Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10551) Mercutio_ válasza bitpork (#10549) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a szabály Újpesten is jól hozna a konyhára :K
Amitől még a falnak megyek azok a ház elé este kitolt kukákban éjjel /hajnalban turkáló, majd a sörösdobozokat a betonon taposó hajléktalanok :W

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10552) DeFranco válasza Qru (#10544) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Hova hordod kézimosóba? Kellene valami nyugis hely, ahol nem várnak hárman mire sorra kerülsz, és lehet nyugisan gyaszatolni vödörből, de van rendes nagynyomású is vegyszeres vízzel meg mindennel.

Most a fogarasi ÖMV-hez járok rend szerint, mert maga a mosó nagyon jó, a legjobb, amit ismerek, de mindig sokan vannak (meg drága).

(#10553) Qru válasza DeFranco (#10552) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs kimondott törzshely, a Fogarasin a felüljárónál van egy Shell kút, ott nem szokott tömegnyomor lenni, 3 beállásos. Ahol tuti soha nincs senki az a Mogyoródin a MOL az Emilfrey-nél.

De én általában nem magam mosom, hanem beadom hogy csinálják meg.

#nincsbennetarcsi

(#10554) bitpork válasza Qru (#10550) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Siófokon nincs ebből gond, pláne h sok a külföldi részeg és lehet őket rendesen jattolni. Itthon a szegedi szomszéd már párszor volt panaszolva, de szakaszosan vissza tudja fogni magát. Viszont ma konkrétan kiröhögött a "vendége" majd elkezdett okoskodni hogy nem tehetek semmit mert csendrendelet...és a marha olyannal dobálózik ami a rendszerváltás óra nem is létezik, mert helyi rendeletben szabályozzák és csak a közterületi eseményekkel kapcsolatban! A cérna géza albérlő szomszéd meg a beköltözésével elfogadta és magár nézve kötelezőnek ismerte el a ház SZMSZ-t, ami meg azt mondja ki hogy időponttól függetlenül tilos a lakótársak megzavarására alkalmas tevékenység ( függetlenül hogy az erkélyen jódevűsködés, vagy az egész estés lépcsőházas ordibálós közlekedés, vagy bármi hasonló ), de különösen este 20 és reggel 8 között. Na már most, ezek a jóemberek egészen 0:30 ig óbégattak, többször az erkélyükön ami olyan 15 méterre van a hálószobánk ablakától (amit hiába csukok be, ha ott rohad az erkélyen 4-6 részeg), majd reggel szintén az erkélyről ébresztettek 6 után pár perccel...uh most kicsit idegbeteg vagyok.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10555) DeFranco válasza Qru (#10553) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Legutóbb amikor a MOL-nál voltam, akkor le is volt szerelve az egész mosó a francba, csak a tető maradt. Visszarakták?

Mennyiért mosnak a kézi mosóban és mi a munkatartalom?

(#10556) Mercutio_ válasza bitpork (#10554) üzenetére


Mercutio_
félisten

Rendőr kihívása? :K

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10557) bitpork válasza Mercutio_ (#10556) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Hanyadszorra? Ma reggel betelt a pohár. Éppen az e-beadványt írom. Remélem reagálnak rá. Bár lehet hogy jobban járok ha hétfőn személyesen bemegyek a polg.hiv-be.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10558) Qru válasza bitpork (#10554) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az kemény, beszólt a vendég? Haver intézte el egyszer frapánsan. Ugyanilyen szitu, szóváltás majd fogott egy vödör vizet és lelocsolta a hangoskodókat és közölte, hogy kaphatnak még ha nem volt elég. :D
Nálunk csak egyszer harapózott el a hangulat de akkor a szomszéd átdörömbölt és az elég volt, levettem a hangerőt.

Jah eszembe jutottál csütörtökön, hogy biztos bemószerolsz a Japó-fan kisbarátaimnak de... A b6-al mentem vidékre az első hosszabb út. Teljesen meggyőzött. Komolyan elgondolkodtam, hogy egy ilyesmi verda lesz a következő autóm... :B

mod:

DeFranco: régebben jártam arra akkor ezek szerint leszerelték.

