Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10351) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10348) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nincs olyan, amit ne tekergetnének... :)
most már cs az a kérdés, hogy az itthoni gazda itthon is rendesen szervizeltette-e (akár független szervízben).

ha megveszitek, olaj (+szűrők) és vezérlés csere alap, + alaposan átvizsgáltatni, mire kell esetleg költeni.

nem egy rossz konstrukció ez tudomásom szerint. a német ilyen taxik hány km-t elfutnak csak taxiként? majd itthon átfestve..? :)

a motor hogy fő meg?

Melack: én drukkolok. bármiben tudok segíteni, akkor szólsz :-))

felesleges jelezni a site-nak. nem tudja bizonyítani a tekergetést.. állhatott garázsban is és akár az is lehet, hogy az elmúlt 3 évben tényleg csak 15k-t futott. nyilván nem, de érted.

az én autómban is óra szerint 178k km van.. gyakorlatilag meg... ki tudja? :B

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10352) bitpork válasza B-L-A-C-K (#10348) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Megfőtt a motor?! Na várjuk csak, azért az előjel nélkül nem szokott megtörténni . Bájdövéj, sajnálom. :(

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10353) Melack válasza Magnum_ (#10351) üzenetére


Melack
veterán

Persze, megmagyarázni lehet. Ismerem, mi is jártunk anno így mind kocsi mind albi keresése közben - kicsit más volt a realitás mint a hirdetés.

Kösz a felajánlást, ha van nálatok ITs meló, szólj. Köszönöm!

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10354) B-L-A-C-K válasza bitpork (#10352) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ennek nem volt semmi, valami szétment benne, a hengerfalat meg szétkaristolta, de még menthető, de ugye sose lesz olyan mint a régi..

Saint_: Dehogy vesszük meg, abba alsó hangon van 300 ezer, vagy gondolod 4 év alatt 15 ezret mentek vele...:D Hanyagolandó....

[ Szerkesztve ]

(#10355) Magnum_ válasza Melack (#10353) üzenetére


Magnum_
nagyúr

azt mondták, hogy valahol megjelennek a belső hálón az üres helyek.. meg is kérdezem, hogy én ezt hol láthatom - ha láthatom.

black: nyilván nem gondolom, csak ezzel megmagyarázhatják akár. és 300k szerinted - ha tényleg karban volt tartva - egy ilyen autónak sok? tudod, itthon nem km óraállást, hanem állapotot veszünk. ha minden stimmel (szervizben is, comp. rákötés után, futómű, fényezés, stb.) akkor nem ijednék meg tőle. persze ilyne Mo.- nincs :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10356) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10355) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

"és 300k szerinted - ha tényleg karban volt tartva - egy ilyen autónak sok?"

Azért ha már valaki 4-5 millióért vesz egy használt kocsit ne legyen már benne 300 ezer, én se vennék meg olyat akárhogy karban van tartva. Inkább egy jól karbantartott 180 ezer körüli mindjárt barátibb, főleg ha 8-10 évre tervez az ember...

(#10357) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#10356) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Az a baj, hogy semmivel nem rosszabb egy jól tartott 300ezres, mint egy visszatekert órájú 180ezres.
Ezért csinálják itthon ezt a visszatekerősdit, mert az embereknek keveset futott kocsi kell, na meg azért mert így drágábban tudják eladni.

⭐ Stella

(#10358) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10356) üzenetére


Magnum_
nagyúr

akkor nem 2008as E-klasse kell. van 4Misiért fiatalabb, kevesebbet futott. csak nem E-klasse, hanem mondjuk Ford mondeo (én inkább a régebbi prémium autókat szeretem, nem hiába van véres torkú, 12éves audim :DDD )

amúgy 5misiért tök zseniális új autót veszel.. VW Jetta. komolyan. legjobb újautó vétel ma.

apám köv. autónak Opel Mokkát akar. 4M a kezdő ára. pici városi suv.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10359) bitpork válasza B-L-A-C-K (#10356) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez ... vicces. Miért ne lehetne egy 4-5 vagy akár 100 millás autóban 300k km? Ha jó állapotú meg kell venni. Dominak is csak az órája mutatott 175-t, tuti nem álltak meg olyan kevésnél. Gazsit óra szerint 214k-km-rel vettem. Lujzinak a forgalmijába az volt beleírva hogy 400'000km, az óra meg mutatott 195k km-t.

