Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) tome.jr válasza BorgBoss (#3348) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem nagyon ramatyul jönnek a fegyverek kb mióta elértem az 50. szintet. Az kb pt2 felénél megvolt. Már pt2,5-et is nyomom vagy 6-7 órája de nagyon keserves a fejlődés. Mindig csak egy kicsivel jobb dolgokat találok, mondjuk +5-10% tudással. Pajzsom már lvl 50 óta egy 50k kapacitású, 15-20 órányi játék óta nem találok jobbat. Egyedül a recharge rate-et tudtam 4k-ról 6,5k-ra feltornázni.

fi:zi'k: Fast Travellel tudod elérni bárhonnan az alapjátékból.

[ Szerkesztve ]

(#3352) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Sziasztok.olyan gondom lenne megvan a játék,letöltött minden patchet,updatet,dlc-t.a mechromancer karakter meg is kaptam,de a Captain Scarlett dlc vhogy nem találom.mit kell csinálnom vagy hol keresem?

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#3353) ollie válasza wukodlak (#3352) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lásd előző hsz.

***

(#3354) wukodlak


wukodlak
aktív tag

ok.köszi.hogy nem szurja ki a szemem

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#3355) pohár válasza fi:zi'k (#3350) üzenetére


pohár
félisten

Fast Travel --> Oasis :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3356) gbors válasza Cucuska2 (#3340) üzenetére


gbors
nagyúr

... & maross: köszi, ez jó hír. akkor Jack pihenhet egy kicsit, inkább felfedezek :K

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3357) tome.jr


tome.jr
addikt

Pitchford megerősítette, hogy a dlc-k keretében új karakter osztály fog érkezni.

Are there actually any plans whatsoever for more character classes to be added through DLC?

yes - we're working on it.

Korábban felmerült lehetőségként a psycho bandit, illetve Moxxi és Scooter is.

[ Szerkesztve ]

(#3358) fi:zi'k válasza tome.jr (#3357) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Moxxinak mi lesz az action skillje?
El kezd striptízelni, és vetkőzés közben mindenkit lelő vagy mi? :DDD

(#3351) tome.jr
Ehh, nem néztem szét eléggé. :B

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3359) ricshard444


ricshard444
veterán

Ha kipörgettem a sztorit Normalon és "Hard"-n + a DLC-t is,akkor hogyan tovább? Hogyan fejlődhetnék? Csak a mellékküldetések vannak már :(

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3360) intercooler válasza tome.jr (#3357) üzenetére


intercooler
őstag

Remek :C :C Moxxi jöhet :P

(#3361) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3357) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Sztem az NPC-khez nem kéne hozzányúlni. Nem tenne jót a történetnek, ha Scooter besétálna Scooter-hez pár mellékküldire...

A borítón látható Psycho viszont használható lenne. :)) Remélem melee-re meghagyják a jellegzetes "Buzzaxe"-ot, vagyis a baltát, aminek egy körfűrészlap az éle.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3362) tome.jr válasza ricshard444 (#3359) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha elérted a lvl 50-et akkor sehogy. Jobb cuccokért még végigjárhatod a pályákat.

(#3363) ricshard444 válasza tome.jr (#3362) üzenetére


ricshard444
veterán

Értem :R

Vannak dolgok...

(#3364) gbors válasza ricshard444 (#3359) üzenetére


gbors
nagyúr

másik karakter?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3365) baluka26 válasza tome.jr (#3336) üzenetére


baluka26
veterán

Ki droppolta?:D
Nem szeretnéd átadni nekem, ha már segítettem Season Pass-ban? ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3366) ricshard444 válasza gbors (#3364) üzenetére


ricshard444
veterán

Nincs,van egy karim amiben bennevan 70 órám,és már pihentetem a játékot pár napja mert nem találok jobb cuccot sehol,így nem láttam értelmét tovább sétálgatni ott ahol már voltam sokszor,Rare cuccok meg nem estek már vagy 30 órája

[ Szerkesztve ]

Vannak dolgok...

(#3367) tome.jr válasza baluka26 (#3365) üzenetére


tome.jr
addikt

Scorch.

Ez a legjobb fegyverem, nincs az a pénz amiért megválnék tőle. :P

(#3368) baluka26 válasza tome.jr (#3367) üzenetére


baluka26
veterán

Ez a hála... :O ;] ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3369) tome.jr


tome.jr
addikt

(#3370) baluka26 válasza tome.jr (#3369) üzenetére


baluka26
veterán

Farmolhatnál nekem is egyet, ha van egy kis időd és kedved ;]
Mennyi után dobta?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3371) tome.jr válasza baluka26 (#3370) üzenetére


tome.jr
addikt

Pt 2,5 90+ óra gameplay :DDD

Ígérem ha kapok még egyet az egyik a tiéd lehet.

