Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#93751) bandus


bandus
veterán

vezetett már esetleg bárki angliában? kicsit fázok ettől a jobboldalon menéstől, meg a jobbkormányos autótól. viszont életemben először utazhatok business classon, ami jó :D achievement unlocked.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93752) DeFranco válasza bandus (#93751) üzenetére


DeFranco
nagyúr

igen.

(#93753) Qru válasza DeFranco (#93752) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

:DDD

#nincsbennetarcsi

(#93754) bandus válasza DeFranco (#93752) üzenetére


bandus
veterán

nyilván arra irányult a kérdés, hogy mennyire érdemes ettől félni :) nagyon szokatlan volt, vagy gyorsan belerázódtál a dologba?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93755) Qru válasza bandus (#93754) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Uncsitesóm élt kint, azt mondta kb fél nap alatt belejött.

#nincsbennetarcsi

(#93756) Magnum_ válasza bandus (#93754) üzenetére


Magnum_
nagyúr

élek a gyanúperrel, hogy Def rád adta a copó álarcot :O

I humbly and respectfully decline™

(#93757) DeFranco válasza bandus (#93754) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a kérdés arra irányult, hogy "vezetett már esetleg bárki angliában?" ;] a hsz többi része állítás volt.

igen, viszonylag fejlett ott az autós közlekedés :D

keresd meg Viszlátot ő kint él, vezetett ott jobbos és balos autót is már, szerintem tud adni pár tanácsot.

[ Szerkesztve ]

(#93758) Spet válasza bandus (#93751) üzenetére


Spet
addikt

Ha szembe jönnek, akkor rossz oldalon közlekedsz ;]

Pár óra alatt meglehet szokni a fordított oldalt. :K

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#93759) Magnum_ válasza DeFranco (#93757) üzenetére


Magnum_
nagyúr

legyen automata. :D

bandus: olcsón tudsz behozni golf4-et onnan.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#93760) DeFranco válasza Magnum_ (#93759) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csak váltson vissza P-ig ha rárúgsz a pedálra :D

(#93761) Magnum_ válasza DeFranco (#93760) üzenetére


Magnum_
nagyúr

az a lényeg, hogy a szívódizli elpörögjön 6000ig. más nem számít.

I humbly and respectfully decline™

(#93762) DeFranco válasza Magnum_ (#93761) üzenetére


DeFranco
nagyúr

azért jó a sajtostallérra rohadt padlólemez, mert el tudod annyira rúgni a pedált a padlón keresztül hogy felszaladjon 6000-ig, és ott tegye vissza a sebességet.

vissza se kell rakni a tanksapkát, mert mire hazaérsz a kútról mehetsz vissza mert kigyullad a szegénységjelző.

(#93763) Magnum_ válasza DeFranco (#93762) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szegénységjelző :D

I humbly and respectfully decline™

(#93764) JanR válasza Magnum_ (#93759) üzenetére


JanR
addikt

Meg ha eddig manual valtoval szurta neki, akkor kosse el a kuplungos labat. Iszonyat mit lehet satuzni bal labbal egy automatanal :DDD (jobbal is, de erteeeed)

[ Szerkesztve ]

(#93765) MurdR válasza JanR (#93764) üzenetére


MurdR
veterán

azzal nincs gond :)

Bandus: Kollégám most jött haza onnan (1 évet volt kint) és azt mondta Ő is, hogy már az első nap rászokott gond nélkül. Az jelentett problémát, amikor hazajött, és mindenki "szembe" akart menni a forgalommal :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#93766) werszomjas válasza bandus (#93751) üzenetére


werszomjas
őstag

Én már vezettem, többször is, nekem sosem volt semmi gondom az átállással, kb ment azonnal, de sztem ez totál egyén függő, nem lehet így megmondani. Mindenképp kell hozzá egy magabiztos vezetési tudás. Mondjuk segített, hogy volt itthon is jobbkormányos autónk több évig, így magára az autó kezelésre már nem kellett figyelnem. (balkéz váltás pl)

üdv

(#93767) Qru válasza JanR (#93764) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én fejeltem meg már párszor a kormányt így. :D De amúgy gyorsan megszoktam az automatát, most már ott tartok, hogy a manuálissal fulladok le. :W

#nincsbennetarcsi

(#93768) JanR válasza Qru (#93767) üzenetére


JanR
addikt

En egy eve hajtok automatat, de nem volt gond az elejetol fogva, valahogy raallt az agyam. Egy spanom satuzott, mikor kiprobalta a verdat.. meg jo, hogy nem volt mogottunk senki.

