Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52351) Magnum_ válasza DeFranco (#52350) üzenetére


Magnum_
nagyúr

igy ok?

I humbly and respectfully decline™

(#52352) DeFranco válasza Magnum_ (#52351) üzenetére


DeFranco
nagyúr

csúcs, köszi :)

tényleg szép az óra, ízléses.

[ Szerkesztve ]

(#52353) Magnum_ válasza DeFranco (#52352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

(7k volt tracking numberos szállítással)

I humbly and respectfully decline™

(#52354) MurdR


MurdR
veterán

Reggelt. Meló.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#52355) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Tim82, Melack meg még akit esetleg érint, ezek közül az online tréningek közül érdekel valakit valamelyik?
- 2 napos, ingyenes Bevezetés a JavaScript alapjaiba képzés, időpont: szeptember 11., 16.
- 1 napos, ingyenes Bevezetés a Java programozásba képzés, időpont: szeptember 3.
- 3 napos, ingyenes HTML alapozó tanfolyam, időpont: szeptember 7-8-9.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52356) Melack válasza Mercutio_ (#52355) üzenetére


Melack
veterán

Ezeken fizikálisan is ott kell lenni? Mert akkor nem tudok megjelenni sajnos :(

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#52357) bandus válasza Melack (#52356) üzenetére


bandus
veterán

még alá is van húzva, hogy online :U

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52358) MurdR válasza bandus (#52357) üzenetére


MurdR
veterán

Hát onlájn kell ott lenni :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#52359) Melack válasza bandus (#52357) üzenetére


Melack
veterán

3 órája powershell scripteket futtatok és nézek át, kurvára nem látom ha vmi alá van húzva vagy sem. :((( Ha online, és csak olvasni kell, az még talán menne is munkaidőben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#52360) Eastman


Eastman
őstag

ez a QR kód srácok? Látható a mozgókép?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#52361) Mercutio_ válasza Melack (#52359) üzenetére


Mercutio_
félisten

1, 2, 3 minden le van írva. Regelni kell az oldalukon előtte a jelentkezéshez. Az egyes oldalakon vannak alul a pontos kezdési időpontok!!!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52362) Tim82 válasza Mercutio_ (#52361) üzenetére


Tim82
nagyúr

:R

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#52363) ngáborz


ngáborz
tag

Sziasztok!

Eladó teljesen új Spigen Thin Fit Case galaxy s6-hoz fehér színben, továbbá eladó Samsung Level Box mini.

(#52364) Melack


Melack
veterán

Már 9 hónapja, hogy itt vagyok a cégnél. Erről emléklapot kapunk.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#52365) Eastman válasza Melack (#52364) üzenetére


Eastman
őstag

Ez egy fokkal jobb, mint 3 hónap próbaidő után piros lapot.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#52366) DeFranco válasza Melack (#52364) üzenetére


DeFranco
nagyúr

gondolom van egy fluktuáció ha erről megemlékeznek :D

(#52367) Mercutio_ válasza Melack (#52364) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nálatok így hívják az írásbeli figyelmeztetést? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52368) Melack válasza Eastman (#52365) üzenetére


Melack
veterán

& Def és Merc: Ez tényleg sokkal jobb :D Fluktuáció van, mert a brit vezetés úgy gondolkodik, hogy cca 40-60 az arány a határozatlan és határozott szerződések között itt az IT-n. De sok olyan kollégám van, aki 2 éve itt van, és folyton hosszabbítják a szerződését.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#52369) Magnum_ válasza Melack (#52364) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ahh, K jo. Intezz mar valamit :D

Voltam most interjun. Egybol meg is volt a 2. Kor is...
Asszem a penzen fog elcsuszni a dolog, pedig nt 50el mondtam kevesebbet, mint a jelenlegi berem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#52370) Qru válasza Melack (#52368) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ismerős szitu, anno 4 évet nyomtam le így mire kaptam határozatlan idejűt.

