletem mellett)...Amikor a HSZ-t írtam, akkor a részletes keresésnél, a Az alábbi tartalmakban keressünk lenyíló mellett még egy FRISSÍTÉS feliratú gomb is volt látható(ami jelenleg/régebben nem volt), ami most már nincs ott, és azóta is újra remekül működik a keresés...(mellesleg az adott topic-ban több száz HSZ-m volt, annyit azért csak nem töröltek a tudtom nélkül ;] )

Arról nem is beszélve, hogy FF alatt néhány emberkének a "kis méretű" avatarja meg sem jelent, viszont mióta vissza állt a "rend"(és a a részletes kereső újra funkcionál), azóta ez a jelenség is megszűnt. :K

UI: Ezt nem tudom biztosan, de mintha tegnap még nem láttam volna olyan DIV-et, amiben a regisztrált/online/legújabb tagunk infója megjelent volna a topic lista alján... :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1913) Winner_hun válasza Fire/SOUL/CD (#1912) üzenetére


Winner_hun
félisten

R4 óta ott van alul az a sáv (5 éve)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1914) Lenry


Lenry
félisten

még mindig rossz :P

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#1915) lezso6 válasza Lenry (#1914) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Egyelőre vannak nagyobb problémák is, nem lehet mindent azonnal. :P

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1916) Воланд


Воланд
titán

Chrome alatt még mindig bugzik a ph oldala. Mobilaréna, itcafé, logout, gamepod nem, csak a ph. 100%-on jó, alatt, felette viszont szétcsúszik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1917) Воланд


Воланд
titán

Gondolom ez is chrome bug.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1919) JaL-WF


JaL-WF
újonc

Privát üzeneteim nem érkez nek meg! ????

(#1920) lezso7 válasza JaL-WF (#1919) üzenetére


lezso7
varázslótanonc

Miért ne érkeznének meg? :F

lezso6 gonosz ikertestvére

(#1921) Wyll


Wyll
őstag

Észrevettem valamit:

ha egy fórum valamely közbenső oldaláról a végére ugrom, akkor ezt kapom:

Közepéből a végére ugorva túl nagy a blokkméret

ellenben ha egyesével lapozva jutok el a végére (utolsó lapra), akkor jó:

Egyesével a végére lapozva már jó

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1922) Wyll válasza Wyll (#1921) üzenetére


Wyll
őstag

Sőt, akkor is a felső képen látható (rossz) eset következik be, ha a fórum saját linkjére kattintok felül.

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1923) Wyll


Wyll
őstag

Továbbá tisztelettel a nagymester(ek) figyelmébe ajánlom ezt az irományomat, különösen a meglátásomat a végén:R

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1924) lezso6 válasza Wyll (#1921) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez nem bug, hanem feature. ;)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1925) Wyll válasza lezso6 (#1924) üzenetére


Wyll
őstag

Hmm. És miért így van megcsinálva? Hogy ne csak árva 40 hsz-ecskét kapjunk, mikor odalapozunk?

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1926) lezso6 válasza Wyll (#1925) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Hogy ne kelljen visszalapozni, ha csak néhány hsz lenne ott. Szerintem logikus és magától értetődő. :)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1927) Wyll válasza lezso6 (#1926) üzenetére


Wyll
őstag

Ok, így átgondolva teljesen jogos. :R

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#1928) energymen


energymen
tag

Sziasztok
Lenne egy problémám
Fel rakok egy hirdetést és nem bírom elöre hozni,és a rangom sem növekszik.
Miért lehet ez.Vagy mi nincs beállitva?

Hétköznap 6-18ig dolgozom tehát telefonon keres.Ha valamit Hirdetsz Telefon számot vagy valami elérhetöséget adjál(Minek Hirdetsz akkor?)

(#1929) Winner_hun válasza energymen (#1928) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK] + [KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1930) D.Orion


D.Orion
veterán

Tiszteletem!