(#10358) Saint_: szegíny jetta rusnya élőben :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10360) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#10357) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az a baj, hogy semmivel nem rosszabb egy jól tartott 300ezres, mint egy visszatekert órájú 180ezres.

Persze, de itt nem is arról van szó hogy egy visszatekert órájú 180 ezrest kell venni, hiszen nem tudod mennyi van benne lehet van benne 500 ezer. Én azt mondom ha utána tudsz járni és 100%-ra tudod 180 van benne, és karban van tartva olyat kell keresni ha van lehetőséged utána nyomozni...

Saint_: Asszony Faterja pont most vesz mokkát, talán ezen a héten is kapják meg....:)

Amúgy oké hogy újba vehetsz jót 4-5 misiért, de azért az nem egy A6/5ös bmw/E...merci kategória...

bitpork: Azért az alkatrészek nem mind1 hogy kopnak gondolja bele 150 ezernél vagy 400 ezernél hogy néznek ki. Amúgy az A6-ba se annyi volt nekünk amennyit mutatott, 230 körül járt most, de a szerelő is mondta eléggé megvoltak kopva a dolgok...

[ Szerkesztve ]

(#10361) Magnum_ válasza bitpork (#10359) üzenetére


Magnum_
nagyúr

gyönyörű az uj jetta. enyém lesz :P

V golf elejű jettám volt, attól sokkal szebb az új (a jettám meg ellopták)

nyilván nem az a kategória az új 5M-s autó, mint a használt E-klasse, de akkor el kel dönteni, hogy mi kell. nagy, dízel motoros prémium autót kevés km-el???? hagyjuk má'. akinek prémium autó kell, de nem megy sokat, nem fog venni V6-os dízel motort.

találni nagy dízel motoros E mercit tényleg kevés km-el impossible mission kat.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10362) bitpork válasza Magnum_ (#10361) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mostan nemán, hogy a jetta ennyire teccik :U Azon az áron kapsz már az A6/allroadot is. Messze nem egy kategória.
Én sem megyek sokat mégis v6 dízelem van :K

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10363) Magnum_ válasza bitpork (#10362) üzenetére


Magnum_
nagyúr

nem mindegy, hogy apámtól veszem át a ténylgesen full megkíméltet, amit tényleg ismerek, vagy veszek egy ismeretlent. és tetszik a jetta. ha majd ecce' az enyém lesz, bízom benne, hogy azzal is kedvelni fognak a kislányok, nem csak a négy karikával.. :DDD

tudom, hogy más. de a jetta nem rossz. ültem én vadiúj Kia c'eed-ben, ami szintén ennyibe kerül. na AAAAZ más kategória :DDD

de nem újonan vettél v6 dizel motoros autót...

gyerekek, értsük már egymást :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10364) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10361) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

De kb ezt úgy írod mintha nem lehetne kifogni a jó kocsikat kevés kilométerrel...Attól hogy felső kategóriás kocsikról beszélünk nem egyenesen arányos azzal hogy mindegyikben sok kilométer van.

(#10365) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10364) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én csak azt írom, hogy nehéz.

én azt hittem, hogy nyáron kifogtam a tutit, de azért az enyém se tuti. nem panaszkodom rá ettől függetlenül, de csodát nem szabad várni.

I humbly and respectfully decline™

(#10366) bitpork válasza Magnum_ (#10363) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Újonnan autó vegyen akinek páros számú anyukája van! Fizesse ki aki akarja az első körös értékvesztést. Mi több én kifejezetten a felhozatal alján szoktam keresgélni. Ennek ellenére még olyan nem volt h egy roncsot vettem volna - lehet hogy megéri utána olvasni meg elverni kocsinként pár 10k-t megvizsgáltatni? :U
Szerintem nem abban kell gondolkodni h a km óra mit mutat meg hogy mások mit gondolnak: ha szereti az ember meg kell venni.
Különben a lányok a jettával nem fognak annyira szeretni :DDD

(#10365) Saint_ : A másik meg hogy használt autó soha nem költségmentes. Mindenki aki megvesz egyet tisztában van a vállalásával. Ha nem, akkor is!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10367) Magnum_ válasza bitpork (#10366) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mindenben egyetértünk. kivéve az utolsó sorral... ;] :DDD

most jóóóól fqrtam amgam rajtatok, megyek is ebédelni ;] ;] ;] :P

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10368) Melack válasza Magnum_ (#10363) üzenetére


Melack
veterán

Hidd el, egy karikával is imádni fog az az egy :D

Lehet egy interjúra túl korán érkezni :S 12:30kor kezdődne.