#nincsbennetarcsi

(#52371) bandus válasza Magnum_ (#52369) üzenetére


bandus
veterán

pedig az nem kevés... alacsonyabb pozira jelentkeztél? vagy itt vagy túlfizetve, mint én? ;]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52372) Magnum_ válasza bandus (#52371) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem vok tulfozetve. A fszt. Egyszeruen kell egy melo, mert ugye mar nem egyedul vagyok... a mostanit meg mihamarabb ott akarom hagyni.

I humbly and respectfully decline™

(#52373) Mercutio_ válasza Magnum_ (#52369) üzenetére


Mercutio_
félisten

Láttad a cégük honlapját. Ha ott nem láttál oylat, amit megpályázhatsz, akkor mennyi az esély, hogy Melack mint IT-s tud neked állást "intézni"? ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52374) Magnum_ válasza Mercutio_ (#52373) üzenetére


Magnum_
nagyúr

De lattam olyat. Stay cool. Ott van a cv-m naluk. Melak meg nemhiaba melak, majd hat a vezetesre :D

I humbly and respectfully decline™

(#52375) Mercutio_ válasza Magnum_ (#52374) üzenetére


Mercutio_
félisten

Jahogyúgy, akkor nyert ügyed van, már csak idő* kérdése ;]

* 1 nap és 120 év között

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52376) Magnum_ válasza Mercutio_ (#52375) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Igen, en is pont igy kalkulaltam :D

I humbly and respectfully decline™

(#52377) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tudtok pesten valami helyet, ahol egy párnak el lehet bújni az emberek elől csak úgy pl romantikázni? (lakáson kívül. :D ) Margit szigeten vannak még elzárt helyek ahol talán nincsenek csövesek, vagy bevándorlók? :DDD

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#52378) Magnum_ válasza oriic (#52377) üzenetére


Magnum_
nagyúr

miért akarsz kexelni közterületen, vagy olyan magánterületen, amihez nincs jogosultságod? :D

I humbly and respectfully decline™

(#52379) oriic válasza Magnum_ (#52378) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Életemben 2. alkalommal találkozok a csajjal, nem valószínű, hogy eksön lesz belőle. De ő kérdezte tőlem, hogy tudok-e ilyen helyet. :D

Live-Die-Respawn

(#52380) Mercutio_ válasza oriic (#52379) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kérdezd meg tőle, hogy szerinte pesten még hány olyan pár lehet, aki hasonló helyet keres ;] bááár lehet, hogy ezzel a kérdéssel el is vágod magad nála :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52381) Magnum_ válasza oriic (#52379) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na. ne gyerekeskedjünk. vidd el egy egyszerű kis étterembe. pl a nobuba :D
mit akartok csinálni a 40fokban?
vidd el kávézni, aztán jóvan

amúgy én se szoktam a csajokat első találkozások alkalmaival étterembe vinni, pár randikávé, aztán én fözök nekik itthon. meg kapnak kis rozét. aztán ennyi.
nem költekezün addig, amíg nem bizonyítottak :D

bár Qru másképp csinálja, lehet, hogy az ő stratégiája a nyerő ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#52382) bandus válasza Magnum_ (#52372) üzenetére


bandus
veterán

de komolyan ennyire kell, hogy 50k-val kevesebbért is elvállalnád? mondjuk az ember közérzete a legfontosabb, ha már minden nap hányingerrel mész be dolgozni, az hosszú távon megbosszulja magát.

külföldre én is nézelődök folyamatosan, hátha akad valami jó állás. de most elvagyok itt is, csak akkor mennék, ha tényleg nagyon tuti munkáról meg fizetésről lenne szó. itthon meg egyszerűen nem érné meg váltanom most sehova.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52383) Magnum_ válasza bandus (#52382) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tényleg, ennyire. gyomorgörcsöm van bki.
tudnád, hogy mit kapok állandóan...
a szakmai és emberi mivolomat már teljesen aláásták.
persze gyűjtögetem ezeket az emialeket, de ezek ugye most épp nekem jók, ha "arra" kerülne sor, de ettől függetlenül nagyon nem esik jól napi 6x elolvasni, mekkora gyökér vagyok, holott nem is. és ha nem emailezün (2méterre ül a fönök), akkor éppen arrogánsan beszél velem.

