Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7001) MARV6969 válasza TESCO-Zsömle (#6989) üzenetére


MARV6969
tag

...vagy az én esetemben: lefagy az xbox.... :O
("sikerült" már olyan fegyvert készítenem, aminél eddig is egy lövés egy újraindítás volt az arány...
;] )

Na mindegy, majd "meglássuk"...

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7002) TESCO-Zsömle válasza MARV6969 (#7001) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogy fagy le... RROD! :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7003) Buster17


Buster17
addikt

Sárga fegyók a legnagyobbak színben?

(#7004) VoidXs válasza Buster17 (#7003) üzenetére


VoidXs
nagyúr

A narancsok. Ugyanaz a színezés, mint WoW-ban. Csak itt árnyalatok is vannak.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#7005) Buster17 válasza VoidXs (#7004) üzenetére


Buster17
addikt

Akkor több féle sárga van?

Kérdezek jobbat. Milyen színűek vannak összesen?

[ Szerkesztve ]

(#7006) genndy válasza Buster17 (#7003) üzenetére


genndy
addikt

Legjobbak a kékeszöldek (pearlescent), a narancsok után. De azok csak UVHM-ben eshetnek (3. nehézségi fokozat, másképpen pt3).

Fehér, zöld, kék, lila, narancs, kékeszöld.
http://borderlands.wikia.com/wiki/Category:Rank
Van még a magenta (pirosas-lila), ezek az E-tech fegyverek. Valahol a lila környékén vannak 'jóságban'.
A rózsaszín meg 'Seraph'.
Ha találsz esetleg sárgát, akkor az világos narancs, tehát annak felel meg, csak különleges / egyedi / küldetéstárgy (de lehet hogy keverem a Border1-el).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7007) genndy válasza genndy (#7006) üzenetére


genndy
addikt

Na, lejártam.
A link rendesen: Category : Rank

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7008) Buster17 válasza genndy (#7007) üzenetére


Buster17
addikt

E-tech-es fegyverek mikor és merre esnek?

(#7009) genndy válasza Buster17 (#7008) üzenetére


genndy
addikt

Leginkább küldetésekből, de pontos listát ne kérj. Illetve elvileg véletlenszerűen is találhatsz bárhol, de nagyon ritkák.
E-Tech
Szerintem ezt a wikit nyálazd át, rengeteg kérdésre itt a válasz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7010) BorgBoss


BorgBoss
tag

Még működik

PC W3WJJ-63T6F-5JS3J-B3J33-W66HH
PS WJKBJ-HKW95-SZWKJ-93WTT-3CJ65
XB W35JJ-3TCWT-9FSJR-W6333-F5SZ5

PC 5JKJJ-C33F6-WBZ3J-JTTTB-BJSCJ
PS K3CJ3-R5CSC-H9CKJ-ZJKJB-JH99W
XB 5B5BJ-9Z3WT-HX9BR-WXJB3-HC593

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7011) genndy válasza BorgBoss (#7010) üzenetére


genndy
addikt

Működtek, kösz!

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7012) LLKobe válasza BorgBoss (#7010) üzenetére


LLKobe
veterán

Köszi! Mondjuk én szedtem a netről egy profile.bin-t amiben van 250 kulcs, csak mellé másolod a mentésed, és annyit nyitsz amennyit nem szégyellsz, és nem kell tökölni a kódokkal.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7013) BorgBoss válasza LLKobe (#7012) üzenetére


BorgBoss
tag

Tudom, köszi :) Én meg 880 óra után a kínkeserves fegyvergyűjtögetésbe fáradtam bele és editorral utána húzom a fegyvereimet. De a legjobb fegyverrel sem tudom kiiktatni a raid boss-okoat egyszemélyes játékban.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7014) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Tudjuk már, mikorra várható valami újabb tartalom? :U

