Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#82101) rgeorge válasza DeFranco (#82099) üzenetére


rgeorge
addikt

Feleségem tudná autentikusan előadni, miért tetszett meg neki, van rajta egy golyópálya (?), meg vicces toll és írószertartó, meg kis korongokkal lehet a magasságát állítani. Igazából a fóliázásra mi is gondoltuk, sőt, van is kontakt erre, de az elég időigényes, ha jól emlékszem az utolsó infókra, de lehet, hogy az lesz. Viszont közben (felvettem egy ócska ballonkabátot és egy büdös szivarvéggel a kezemben) megtaláltam, melyik cég is az, ami ezt hirdeti, most próbáljuk rajtuk keresztül lebonyolítani a megtekintést. Szóval a vaterát kikerülve máshol nem árulhatnák, ha jól értem, ez mondjuk elég nyomós érv lenne, ha mégse akarnánk átvenni.
Haha, megelőztelek...

[ Szerkesztve ]

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#82102) zsolti72837 válasza tomcsi23 (#82090) üzenetére


zsolti72837
őstag

Ja értem, és a szögmérő? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#82103) Qru válasza Melack (#82097) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nálunk ezért lett drótkerítés, mert meguntam a léckerítés festegetését. :D

Tim82: Boldogat.

#nincsbennetarcsi

(#82104) Melack


Melack
veterán

Hót komoly kérdés: nálunk Nagykátán topiktali? Elférünk az udvaron. Gyerekek is jöhetnek, Miata nem lesz, táskákat elrakjuk jó helyre.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82105) Tim82 válasza Melack (#82071) üzenetére


Tim82
nagyúr

De, mivel 10-kor megkaptam a munkáltatói aláírással megerősített munkaszerződêst.

MurdR, Qru: :R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82106) Melack válasza Tim82 (#82105) üzenetére


Melack
veterán

Grat hozzá!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82107) Qru válasza Melack (#82104) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Egy jó bogárcsozást nyomhatnánk vmikor. :K

Tim82: Akkor jó kis ajándékot kaptál. :))

#nincsbennetarcsi

(#82108) Melack válasza Qru (#82107) üzenetére


Melack
veterán

Ezért kérdem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82109) Tim82 válasza Melack (#82106) üzenetére


Tim82
nagyúr

Azért biztos volt, csak meghagytam a hibaszázalékot. :) Köszönöm. :R

Qru: pár nap pihenéssel azért tudnék mit kezdeni, tegnap reggel járt le az utolsó éjszakai műszakom az előző helyen.

[ Szerkesztve ]

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82110) Melack válasza Qru (#82107) üzenetére


Melack
veterán

Tárcsázás lenne, azt könnyebb kivitelezni sok embernél. Meg pléden ülni, mert székünk nem sok van

WhatsApp lenne a kommunikációs csatorna, ha az megfelel mindenkinek.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82111) Qru válasza Melack (#82110) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az is jó, mi a telken szoktunk tárcsán sütni. :K

Jó. A számom tudod a progi meg fent van.
Tomcsinak is útba esel meg nekem is ha megyünk haza szóval 2 vendéged már biztos lesz. Kalkulálj egy árat és elutalom a zsozsót, Bitpork is így szokta.

#ingyenebédsosincs

#nincsbennetarcsi

(#82112) Melack válasza Qru (#82111) üzenetére


Melack
veterán

Először tudjuk meg, mennyien leszünk. Utána megoldom.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82113) GabN73 válasza Melack (#82112) üzenetére


GabN73
addikt

Ha előre tudom az időpontot ~1 héttel, és nekem is megfelel, akkor jelentkezek :R

(#82114) Melack válasza GabN73 (#82113) üzenetére


Melack
veterán

Jelen állás szerint szeptember lenne a cél. 3-a vagy 10-e, de ha vasárnap nem jó, akkor 2/9, attól függ. Csak érkezzenek mások is kommentbe. A kijutás vonattal megoldható a Keletiből, 1 óra az út, Nagykátán tesz le a vonat. Az nem is vészes.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82115) Qru válasza Melack (#82114) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

A szombati időpontok jók lennének de akár a péntek is.