érdekes, hogy a szakmai kompetenciám mindaddig kitűnő volt, egészen addig, amíg vissza nem utasítottam, hogy a nevemmel játszon.

I humbly and respectfully decline™

(#52384) DeFranco válasza Magnum_ (#52383) üzenetére


DeFranco
nagyúr

jól teszed hogy lépsz, de javaslom hogy azért növessz egy kis kérget az arcodra, mert máshol sem leányálom ám a munka... én kifejezetten szerencsés vagyok ebből a szempontból, de ez a ritka.

dolgoztam olyan helyen is ahol rendszeres volt a "mi a k.va anyádat képzelsz te magadtól b.zmg? meglopsz? hát kicsinállak b.zmg!" (sic!) hangvételű kommunikáció (pitiáner emberi hiba miatt).

és nem, nem álltak fel ott sem. én mondjuk nem kaptam ilyet, még ennek a közelét sem, mégis felálltam más miatt, persze az is szerepet játszott, hogy ezt nem várom meg, mert előbb utóbb mindenki sorra került.

ofc. ez az extrém másik oldal, nem erre kell felkészülni, csak mesélek.

[ Szerkesztve ]

(#52385) Magnum_ válasza DeFranco (#52384) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azt tudom...nagyon rossz döntést hoztam.... nem volt nekem rossz a helyem a másik osztályon. sőt. hogybaxnámeg.
támogatta a volt fönököm, hogy visszamenjek, de nem engedik.
azaz kicsinálnak szépen.

I humbly and respectfully decline™

(#52386) DeFranco válasza Magnum_ (#52385) üzenetére


DeFranco
nagyúr

ilyen van, nem tudhattad előre, a váltás mindig kockázattal jár. rácsesztél, van ilyen, tanulni kell belőle, hogy mi vezetett ide, te miben és hogyan vagy faktor ebben és a jövőben mik azok a pontok ahol változtatni kell.

(azt meg nem kell elhinni, hogy támogatta a volt főnököd, hogy visszamenj, ha jól emlékszem, ott is kicsit nagy volt az arcod tán be is viselkedtél valamit, simán lehet hogy a szemedbe hazudik, te meg beveszed. mindenki hazudik.)

[ Szerkesztve ]

(#52387) Magnum_ válasza DeFranco (#52386) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a viszonyunkat rendeztük, jó.
de persze fenntartásokkal kezelem, mert tényleg mindenki hazudik. talán csak az nem, aki a legközelebb áll melletted (I mean család). de talán még azok is..
Ettől függetlenül nála inkább hajlok affelé, hogy tényleg támogatta.
de igazából tök mindegy. itt a karrieremnek vége.
namost ez azért szar, mert kezdhetem előről máshol. szarabb fizetésért, stb. ja és közel 30éves vagyok.

I humbly and respectfully decline™

(#52388) macilaci78 válasza oriic (#52377) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha gondolod, kolcsonadom a kecot, ha mar a tiedbe szegyelled vinni. Katasztrofaturizmus rulez... :))

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#52389) macilaci78 válasza Magnum_ (#52387) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Mert akit nyugdij elott 3 evvel raknak ki, az aztan tapsol a szerencsejenek. :U
Orulj, hogy 30 sem vagy! Nekem ez a 13. bejelentett munkahelyem ugy, hogy a munkamra sehol sem volt panasz.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#52390) Magnum_ válasza macilaci78 (#52389) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hány éves vagy?

amugy nekem se a 2.. viszonylag sok volt már

I humbly and respectfully decline™

(#52391) macilaci78 válasza Magnum_ (#52390) üzenetére


macilaci78
nagyúr

32 multam.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Eladó garzonlakás! Budapest III. ker. Tímár utca, 29 m2, galériás. https://ingatlan.com/34130552

