Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3451) baluka26 válasza v-paci (#3450) üzenetére


baluka26
veterán

Kb 28-as szinten dobtam el azt a fegyvert. Lehetett 18-as talán. Brutál jó az a shoti! :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3452) Sonja


Sonja
veterán

Végeztem a DLC-vel is, így elkezdeném a PT2-t. Hogy kell? Úgy, hogy New Game, és akkor felajánlja?! :F :B Egyébként a DLC-vel együtt 38-as szinten végeztem. :K

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3453) baluka26 válasza Sonja (#3452) üzenetére


baluka26
veterán

Jaja, new game->TVHM.

Én most kezdem DLC-t, és vagyok 36.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3454) Sonja válasza baluka26 (#3453) üzenetére


Sonja
veterán

Köszi! :) Szintén 36-os szinten kezdtem el a DLC-t, szóval csak 2 szintet léptem a DLC-vel. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3455) Erdei88 válasza tome.jr (#3424) üzenetére


Erdei88
veterán

20-30 másodperc alatt meg tudom én is ölni.
Szívesen segítek ha szeretnéd

(#3456) Pet1985


Pet1985
csendes tag

Fura kérdés, de sokan emlegetik azt, hogy tp2,5. Az mire értitek?

A normál végigjátszás után a ng+ végigjátszás van. Mi az a tp2,5?

(#3457) TESCO-Zsömle válasza Pet1985 (#3456) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem kötekedésből, de van ott a jobb felső sarokban egy kereső.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3458) Pet1985 válasza Pet1985 (#3456) üzenetére


Pet1985
csendes tag

Elírtam, nem tp2,5 hanem pt2,5.

(#3459) tome.jr válasza Erdei88 (#3455) üzenetére


tome.jr
addikt

Köszi, de szingliben akarnám kinyírni. Ahhoz még tápolnom kell a karit, bár a mostani loot mellett szinte értelmetlen a farmolás. Hétvégén azért végigjárom az összes pályát hátha esik valami normális cucc.

(#3460) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3459) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Menj Arid Nexus-ra és farmolj magadnak egy Bee pajzsot. Ha az megvan, utána már csak egy nagy tűzgyorsaságú és lehetőleg pontos fegyó kell. Shotik a legjobbak (sörétenként megy az Amp), de Vladof SMG és Assault Rifle is jó lehet 9-es tűzgyorsaság felett.

Egy 3-as tűzgyorsaságú Hyperion shoti 6 söréttel és 6-ös tárral 2mp alatt 1500k Amp DMG-t jelent!

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3461) fasirTTT


fasirTTT
őstag

helo
tudtok 1 olyan oldalt ahol a skilleket leírják magyarul a 4 karakterhez ?

(#3462) fasirTTT válasza fasirTTT (#3461) üzenetére


fasirTTT
őstag

mert Zero-val nem tudom miket válasszak :D

(#3463) tome.jr


tome.jr
addikt

Meghülyülök. 2 óra szopás után végre megvan pt2,5-ben a Hyperion Circle 5 körének mind a hét hulláma, kicsinálom az utolsó Badass Constructor-t erre jön ez:

F@sznak sincs kedve újrakezdeni. Tegnap ugyanezzel szívtam a Creature DLC-nél is :W

(#3464) pohár válasza tome.jr (#3463) üzenetére


pohár
félisten

nem tudod megfogni a phaselockkal messzebbről? vagy esetleg ha fel tudsz oda dobni egy gránátot... vagy egyáltalán nem lehet rálátni? később se mászik elő? :(

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3465) tome.jr válasza pohár (#3464) üzenetére


tome.jr
addikt

Mindennel próbálkoztam kb 30 percen keresztül, phaselock, gránát, íves robbanós lövedék. Teleszórtam az egész helyoldalt, a platóra is visszahullottak a lövedékek de semmi. Hallani lehetett a hangját, de nem láttam sehol. Mikor először mentem megkeresni akkor még takarásból a sziklák legtetejéről küldött volna rám egy sorozatot de az is elakadt a hegytetőn, csak a villanásokat láttam. Utána viszont semmit nem csinált.

