Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10401) Melack válasza radi8tor (#10399) üzenetére


Melack
veterán

De kb tényleg az volt. Kettőnknek volt releváns tapasztalata, másik kettőnél semmi ilyen.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10402) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#10398) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azért annyira alacsonyan nincs, ilyen alapon bármilyen személykocsinak lebontja, tény hogy nem egy terepre való kocsi, de városba tökéletes.

bitpork: Ha vagy 50 misi kp-m lenne akkor esetleg elgondolkoznék rajta, szóval ha tudod mellékelni az összeget akkor megnézheted nekem. Előre is köszi...:D

[ Szerkesztve ]

(#10403) Qru válasza B-L-A-C-K (#10393) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Pedig oda pláne kell. Csomószor van, hogy a kocsimmal nem tudok felállni a járdára, mert az enyémnek is hurka az első terepszöge. Múltkor fennakadtam egy rámpán, a kerék leért így lerugta magát róla a gép de mehettem alvázvédőzésre. :(((

Mercutio: Viszont akkor jelentősen szűkül a kör ha szívóbenyós jó. Már mint magát az ötletet üdvözlöm, magam is így gondolom csak az autógyártók java nem. :D

Radi: :DDD

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10404) Magnum_ válasza Melack (#10401) üzenetére


Magnum_
nagyúr

én nem szeretem a csopi intejukat, nekem is volt már részem benne :(

I humbly and respectfully decline™

(#10405) Melack válasza Magnum_ (#10404) üzenetére


Melack
veterán

Szeret / nem szeret, ez van. Gyors, hatékony. Már csak bízni kell a harmadik körben.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10406) bitpork válasza Magnum_ (#10404) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Legalább nem szopatós. Nekem volt olyan interjúm hogy beültettek egy kicsi kis üres irodába hogy töltsek ki egy kérdőívet, majd 5 perc után berontott egy ing nyakkendős ember angolul hogy ki vagyok, mit akarok. Köszöntem, elmondtam hogy miért és mit csinálok ott, megkértem szépen hogy a hr-s kislányt keresse meg nekem ha kirak, mert nem tudtak más helyet ahol nyugalomban ki tudom tölteni a pappert. Ott hagyott majd az interjú végén mondták el hogy ő volt a nagyfőnök és a meglepetés helyzetet használták ki az angoltudásom ellenőrzésére...

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10407) Qru válasza bitpork (#10406) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ez de aljas! :D

#nincsbennetarcsi

(#10408) Ace owner válasza Qru (#10403) üzenetére


Ace owner
addikt

Hát ha szívó akkor bukta eléggé mert szinte csak turbós motorok vannak manapság, hála a downsizingnak. Nem is értem a nagy Focusba hogy rakhattak 1 lityós varrógépmotort egy kis csigával. Vicc.
Én Duster 1.5 Dci-t venném, de sajna az átlagnál jobban vonzódom a Dusterhez valami megmagyarázhatatlan módon. :D

Galaxy Fold 4

(#10409) bitpork válasza Qru (#10407) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Barátomat meg egy nagyon nagy elektronikai cégnél behívták, leültették és mondták neki h bocs de most kicsit várni kell mert fennforgás van. Dávid ült, üldögélt. Majd bő 2,5 óra üldögélés után felállt és mondta hogy most elmegy. Abban a pillanatban kicsapódott az ajtó és jött a hr-s picsa hogy gratuláljon, mert a stressztűrését mérték és ilyen sokáig senki nem bírta még :W Dávid meg közölte hogy ezek után nem tudnak annyit ajánlani hogy itt vállaljon munkát. Utána még pár hónapig hívogatták hogy hátdemégiscsak....

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10410) Qru válasza Ace owner (#10408) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jó az 1,5 DCi csak idejében meg kell válni tőle olyan 100k km-nél és akkor nincs vele szopi (kettős tömegű).

Ezekben a csöpp kis feltöltött motorokban nem bízom én sem.

mod:

bitpork: Amennyire stresszelek én még most is ott ülnék. :D

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10411) Mercutio_ válasza Qru (#10403) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az 1,6-os benyás 110 lovas dustert néztem, ott is van ilyen kettőstömegő izé, vagy az csak dízeleknél játszik?

