Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) pohár válasza sss (#3400) üzenetére


pohár
félisten

Claptrap meghackelte a profilodat :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3402) Erdei88 válasza sss (#3400) üzenetére


Erdei88
veterán

Nagyon úgy néz ki :D

(#3403) ollie válasza Zolás (#3399) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezeket hol lehet megtalálni?

***

(#3404) Zolás válasza ollie (#3403) üzenetére


Zolás
addikt

Hunting down the firehawk küldibe ha jól körülnézel bent, akkor megtalálod.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3405) sss


sss
senior tag

Pt1-ben végigtoltam kb. az összes side questet, pt2-ben viszont csak a főbb küldetéseket csinálom meg, ennek eredménye, hogy az összes ellenfél 1-3 szinttel felettem van, a super badassek meg mind halálfejesek.:Y És az normális, hogy a bloodhawk miután lesebeztem olyan 50%-ra, utána felgyógyul maxra?

(#3406) intercooler válasza sss (#3405) üzenetére


intercooler
őstag

Mi is így toltuk végig pt2-öt, durva naa ;]

És az normális, hogy a bloodhawk miután lesebeztem olyan 50%-ra, utána felgyógyul maxra?
Igen mert "elementált" vált és ilyenkor vissza töltődik valamennyi hp-ja

(#3407) pohár válasza intercooler (#3406) üzenetére


pohár
félisten

kettőöt? nemá ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3408) fi:zi'k válasza pohár (#3407) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az olvasóra van bízva, hogy melyik. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3409) Krike válasza fi:zi'k (#3390) üzenetére


Krike
aktív tag

Én az orosz verzióhoz(ami EU-s gémet is adott) ugyanott vettem az SP-t, és működik rendesen, ott az Oasis a menüben, és tudtam kalózokat is irtani. Hozzáadta a dlc-t mind a két játékhoz.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3410) Sonja


Sonja
veterán

Új kódok!

WinPC: CBKB3-3BKH9-XB3J3-BJB3B-H53CK
PS3: WB5JJ-KX6HJ-XHJCT-ZBKJB-XW3J6
X360: WB5JJ-KX6CR-TFRBX-WFJJB-XW3S6

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3411) ollie válasza Sonja (#3410) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! Épp itthon vagyok. :D

***

(#3412) Zolás válasza Sonja (#3410) üzenetére


Zolás
addikt

Működött köszi.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3413) Krike válasza Sonja (#3410) üzenetére


Krike
aktív tag

Köszönöm :R

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3414) Pedro78 válasza Sonja (#3410) üzenetére


Pedro78
senior tag

thx

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3415) ollie


ollie
MODERÁTOR

LoL

***

(#3416) Fortissimus válasza Sonja (#3410) üzenetére


Fortissimus
őstag

mar nem megy sajna:(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3417) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Én már nem is kínlódok...alig érek haza időben keyekhez...marad a ki-bemásolós okosság,ha valami rosszul alakulna...bár 9 kulcsból olyan cuccokat pörgettem,amiből most 5 szinttel feljebb már csak 1 smg van meg,a többit simán leváltották zöld cuccok is.Fejlődés alatt,ha nincs nagyon megszorulva az ember,felesleges ládázni...hacsak nem "okossággal"...de amúgy pár óra múlva megy a levesbe.
Majd,ha 50-es lesz a karik,kipörgetek egy jó "készletet".Bár nincs rá garancia,hogy nem lesznek addigra jobbak,mint amit a láda ad...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3418) baluka26


baluka26
veterán

Most, hogy közeledek a vége felé, egy dologgal még mindig nem tudtam megbarátkozni: fegyverek.
Bakker, az elsőben úgy ki voltak találva, gyakorlatilag Marcus szolgenjeiből lehetett tudni, hogy mi mit tud ("If it took more than one shot, you weren't using a Jakobs" vagy "Is shooting bullets just not cool enough for you? Buy a Maliwan and light some people on fire!" esetleg "Vladof. You don't need to be a better shot, you just need to shoot more bullets!")

Itt meg aztán teljesen össze van b×szva. A Jakobsok nekem használhatatlanok, hiába tudnak akár 24-es fire rate-et, sosem tudom olyan gyorsan nyomni az egeret, a Torgue-ok ezzel a robbanós lövedékkel max bossnál használhatóak, a Vladof egyáltalán nem gyorsabb sokkal, mint a többiek, de legalább kevesebbet sebez.
Nyugodtan megtarthaták volna az elsőből jól megszokott fegyver szisztémát, volt értelme, tudtam jól, hogy milyen fegyver illik a játékstílusomhoz. Itt meg aztán semmi logika az ég világon...