(#52392) bitpork válasza Magnum_ (#52387) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Ebben a világban aki egy helyről akar karriert és nyugdíjat, az nagyon nem szemléli reálisan a helyzetet. Bárki aki valódi karriert akar, az vagy nyal pl az államigazgatásban, vagy vállalkozóként építkezik.
És ne sajnáld magad, hogy már 30 vagy. Vagyunk itt páran akik a 40-t kezdjük lassan taposni és hellyel közzel még rosszabb szituációban is leledzünk. Fiatal vagy, előtted áll az élet ( igaz nem látsz tőle semmit :DDD ), uh légy pozitív. Pláne hogy már megvan a foltod.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#52393) Mercutio_ válasza Magnum_ (#52387) üzenetére


Mercutio_
félisten

40 után ugyanez még izgibb ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#52394) Magnum_ válasza bitpork (#52392) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nem. Nem azt mondom, hogy egy helyen kell megoregedni. De az se okes, hogy 1.5evente resetelem a karrierem.

Maci: Nalad miert volt ennyi valtas? Hany evesen kezdtel dolgozni? En 7eve pont (napra pontosan) es ez az 5. Helyem.

I humbly and respectfully decline™

(#52395) bitpork válasza Magnum_ (#52394) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

16 évesen suli mellett kezdtem dolgozni. A leghosszabb amit kibírtam 4 év volt egy helyen. Kb 1,5-2 évente váltok. Semmit nem unok meg, nem csavarodok bele, nagyon sok dolgot kipróbálok. Az én szubjektív véleményem szerint teljesen normális.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#52396) bandus válasza bitpork (#52392) üzenetére


bandus
veterán

Ertem en, hogy most beloled nagy valoszinuseggel a keseruseg beszel, de en marhara nem igy latom a dolgot. Raadasul ugy, hogy olyan szektorban dolgozom amire a leheto legjobban raszallt az allam es meg igy is rengeteg lehetoseg van :) bar kerdes, hogy mit ertesz valodi karrier alatt?

En peldaul ugye allami cegnel dolgozom ket es fel eve, gyakorlatilag ez az elso munkahelyem. Ennyi ido alatt eloleptettek, komoly dolgokkal foglalkozok jo munkakorulmenyek kozott es megfizetnek, ennyi tapasztalathoz kepest nagyon is jol szerintem. Es ugy, hogy nem nyaltam soha senkinek p, raadasul meg csaladi hatszelem sincs :)

[ Szerkesztve ]

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52397) bitpork válasza bandus (#52396) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Belőlem? Keserűség? Ha engednék bármi ilyet már rólam szólna a Sugarloaf - Ragga II című száma ;) Én magam vagyok a pozitív megújulás. Viszont a karrier nekem valószínűleg teljesen mást jelent mint sokaknak. A Macilaci által említett nyugdíj előtti kiutálás viszont megtörtént édesanyámmal 26 évi munkaviszony után, amiben végig csak pénzjutalom és dicséret jellemezte a munkáját. Utána jött egy vezetőváltás. Az új vezető édesapámat felküldte egy leégett tetőszerkezetre, ami leszakadt alatta ( ugyanott dolgoztak a szüleim ) és a 9 méter zuhanástól eltört egy csigolyája, amit nem akart a munkáltató saját hibának elismerni. Őt is elküldték. Az egész lényege , hogy én már 2 perben végigmentünk hasonló kiutálós eset miatt, és nem sok jó tapasztalatom van.

MOD: ugyan válts már 1-2 szót DrZoo-val ;) Szüleim állami kórházban dolgoztak.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#52398) bandus válasza bitpork (#52397) üzenetére


bandus
veterán

Kijaza Dr.Zoo es mit kerdezzek tole? :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#52399) bitpork válasza bandus (#52398) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Itt meg-megfordult lévén BP környéki, és akinek a munkahelyét most tette az állam egy karrier központtá.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#52400) Mercutio_ válasza bandus (#52396) üzenetére


Mercutio_
félisten

Erre mondják, hogy szerencséd volt és jókor voltál jó helyen ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.