(#7015) BorgBoss válasza BomiBoogie (#7014) üzenetére


BorgBoss
tag

Csak annyit tudunk, hogy DLC 5 ősszel jön, de nem tudni mikor. Na most, ha ez pont a BF4-re datálódik, akkor ezt jegelem az biztos. Hacsak nem kapunk egy új karaktert és egy normálisan skálázott módot, ahol lv1-lv72-ig az összes DLC-t egyszerre lehet játszani.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7016) BomiBoogie válasza BorgBoss (#7015) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Attól tartok, ez hiú ábránd marad, hacsak nem vagy valami befolyásos Gearbox vezető. :D

(#7017) BorgBoss válasza BomiBoogie (#7016) üzenetére


BorgBoss
tag

Pedig zseniális az, hogy külön világok a DLC-k. Pont ezt szerettem benne, hogy ha megunom a robotokat, átmegyek kalózra vadászni. Onnan kiruccanok egy-két lovagot aprítani, majd miután kiőrjöngtem magam a Torgue pályáin, levezetem egy kis sámán vadászattal. Bár inkább a sámánok vadásznak rám :DDD

[ Szerkesztve ]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7018) BomiBoogie válasza BorgBoss (#7017) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Jaja, a sámánok kemény gyerekek. :D

(#7019) vitaro


vitaro
senior tag

Új kódok, még működnek.

PC / Mac: WB5TT-JFCXX-CBS33-TTTBJ-JJ95B
Xbox 360: WTW3B-6KXK3-96SB6-56BTT-RTZHB
PlayStation 3: C35T3-CHRSC-SZ55J-HTKTB-SW35F

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7020) warcat válasza vitaro (#7019) üzenetére


warcat
veterán

Ez meg a másik mellé, a fenti meg ez is 3 golden keyt ad
pc K3CBT-CRKR6-CB9BT-T3TBJ-595J3

EA: It's in the crate!

(#7021) BomiBoogie válasza vitaro (#7019) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

...és tényleg, köszi. :K

(#7022) BorgBoss válasza BomiBoogie (#7018) üzenetére


BorgBoss
tag

*esetleg spoiler

Na igen, de szerintem nem fair mivel a falon át is elveszi az életerőt. Nem tudsz elbújni. Mikor egy ilyen piros sámánt látok, már tiplizek is. Volt, hogy egyszerre két ilyet fogtam ki. Ezekhez képes a vámpírok kisiskolások. Ezek ellen nekem csak a quasar gránát volt hatásos, de az nagyon :D Az első ilyen sokk a kalózoknál volt, mikor a kapós kezű múmia jött felém és én meg az mondtam, gyere kisgyerek lenyomlak izomból. Csapott egyet és be is kussoltam. :DDD

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7023) TESCO-Zsömle válasza BorgBoss (#7022) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

*esetleg spoiler

Na igen, de szerintem nem fair mivel a falon át is elveszi az életerőt.

Az átkot/rontást se igazán hatja meg, ha 20m vasbeton fel mögött vagy, mikor "rád teszik". A természetfeletti erőket nem állítják meg a puszta tárgyak. ;)

a kapós kezű múmia

Angchorman. Na azok kemény legények. Gyak a góliát megfelelői.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7024) gbors válasza TESCO-Zsömle (#7023) üzenetére


gbors
nagyúr

két kedvencem volt az anchorman meg a whaler a scarlett dlc-ben :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#7025) sss


sss
senior tag

Hyperius egyedül mennyire esélyes? Néztem pár videót, háááát.

(#7026) nesh20 válasza sss (#7025) üzenetére


nesh20
aktív tag

Siren-el két másodperc, túl könnyű. Salvador-al könnyű. A többi: Axton, Gaiga, Zero, Krieg egy kicsit nehezebb és több idő lenyomni.

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#7027) genndy válasza sss (#7025) üzenetére


genndy
addikt

Ha elképesztő nagy szerencséd van, akkor talán, ismétlem talán az egyik minionját le tudod verni belátható időn belül :D
Én 50-esen próbálkoztam Gaige-el szerintem viszonylag jó (de nem farmolt) fegyverekkel, de gyorsan elvette a kedvemet. Tehát egyedül esélytelen szvsz.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#7028) sss


sss
senior tag

Hmm egymásnak ellentmondó vélemények. Amúgy commando vagyok, de még nem merészkedtem el hozzá, csak videókat néztem, de már csak ez az egy küldetés van hátra a kalózos dlc-ben.