Külső mosás 2k és szárazra is törlik. Ha kérsz vegyszeres mosást (bogároldó) az némi felárral megy (pár száz HUF). Egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#10559) MurdR válasza Mercutio_ (#10551) üzenetére


MurdR
veterán

Ezért a doboztaposó retkek miatt jöttem el Róna utcai albérletemből többek között. 24órás munkarendem van, nappal alszok. Földszinti (mfsz) lakás volt, pont a lépcsőház mellett. Reggel 8kor elaludtam, 9kor meg arra keltem hogy a baromarcú brigád a háló-ablak alatt tapossa a sörözdobozait. Szépen kiszóltam, konkrétan lebüdösk*csögöztek, meg leanyáztak meg amit el tudsz képzelni. Agyam eldurrant, egy szál alsónadrágba meg pólóba papucs nélkül rohantam ki hogy megölöm mindet. Kirontottam az ajtón üvöltve, kettő elfutott, a harmadikat meg egy kicsit lebontottam. A társaik addig meg rohantak a parkba a közteresekért, azok meg hívták a rendőröket. Az volt az egyetlen szerencsém, hogy a szomszéd néni azt mondta hogy látott mindent, és a férfi támadt rám sörösüveggel a kezében ( fain volt az öreglány ;] ), ezért nem én húztam a rövidebbet. Az egyik rendőrsráccal elbeszélgettem utána, mondta, hogy ha a szomszéd néni nem jött volna ki nekem segíteni akkor a kukafelborítás az egy garázdaság lett volna, a verekedés pedig egy súlyos testi sértés.
Tudom milyen az amikor az embert nem hagyják élni. És már nem olyan világ van mint régen, nem tehetsz már magad rendet, mert önbíráskodás minden kib*szott mozdulatod. Ha meg a hatóságoknak szólsz, akkor az a szerencsétlen meg nem tud mit tenni akit kiküldenek, mert a köcsögebb felet jobban védik a törvényeink, mint Téged. Ezért úgy is döntöttem, hogy költözök is Pestről, elég volt. Már fél éve kint lakok Nagykovácsiban, ilyenre hálistennek' nincs problémám. A legnagyobb gondom már csak az, ha a szomszéd bácsi kiabál a kutyáknak. :)

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10560) Mercutio_ válasza MurdR (#10559) üzenetére


Mercutio_
félisten

A vidéki életnek is megvannak azért a "szépségei", de ha a gyerekek kirepulnek mi is tervezzük, hogy valami kisebb kertesbe megyünk, pedig káposztás még az élhetőbb helyek közé tartozik Pesten.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10561) bitpork válasza MurdR (#10559) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Tervezem h ha összejön elég pénz leköltözök Siófokra. Faluról jöttem be a városba de hiba volt :(

(#10558) Qru : Hidd el , 3 darab v6 benyás után nem véletlenül nyergeltem át a traktorra. Én is szeretem a v6 v8 benyálas hangját, de addig amíg alsó tartományos dinamikában és fogyasztásban a trakik nekem jobb élményt nyújtanak, maradni fog. És nem mondható h annyira fillérb@szó lennék, mert ezeknek a traktoroknak a fenntartása drágább, és városban ez is megkéri a maga 12 literjét. Az hogy mennyire környezetszennyező...nos, a bicikli mindent ver :B Hozzá téve hogy nem csak a korom az ami veszélyes hanem egy nagy rakat egyéb gázok (pl cink, nikkel, króm, benzol) amiket a benzines is nyomat. A szálló por is az amit minden autó felver. Nekem már DFP-s a kocsi, nem is száguldozok, és tényleg csak akkor ülök bele amikor mission critical az idő tényező.

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10562) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Én,magam,szeretem,mosni az autót. Kikapcsol. Ma,is fogok. Ha,nagyon,koszos, akkor kezimoso persze.
Váci uti,OMV-hoz jarok.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#10563) Mercutio_ válasza Magnum_ (#10562) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ugorj ki hozzánk és kikapcsolodhatsz :DDD

Vannak ezek a kárpit tisztító sprayk, mennyire hatékonyak, autó karpitot lehet vele normálisan takarítani?
A műanyag részeket sima mososzeres vízzel lehet vagy van valami hatékonyabb cucc ami a kis felületi bordakba pár hónap alatt begyogyult port eltavolitja?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10564) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#10563) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A műanyag részekre én mindig szilikon spray-t használok, szerintem a legjobb, jó az illata, és csilli-villi lesz tőle. Pontosan ilyet használok: link

(#10565) bitpork válasza Mercutio_ (#10563) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Én anno a Lujzi tetőkárpitját szépen ki bírtam a habos+ kefés kombóval takarítani.