[ Szerkesztve ]

(#3372) Erdei88 válasza tome.jr (#3371) üzenetére


Erdei88
veterán

Megszenvedtél érte :)

(#3373) attos71


attos71
tag

Hali! Kellene egy kis segítség... :B Elakadtam a 'Bandit Slaughter' pályán... :U ...Itt nyomni kéne több menetet az 'ellenekkel' szemben, de az első sikeres menet után nem jön több ellen, nem nyílik ki egy ajtó sem, szóval nem történik semmi... :W

bera

(#3374) fi:zi'k válasza attos71 (#3373) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Add le és vedd fel a következő kört. ;)

Vagy úgy érted hogy az első kör első hulláma után nem jön több ellen? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3375) Pet1985


Pet1985
csendes tag

A legendary fegyvereket ki lehet farmolni ? Próbálta már valaki? 50-es szinten vagyok és már minden ellenfél és minden item 50-es szintű minden pályán.

Itt a Legendary Loot Guide-nál van egy lista csak nem tudom mennyire válik be. Most találtam.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#3376) attos71 válasza fi:zi'k (#3374) üzenetére


attos71
tag

Elindítom az első menetet, ami több hullámból áll...Talpon maradok, de semmi nem történik, a középen lévő pulton hiába nyomkodom a gombot semmi... :W ...és 1ik ajtó sem nyílik ki, így ahhoz a taghoz sem tudok kimenni, aki 'rám tukmálta' a küldetést. :F

bera

(#3377) TESCO-Zsömle válasza attos71 (#3376) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem maradt valahol a pályán ellenség? Amíg nem érzékelnek fenyegetésként, addig nem támadnak. Ha pedig nem támadnak, akkor nem jelzi őket a radar sem. Külön kiemelném azokat a spawn-pontokat, amiket nem tudsz bejárni. Bandit Slaughter-ben ilyen az az emeleti erkély, ami a gombtól jobbra levő falon van középen. Gépágyús Goliath-ok előszeretettel héderbarnáznak ott a támadás legkisebb jelét se mutatva...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3378) tome.jr válasza attos71 (#3376) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez egy bug amit a gearbox fórumon már többen jeleztek, köztük én is. Nincs mit tenni ki kell lépni a játékból vagy felrobbantani magad és csak úgy lehet újrakezdeni. Ez a bug általában akkor jön elő ha az egyik körben meghalsz és újrakezded, utána kb a 2. hullám után nem jön a következő.

[ Szerkesztve ]

(#3379) attos71 válasza tome.jr (#3378) üzenetére


attos71
tag

:R Köszi! Hát valami ilyesmi lesz, mert nem ment csont nélkül a hentelés és 1szer-2szer levadásztak... :P Akkor nincs mese: meg kell csinálni valahogy 'bukta' nélkül... :B

bera

(#3380) BandiHUN válasza Pet1985 (#3375) üzenetére


BandiHUN
veterán

Elvileg a wikin nézegettem a jobb fegyókat,ott is le van írva,hogy bizonyos cuccok csak bizonyos ellenféltípusoktól eshetnek eleve.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3381) xrvman válasza tome.jr (#3378) üzenetére


xrvman
őstag

Tapasztalatom ezzel az, hogy ha meghalsz a körben, mindenkinek ki kell menni a kapun s akkor nem jön elő ez a hiba.

(#3382) tome.jr válasza xrvman (#3381) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem single-ben jött elő. Ott egyedül én tudok kimenni.

(#3383) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Gyerekek, segítsetek. Van Zer0-nak egy verse. Biztos hallottam már, de WiKi-n nincs fent és pontosan nem emlékszek rá.

Ugye Zer0 versei Haiku-k, így 3-sorosak. Az utolsó sora vmi olyasmi, hogy Your corpse dead. Az első kettő meg mintha tájleírás lenne. Hullanak a falevelek, stb.

Emlékeim szerint valaki vagy idézte is, vagy betette aláírásnak, de a kereső sem ad semmit. Lehet, hogy nem ezen a fórumon láttam.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3384) v-paci válasza TESCO-Zsömle (#3383) üzenetére


v-paci
aktív tag

Azt hiszem ez az egyik surveillance echo, amit Angel játszik be Jacknek... Sawtooth Cauldron pálya elején van.