(#7029) nesh20 válasza sss (#7028) üzenetére


nesh20
aktív tag

Axton-al hasznos a Nuke, Gunpowder ág, ha jókor dobod szakítod Hyperius nova blast-ját és a Phalanx Shield, Survival ág, ha az alatt állsz az is véd a nova-k ellene.
Nagy kapacitású és gyorsan töltődő Shield ajánlott.

Ha Steam-en játszol, kinyírom neked ha gondolod..

Lesz még egy küldi:
Master Geeeeee :)
Ha Hyperius-t nehéznek találtad.... :))

[ Szerkesztve ]

I am a Man of Fortune, and I must seek my Fortune.

(#7030) sss válasza nesh20 (#7029) üzenetére


sss
senior tag

Mondom, még nem próbáltam meg.

(#7031) TESCO-Zsömle válasza nesh20 (#7029) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Master Gee-t csak odacsalod a bejárathoz, elbújsz a szikla mögé és lövöldözöd ki az épp közvetlen mögötte levő férgeket. Ennyi. Simán eljátszod kaszttól, skillektől függetlenül bármivel, ami legalább lvl50-es.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7032) MARV6969


MARV6969
tag

SPOILER

...a jó öreg Master Gee... hogy én mennyit kínlódtam vele... :W
Próbálkoztam mindenféle módolt szuper fegyóval, mire kiderült (ha jól emléxem Lorenzo írta anno), hogy elég csak rohangálni egy sav rezisztens pajzzsal, mert a rohangálás közben megölt férgek sava lassan de biztosan megöli...
a szikla mögé bújás is jó megoldás.
Hyperius.... rá javaslok egy Quasar gránát módot, hogy egy kupacba rántsa a kis csapatot, utána jöhet a Torgue Harold pisztoly, vagy a Sand Hawk smg, vagy újabban a Tediore Omen sati (új kedvencem) .
Láttam olyan videót, ahol Hyperiust tüzes Sand Hawk-kal, a padavanjait meg annak savas változatával lőtték, sikerrel.[link]
A Bee pajzs javallott, mint ahogy egy E-Tech Skin Of The Ancients relic is jól jön (sav + non elementál resist-tel, shield capacity +31,3%, shield recharge rate +31,3%). Persze akkor még a skill-lek elosztásáról és a class módokról nem beszéltünk...

[ Szerkesztve ]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7033) MARV6969


MARV6969
tag

Állítólag új karakter érkezik? :F
[link]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7034) BomiBoogie válasza MARV6969 (#7033) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Bah, kezd már sok bőr lenni egy rókáról.

(#7035) MARV6969 válasza BomiBoogie (#7034) üzenetére


MARV6969
tag

kezd... Krieg-et sem vettem meg, és a sok skin-t se.. :(
Bár vannak játékok a piacon, ahol ennél sokkal brutálisabb a lehúzás, kevesebb tartalomért.
Csak a BL1 után nem ezt szoktuk meg...

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7036) bunfi válasza BomiBoogie (#7034) üzenetére


bunfi
őstag

Salvador, Zero és Krieg nálam spec érintetlen, mert nincs egyszerűen hajlandóságom, hogy végigvigyem még 3x a játékot... Per kaszt :/

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7037) vitaro válasza MARV6969 (#7033) üzenetére


vitaro
senior tag

Remélem nem. Sok lenne már. Meg különben is jön a szintemelés, beleőszülne az ember mire egy totál új karaktert elvinne lvl72-ig. Tudom, hogy nem lenne kötelező megvenni meg játszani vele, de akkor is. Inkább story dlc legyen ha már mindenképpen csinálni akarnak valamit.
Más: Nálatok is eltűnt a hp változását jelző adat a legendary/seraph pajzsokról? (Neogenator, Hoplite, Evolution) A bónusz vagy levonás ugyanúgy megvan, csak nincs kiírva a pontos érték.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#7038) BorgBoss válasza TESCO-Zsömle (#7031) üzenetére


BorgBoss
tag

Zsömi, akkor elmesélnéd nekem, hogy mitől fogy folyamatosan az életerőm, miközben a szikla mögött gubbasztok? Master Gee baromira kiakasztott.