Nem tudom, hogy most bugot találtam vagy csak valaki jó kedvében volt és felnyomta az acc-om, de leírom a problémám. 10:28kor voltam utoljára belépve PH-ra. Most kicsivel 11 után megnyitottam a fórumot és ki voltam lépve. Első megdöbbenésen túllépve rányomtam a belépésre és belekattintottam a felhasználó név részlegbe, de nem volt ott a nick nevem. Pedig FF-ban el van mentve ez is és a jelszavam is. Beírtam a felhasználó nevem majd a jelszavam is, de nem engedett be, mondván hibás bejelentkezés, rossz felhasználó név és/vagy jelszó. Ezután kértem egy új jelszót és most itt vagyok. Tipp, hogy vajon mi történt?

(#1931) Fire/SOUL/CD


Fire/SOUL/CD
félisten

[link]

Mint olvasható Opera böngészőről van szó, illetve hogy logout-on illetve itcafe-n nem jelentkezik a scrollbar "effektus"...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#1932) Son venuto


Son venuto
újonc

Kedves Tik .

Még nem értem az itteni módit , ezért meg szeretném kérdezni , hogy
---1., Mi a fenének nékem egy a nevem mellé tűzendő arcképszerűség ?
.---2., Megjelenik egy hirdi . Hogyan vhetem föl az Illetővel a kapcsolatot ? itt tilos ( , mint a Tesz-vesznél s a vateránál ) az elérhetőségem közölni eladóval , avagy le7 ?
---3., Tegyük föl ( aktív fórumozó vagyok , sőt már azelőtt aktív hirdető voltam , hogy még nem létezett az internet ), most hosszabb időre elmegyek ,s kérhetem-e itt azt avagy sem , hogy valamellik emilcímemere kapjak kiértesítést , hogy válaszom jött a prohardveretől ?

Son venuto

(#1933) Winner_hun válasza Son venuto (#1932) üzenetére


Winner_hun
félisten

1. Mert ilyen a fórum.
2. Még lehet.
3.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1934) Ndruu válasza Son venuto (#1932) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

1. Mert így jobban azonosíthatóak a személyek a fórumon.
2. Az illetővel felveheted a kapcsolatot a hirdetés alatt található fórumtémában (kérdezd az eladót! - új hozzászólás) vagy privát üzenet formájában.
3. A beállításaim menüpont alatt, Felhasználói beállítások, E-mail értesítő privát üzenetekről, minden üzenetről kérek.
Ezen kívül minden egyes hirdetéshez kapcsolódó fórumtémához kérhetsz értesítőt.

Harrrr!!!!

(#1935) energymen


energymen
tag

Köszönök mindnet!!!

Hétköznap 6-18ig dolgozom tehát telefonon keres.Ha valamit Hirdetsz Telefon számot vagy valami elérhetöséget adjál(Minek Hirdetsz akkor?)

(#1936) Son venuto válasza Ndruu (#1934) üzenetére


Son venuto
újonc

Merci bien .

(#1937) Bambinoo


Bambinoo
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyen járok, de a próblémám az, hogy mikor előre szeretném hozni az apróhírdetésemet, akkor nem történik semmi, de a lehetőségeim száma csökken. Bocs, ha nem jó helyre írtam...
:R

Fringe...

(#1938) Winner_hun válasza Bambinoo (#1937) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1939) Bambinoo válasza Winner_hun (#1938) üzenetére


Bambinoo
csendes tag

THX :R

Fringe...