(#10564) B-L-A-C-K: ez tuti nem szimpla szilikon. Attól a műszerfal nagyobb hőhatására megrepedezik.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10566) Magnum_ válasza B-L-A-C-K (#10564) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Én,szilikont csak a gumikra meg fekete,műanyagreszekre, a belterbenbszilikont csak nagyon ritkán,hasznalok.

mercutio: szerintem,sima,mosószeres viz, azba legjobb erre.

I humbly and respectfully decline™

(#10567) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#10564) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tisztítás után gondolom jót tesz a műanyag nak, de maga a szilikon tisztít? :U
Nekem mondjuk az vele a gondom, hogy vonzza a port és beletapad, így csak az ablakkerethez használom, de van aki szereti.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10568) B-L-A-C-K válasza bitpork (#10565) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ja igen írja is nem tartalmaz szilikont...:D Akkor rosszul rémlett, a lényeg ugyan olyat használok, és nagyon szeretem...

(#10569) föccer válasza Mercutio_ (#10567) üzenetére


föccer
nagyúr

Nem tisztít. A szilikon csak felpuhítja a gumit, semmi mást nem csinál. Gyak amit az UV sugárzás tönkretesz, azt kompenzálja, javítja. Azért fog a por beletapadni utána a felületbe, mert a puha gumiba ilyen könnyen megtapad minden szennyeződés.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10570) B-L-A-C-K válasza föccer (#10569) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó elírtam, mindenki nyugodjon le...:D

Viszont azt a spray-t tényleg próbáljátok ki, nem drága, és tényég jó, ha nem jön be meg átveszem...:) (kécccázzé ;] )

[ Szerkesztve ]

(#10571) bitpork válasza föccer (#10569) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nekem anno nem csak felpuhította a műszerfalat hanem pár kezelés után a napon hagyott autóban történetesen elrepedezett a műszerfal teteje :( Marhára örültem. Azóta szilikont nem engedek a motorkocsi közelébe. Bár a mosós embereket nem tudom ellenőrizni, de még nem volt hasonló repedés azóta.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#10572) Mercutio_ válasza bitpork (#10571) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nekem a szilikonozasrol mindig az olcsóautokereskedesek ugranak be , meg a kiglettelt rozsdaboglyák :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10573) MurdR válasza bitpork (#10561) üzenetére


MurdR
veterán

A városnak is megvannak a maga kényelmi szempontjai, mert rohadt jó az hogy minden az ember s.ggében van, de aki vidéken/faluban nőtt fel, annak vissza is húz a szíve.

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10574) Ace owner válasza MurdR (#10573) üzenetére


Ace owner
addikt

Szentendrei vagyok és minden nap eszembe jut hogy milyen rossz itt mindentől távol.. Pedig igencsak pest vonzáskörzete még így is. Csak hát autó nélkül 1,5 óra újpestre érni itthonról. Márha van busz.

Galaxy Fold 4

(#10575) Bjørgersson válasza MurdR (#10573) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Én meg pont mennék a városba, utálok itt élni. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10576) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#10575) üzenetére


Mercutio_
félisten

Veszel egy használt Swiftet és akkor vagy debiben amikor akarsz, ha nem iszik a csajod még a bulizás se gond, bár Debrecen és Pest más kategória, nekem kicsi volt Debrecen szórakozás / kulturális programok szempontjából.

