Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2451) omikron23 válasza Erdei88 (#2450) üzenetére


omikron23
senior tag

Igen... Nekem az 1. módszer nem működött volna, mert eleve nincs is nálam DLC mappa. Viszont amit később észrevettem, hogy pár skin-t buktam az egészen. Mondjuk ennyit simán megért... :D

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2452) Erdei88 válasza omikron23 (#2451) üzenetére


Erdei88
veterán

Én inkább felkeltem hajnal kettőkor, de kinek mi :)
Nyitottam én is vagy 3x, nagyon fullos cuccokat adott. Következő nyitás lvl 50-en lesz :)

(#2453) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Van valami okosság a kulcsra?
Mondjuk egyébként kíváncsi leszek,mikor jön ehhez is a willowtree :D
Mert onnantól úgyis értelmét veszti minden.Bár egyébként nem haragudnék,ha nem jönne,hisz az 1 multiját is hazavágták az überpajzsokkal,nomeg a jó kis lagg-gunokkal,amikor bejött 1 majom ilyennel,és vagy el is ment rögtön egy lövésére a host és szétesett a játék,vagy x mp-es élvezhetetlen akadás lett mindenkinek...
Viszont a kulcsokkal én is úgy vagyok,hogy nagyon ritkán tudok gép előtt lenni.Most meg ha jól látom,tegnap óta nincs is újabb kód...még csak 5 van...
Bár végülis ha marad így,mint az elején,nemigen lesz fegyógond,már most lvl7-en is van überpontos rögtönölő revolverem,ami tüzes,és 2 lövés/főboss-os robbanó shotim,csak ad tán még ilyesmiket...
Virágboltiban ígyis lvl12-ig vittem,és egy épkézláb célzós fegyó se volt,most riflében is van már jó...valamit variáltak a looton nyilván.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2454) Erdei88 válasza BandiHUN (#2453) üzenetére


Erdei88
veterán

Eddig nem ültem a szék mellé amiket adott, de azért volt nagyon jó nyitásom!
Viszont az tény, hogy nagyságrendekkel erősebb cuccokat ad mint amiket játék közben összeszedhetsz
Arról nem beszélve, hogy volt olyan, hogy nyitás után nem olyan modot adott mint amivel voltam...

[ Szerkesztve ]

(#2455) omikron23 válasza Erdei88 (#2454) üzenetére


omikron23
senior tag

Még lett egy nem várt hatása a kulcsoknak... Mivel a "profile.bin" fájlt kell kicserélni a kulcsokért, ezért az ott tárolt összes dolog elveszhet... Én csináltam róla biztonsági mentést... :K Szóval ami elveszett, az pár skin, és a Badass pontok...

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2456) BandiHUN válasza omikron23 (#2455) üzenetére


BandiHUN
veterán

De itt nem az van,hogy kicseréled,ládázol,elteszed,ami kell,és vissza?
A savegame ugye elvileg külön van...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2457) omikron23 válasza BandiHUN (#2456) üzenetére


omikron23
senior tag

Igen, a savegame külön van... szóval szerintem ládázás után ha visszacseréled, akkor meglesznek a régi dolgaid, de én ezt még nem tettem meg... Nem volt nagy érvégés ez a veszteség, az új fegyverek, és a 250 kulcs bőven kárpótol... :K

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2458) Cucuska2 válasza omikron23 (#2457) üzenetére


Cucuska2
őstag

Claptranél lévő secret stashbe kell elrejteni. :K

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2459) Sonja


Sonja
veterán

Ez a golden key dolog picit el van cseszerintve. :) Simán ki lehet játszani, ha akarja az ember. Megpróbáltam, és bevált.

Menj Sanctuary-be, majd a láda előtt lépj ki. Mentsd el valahova máshova a profile.bin file-t (megtalálható a Documents\My Games\Borderlands 2\WillowGame\SaveData\ mappán belül). Indítsd el a játékot, használj el annyi kulcsot, amennyit akarsz a meglévőből. A cuccokat hagyd magadnál. Ments ott, majd lépj ki. Másold vissza az előbb elmentett profile.bin file-t, majd megint indítsd el a játékot. Megvan ismét az összes kulcs, és az összes ládából kiszedett cucc is! :D A profile.bin-ben nem csak a kulcsok számát, hanem a badass és skill pontokat tárolja, viszont az itemeket nem! Azt a külön lévő .sav file-ban (Save0001.sav). Természetesen így megmarad minden badass és skill pont is.