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10369) bitpork válasza Melack (#10368) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Pont ez a baja h neki nem elég az az egy :D

Soha semmilyen üzleti tárgyalásra nem szabad a megbeszélttől eltérően érkezni!

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10370) Melack válasza bitpork (#10369) üzenetére


Melack
veterán

Én utálok késni, és a BKV is kivételesen takkra jött :S És még a guest wifi sem jó. :D

Viszont Saint_, hogy itt milyeb recis csaj van... Tyűű...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10371) Magnum_ válasza Melack (#10368) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mindig olyan pozitív vagy :B

fotózd a kislányt!

bitpork, elég lenne egy, komolyan. ha olyan lenne :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#10372) Mercutio_ válasza bitpork (#10366) üzenetére


Mercutio_
félisten

Amit nézegettünk asszonynak azok a benzines járgányok (Dacia duster, Nissan Quashqai/Juke, Opel Mokka) nem igazán értékvesztenek, legalább is hasznaltauto.hu árak alapján alig olcsóbbak a max 2-3 évesek, mint az új :(

B-L-A-C-K: Arról - akár privátban - írhatnál, a lista/akciós árból még mennyit lehet mokkánál alkudni, vagy abba az árba milyen pluszokat lehet beletolni?:R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10373) Magnum_ válasza Melack (#10370) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ja és hajrá!!

I humbly and respectfully decline™

(#10374) Qru válasza Mercutio_ (#10372) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Azért ezek nem egy árkategóriában versenyeznek...

Ha kell a terepjáró képesség és/vagy nincs sok della Duster, ha van de elég egy kicsi akkor Juke, ha nem akkor meg a Nissan Keskeny.

És ezért ki is tagadhatnak a családból de akkor is megkockáztatom: Renault Captur-t se vetném el...

#nincsbennetarcsi

(#10375) B-L-A-C-K válasza Qru (#10374) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én inkább használtan 5-6 körül egy ilyet vennék amúgy ha már terepjáróóós kocsi kell.

(#10376) Magnum_ válasza Qru (#10374) üzenetére


Magnum_
nagyúr

apámnak egy dolog miatt kell "SUV".. mert magas. ő már nem az alacsony autókat szereti.

ki se mernék vinni egy ilyen autót még murvára se :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#10377) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10375) üzenetére


Magnum_
nagyúr

blocked.. kép? tipus?

I humbly and respectfully decline™

(#10378) radi8tor válasza Magnum_ (#10377) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Eladó használt fekete LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 2.7 TDV6 SE

⭐ Stella

(#10379) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10377) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#10380) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10379) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ebből meg V8 benzin ildomos :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10381) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10380) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Pl ez? :D

Városi fogyasztás: 22,8 l/100km :D

(#10382) Qru válasza Magnum_ (#10377) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hehe, nekem se engedte a tűzfal. :DDD

#nincsbennetarcsi

(#10383) Mercutio_ válasza Qru (#10374) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem megy terepre, csak magasabb üléspozíció és robusztusabb felépítés, nagyobb biztonságérzet miatt gondolkodunk ezekben.

Capture neki kicsi, a Nissan note, Renault Scenic is el lett vetve, amikor javasoltam.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10384) unravel


unravel
őstag

Heló

Csak annyit szeretnék, hogy EZ volt a patikában kirakva a legszembetűnőbb helyre. Kicsit morbid. :(((

¯\_(ツ)_/¯

(#10385) Qru válasza Mercutio_ (#10383) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Akkor 1,2 TCe vagy 1,5 DCi Dákó front hajtással ha jobban ki vagy tömve akkor meg a Nissan Keskeny.