GabN73: Van még egy üres hely a kocsiban, ha jössz letudunk menni együtt. :K

#nincsbennetarcsi

(#82116) Melack válasza Qru (#82115) üzenetére


Melack
veterán

Bubu csak kétüléses? Vagy a fűnyíróval jönnél? :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82117) Qru válasza Melack (#82116) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem, viszek 3 csajt azoké a hátsó ülés. :))

mod:

Vagy megkéredzkedem Saint-hez és akkor végre ülhetek egy rendes autóban is. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#82118) Magnum_ válasza Qru (#82117) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Sziasztok! Nekem meg nincs meg az AV-m pontos idopontja, hogy melyik napra esik, nekem a szept. Eleje ge..necces :-(
Meg nem tudok nyilatkozni.
De ha menne, akkor ofc vinnelek. Csak nem kilinccsel elore.
Ugy is jo? :D

Sracok. Keszthely es heviz kozott TL kitalalta, hogy vegyunk utmenti dinnyet. Nem ertek egyet az ilyesmivel, de jovan. A legkisebb gorogot kivalasztottam, mondom mennyi. Mindjart kitolti a blokkot es mondja. Netessek, inkabb merje le es mondja mennyi. De elobb kitolti. Mondom hogyan, ha nem meri le? Hat ez darabra van. Wtf? Igen. Jo. Mennyi darabja? 3.000 Ft.

Igen. 3.000.... mondom csokolom.
Bent keszthelyen Lidl, 79ft/kg, 2.5kg-os tok eleg.

I humbly and respectfully decline™

(#82119) Melack válasza Magnum_ (#82118) üzenetére


Melack
veterán

Feleségem még megkérdezem, hogy neki mi lenne a jobb. Aztán megoldjuk. Sajnos sokaknak megfelelő időpontot nem könnyű találni, de igyekszem/igyekszünk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82120) lorcsi válasza Magnum_ (#82118) üzenetére


lorcsi
veterán

ok, de a lidl-ben vagy az aldiban olyan rosszat vettünk :( (blelle a hétvégén)
alig bírtuk megenni :(
adják ott kilóra is..út mentén..mondjuk szerintem ők sem vágják ketté :(

amúgy kilója 110 körül van a balcsin..siófokig láttunk több helyen

a balatoni gasztro térképbe belefutottatok már?
[link]

[ Szerkesztve ]

(#82121) Melack válasza Qru (#82117) üzenetére


Melack
veterán

Téma tudnivalóba bekerülthet ez? Szeptember 2/3 vagy 9/10, függően, hogy kinek hogy jó. Helyszín Nagykáta. Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82122) Magnum_ válasza lorcsi (#82120) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Azert ekkora kulonbseg ne legyen.

Most epp itt vagyunk Balatonszentgyorgyon a a Csillagvar etteremben.
A menu: 2szelet rantott hus + 1szelet cigany, ket fele koret, leves. 990. 3emberes adag konkretan.
Nem akarom tudni, hogy hozzak ki, de tele van :D
Ja es egesz jo, persze gasztroforradalom nem itt lesz, de rendben van

I humbly and respectfully decline™

(#82123) macilaci78 válasza rgeorge (#82096) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ez az asztal kerül újonnan 300k-ba?

Az a monitor ott abban a formában rossz helyen van szerinten. Legalábbis a mi (van egy öcsém) gyerekszobánkban hoztunk egy szabályt, hogy nagy értékű törékeny/sérülékeny dolog ne legyen, cserébe máshol nem volt birkózás. :D Inkább egy fixre szerelt VESA-konzol. És tapasztalatból mondom, hogy kurva szar úgy gépezni, ha a klaviatúra és a monitor nincs egy vonalban, az egér a klaviatúrával nincs egy síkban.

Logikai baki: ott a monitor, bill, egér, de hol a PC, elosztó, kábelrengeteg? ;]

Az egyetlen, ami szimpatikus rajta, az az asztallapba mart ceruzatartó, golyós játék, stb. Veszel egy akármilyen asztalt és vágatsz rá egy rétegelt lemez lapot, amibe ugyanezeket belemaratod, majd lakkozod. Ugyanitt vagy.