Gondoltam megosztom ezt az infót. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2460) danih válasza Sonja (#2459) üzenetére


danih
addikt

Facepalm :)

(#2461) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2459) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha egy bicikli nincs leláncolva, akkor már teljesen normális, ha ellopják?

Nem a legjobb analógia, de a lényeg sztem érthető.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2462) Sonja válasza TESCO-Zsömle (#2461) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, normális a mai világban.

(#2463) fi:zi'k: Sajnos már nem csak nálunk. Egyre több a világban a szegény, és mozdítanak mindent, amiből pénzt tud csinálni.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2463) fi:zi'k válasza Sonja (#2462) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A világban nem, csak nálunk. :(

Inkább a mentalitáshoz van köze mint a szegénységhez. A GK-nek pl semmi köze utóbbihoz. :P
De részemről vége az offnak. :K

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2465) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2462) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Attól, hogy ez van, még nem normális.

Bár ez szemlélet kérdése. Régen pl belterjesség is volt, mert a nemesek a saját közeli rokonaikkal házasodtak. Akkor az normális volt, ma vérfertőzésnek hívjuk...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2467) Gippo


Gippo
senior tag

Üdv újra mindenkinek!

Aki AMD mellett használ Nvidia kártyát physx-elésre, tudna írni, hogy mit használ, illetve, hogy mennyire működik jól? Nálam a 8800Gt mikrolaggos és igen gyengécske volt sajnos, általánosan viszont jobban teljesített mint a Phenom procim. Vadászni akarok olyan kártyát, ami elég erős a számítások elvégzésére és nem feltétlen húzza le a 7850-et. (és többnyire nem overkill - a pénztárcámnak sem)

[ Szerkesztve ]

(#2468) tome.jr


tome.jr
addikt

Lvl 43-on sikerült most kimaxolnom az SDU-kat. Wilhelm után járok, nem volt túl nagy falat, pont előtte kaptam egy 20k corrosive singularity-t és volt egy fasza corrosive smg-m is. A küldi után durva fegyókat kaptam.

(#2469) Djuree válasza omikron23 (#2446) üzenetére


Djuree
félisten

vigyázz mert ezért nem egy embert bannoltak már. én inkább nem használtam a trükköt....nem ér annyit.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2470) Erdei88 válasza Djuree (#2469) üzenetére


Erdei88
veterán

Erről hol lehet olvasni?

(#2471) fi:zi'k válasza Djuree (#2469) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Steamen amúgy mit jelent a bannolás? Már máshol is olvastam, de mivel új vagyok ott, így nem vágom a témát.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2472) Malachi válasza fi:zi'k (#2471) üzenetére


Malachi
addikt

fiókod megszűnik, addig vásárolt összes játékodnak annyi, viszlát. szóval kemény.

(#2473) fi:zi'k válasza Malachi (#2472) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ehh... :Y

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2474) v-paci válasza Malachi (#2472) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ne haragudj, de ezt az infót honnan vetted? VAC ban létezik csalásért és exploitért, ez a vac védett játékokat tiltja le és van account suspend, de ez megint más miatt van...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2476) TESCO-Zsömle válasza v-paci (#2474) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ott kezdődik a buli, hogy telepítéskor elfogadod az EULA-t, amiben benne van, hogy a programot semmilyen módon vagy mértékben nem módosíthatod. Ha megteszed, elveszíted a jogosultságodat annak felhasználására. Ez minden program EULA-jában benne van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2477) Malachi válasza v-paci (#2474) üzenetére


Malachi
addikt

a kérdés az volt, milyen a Steam ban. ilyen. több komoly sztorit is olvastam ezzel kapcsolatban korábban. semmivel nem jó próbálkozni, mert ha buksz, akkor könnyen bukhatod az egész accodat.

nekem egy orosz Rage-em van és a BL2 is orosz...de amúgy rendes ügyfél vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#2478) Sonja


Sonja
veterán

Ha a My Missions részen az egyik feladatnál zárójelben az undiscovered látható, akkor azt csak később fogom megkapni? :F Mert pl. a képen is látható The Fridge részt már teljesen felderítettem, de nem találtam sárga felkiáltójelet, ahol a küldetést felvehetném. :N A Fink's Slaughterhouse-t viszont valóban nem találtam még meg.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2479) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2478) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A Fridge-beli küldetést konkrétan nem fogod megkapni. Az olyan, mint Tundra Express-en a garázsos. Ha megölsz egy bizonyos ellenséget, akkor dob egy ECHO Recorder-t, és azon van a küldetés. Alapból még csak azt sem tudhatod kit kell megölni, mikor és hogy.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2480) Djuree válasza v-paci (#2474) üzenetére


Djuree
félisten

igaza van, havernek bannolták az egész acc-ját, mert cs-ben bunny-zott, ami nem is egy különösen durva dolog, igaz nem volt rajta sok játék, de vagy 5-6 igen. írtunk nekik, de nem állították vissza, amit bannoltak nem tudnak visszaállítani.