[ Szerkesztve ]

(#3466) pohár válasza tome.jr (#3465) üzenetére


pohár
félisten

hát ez tényleg szopás :(
csatlakozz be egy 50-es groupba, és kérdezd meg, hogy nem-e akarjátok megcsinálni, és meglesz hamar :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3467) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3463) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Moxxy-nál mennyi ilyet láttunk, mikor a Skag-eknek betolta még a low gravity-t... Szabályosan kiugráltak az arénából... :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3468) tome.jr


tome.jr
addikt

TESCO-Zsömle 3460#

Próbálkozom a Bee beszerzésével, kb 50x voltam Hellquist-nél, egyelőre semmi. Legalább annyi jó történt ma, hogy rájöttem, kb 10-15 órányi játék óta nálam van a Social Conference Call :DDD

Megvolt a Deputy's Badge relic is, de akkor úgy gondoltam, hogy ez nem lesz jó semmire, egy ideig őrizgettem a széfben aztán eladtam. Most mehetek vissza ezt is farmolni.

[ Szerkesztve ]

(#3469) Erdei88


Erdei88
veterán

(#3470) Sonja


Sonja
veterán

Jött patch! :)

- Added a toggle for whether textures should fade or pop in when a higher-resolution version loads. High-end computers can disable this to avoid seeing lower-resolution textures streaming in.
- Added the ability to reset all challenge progress for a character once they've completed 85% of all non-DLC, non-area-specific challenge levels. This will keep the player's current challenge bonuses and rank, but reset all challenge progress to 0 and allow challenges to be re-completed for additional ranks and bonuses. Resetting is available on the "challenges" screen of the status menu and will display as a tooltip at the bottom of the screen if the player has met the criteria.
- Fixed a bug where profile files set to "read only" were not being saved.
- Fixed a performance issue in Captain Scarlett and her Pirate's Booty content with PhysX set to Medium or High.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3472) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#3469) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szóval akkor szombaton: 1:00; 6:00; 12:00; 18:00; 22:00. Mindegyik 3 órán át.

Sonja: - Fixed a performance issue in Captain Scarlett and her Pirate's Booty content with PhysX set to Medium or High.

Elmennek a bánatba. Az a DLC PhysX nélkül is egy kalap szar még az alapjátékhoz képest is, pedig az sem az optimalizáció csúcsa... Az még oké. hogy a proci 50%-on teker, megesik, ha a program nem 4 szálas, de hogy a GPU se veri a 60%-ot, miközben a játék látszólag már limites, az azért durva...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3473) ollie válasza TESCO-Zsömle (#3472) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szombaton szabin vagyok, jeeee! :)

***

(#3474) maross válasza ollie (#3473) üzenetére


maross
veterán

En is o/,igaz hetfo kedden dolgoztam :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3475) tome.jr válasza Sonja (#3470) üzenetére


tome.jr
addikt

Fasza, végre játszható a DLC :C

Ma reggel sikerült összekukáznom a Bee-t. Meg is látogattam Terra-t, végső soron a Hellfire vált be ellene, egy tár kb 3700k-t sebzett rajta, de még így is vagy 5-6x újra kellett újratöltenem. :D

Rájöttem, hogyan lehet korlátlan mennyiségű cumót eltárolni. Van a minden karakterrel közös Claptrap stash. Az ide átpakolt dolgokat a másik karakter átrakja a safe-be és utána megint tölthető a stash. Persze ehhez az kell, hogy mindegyik karival elérjünk Sanctuary-be, de szerintem megéri azt a pár órát a dolog.

Az új kódokból max 3-at tudok megcsípni, de igazán a jelenlegi állás szerint nincs túl sok értelme gyűjtögetni őket mert semmit normálisat nem ad a láda.