A könyvtartóra egy ferde hátú polc, behúzod 4 mm-es parafával és még a fecniket is fel tudod tűzni.

Nem fikázom, csak 300 ezret sajnálnék egy olyan íróasztalért, amit a gyerek már a használati értéke, dizájnja miatt nő ki. Amit nekem vettek iskolakezdéskor, az ma is áll, lassan 30 éves.
33 k-t megér, ha ezt néztétek ki.

Saint_: Medgyesegyházán vegyed legközelebb! :DDD

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#82124) DeFranco válasza macilaci78 (#82123) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nekem sem tetszik, csak nem akartam kutyázni.

aranyos. de sem nem ergonomikus, sem nem segíti a koncentrációt. de nem értek a lovakhoz, csak magánvéleményem van.

(#82125) macilaci78 válasza DeFranco (#82124) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Azt a könyvtartót akkor tudom hasznosnak elképzelni, ha valamit másolni kell, pl gépelésnél, rajzolásnál.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#82126) Mercutio_ válasza DeFranco (#82081) üzenetére


Mercutio_
félisten

Arról a multi-csisziről irhatnál bővebben, rég szemezek a dremel nagyfordulatos kézi cuccal, vagy ez nem az a termékvonal ?

Tim82: Legyél hát kiselefánt! :D (mondjuk az ötödik)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82127) Qru válasza Magnum_ (#82118) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Thx!

Melack: Kész.

Maci: Jah ha mentek akkor osztrákiában meg a németeknél arra figyelj, hogy ott a sebesség korlátozást nem oldja automatikusan a kereszteződés. Csak a feloldó tábla vagy a település vége tábla.

#nincsbennetarcsi

(#82128) DeFranco válasza Mercutio_ (#82126) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ez a fajta: [link]

mire vagy kíváncsi?

tegnap egy 2,5mm-es műanyagpöcökbe fúrtam vele egy 2mm széles 2 mm mély lyukat* kézben tartva (tehát jobb kezemben a csisz, bal kezemben a sim kártya méretű céltárgy, a kissatu még nem jött meg ebajről), centerpontosan és tized mm pontosan, random 2-es hagyományos fúrószárral. aztán ugyanígy kézben tartva tizedmm pontosan csiszoltam gyufaszálat hurkapálcadarabot méretre és formára a barna koronggal.

jól érted, 0,25-0,25mm falvastagság maradt, és 0,5mm hátfal a lyuk végén. kézből. szemre. elsőre.

[ Szerkesztve ]

(#82129) Melack válasza Qru (#82127) üzenetére


Melack
veterán

Köszönöm!

Annyi még, hogy lehet hozni TL/TF/barátnő/csaj/feleség/feleségjelölt/gyerek/kutya/macska/stb-t is, nem akadály.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82130) Mercutio_ válasza Melack (#82104) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Miata nem lesz"
:O #seggétaföldhözveröhisztizösanimgif

Szerk. :
TL/TF-el az a baj, hogy ha kevesen hoznak, akkor nem kötik le egymást, a férfi részleg pedig szolid bebaszki közben esetleg eladomázgat olyan dolgokról ami nem biztos, hogy az ő fülüknek való.... :U

DeF: Ez f*szányos, ha megint lesz jelezd please :R

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82131) Magnum_ válasza macilaci78 (#82125) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Macko, tegnap nekiugrottam a varrogep asztalnak, valami zsiroldo kemiai anyagot kuldtem ra dogivel, drotkefezes, csiszolas, cif surolas, kb40 eves dzsuva jott le.ma reggel elso reteg matt fekete festes, most vegeztem a masodik reteggel. Szep lett. Leadtam a rendelest az asztalosnal az asztallap miatt, diofa szint kertem. Remelem, csutortokre meglesz, lekerekitett szeleket kertem

#erteketteremtunk

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#82132) DeFranco válasza Mercutio_ (#82130) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem lesz szolid bebaszki lévén a többség kocsival megy.