A másik gond meg a loot, hogy 40 óra alatt egy narancssárga essen le, vicces..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3419) LLKobe válasza baluka26 (#3418) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, teljesen egyetértek. Főleg a lootolás lett elb*szva, igazából semmi értelme ládákat keresni nyitogatni, az egész nyomorult playtrough 1 alatt nem találtam bennük lilát sem, nemhogy sárgát. Az egyben ott volt az esély hogy bármelyik ládában vagy ellenfélnél találsz valami csecsét, de itt semmi. Csak az aranykulcsos ládában vannak jó cuccok, és sehol máshol. Terrát is leöltem eddig 3-4szer, dobja az egy db. kötelező sárgát, és semmi mást. Azonkívül Crawmeraxhoz képest alig dob pár cuccot.
Ezek nagyon elcseszik az egészet...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3420) baluka26 válasza LLKobe (#3419) üzenetére


baluka26
veterán

Úgy lenne értelme, ha felosztották volna, hogy 50% fehér, 25% zöld, 12,5% kék, 6,725% lila, és 3,3625 narancs. Ehhez képest kékből állandóan van ezermilliárd, a zöldek és a fehérek konkrétan használhatatlanok, ami meg van lila, az is szar.
Meg az, hogy az összes szájbavert assault rifle rakétás meg mittudomén milyen csoda...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3421) pohár válasza baluka26 (#3420) üzenetére


pohár
félisten

nekem dobott tegnap a Warrior egy lila assault rifle-t, 555-ös sebzés, mondom ez lófing, de jó áron el tudtam volna adni, mondom felveszem, aztán megnézem mit tud... 111-es tár, slages töltény, iszonyat módon darál :D
ha kifogy, átváltok az elektromos SMG-mre, a slagre szépet üt :K

narancs még nekem se esett 85 óra alatt, de még látni se láttam, hogy esett volna bárkinek is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3422) baluka26 válasza pohár (#3421) üzenetére


baluka26
veterán

De legalább a csoda loot chest dobna csak narancsot, de ott is csak lilák jönnek. Meg nekem commadonak dobott múltkor egy siren és mechro class modot. Hát fuckyoubazdmeg...

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3423) fi:zi'k válasza baluka26 (#3422) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Örök élet, ingyen sör nem kell esetleg? :P

Más meg pont azért problémázik, hogy túl jók a fegyverek.
Én vhol középen vagyok. Van lilám, sárgám és használhatóak is.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3424) tome.jr


tome.jr
addikt

Egész addig míg nem találkoztam Mr. Terra-val azt hittem überfegyóim vannak. Aztán átértékeltem a dolgot. Jelenlegi felszerelésemmel lehetetlen megölni még pt1-ben sem. Nézegettem yt videókat, volt aki 13 mp alatt lenyomta egy shotival. :Y

Utóbbi 30 óra játék alatt szedtem össze a mostani készletemet, ebből egy kiemekedő volt a Hellfire. Kb 12 kulcsot felhasználtam de amit onnan kaptam az egy kivételével eladtam vagy betettem a safe-be pihenni, kb harmad vonalbeli megoldásnak jó csak. A Pirate DLC-t mikor elkezdtem ott az automatákból fasza cuccokat lehetett szerezni, de az fps drop miatt abbahagytam és inkább befejeztem a pt2-t, most meg 2,5-öt.

110 óránál járok a szirénnel, de innen már elég reménytelennek érzem a gyűjtögetést, kb 10 óránként van valami értékelhető. Most Hyperion Circle-ben mondjuk pont dobott egy fasza relic-et amivel majdnem megdupláztam az smg tárkapacitást 2000-re.

Tegnap este mentem volna egy kicsit farmolni, két boss-t is lenyomtam, de semmi értékelhető nem volt, pár zöld és egy kék. Na jó volt egy narancs is, WEP-en dobta Tumba, de szintén használhatatlan volt.

Este megcsináltam a Creature DLC utolsó két körét pt2,5-ben. Elég gyengus volt, szinte semmi ellenállás, a legvégén szívtam csak meg a fő boss ellen mert nem jó fegyverrel próbálkoztam. Második nekifutásra egy slag shotival viszont pikk-pakk leszedtem. Komolyan a hazafelé vezető úton jobban megizzadtam, azok a rabid stalkerek nagyon megkeserítették az életemet mikor nyolcan körbevettek.

[ Szerkesztve ]

(#3425) Malachi válasza tome.jr (#3424) üzenetére


Malachi
addikt

az a 13mp shotival az valami hack lesz szerintem...

amúgy igaz, nem valami jó a loot, de egyik nap pl. valami tök sima midget dobott egy olyan legendary rifle-t, hogy csak néztem. olyan 60-70 óra játék után ez volt az első ilyen... :DDD

(#3426) wesker24


wesker24
senior tag

Nekem ma reggel a Terramorphus kidobta a Hide of Terramorphus legendary shieldet ! :Y :Y

Rohadt nagy mákom volt hogy egyáltalán kidobta igy legalább lecseréltem a vacak zöld pajzsomat ! :D

55k shield 90k Nova Fire Damage és 30k Splke Damage nem rossz de Hyperius ellen semmit se ér !