Hm, ennek a mokkának tényleg lent van picit az orra, pedig ez is tetszik asszonynak, de majd élőben úgy is kiderül, ha valamikor odáig jutunk, hogy rászánjuk magunkat a dologra, hogy melyik mennyire jön be neki.

Mondjuk melóhelen most néztem egy Dustert, beleülve szokatlan volt, hogy mekkora tank eleje van, sokat kitakar.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10413) bitpork válasza Mercutio_ (#10411) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Meg az új autó szaga sem akar szűnni a kertszomszédéból immár 2 éve .

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10414) Mercutio_ válasza GabN73 (#10412) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tankolod helyettem? :DDD

Nincs benne légkondi, elektromos ablak, központizár, riasztó :N

bitpork.: Duster van a szomszédodnak? Mondjuk a szaga nekem is fura volt elsőre, de 1000 éve nem szagoltam új autó felé, nem tudom másnak milyen.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10415) Qru válasza Mercutio_ (#10411) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Szívóbenyósokba is szoktak, nézz utánna hogy van-e benne (sztem abban nincs amúgy).

Kivülről egy dolog de ha be is ül tuti a Mokka mellett dönt vagy a Keskeny mellett. Dákó belül enyhén szólva nem túl minőségi...

#nincsbennetarcsi

(#10416) Ace owner válasza Mercutio_ (#10414) üzenetére


Ace owner
addikt

Riasztó? Ki lopna el egy ifát? :DDD

Egyébként olyan szép Corsát láttam ma suli elött.. Tudni kell azt egyébként hogy Corsank van (C mindkettő) jelenleg azt nyúzom néhanapján. Na mindegy, végig volt sötétítve az ablak, szép fekete fényezés, elég jól csillogott is, gondolom polírozva van, sötétített lámpák (ilyeneket kéne szereznem mert nagyon jól állnak neki, piroson se lehet rossz) és még az embléma is feketére festve. Kis ültetés és valami egyszerű alukerék. Meg ez már a szebb, faceliftes verzió. Nagyon megtetszettek, kár hogy olyan igénytelen belseje van.. :N

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#10417) bitpork válasza Mercutio_ (#10414) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Jah az 1.6 benyás asszem. Amikor megvette áthívott. Alig bírtam benne megülni 1-2 percet annyira erős "új autó szaga" volt. Osztán idén amikor mosta megint megnéztem, de még mindig olyan erős volt a szag, hogy inkább nem mentem belé :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10418) B-L-A-C-K válasza GabN73 (#10412) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Erről egyből ez a fanatikus tetkó jutott az eszembe...:D

(#10419) Qru válasza Ace owner (#10416) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ilyet?

#nincsbennetarcsi

(#10420) Ace owner válasza Qru (#10419) üzenetére


Ace owner
addikt

Igen csak szerintem nem GSI volt :D
Ez viszont egyenesen gyönyörű.. Nem hittem hogy ennyi lehetőség van ebben a kocsiban, szép OEM gépet lehetne építeni belőle.

Galaxy Fold 4

(#10421) Mercutio_ válasza bitpork (#10417) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szerintem legkorábban jövőre veszünk, addigra kollégáé is már 1 éves lesz, megnézzük milyen a szaga :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10422) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

(#10423) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#10422) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Huhh.

⭐ Stella

(#10424) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#10422) üzenetére


GabN73
addikt

Óhh gááád ó máj gád óhh gááád gááád ohh máj gáád. Csak ezt nem szeretem Amerikában :D

BTW tényleg az volt.

(#10425) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

iPhone 5S-be el lehet szórakozni ezzel a kamera lassítással, nem rég lőttem...:)

(#10426) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#10425) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De ha jól tudom nem lehet így indítani videót hanem menet közben kell ezt aktiválni. Ez azért elég nagy hiányosság.

⭐ Stella

(#10427) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#10426) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Csinálsz egy videót 120FPS-be, és utána úgy állítod be ahogy akarod, akár az egészet is lelassítod, vagy csak közepét végét, elejét, ahogy gondolod.