(#82133) lorcsi válasza Magnum_ (#82122) üzenetére


lorcsi
veterán

ha már ott vagytok, ajánlom Kéthelyen a Kristinust..nekem nagyon adta :))

(#82134) Melack válasza Mercutio_ (#82130) üzenetére


Melack
veterán

Nézd, ha valaki eljön TL/TF-fel, akkor már legalább 3 nőnemű lesz jelen (feleségem + Picúr), így nem hiszem, hogy ez gondot jelentene. Alkohomentes lidl-ös sör tuti lesz, az még finom is. A Dustert is meg lehet szakérteni, ha meg MurdR jön a Suzukival, akkor meg főleg. earl Fordja lehetne a doaenje a napnak :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82135) Mercutio_ válasza DeFranco (#82132) üzenetére


Mercutio_
félisten

Na ez meg a másik, hogy kerti buliban minden sofőr azt utálja, hogy míg az utas kóstolgat ő ihat gyümölcslevet. Főleg így nyáron, mondjuk eleve feleslegesen okoskodom 2x1 óra utazást tuti nem vállal be amikor senkit nem ismer.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82136) Melack válasza Mercutio_ (#82135) üzenetére


Melack
veterán

Feleségem is csak Qru-t ismeri, mást nem. Ha te jönnél, de ő nem, ne tartson vissza :) Tudom, a hétvége a családé.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82137) Mercutio_ válasza Melack (#82136) üzenetére


Mercutio_
félisten

Meglátjuk, én mennék, már csak fuvart kell találni aki vissza is jön :B

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#82138) Melack válasza Mercutio_ (#82137) üzenetére


Melack
veterán

Senkit sem akarok elföldelni a kertben :D

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82139) Qru válasza Melack (#82129) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jaj akkor viselkednem kell. :( Nem megyek. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#82140) Magnum_ válasza Mercutio_ (#82137) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Mercuci: ha tudok menni, ofc, hogy elfersz mogottem.
Mitfahrer: Qru.

I humbly and respectfully decline™

(#82141) DeFranco válasza Melack (#82114) üzenetére


DeFranco
nagyúr

el vagytok csúszva egy nappal, 3/10 szombat 2/9 péntek

@Saint_: beszállok negyediknek ha van hely. meg ha ráérek. még nemtom. nincs is whatsappom. se viberem.

:D

[ Szerkesztve ]

(#82142) Melack válasza DeFranco (#82141) üzenetére


Melack
veterán

Akkor megkérem illetékes Qru topiktársat, hogy értelmezhető formába javítsa.
Akkor neked itt küldök status updatet. Merc vajon telepít Whatsappot?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82143) Tim82 válasza Melack (#82142) üzenetére


Tim82
nagyúr

Bástya elvtársat már meg sem akarják ölni? :(((

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82144) fant0mi válasza Tim82 (#82143) üzenetére


fant0mi
addikt

"Hát én szart érek?!"
Bástya elvtársat a második helyen készültek meggyilkolni.
:D

[ Szerkesztve ]

(#82145) DeFranco válasza Melack (#82142) üzenetére


DeFranco
nagyúr

nem kell, mondjátok meg hogy mi a közös platform meg hogy kell ott kontaktokat felvenni akkor, 'szt felteszem. nyilván hülyéskedtem csak.

[ Szerkesztve ]

(#82146) Melack válasza Tim82 (#82143) üzenetére


Melack
veterán

Ez baráti országok találkozója lesz a KISZ égisze alatt :D

DeF: csak töltsd le, aktiváld be és ennyi. Akinek van Whatsapp, azt hozni fogja. A többit onnan intézem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#82147) Earl_Muttley válasza Melack (#82104) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Részemről okay :D

A Ford is tiszteletét teszi, ha lesz legalább még egy ember, nem fuvardíjért, hanem hogy ne unatkozzak :D :D

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#82148) Tim82 válasza Earl_Muttley (#82147) üzenetére


Tim82
nagyúr

Saint_-hez már nem férnék be. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#82149) Earl_Muttley válasza Tim82 (#82148) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Felírtalak :D :R

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#82150) Melack válasza Earl_Muttley (#82149) üzenetére


Melack
veterán

Ööööö, death note?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.