Manuallal nekem is volt nem reg egy lefulladasom :D Mint egy friss jogsis ugy kuplungoltam az elso 2-3 valtasnal, de aztan az is visszajott.

(#93769) bandus válasza werszomjas (#93766) üzenetére


bandus
veterán

ennyi előrelátásom volt, hogy automata kocsikat kértem :K de akkor igyekszem nem túlizgulni a dolgot, aztán meglátjuk, hogyan fog menni a valóságban.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#93770) Qru válasza JanR (#93768) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

3+ éve de vegyesen automata és manual (előtte csak manual). Ha fáradt vagyok simán lefulladok a lámpánál, na nem elinduláskor hanem érkezéskor: egyszerűen nem kuplungolok ki a pirosnál csak a féket nyomom mint az automatában. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#93771) Earl_Muttley válasza Qru (#93770) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Életemben egyszer vezettem automatát :D A tulaj ordított rám többször, hogy fékezzek, mert pirosnál bele"kúszunk" az előttünk menőbe :D

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#93772) Magnum_ válasza Qru (#93767) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én is egyszer, de nagyon, amíg megvolt az A6.
meg apu is kuplungolt már a fékkel azon.

I humbly and respectfully decline™

(#93773) JanR válasza Qru (#93770) üzenetére


JanR
addikt

Pont a minap agyaltam rajta, hogy milyen autot vennek kovetkezonek, automatat, vagy manualt. Aztan a sajat ingatlan nyert :DDD

(#93774) zsolti72837 válasza föccer (#93742) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ez van. Főleg TV2 meg ilyenek.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#93775) GabN73 válasza bandus (#93743) üzenetére


GabN73
addikt

Igen, egy 8 sebességes, duplakuplungos váltónak már illene, de ez egy híresen lassú, 20+ éves automata... ;]

(#93776) Mercutio_ válasza JanR (#93773) üzenetére


Mercutio_
félisten

Irigylem a problémát;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#93777) JanR válasza Mercutio_ (#93776) üzenetére


JanR
addikt

Hogy neked is jo legyen es ne legyen keseru a szad ize, vedd fel helyettem a hitelt ;] Deal? :DDD

(#93778) tomcsi23


tomcsi23
veterán

Mindenki nyugodjon meg, Saint végre lemosta a kocsiját. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93779) macilaci78 válasza tomcsi23 (#93778) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Végre bizony! Mióta nem esett már hó és szárazak az utak. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#93780) tomcsi23 válasza macilaci78 (#93779) üzenetére


tomcsi23
veterán

Egész nap süt a nap is, minden meglátszik a fényezésen. :K

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93781) Magnum_ válasza tomcsi23 (#93778) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:R

egész tűrhető ez az érintésmentes mosó, így erre az átmeneti időszakra jó :R

I humbly and respectfully decline™

(#93782) Mercutio_ válasza JanR (#93777) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na, jó, így azért más a szitu :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#93783) JanR válasza Mercutio_ (#93782) üzenetére


JanR
addikt

Aszitted' KP-ba kicsengetem? :Y

Akkor repulon gondolkodnek nem autovalto tipusba :DD

(#93784) Mizsala válasza bandus (#93769) üzenetére


Mizsala
csendes tag

Pedig a manualt nagy fun balkézzel váltani, 1 órán keresztül minden második váltás helyett az ablakot húztam le :) De aztán ahoz is hozzászokik az ember...

(#93785) sketchifun válasza Mizsala (#93784) üzenetére


sketchifun
senior tag

:DDD. Életemben egyszer ültem egy jobbkormányos volánjánál, de egy centit se mentem vele. 5 perc ott ücsörgés után sem múlt a diszkonfortérzet, úgyhogy hagytam. Nem tartom magam rally pilótának, állatkodni se szoktam, és hibákat is követek el. De egész jól megy, nem szoktak ledudálni, parkolni is magabiztosan tudok. Ennek ellenére nem mertem. Evvan.