Erdei88: hát megnemmondom hol olvastam, keresgéltem gugliban a golden keyekhez kulcsot és ott keveredtem el valahova ahol olvastam hogy vkiket bannoltak.

Malachi: nekem orosz skyrimem van, de nem indul, pénteken írtam a steamnek hogy valahogy le kéne cserélni eusra, csak nem bannolnak, már egy valag pénzt kifizettem játékokra.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2481) Sonja válasza TESCO-Zsömle (#2479) üzenetére


Sonja
veterán

Hmm... De, ha visszamegyek oda, és elkezdek megint kiírtani mindenkit, akkor dobhatja majd, ugye? :F Mert akkor visszamegyek, nem gond. :N Minden mellékküldit meg akarok csinálni. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2482) Erdei88 válasza Djuree (#2480) üzenetére


Erdei88
veterán

Nekem van egy VPN-el aktivál COD-om, 1 éve vettem. Visszamenőleg is kaphatok ban-t?

(#2483) danih válasza Erdei88 (#2482) üzenetére


danih
addikt

Visszamenőleg nem.

(#2480) Djuree: ki van zárva hogy a bunny miatt kapta a bant. Ja, és ez két különböző dolog, a VAC ban (amit a játék fájljainak piszkálásáért, injectorokért adnak) és az acc ban.

[ Szerkesztve ]

(#2484) Xaels válasza TESCO-Zsömle (#2479) üzenetére


Xaels
félisten

Egy Goliath dobja a küldit Fridge-ben.

(#2481) Sonja: visszamehetsz.

Küldit nem lehet eldobni valahogy? Van egy ami bebugolt és nem tudjuk eltüntetni vagy újra kezdeni.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2485) wesker24 válasza Sonja (#2481) üzenetére


wesker24
senior tag

A Fridge-es küldetést az egyik Goliath dobja majd könnyű dolgod lesz mert csak 1 Goliath lesz a pályán !

Arra vigyáz hogy sose lődd fejbe mert akkor buktasd a quest lödd lábon kézen vagy mellkasra és akkor ki dobja neked a questet !

Amugy a Fridge Hidden Quest egy Hidden Weapon stash !

Amugy nekem pont ma éjjel sikerült megszereznem az All Side Quest Complete achit ! :DDD

Mivel már csak az Arénák hiányoztak igy megcsináltuk öket ! (3-an voltunk)

DE True Vault Hunter Mode-ban a Hyperion Arena rohadt nehéz volt 3-an voltunk de a Final Round-ban 2-en elhaláloztak egyedül maradtam ott lent mig a többiek fenntről segitettek !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2486) wesker24 válasza Xaels (#2484) üzenetére


wesker24
senior tag

Még ugyse jó ha Restartolsz vagy Reloggolsz a játékba ?

Mert nekem is volt iylen de egy restart miatt már megtudta csinálni a questet !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2487) Xaels válasza wesker24 (#2486) üzenetére


Xaels
félisten

Nem sikerül. A Mighty Morphin küldetés az. Megcsináltuk, hogy mutáns szúnyog szülessen, de az bele ment a hegybe és nem tudtuk megölni és nem jön ki onnan. A küldihez szükséges cucc meg elfogyott és nem kapunk újat.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2488) csaabz


csaabz
őstag

Tegnap este szabadítottam ki Rolandot. Nem volt egyszerű, az utolsó ellenfeleket az utolsó töltényeimmel lőttem ki... :D
Mint azt már mások is említették, tényleg nehezebb, mint az első rész...