Szentendre kocsival olyan mintha Pesten lakna az ember, egy kisautó 2-300k-bol megvan.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10577) MurdR válasza Bjørgersson (#10575) üzenetére


MurdR
veterán

&Ace

Én is épp így gondoltam addig amíg bele nem csöppentem a belvárosba :)

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10578) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#10576) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Idén kezdtem az egyetemet, miből vennék autót és miből tankolnám? :) Nem az lenne a megoldás, hogy veszek egy autót, hanem, hogy valaki megveszi ezt a szaros házat és beköltözünk Debrecenbe. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10579) Ace owner válasza Mercutio_ (#10576) üzenetére


Ace owner
addikt

No igen, most megy a gyüjtögetés.. Csak azt bizony fenntartani is kell..
Jut eszembe, nem tudtok valami jó munkalehetőséget akár pesten? Ilyen diákszövetségeket nézegettem, pár ismerősöm volt is már, csak kellene adókártya. Nyáron elmennék. Van tapasztalata valakinek a témában? Ti már nem vagytok diákok de hátha van ismerős vagy akármi..

Galaxy Fold 4

(#10580) Dr.Zoo válasza Ace owner (#10574) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Szembe laksz? :)
Én Gödön, az agglomerációban, de nem szeretnék pesten lakni...
Max. jövőre ha úgy jön össze dellám, veszek egy kis lakást, oszt' kiadom albérletbe.. De bent a városban lakni... Brrr.. :)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10581) Ace owner válasza Dr.Zoo (#10580) üzenetére


Ace owner
addikt

17 vagyis már 18 vagyok.. A csendes kertváros a szöges ellentéte annak amire vágyom :DD Pesten meg jól érzem magam, Deák fele egy szép lakás az álmom :D

Ja és nem tudok ma menni TC talira, szülinapi ebéd lesz, utána mozdulni nem fogok tudni, azért jó szórakozást. :)

Galaxy Fold 4

(#10582) CoolBoy323 válasza Ace owner (#10581) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Nekem is volt szülinapom, és nem vitt senki Subaruzni :U :U :U

(#10583) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#10582) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Gyere el a TC-s bulira ma, oszt' viszlek egy karikát a taftal.. Igaz nem egy wrx sti, de legalább hangos, és feltünő.. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10584) CoolBoy323 válasza Dr.Zoo (#10583) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Csak pár kérdésem lett:

Mi az a "TC-s buli"? :D

Mi az a "taft"?

A többit értettem :))

(#10585) Ace owner válasza CoolBoy323 (#10584) üzenetére


Ace owner
addikt

TC-s buli
Taftot meg Zoo elmagyarázza. :)

Galaxy Fold 4

(#10586) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#10584) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Írd be a youtubéba, hogy Daihatsu Taft.
Ha találsz egy magyar rendszámút, az az enyém. Ha akarsz vele fordulni egy kört, akkor elgyüssz a TC-s bulira.. ;)

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10587) CoolBoy323 válasza Dr.Zoo (#10586) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Dögös gép :Y
Szeretem az off-roadot, suzuki samurai-al már volt szerencsém átélni.... nagyon nagy élmény!

de a ma sajnos nem jó, felsőbb erők hatása alatt állok (asszony) :((

(#10588) Dr.Zoo válasza CoolBoy323 (#10587) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Köszi.

Ez is olyasmi, csak sokkal erősebb, minden 2x3x túlméret, volt samurai-om is, az tört, mint a ropi.. :(
Állj a sarkadra, csapj az asztalra, oszt' gyere.. :D
Max "büntibe" leszel pár napig.. :DDD
(csak viccvót, természetesen legyél jófiú...)

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10589) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#10578) üzenetére


Mercutio_
félisten

Miből, mondjuk ösztöndíjból, nagyszülők által szüli-/névnapra/karácsonyra adott félretett pénzből, egyetem melletti melóból :U így legalább lenne valami ami motivál, hogy jobban tanulj, spórolj, lenne célod ;)

Annak szerinted mennyi az esélye, hogy egy vidéki kisvárosi házért annyit kapsz, amennyiből normális környéken Debrecenben megfelelő méretű lakást veszel? Én úgy nullára tippelek, főleg amennyi munkalehetőség Hajdú-Biharban van.
Kollégiumot igényelni túl közel laksz?

Ace owner: Ha nyáron állsz neki diákmelózni már minden normálisabb helyet elvisznek, ráadásul gyakorlat nélkül még kulibb melókat fognak csak adni. Kérdezz körbe rokonságban valaki nem tud-e a melóhelyén valami nyári melót (adatrögzítés, pakolás, miegymás, a lényeg, hogy a diákszövetkezet nem veszi le még a saját jutalékát is)

Dr.Zoo: Jól néz ki, mikori évjárat, pótalkatrészt, kasznielemeket honnan/milyen nehezen/drágán lehet hozzá szerezni?