[ Szerkesztve ]

Gyerekek! Az a lényeg, hogy van pénz lóvéra! © Jakab Zoltán

(#93786) DeFranco


DeFranco
nagyúr

gyerekek kellene nekem egy scanner. picipézé, nagyon bugyet áron, a lényeg, hogy gyorsan be lehessen vele húzni arcihválási céllal kruciál dokumentumokat és fotókat.

egyszer lenne nagyobb terhelésnek kitéve, amikor archiválnék, aztán lehet el is adnám. bármi szóba jöhet, multigép az se baj na nem nyomtat vagy faxol, nem kell az a része, dedikált scanner, a lényeg, hogy viszonylag jó minőségben scanneljen és legyen vele a munka gördülékeny.

valakinek valami tippje, esetleg eladó cucca?

ár minimális.

[ Szerkesztve ]

(#93787) oriic válasza Mizsala (#93784) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vidéki ismerős testvére valahonnan vett egy jobb kormányos Skyline-t, abban ültem 10 percet a volánnál, de nem igazán akart menni a vezetés. :D Utána kimentünk 86-osra én ültem ugye bal oldalt, kész halálfélelmem volt, főleg előzéseknél. :D

Live-Die-Respawn

(#93788) Magnum_ válasza DeFranco (#93786) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kerd kolcson Cooltol, ami az enyem volt

I humbly and respectfully decline™

(#93789) Qru válasza sketchifun (#93785) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ültem JDM autóban. Hát elég hátborzongató volt hogy a baloldalon ülök és semmi nincs előttem. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#93790) Tim82 válasza DeFranco (#93786) üzenetére


Tim82
nagyúr

Lehet, hogy van elfekvő szkennerem. Ha nem sürgős, hétvégén megnézem, hogy működik-e, illetve Win 7 alatt használható-e. (Alapvetően valami 2002 körüli Canon-nak rémlik.)

Meghatározatlan időre kölcsönbe is mehet, Pelikán elvtárs, egyszer majd kérünk ma... akarom mondani, van rá esély, hogy a távolabbi jövőben családon belül kellhet.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93791) tomcsi23 válasza Qru (#93789) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerintem abban én is ültem. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93792) DeFranco válasza Tim82 (#93790) üzenetére


DeFranco
nagyúr

köszi.

egy soros portos primax colorado nekem is van otthon-otthon de az kb. ecetes-chilis-sajtreszelő lenne feloktrojálni win7-re, plusz csiga lassú meg a szofvere is olyan... olyan. kb. 3 perc egy oldal mire kész rendesen.

gondolkodtam azon is, hogy eszkábálok valami állványt, és egyszerűen befotózom, de az is necc.

[ Szerkesztve ]

(#93793) Qru válasza tomcsi23 (#93791) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szerintem is.

#nincsbennetarcsi

(#93794) Magnum_ válasza Qru (#93793) üzenetére


Magnum_
nagyúr

En meg alltam mellette.

I humbly and respectfully decline™

(#93795) Tim82 válasza DeFranco (#93792) üzenetére


Tim82
nagyúr

Asszem, ez már USB-s, és nem rémlik, hogy nagyon lassú lett volna, de hétvégén előkaparom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#93796) tomcsi23 válasza Magnum_ (#93794) üzenetére


tomcsi23
veterán

Úgy milyen volt? :D

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#93797) fant0mi válasza Tim82 (#93790) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem egy regi benq vagy mi van, de az nagyon lassu.
Win7 unsupported, viszont egy Vuescan nevu szoftverrel mukodesre tudtam birni.

(#93798) macilaci78 válasza DeFranco (#93786) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Minden 2. szombaton a 6 órás nyitva tartási időben fel tudom ajánlani a céges szkennert és egy PC-t helyben fogyasztásra. Full duplexes, ADF tetővel, alapvetően szeretem.
Adok tisztítószert, kendőt és megpucolod magadnak az üveglapot.

Állvány: ha tudsz 1/4" csavart vízszintesen rögzíteni, akkor adok rá egy Nikon D200 DSLR-t távkioldóval, vakuval, mini USB-kábellel. 10 MPx, RAW formátum. Sajna a Tripod lábai bele lógnak a képbe, így szerkeszteni kell, ami baszogós.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#93799) werszomjas


werszomjas
őstag

hopáá hoppááá

A digi számlám 3500ról >>> 3250 Ft-ra csökkent, magyarország jobban teljesít :DD máris havi plusz 250ft a fizetésem

üdv

(#93800) Qru válasza werszomjas (#93799) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nekem is lement 2700-ról 2500-ra. :K

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.