Ja az [link]

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3386) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3385) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

& v-paci: Kösz. Legjobb verse. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3387) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Fast Travelnél nincs ott az új pálya. :F
Biztos láma kérdés, de a Steamen vettem a SP-t, akkor kell telepíteni? Ha igen, hogyan?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3388) tome.jr válasza fi:zi'k (#3387) üzenetére


tome.jr
addikt

Regisztrálod a season pass kódot és utána letölti a dlc-t.

[ Szerkesztve ]

(#3389) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#3387) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha 10€-ért vetted, akkor vásárláskor nem tudhattad aktiválni, mert közölte veled, hogy a telepítéshez az alapjáték szükséges. Két lehetőség van:
-Megvetted és bent van az Inventory-ban, mint gift.
-Mégse vetted meg.

Előbbi esetében az Inventory-ban aktiválnod kell, hogy települjön. Magától nem fog. Utóbbi esetében pedig meg kell venned.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3390) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#3389) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Tényleg, akkor volt vele ez a móka. :B
Megpróbáltam hozzáadni a Library-hoz (remélem ezt kell csinálni), és ezt írta rá:
Sorry, an error has occurred:

This item requires you own the base game "Borderlands 2 RU" before it can be added to your library.

WTF? :F

(#3391) TESCO-Zsömle
De hogy a francba, ha egyszer Steamen nem volt ilyen feltüntetve? :F Másnál is volt ilyen gond a 10 EUR-s verziókból?
Vagy csak vmi "bug"?

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3391) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#3390) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez azt jelenti, hogy orosz SP-od van, és épp az orosz alapjátékot kéri. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3392) pohár válasza fi:zi'k (#3390) üzenetére


pohár
félisten

sokaknál ez volt, irány a Steam ügyfélszolgálat, és ők megóóóóggyák a problémát :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3393) gbors válasza gbors (#3356) üzenetére


gbors
nagyúr

... és már helyesnek is bizonyult. a caustic caverns-t kár lett volna kihagyni :C

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3394) tome.jr


tome.jr
addikt

Már korábban írtam, van egy olyan bugom hogy nem tölt vissza normálisan a pajzs és az életerő. Ez először Dukino anyja ellen jött elő, de végül nem foglalkoztam vele azt hittem egyedi eset és 5-6 respawn után megvolt a küldi. Viszont most tényleg baromi frusztráló mivel Terramorphous ellen ilyen recharge-al semmi esélyem (egyébként is reménytelen a jelenlegi fegyverekkel). Normál harcokban nem jön ki ez a hiba úgy látszik csak a nagyobb ellenfeleknél van. A lényege, hogy ha kapok egy nagyobb sebzést ami nullázza a pajzsot és az életerőből is levesz akkor három eset lehetséges. Egyrészt van, hogy 5-10 másodpercig nem kezd el visszatölteni semmi, majd azután megindul. Másik esetben elkezd azonnal tölteni majd kb 20%-on megáll, vár 10 másodpercet és feltölti teljesen. Harmadik eset, hogy szintén 5-10 mp után csak az egyik kezd el tölteni majd kb 5 mp után a másik is.

Megnézné valaki, hogy Terramorphous-nál ez a hiba elő jön-e neki?

(#3396) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3394) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Terramorphous-nak alapból van valami képessége, amivel blokkolja az újratöltést. Emlékeim szerint közben vmi fura hangot is hallat.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3397) tome.jr válasza TESCO-Zsömle (#3396) üzenetére


tome.jr
addikt

De úgy, hogy menet közben megállítja? És mint írtam nem csak nála tapasztaltam, hanem pl. Dukino anyjánál is.

(#3398) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3397) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amikor bekapcsolódik az a képessége, akkor mindegy, hogy hol áll a töltés, megáll. Aztán miután vége, még a delay-t is meg kell várni.

Próbáltam keresni videót, de mindegyikben fossák a szót, úgyhogy a harcból semmit se hallani...

Egy ilyen sziszegő, füttyögő hangot hallasz, miközben blokkolja a pajzsod.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3399) Zolás


Zolás
addikt

Kékhalál BL2 módra. Nem tudom miért lett ennyire fényes a felirat, játék közben simán el tudtam olvasni.


Fészbúk BL2 módra, :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3400) sss válasza Zolás (#3399) üzenetére


sss
senior tag

Vki írogat a nevemben?:F :))

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.