Note nem nagy durranás, mikor az első kocsimat vettem/kerestem én is szemeztem vele de végül nem azt vettem.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10386) Ace owner válasza Qru (#10385) üzenetére


Ace owner
addikt

1.2 zabal ha ez szempont akkor dci
Ahhoz Később nagyon sok alkatrész mert eleg sok kocsiba rakják És Tényleg jó motor.
Captur is jo Autó kar hogy kicsi.

Nem szeretem a gyári kocsikat, franciat Pláne de ezek nagyon tetszenek.

Galaxy Fold 4

(#10387) Qru válasza Ace owner (#10386) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

"Nem szeretem a gyári kocsikat"

A kézzel összerakottakat én is jobban kedvelem de azt nem tudom (még) megfizetni. :D

#nincsbennetarcsi

(#10388) Magnum_ válasza Ace owner (#10386) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én meg már csak a gyárit, volt francia "tuning" autóm, imádtam, de 10éve :DDD

Kuru: :C :D

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10389) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#10383) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A mokka is elég magasan van...

(#10390) Melack válasza Magnum_ (#10371) üzenetére


Melack
veterán

Sajna feltűnő lett volna ha a szoknya alól kivillano comb tetkót akarom fotozni 😊
Interjú jó volt, kell ez a meló - remélem mehetek tovább 3. körre

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10391) Qru válasza B-L-A-C-K (#10389) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Viszont egy padkára se tudsz felállni vele úgy, hogy ne bontsd le az elejét. :N

#nincsbennetarcsi

(#10392) Ace owner válasza Qru (#10387) üzenetére


Ace owner
addikt

;)

Ne erts Félre nem vagyok bojlerhuszar just keep it simple
Szép felni, Lehetőség szerinti ültetés mg szép részletek.

Galaxy Fold 4

(#10393) B-L-A-C-K válasza Qru (#10391) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha városba kell neki, nem hiszem hogy padkát akar majd mászni vele....:)

(#10394) Qru válasza Ace owner (#10392) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Én az az oldtimeres tipus vagyok: Mnden legyen gyári.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10395) Magnum_ válasza Melack (#10390) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez már 2. kör volt? akkor nagyon drukkolok...

nekem eddig -úgy, hogy rengeteg interjún voltam - azok jöttek be, ahol behivtak másnapra és harmadra eldöntötték, hogy én kellek.

btw én is így csinálnám, ha én akarnék alkalmazni valakit.

Ace: szép nagy felni jóó, ültetéssel, de már, budapestiént nem vállalnám, még a 17" 225/45-el (ami még elvileg "kényelmes") is sok, pedig régen megőrültem volna ezért, de régebben 16"-ig jutottam... pedig egy jó 18" /40-el, -4-5cm-vel, pl a mostani kocsimon isten lenne. látványra.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10396) Melack válasza Magnum_ (#10395) üzenetére


Melack
veterán

Csoportos interjú, első kör telefonon nyelvtudás meg pár infó. 4 fő volt, jövő hétig szólnak. Addig lesz egy másik csoport is.

Service Desk Agent vállalati operátor

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10397) Magnum_ válasza Melack (#10396) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csoportos interjú?????????? az miylen? egyszerre több jelölt????? jééézus.
mi a pontos pozi?

I humbly and respectfully decline™

(#10398) Mercutio_ válasza Qru (#10385) üzenetére


Mercutio_
félisten

1,2-es motor nem játszik, nem fog figyelni ilyen turbú visszahűtés meg hasonló dolgokra, és mivel az év 300-330 napján csak 2-3x15km-eket megy vele így dízel nem is játszik, hisz legalább 10-15 évre lesz véve (mostani swift szedán is már 13-at tapossa és kutya baja, igaz amit kell megkap mindig)

Black: Írtam korábban, hogy a mokka is játszik, ha jó árban meg lehet majd venni amikor akarjuk, bár ez a padka lebontja az elejét megjegyzés aggaszt, belvárosban azért megesik, hogy félkerékkel padkára kell állni :U
Most mondjuk épp arra jutottunk, hogy új kocsinak kellene egy garázs, de a környéken alig van, így ami akad az is túlárazott :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10399) radi8tor válasza Magnum_ (#10397) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Casting :)

⭐ Stella

(#10400) bitpork válasza B-L-A-C-K (#10375) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Itt van Szegeden megnézzem neked? :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.