[ Szerkesztve ]

(#3476) Krike válasza ollie (#3473) üzenetére


Krike
aktív tag

Én ma is ;)

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#3477) pohár


pohár
félisten

akinek van QR kód olvasója a telóján, csekkolja már le :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3478) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Alapból egyetértek a loot gyengeségével... Idegesítően alacsony minőségű cuccokat dobál sztem. Pt 2.0 nagy szenvedés volt nekem. Azután elértem arra a pontra, ahol reménytelennek nyilvánítottam a küzdelmet, Nem emléxem a nevére a helynek. Ott ahol megtalálod Brick kollégát és később átmész a Hyperion területre. Volt olyan, hogy egy Badass robot visszakergetett a Hyperion kaputól egészen Brick trónjáig (kis túlzással) Na, akkor néztem utána a dolgoknak. Pár ládanyitás után már jobb volt a helyzet. Sokan panaszkodtak, hogy az aranykulcsos ládában lévő fegyverek túl erősek... én ilyet nem tapasztaltam, persze lehet azért, mert elég későn kezdtem el nyitogatni őket. Nekem sokat segítettek és nem éreztem élményromboló előnynek.
A fegyverek... Itt is van rendszer, csak más mint az egyben. Nekem már az első részben is idegesítő volt pár lassú sebességű golyót szóró fegyver, itt meg lényegesen több van :D Ráadásul sokkal mozgékonyabbak az ellenek. Leginkább a helikopterek tudtak megkínozni. Azokhoz kell a gyors golyó, mert elrepkednek...
Persze nagyon hiányzik 1-2 fegyver az egyből, illetve az ammo regen mod a katonánál. Leginkább az ammo regen. Gondoltam rendben lesz ez, mivel majd pt2-ben lehet tovább növelni az ammo kapacítást...hát nem.

Például ez nagyon kellemes :) Persze van más is, de ahogy látom nem tudok képet feltölteni valamiért, szal majd később mutatok pár klafa söréteset. Például az árva csináló már akkorát üt, hogy téged is sebez. ( 40300x4 )

Amúgy Terrát tényleg le lehet nyomni pillanatok alatt, kis szerencsével, meg Bee pajzs és Conference call. Leginkább a pajzs miatt van hatalmas sebzése a fegyvernek, illetve a fegyver is elég jó. Nagy tár nagy tűzsebesség és elég pontos is.

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3480) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3477) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

"NICK WILSON

HO OH"

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3481) ollie válasza TESCO-Zsömle (#3480) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ezt te telóval olvastad be? Nekem nem sikerült, mert perspektivikus a nézete a képen.

***

(#3482) sss válasza kapcsolat88 (#3478) üzenetére


sss
senior tag

Pt2-vel én is eléggé szenvedek. Néha az az érzésem (pl. opportunity-ben) hogy végtelenítve jönnek az ellenfelek. Állok egy helyben, megölök mindenkit, aztán megint potyognak a loaderek az égből, aztán megint, és megint... Lehet hogy a fegyvereim is gyengék, de néhány ellenfelet -sima badasseket- brutálisan sokáig kell lőni, kicsit néha már unalmas is.

(#3483) v-paci válasza sss (#3482) üzenetére


v-paci
aktív tag

Akkor menj majd vissza pt2.5-ben is, határozottan nő az élményfaktor :K

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3484) tome.jr válasza sss (#3482) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerezd be a Bee-t, minden gondod megoldódik :K

(#3485) sss


sss
senior tag

Anno volt szobatársak toltak mmorpg-ket, azt egyszer elkezdtek ölni vmi bosst. Elmentem suliba, kb. 3 óra múlva értem vissza, és még mindig ugyanazt az ellenfelet csapkodták. Akkor sem értettem, hogy ennek mi az értelme.:F Azt, hogy warriort, bunkert, stb. sokáig tart megölni azt még talán megértem, de sima badass arcokkal miért kell ennyit szenvedni azt nem.

(#3486) kapcsolat88 válasza tome.jr (#3484) üzenetére


kapcsolat88
tag

Nekem pl nem bejövős a Bee, csak bossok ellen, ám akkor szinte nélkülözhetetlen. Hosszú távon Pangilon nagy kapacitású pajzsom van (kevesebbet esek-kelek vele ahogy tapasztaltam) és amikor jön a főellen, csere.

ui.: + resistant relic!! nagyon érezhető a különbség. Főleg, ha a relic tűz, sav, sima fizikai sebzések ellen véd, a pajzs meg az elektromos sebzés ellen ;] Ám ehhez nagy mázli kell.

