Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39846) oriic válasza Mercutio_ (#39842) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem persze, de kezdésnek nagyon jó volt az a határozat. Rend és tisztaság volt rövid ideig az aluljárókban. Tény, kezdeni kellene a helyzettel valamit, de ebben nem csak a főváros, meg az állam a ludas. Ha a hajléktalanok nem akarnak elmenni a nekik fenntartott szállókra, azzal nem lehet mit csinálni. Legtöbbször a lopást hozzák fel mint ellenérv, de olyat is hallottam már személyesen, hogy azt mondta csöves, hogy nem megy oda, mert ott nem lehet inni az épületben...Ezekkel nem lehet mit kezdeni...

Aztán olyanokról nem is beszélve akik nem is akarnak elmenni dolgozni, sőt volt aki több pénzt szerzett az egész napi kukázással meg kéregetéssel, mint anno a normális munkájával. A gond csak ugye az, hogy nem arra költik a pénzüket amire kellene.

Ismertem egy hajléktalan embert személyesen (meghalt már sajnos) aki évek óta az utcán élt, de mindig tiszta volt, ápolt (mármint a helyzetéhez képest), és bár egy két hetente ivott egy kicsit, de próbálta félrerakni a pénzt amit munkáért kapott. (mert dolgozott azért néha napján) Aztán megbetegedett, kirabolták, és elhagyta az életkedve is, végül már nem gyógyult meg... :(

Persze mondhatjátok hogy naív vagyok, de én így gondolom ezeket a dolgokat. :B

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.