Én örülnék az új karaktereknek. :))

[ Szerkesztve ]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7039) bunfi válasza BorgBoss (#7038) üzenetére


bunfi
őstag

Megölöd a kukacot. Rávezeted arra a dombra amit hagy. KHRUTTY ráragad a sav Geere és utána menekülsz a szikla mögé. Vagy különben emelkedik a trutyi, ami ellen a korrózióálló páncél sem véd.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7040) BomiBoogie válasza MARV6969 (#7035) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én megvettem, de annyira nem volt fun, hogy megint végigvigyem háromszor a sztoriszálat... :S

Szóval kitalálhatnának valami más skálázódást, de nyilván ennyit már nem fognak változtatni a rendszeren.

[ Szerkesztve ]

(#7041) TESCO-Zsömle válasza BorgBoss (#7038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A savtól, ami a féregből folyik kifele, ha csak fel nem szedeted Gee-vel, ahogy bunfi is írta.

#7033: Én örülnék neki, Krieg is rengeteg örömet okozott. Többet, mint bármely más karakter.

A képen egyértelműen egy Hyperion katona látható, előtte pedig Tiny Tina és feltehetően Ronalnd megkötözve, zsákkal a fején. Mikor elküld minket Tinához, Roland mesélni, hogy Tina megmentette párszor az életét és kimásztak egy (pár) igen kemény helyzetből. A kép alapján inkább egy erre koncentráló sztoi-DLC körvonalazódik, mintsem egy új karakter.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#7042) bunfi válasza bunfi (#7039) üzenetére


bunfi
őstag

Ja és találj magadnak valami elfoglaltságot, mert 1 kukaccal 50-esen ha jól emlékszem 3/4 óra volt, mire megmurdelt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7043) bunfi


bunfi
őstag

Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2: szeptember 3.
- levelcap fül 72-re (állítólag akinek nincs meg az 1 annak 61-re)
- új terület és új küldetések, a helyszín a Crimson Raiderek kiképzőbázisa, a küldetéseket Tanistól kapjuk majd
- "Nagyon nagy kihívás lesz."
- Overpowering - eldönheted, hogy mennyire kemény ellenfelekkel akarsz szembenézni és ez alapján dől el, hogy mennyire durva lesz a drop
- Level 80-ig csavarhatók fel az ellenfelek és megegyező szintű lesz a loot, amit elméletileg használni is lehet majd 72-es szinten (ez mondjuk egy kicsit fura...)

- a TK Baha’s Bloody Harvest DLC októberben jön, valószínűleg Halloweenra, mivel a UVHUP2-vel együtt érkezik 3 fejvadász csomag, amelyből az egyik halloweeni témájú
- Egy közepes méretű területet kapunk, melyből nem fognak részek nyílni, egybefüggő lesz az egész és a főellenség Pumpkin Kingpin
- lehet gyűjteni cukrokat, amelyek a Tiny Tina féle Shrineokhoz lesznek hasonlatosak, rövid ideig extra képességek kerülnek birtokunkba
Forrás

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7044) BomiBoogie válasza bunfi (#7043) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Miért pont a TW: Rome II-vel egy napon jön ki? Mit gondolnak, az iskolakezdéssel együtt mindenkinek több ideje lesz? :D
Engem már rég nem érint, de akkor is. :)

(#7045) MARV6969 válasza bunfi (#7043) üzenetére


MARV6969
tag

Érdekesnek tűnik...
Arra kíváncsi leszek, hogy lv72-es szinten milyen lesz 80-asokra "vadászni", amikor jelenleg 2-3szinttel magasabb boss-okkal is megizzadunk... De nyolc szinttel nagyobbak ellen???? :Y
Majd meglátjuk ténylegesen milyen lesz a drop, és ha megéri, akkor persze hogy nekivágok! :K
És ha kell, akkor jöhetnek a black fegyverek... ;] legalább majd ki lehet használni őket...