[ Szerkesztve ]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3487) kapcsolat88 válasza sss (#3485) üzenetére


kapcsolat88
tag

Szerintem direkt van ekkora különbség a loot és az aranykulcsos láda tartalma között...Hajlamos vagyok némi anyagi hasznot belelátni ebbe a megoldásba. Vagy csak ezzel akarják a kalózpéldányokkal játszók életét megnehezíteni, arra sarkalni, hogy eredeti játékkal játssz ! Akkor jönnek az aranykulcsok és a jó fegyverek. Vagy vedd meg ezt is és azt is pluszba, mert akkor kapsz aranykulcsot és akkor jobb lesz... Vagy tévedek :)

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3488) fi:zi'k válasza ollie (#3481) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is sikerült telefonnal "leolvasni".
Szerintem az a titka, hogy úgy kell dönteni a telefonodat, hogy az ábrázolt síkkal legyen kb párhozamos, ne a monitorral.

(#3484) tome.jr
Nekem még Bee-vel sem egyszerű.
Van egy sárga shotim, aminek az összsebzése vmi 7500 körül van, 15 söréttel. Ehhez jön még ugye a Bee 3xxx sebzés (elvileg) sörétenként. Na ezekből simán bele kell ereszteni 2-3 lövést közelről egy badass jószágba.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3489) TESCO-Zsömle válasza ollie (#3481) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én beírtam a Google-ba, hogy "online qr reader" és az első helyre feltöltöttem a képet.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3490) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#3489) üzenetére


Malachi
addikt

:D :D :D :R

(#3491) BorgBoss válasza sss (#3482) üzenetére


BorgBoss
tag

Na én meg pont ezért kedvelem a PT2-t mert küzdeni kell. A DLC-t pedig beillesztettem a PT2-be és mindig csak a szintemnek megfelelő pályát játszom, aztán vissza a főküldetésre. Így sikerül nagyjából a DLC-ben is megfelelő kihívás szintjén tartani a játékot.
Mint már mások is mondták, szerintem először a fő sztorit ki kell játszani és utána PT2-ben a mellék küldetéseket és a DLC-ket.
Egyet kezdek megunni ebben...azok pedig az unalmas ládanyitogatások...már pénzt sem szedek, mert az eladott fegyverből bőven van. lövedék meg a pálya elején feltölt és kész.
Észrevettétek, hogy RPG-be jóformán alig van tápszer a pályán?

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3492) fi:zi'k válasza BorgBoss (#3491) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Igen, kevesebb van.
Viszont ha rakétát használsz, akkor többet fogsz belőle találni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3493) intercooler


intercooler
őstag

Remek :C Elk..rta a patch a konfigomat :W megint lassan töltődik a textúra, max 500mb vram használat :W :W Javítottak legalább valami értelmeset?

(#3494) sss válasza kapcsolat88 (#3487) üzenetére


sss
senior tag

Megvan eredetiben a játék természetesen. :K

(#3495) tome.jr válasza intercooler (#3493) üzenetére


tome.jr
addikt

Nálam a combat lag megszűnt bár erős az fps drop, sokszor még mindig 50-60-ig lemegy. A hiányzó textúrák maradtak.

(#3496) a178


a178
tag

Sziasztok!

A "A DAM FINE RESCUE" küldetésnél nem jutok tovább. Hiába állok a kocsival a kapu elé, nem nyílik ki. Mit csináljak? Vagy mit csináltam rosszul? Néztem volna külföldi fórumokon is, de nem találtam semmit erről. Lehet, hogy egyedi eset?

(#3497) Cucuska2 válasza a178 (#3496) üzenetére


Cucuska2
őstag

Szerintem az az a küldi ahol dudálni kell. Hát dudálj! :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3498) a178 válasza Cucuska2 (#3497) üzenetére


a178
tag

Hm... Mivel kell dudálni??? :W :))

Ennyire ökör nem lehetek... :B

[ Szerkesztve ]

(#3499) maross válasza a178 (#3498) üzenetére


maross
veterán

control, settings, horn (default talan a z)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3500) Malachi válasza maross (#3499) üzenetére


Malachi
addikt

igen, a Z az

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.