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#2489) Djuree válasza Erdei88 (#2482) üzenetére


Djuree
félisten

á nem hiszem. vpn-es játék miatt nemigen bannolnak, remélem legalábbis :DD
elvileg az legális is lehet. éppen oroszoban vagy ukrajnában vagy akárhol voltál és ott regelted a játékot, ennyi.

danih: pedig azért kapta :K

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2490) gbors válasza csaabz (#2488) üzenetére


gbors
nagyúr

no, akkor egy kicsivel vagy előttem. én tegnap este a firehawkig jutottam, de már nem volt lelkierőm egy újabb hosszúnak ígérkező pályába belekezdeni. szörnyen hiányzik a lelkemnek vmi jó corrosive fegyver :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2491) Erdei88 válasza wesker24 (#2485) üzenetére


Erdei88
veterán

PT2-ben jóval nagyobb kihívás a játék. Sokkal jobban oda kell figyelni a másikra, mert elég könnyen meghalsz. Nekem valamiért nincs meg az All Side Quest és a World Traveler sem pedig mindent végigjártunk

(#2492) csaabz válasza gbors (#2490) üzenetére


csaabz
őstag

Hihetetlen, hogy 1-1 főküldetés mennyire hosszú tud lenni. Ez a Rolandos is kb 1,5 óra volt... :Y

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#2493) danih válasza Djuree (#2489) üzenetére


danih
addikt

Igaz, nem hiszem el (szerintem nem mondott el neked mindent, a bunny évtizedek óta része a játékmechanikának), de nem fogok vitatkozni... :)

(#2494) maross válasza csaabz (#2492) üzenetére


maross
veterán

Lesz meg durvabb is, egy teljes mapot be kell jarni gyalog, 0-ra irtva mindent :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2495) Djuree válasza danih (#2493) üzenetére


Djuree
félisten

lehet nem mondott el mindent, ez is előfordulhat.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2496) tome.jr válasza Erdei88 (#2491) üzenetére


tome.jr
addikt

Pl. Tundra Express Farmhouse is? Nekem ez tegnapig egy felderítetlen terület volt. Ott van a map másik Fast Travel Network-je.

Bár most olvasom, hogy az nem is szerepel a location felsorolásban.

[ Szerkesztve ]

(#2497) omikron23 válasza Djuree (#2469) üzenetére


omikron23
senior tag

Azt olvastam külföldi fórumon, hogy tudnak a dologról, és ezért senkit nem zártak ki... és nem is fognak... Linket sajnos nem tudok mellékelni róla, de elhittem, amit írtak... :K
A sima Borderlands-ban szerintem mindenki találkozott már mindenféle szerkesztett karakterekkel, ők is bent maradhattak. Gondolom ezért a pár kulcsért nem raknak ki senkit. Főleg úgy, hogy a multi nem is nagyon mozgat, csak a single részt szeretném kijátszani.

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2498) LLKobe


LLKobe
veterán

Nna tegnap kivégeztük a PT1-et. Nagyon fasza a játék, de a loot-tal kapcsolatban elég vegyesek az érzelmeim.
Kb. a PT1 közepénél elnyitottunk pár arany kulcsot, adott is igen fasza cuccokat, nekem pl. 500 fölött sebző tüzes SMG-t. Mondhatni daráltunk azokkal a fegyókkal, a végén a Warriornál sem haltunk meg egyszer sem. Elkezdtük a PT2-t, már az első ellenfeleknél megfeküdtünk, baromi nehéz lett, nagyon kellett figyelni. Aztán elértünk Sanctuary-ba, rányitottunk a ládára, és most kaptam 1000 felett sebző SMG-t, meg a többiek is brutál cuccokat.

Még nem használtuk ezeket a fegyókat, de ha ezekkel is aprítás lesz, én elpörgetem az összes maradék kulcsomat, és mindent amit kapok eladok\elcserélem online skin-re vagy valamire. Nekem ez nem kell hogy 5mp alatt bedaráljak mindenkit, semmi értelme.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2499) Helmoras


Helmoras
őstag

Ehez a kulcstöbszörözés mókához...

Aki csinálja az max saját magának könnyíti túl a játékot, de ha ő így élvezi hát had csinálja.

Szerintem tök jó kis feelingje van igy legálba gyüjtögetni a kulcsokat és mondjuk egy karira kinyitni bizonyos szintenként párat.

Mivel nincs túl komolyan véve a pvp arénás dolog sem a neten ezért ott sem számít túlzottan.

Ettől függetlenül igenis bannolnám azokat én személy szerint aki ilyeneket csinál(hisz ez tilos), ezzel az erővel minek vette meg a játékot, mókolgassa a virágbolti verziót :S

(#2500) Erdei88 válasza tome.jr (#2496) üzenetére


Erdei88
veterán

Persze, tegnap is voltam ott, de előtte is. TESCO-Zsömlével elég alaposak vagyunk, ezért nem értem.
Blight Explorer sincs meg, így szűkölt a kör Eridium Blight, Arid Nexus, Sawtooth Cauldron-ra

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.