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10590) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#10589) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

1977 nyári, pótalkatrész úgy van, hogy egy másik ilyet elbontottam.
Egyébként kb. sehonnan. Meg van Zircen egy off-roados kolléga, nekivan még ilyenje, kettő. Egy dízel, egy benzines, mindenhez kb. 3 mázsa alkatrészt dobozolt be... De cserébe nagy élmény, plusz nem jön szembe az úton. :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#10591) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#10589) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ez az autó dolog engem egyáltalán nem motivál, sőt, hogy aztán rámenjen az összes pénzem. Eleve utálok vezetni, ha meg be akarok menni Debrecenbe, akkor felülök egy buszra és ~35 perc alatt ott vagyok. Nem (csak) az utazással van bajom, sokkal jobban utálom ezt a rohadás Derecskét.

Nem tartanám kizártnak, viszont amíg nincs pénze az embereknek, meg csak olyan hitellehetőségek vannak, amire rámegy az egész életük, addig csak döglődik az ingatlanpiac. Kolihoz meg igen, közel lakunk, meg oda nem is akarok menni.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10592) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#10591) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha lesz pénze az embereknek, akkor viszont már a debreceni ingatlanárak is magasabbak lesznek ;]
Egyébként meg őszintén: Ha ti is inkább elfelé jönnétek, minek menne más dercsire, pláne, hogy Mikepércsen, Józsán, Ebesen, vagy Debrecen kertvárosában is vehet házat, ha annyi pénze van?
Távolabbra csak akkor mennek az emberek, ha ott olcsóbb a kertesház :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10593) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#10592) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Most erre mit mondjak? :D Törődjünk bele, hogy itt fogunk megrohadni? :D Attól, hogy az emberek nagy része inkább oda költözik, még biztos van egy-két család, akik jönnének inkább Derecskére. Legalábbis remélem, reméljük. A remény hal meg utoljára. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10594) Mercutio_ válasza Bjørgersson (#10593) üzenetére


Mercutio_
félisten

Drukk :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#10595) Ace owner válasza Mercutio_ (#10589) üzenetére


Ace owner
addikt

Sehol semmi, egy kis hétvégi melóm így is van, de az még kevéske.. Egy szakadt szar kettes golf kijön talán nyár végére ha nem költekezek kb semmire. Sajnos nincsen olyan ismerettségi köröm ahol lehetne munkát találni, ezért marad a szövetkezet.

mod
Azért néha itt Endrén is zajlik az élet.. :D

[ Szerkesztve ]

Galaxy Fold 4

(#10596) Bjørgersson válasza Mercutio_ (#10594) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Köszönjük! :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#10597) MurdR válasza Ace owner (#10581) üzenetére


MurdR
veterán

Deákon? Amikor este nem tudsz aludni mert nyáron hitároznak az ablakod alatt, és üvöltöznek a részeg külföldiek? :U ;]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10598) Ace owner válasza MurdR (#10597) üzenetére


Ace owner
addikt

Lemész és iszol velük :DD

Galaxy Fold 4

(#10599) MurdR válasza Ace owner (#10598) üzenetére


MurdR
veterán

Majd összevernek, és kifosztanak. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#10600) Qru válasza bitpork (#10561) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Teljesen más a menet dinamikájuk pedig egyforma erősek (jó a nyomaték más nyilván) és fele annyi üzemanyaggal beéri. Biztos öregszem, de rájöttem hogy a nyomatékos moci meg az ótómata egész jól passzol a vezetési stílusomhoz. Oké nincs olyan szép hangja mint a H4-nek... :D

Este egy fórumtársat elvittem egy körre, azt mondta ennek milyen furcsa hangja van... A másik amit megjegyzett, hogy milyen alacsonyra kell beülni. Meg azt, hogy annyira nem is megy. Mondom akkor járjál továbbra is az 1,4-es Fordoddal. :D

Jah és örömmel jelentem felkerültek a nyári papucsok is a gépre. :C

#nincsbennetarcsi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.