(#10428) Ace owner válasza B-L-A-C-K (#10425) üzenetére


Ace owner
addikt

Menő nicknév :DDD

Galaxy Fold 4

(#10429) Melack válasza Ace owner (#10428) üzenetére


Melack
veterán

Ráb#*zarintott a billentyűzetre, csak így jöhetett össze :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10430) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#10427) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

De csak 1x lehet lassítani benne ugye? Viszont a hossza nincs megszabva? Vagy az is korlátozott?

⭐ Stella

(#10431) B-L-A-C-K válasza Ace owner (#10428) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Mikor felraktam az első videóm nem jutott eszembe semmi, nem akartam az ittenit használni, ezért lett az spontán...:)

radi8tor1: Igen 1x, hossza nincs megszabva. Mondjuk lehet van olyan app rá amivel lehet részletekben is, de nem próbáltam még semmivel.

[ Szerkesztve ]

(#10432) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10427) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csinálj olyat, hogy emberek sétálnak az utcán.. mondjuk a bazilika előtt.. :))

amúgy tényleg meleg helyzet volt!!!

I humbly and respectfully decline™

(#10433) Tim82 válasza Melack (#10429) üzenetére


Tim82
nagyúr

Az ő.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10434) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10432) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Vagy téged pofánb@szlak egy tescos ponttyal és felvesszük lassítva. Na? ;]

(#10435) LÁZ válasza B-L-A-C-K (#10434) üzenetére


LÁZ
addikt

volt olyan msn-es játék, vicces volt, rengeteget csapkodtuk egymást ;]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#10436) GabN73 válasza B-L-A-C-K (#10434) üzenetére


GabN73
addikt

Haveromék csináltak ilyet, csak sima pofonnal... :DDD

(#10437) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Skacok, megy valaki Pécsre mostanában?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10438) Melack válasza Mercutio_ (#10437) üzenetére


Melack
veterán

Nyet.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10439) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#10437) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

(#10440) MurdR válasza GabN73 (#10424) üzenetére


MurdR
veterán

Itt van nálunk egy b.ott nagy amerikai iskola, én is kivagyok amikor omájgaaszomajgaasz megy :D

Black: köszönöm a megosztást Mercutio nevében is :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10441) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10439) üzenetére


Magnum_
nagyúr

látom, mindneki úgyanúgy van ezzel a Pécs kérdéssel :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#10442) B-L-A-C-K válasza Magnum_ (#10441) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen, mindenki parasztba van végig...:D

(#10443) MurdR válasza Magnum_ (#10441) üzenetére


MurdR
veterán

Két éve minden héten kétszer jártam. Rosszul időzített ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10444) Melack


Melack
veterán

Orosz anyanyelvű kolléga hívta a Voda ügyfélszolgálatot, angol nyelvű ügyintézést kérve. Gyerekek, egy tragédia, hogy hogy beszélt angolul az agent...

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#10445) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#10439) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nagyon ráérsz :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10446) radi8tor válasza Mercutio_ (#10445) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

"Nem megyek de szívesen elviszlek" :DD

⭐ Stella

(#10447) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Leszólított egy csaj az utcán, még a napszemüvegét sem vette le: "Tudok neki adni 500Ft-ot mert nincs pénze a buszra és menne haza Esztergomba."

Há' nem.

⭐ Stella

(#10448) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#10447) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Nekem volt pár hónapja egy hasonló szitu pont alattatok...Ott van egy kisbolt, jövök ki, oda jön egy jól öltözött, és még jól is kinéző csaj, elkezdi nem tudok adni egy kis pénzt...Adtam neki egy 200-ast...Utána gondolkoztam vajon mire kérte...

(#10449) Magnum_ válasza radi8tor (#10447) üzenetére


Magnum_
nagyúr

:D

mult héten engem a Pozsonyi úton, pont az egyik trafik mellett szólított meg egy öltönyös, 40 körüli jóember, hogy tudok e cigit adni neki. pont nem úgy nézett i, mint akinek lejmolnia kell. mondtam neki nagyon segítőkészen, hogy pont itt van egy trafik, ahol árulnak dohányterméket.

I humbly and respectfully decline™

(#10450) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#10448) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak nem értem a szitut. Feljön Pestre de nincs pénze a vissza útra?
Akkor adja el a napszemüvegét. :P

Félek ilyen helyzetben elő venni a tárcámat.

⭐ Stella

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.