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7046) bunfi válasza MARV6969 (#7045) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem vannak kétségeim. Szerintem túl sok Invincible Boss speedrunt néztek YouTubeon. Lehet, hogy van pár állat (a jó értelemben), aki bizony belefekteti az energiát és megtalálja ezeket a módokat, amivel nevetséges időtartamok alatt lehet kivégezni a Seraph Guardianokat, DE erre nem képes mindenki. Szerintem kicsit flusztráló, hogy ezt egyre inkább úgy kezelik, mint az átlag. És persze nekem tényleg elegem van abból, hogy amit kifarmoltam 300 óra alatt, azt dobhatom a szemétbe, mert először 61, most meg 72. De persze a keményvonalas Gearbox fórumozók szerint én vagyok a csaló, hogy nem érzek késztetést erre a szenvedésre megint, mert a saveeditorral igazítom a holmik szintjét... Na mindegy. Kíváncsi leszek erre a 80-as mókára, mert ez még akár jó is lehet egy nagyon jól szervezett partiban.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#7047) sss válasza MARV6969 (#7045) üzenetére


sss
senior tag

Bl1 general knoxx dlc-t elkezdtem pt1-ben, de túl könnyűnek találtam. Váltottam pt2-re, és jöttek egyből a 8-10 szinttel magasabb ellenfelek. Nem sok esélyem volt.

(#7048) MARV6969 válasza bunfi (#7046) üzenetére


MARV6969
tag

Tényleg meglátjuk, hogy mennyire lesz élvezetes, játszható az új dlc, és persze a 8 szinttel erősebb ellenfelek mit és mennyit fognak dobni? :F
Még az is lehet, hogy szeretni fogjuk...
Amúgy meg szerintem mindenki úgy editorál ahogy akar, csak ezzel ne zavarja, ne rontsa a többiek játékát. Ennyi.
Tapasztalatom szerint, vannak, akik elvből nem használnak editort ( őszintén respect nekik :R ).
Vannak, akik, mint én is, használnak editort, készítenek, módosítanak fegyvereket cuccokat, de nem lövöldözik le mások elől a boss-okat, és nem duel-eznek. Ha megkérnek, hogy gyilkoljuk már le azokat az általam annyira gyűlölt sárkányokat, vagy a Hyperius csapatot, vagy Pyro Pete-t, vagy éppen Dexiduous-t, akkor ám legyen! Mi baj lehet? ;]
És persze vannak, akik csak lusták utána járni, letöltögetni, kipróbálni a dolgokat, viszont adjak lv50, 52, ....61-es fegyókat, full skin és head kollekciót. Ezektől meg én sírok.... :O

Az biztos, hogy egyrészről jó dolog, hogy emelgetik a szintet, viszont a jelenlegi drop rate mellett ki is tolnak azokkal, akik nem sajnáltak időt a farmolásra, és egyenként, x óra próbálkozás után gyűjtötték össze kedvenc felszerelésüket....

sss:
ja... lesöpörnek mint a szél....

[ Szerkesztve ]

"Ha kell meghalok. Ha kell ölök. Érte megéri. Omen....!"

(#7049) BorgBoss válasza MARV6969 (#7048) üzenetére


BorgBoss
tag

Ha én megszeretem egy fegyvert, akkor biztos, hogy utána húzom. Annyi időm nincs, minden szintre keressek egy hasonló fegyver.

Zsömi, Bunfi köszi a válaszokat, kipróbálom

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#7050) dejaris válasza BorgBoss (#7049) üzenetére


dejaris
addikt

En a lanyokkal vagyok igy :) ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.