Habár kibírja a kivédhetetlen támadást a robotjai is megvoltak de amikor villanás szerűen ugrik na ott van vége nekem jah és persze még nincs Baby Makerem amivel meg tudnám ölni solo-ban !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#3427) tome.jr


tome.jr
addikt

Tegnap szereztem:

A Hellfire mellett nem igazán rúg labdába, de azért eltettem a safe-be.

[ Szerkesztve ]

(#3428) v-paci válasza tome.jr (#3427) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ezt azt hiszem orrba-szájba tudod farmolni, garantált drop Bonehead robitól. Viszont pontatlan nagyon, csak közelről lehet bármi értelme...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3429) fi:zi'k válasza v-paci (#3428) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, mindig dobja.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3430) tome.jr válasza v-paci (#3428) üzenetére


tome.jr
addikt

Érdekes, nekem pt1-ben nem adta. Azt hittem ez valami ritka darab. :B

(#3431) fi:zi'k válasza tome.jr (#3430) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Az első részben mindig dobta, és úgy emlékszem, hogy most is dobja. :U

---
Steamen lehet magyarul is írni a supportnak?

(#3432) pohár
Angolul megírtam, amikor láttam, hogy ott van alul a nyelvválasztó. És szerepel köztük a magyar is. :U
De ahogy látom, az csak az oldal "nyelvét" változtatja.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3432) pohár válasza fi:zi'k (#3431) üzenetére


pohár
félisten

ha azt akarod, hogy ne válaszoljanak... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3433) v-paci válasza tome.jr (#3430) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nekem is az első részből rémlik, hogy mindig dobta, sőt valamelyik másik mob is dobott ilyet. Ebben a részben is mindkétszer esett már lootként.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3434) baluka26 válasza fi:zi'k (#3431) üzenetére


baluka26
veterán

Az első részben Bone Shredder mi durva fegyver volt az elején, atyaég :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3435) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Tarramorfeusznak van értelme neki menni pt1-ben? :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3436) intercooler válasza fi:zi'k (#3435) üzenetére


intercooler
őstag

Ha meg akarsz halni igen :K ;] 52-es pt1-ben is.

(#3437) baluka26 válasza intercooler (#3436) üzenetére


baluka26
veterán

Egyáltalán van értelme egyedül nekimenni?

Craw ellen semmi értelme nem volt egyedül BL1-ben.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3438) TESCO-Zsömle válasza baluka26 (#3437) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

The Bee kell hozzá és kész... Megfejeled vmivel, ami ontja magából a lövedékeket és szó szerint elfújod.

Legjobb hozzá a konferencia hívás. Egy tár kb 25-30% az életéből.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3439) pohár válasza TESCO-Zsömle (#3438) üzenetére


pohár
félisten

hú, valahol 20-as szint környékén kap mindenki egy ilyen típusú shotit (talán Moxxi adja?), imádom... addig, míg gyenge lesz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3440) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3439) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ilyet biztos nem, mert ezt a Warrior dobja. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3441) pohár válasza TESCO-Zsömle (#3440) üzenetére


pohár
félisten

nem ezt, hanem ilyen fajtát, mint mondtam (fire elemental, minél többet lősz, annál pontosabb)

a Warrior meg bekaphatja, nekem még semmi narancsot nem dobott ki :(((

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3442) Sonja


Sonja
veterán

A Bioshock-os easter egg-ben, ha a Lil Sis-t nem ölitek meg, kaptok egy ilyen fegyvert tőle! :D Persze magasabb szinten jobb fegyver lesz ez.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3443) baluka26 válasza Sonja (#3442) üzenetére


baluka26
veterán

Melyik a Bioshock ee?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3444) Sonja válasza baluka26 (#3443) üzenetére


Sonja
veterán

Ez! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3445) baluka26 válasza Sonja (#3444) üzenetére


baluka26
veterán

Ja, ok. Itt még nem járok, azt hittem elmentem mellette :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3449) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#3444) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha már tüzes sniperrel szurkál... El tudnám viselni, ha a pengével ellátott elemi fegyvereknek a melee-je is elemi sebzéssel bírna.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3450) v-paci válasza pohár (#3439) üzenetére


v-paci
aktív tag

Igen az a moxxxi-s shoti jó cucc. Azt hiszem azért adja, mert neki viszed vissza a széfből képeket és nem Marcus-nak. Nekem lvl 4x-es van, sajnos nem figyeltem, hogy meghagyjam pt2.5-re, de még így is nagyon durva, csak sok lőszer kell pár ellenfélbe.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.