(#1940) Воланд


Воланд
titán

Lenne itt egy bug, Opera 11.00 böngésző alatt találtam meg, de szerintem más böngésző alatt is előidézhető. Tehát a "probléma" a következő: írok egy hszt, leokézom, elküldi rendesen, ha szerkeszteni akarom rámegyek a szerkesztésre, ez így rendben van. Viszont ha lejárt az öt perc és rákattintok a szerkesztésre (nem frissítettem az oldalt, tehát még látszik a szerkesztés gomb) akkor ugye kiírja, hogy már nem lehet szerkeszteni, mert lejárt az időlimit és visszadob a hozzászólásomhoz. Na én ilyenkor nyomok egy vissza gombot a böngészőben, ekkor megjelenik a hozzászólás írása ablak a begépelt hsz-emel, szerkesztem, leokézom és simán szerkeszti, mintha még nem telt volna le az 5 perc. Ez körülbelül még két-három perccel kitolja a szerkesztés idejét, ha ezt már később csinálom meg, mondjuk 10 perc után, mint az eredeti hozzászólás időpontja, akkor a szerkesztett hozzászólást elküldi még egyszer, tehát duplázódik, az adott témán belül ott lesz az eredeti hsz és valamivel később annak a szerkesztett változata.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1941) lezso6 válasza Воланд (#1940) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ez még mindig nem bug, hanem feature. :)

Azért van, hogy ha lejár az 5 perc, akkor még legyen 10 perced megírni és elküldeni a hsz-t, tehát ezzel a szerkesztési idő 15 percre bővül. Persze a szerkesztő-ablakot csak 5 percen belül lehet lekérni, de ha a vissza gombot használod, akkor a böngésződ gyorsítótárából jön, nem a szerverről, szóval így létezhet ez a kiskapu. ;)

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1942) Winner_hun válasza lezso6 (#1941) üzenetére


Winner_hun
félisten

Vagy buherával.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1943) Воланд válasza lezso6 (#1941) üzenetére


Воланд
titán

Értem, köszi!

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#1944) mobileman


mobileman
aktív tag

Üdv Adminok!

Egy apró problémát szeretnék bejelenteni, hogy a "Kivel érdemes üzletelni" topikban a mobileman keresésre mást is beletesz, amihez semmi közöm nem volt! :R

BMW navigáció szerviz-» https://www.bmwmodulszerviz.hu

(#1945) pukkancska


pukkancska
tag

Hello
Nekem olyan gondom lenni, hogy nem tudok megfelelően keresni a hardveraprón. :O
Pl. arra keresek, hogy "F3" akkor csak az "F3"-ra való találatokat adja ki, az F3XXXXX találatokat már nem. Ha az "F3T"-re keresek akkor csak az azzal a szóval megegyezőt adja ki.
Ez eddig is így volt, vagy csak nekem új? :F
Ha ez így volt, akkor hogyan tudok úgy keresni hogy az "F3" utáni karaktereket is tartalmazó hirdetéseket is kiadja?

(#1946) lezso6 válasza pukkancska (#1945) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem csak neked új, nemrég (pár hete) cseréltem a keresőalgoritmust gyorsabbra, aztán ez a feature kimaradt belőle, de most gyorsba pótoltam. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#1947) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

[link]

valami fejlesztésről lemaradtam?vagyis ezmijez? :F (szakmai cikk -> szakmai logout csoportba nyitna topicot alapból...?)

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1948) Winner_hun válasza Mr.Csizmás (#1947) üzenetére


Winner_hun
félisten

A Számtech és az Akármi rovatot is bejelölte a cikkhez. A fórumban vagy a szakmai, vagy az off részen lenne a topikja. Amelyiket az első hozzászóló választja.

Amúgy elég régóta van ilyen, IT Café-n pl sokszor találkozhatsz ilyennel hogy választani lehet;)

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#1949) Mr.Csizmás válasza Winner_hun (#1948) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hm, most már ezt is tudom hogy a rovatokkal összefüggésben van a szakmai-off topic :R

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#1950) tkesy


tkesy
őstag

Nem tudom, hogy ez idetartozik-e, vagy sem, de nálam 9-es Chrome alatt ilyen a Gamepod menüje:

[ Szerkesztve ]

>>>> The Truth Is Out There - I Want To Believe <<<<

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.