Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Én ma nem tudok jönni, mert Destiny-znem kell. ;]

(#13502) TESCO-Zsömle válasza [Prolixus] (#13499) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyugtasson a tudat, hogy számomra Jack is pont ennyire idegesítő volt az idiótábbnál idiótább beszólásaival. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13503) jambiyya válasza gbors (#13500) üzenetére


jambiyya
őstag

fullfull, és kb. ha nem jöttok most, akkor megyek aludni

(#13504) pohár


pohár
félisten

újabb próba ma este?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13505) gbors válasza pohár (#13504) üzenetére


gbors
nagyúr

Hmmm, ez elmaradt. De nekem asszem már nem lesz aktuális - tegnapelőtt muslicák voltak a telken, tegnap szúnyogok, ma meg poloskák. Ha így megy tovább, szombaton jön Vermivorous :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13506) pohár válasza gbors (#13505) üzenetére


pohár
félisten

:D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13507) tibee77 válasza TESCO-Zsömle (#13495) üzenetére


tibee77
őstag

Pont ugyanigy gondolom en is ahogy leirtad.ez a resz nagyon rament erre a tarsadalom szatira dologra.szerintem egesz jo lett, igaz a sztori es az ikrek se olyan jok mi t a 2. resz sztorija illetve fögonosza.jack egyszerüen tul jo volt, nehez a közelebe erni, tulszarnyalni meg nem is lehet szerintem.en abban remenykedem hogy majd a dlc-k jok lesznek.a tiny tina-s az valami eszmeletlen volt anno, örök kedvenc.idaig amugy is tul keveset szerepelt,remelem kap majd valami fasza kieget.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#13508) TESCO-Zsömle válasza tibee77 (#13507) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

[SPOILER!]Az a baj, hogy a második részben DLC-stől ellőttek szinte mindent, amit lehetett, amit nem, azt meg belerakták a TPS-be.

BL2-be annyi külső utalás van, hogy külön könyvet lehetne írni belőlük. Dragon Keep ugye a Fantasy+RPG műfajokról húzott le minden bőrt, de pl a Mercenary Day meg a keresztény irodalomról. Volt benne utalás Narniától kezdve (Marcus-tól egy ruhásszekrényen át lépünk be a havas páylára) a Grincsen át (maga a hegy, ahol kezdünk) a Karácsonyi Énekig ("nem túl magas növésű Timmy", aki azért nem hal meg, mert Ebenézer megtés és megmenti) minden.

Van egy barátom, aki fülig benne van ezekben a témákban, felváltva tátottuk a szánkat és óóztunk, hogy ez mi - az mi, attól függően melyikünk ismerte fel előbb. Egyedülálló élmény volt, melyről már akkor tudtuk, hogy megismételhetetlen. Kétszer ugyanabba a folyóba nem tudsz belelépni.

Ettől függetlenül a BL3 lehetett volna jobb játék, mint amilyen lett. A technikai hibák nem számítanak, azok majd elmúlnak, látszik a fejlődés is, amit már említettünk, a hangok összehasonlíthatatlanul jobbak. Viszont a karakterekkel és a loottal baj van. Az első rész után nehéz volt a második rész karaktereit megszokni ,hogy egészen mások a skillek. BL1-ben gyakorlatilag a karakterekhez tartozó fegyvernemeket lehetett közvetlenül buffolni, de durván, vagy a speciális képességet. BL2-ben eltűnt egy csomó közvetlen buff, és a legtöbb a képességhez vagy egy elemhez lett kötve. Ehhez képest a BL3 egy katyvasz. Ugyan meg van a 3 fa, de szét van szórva bennük minden. Nincs az, hogy egy fa buffolja a képességet, egy másik a karaktert. Minden fán van minden, így nem lehet straight forward elindulni egy melee vagy crit fán, mert az egyik fáról kell az első skill, a másikról a harmadik meg a negyedik, a harmadik fáról meg kéne a második meg az ötödik. Nem tudom ki gondolta, hogy ez így jó lesz, mert nem az. Nagyon nem. A loot sem az igazi, mert szó szerint túl sok és gyakran túl jó a drop. Annyi Legendary esik, hogy már fáj. és biza a zömük jó is. PT1 felénél járhatok, de már van 30 sárga fegyó nálam. Megvallom, van köztük pár érdekes, egyiket már 8-9 szintje hurcibálom, mert állat.[/SPOILER!]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13509) fasyrt


fasyrt
őstag

Kerdes: Ha a sracokkal online coopoznank, akkor eleg a sima Borderlands 2, vagy erdemes a GOTY verziot megvenni?
Vagyis: a negy kampanyt amit a GOTY a season pass-szal ad az coopban is kijatszhato vagy csak single-ben?

Illetve valami olyami urban legendet hallottam, hogy a GOTY bugos coopban. Ez igaz? :F

(#13510) pohár válasza fasyrt (#13509) üzenetére


pohár
félisten

van, aki nem GOTY verziót vesz 5€-ért? :D

persze, minden küldi mehet coopban, egyik jobb, mint a másik (Torque és Tiny Tinás a legjobb szerintem)

a bug nem tudom mi lenne... de így semmi nem rémlik

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13511) gbors válasza pohár (#13510) üzenetére


gbors
nagyúr

Pont Neked nem rémlik? "Milyen Saturn?" :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13512) pohár válasza gbors (#13511) üzenetére


pohár
félisten

úúú bazz tényleg... mikre nem emlékszel :DDD :DDD

azoknak a kurva robotoknak nagyon jó a cloakjuk ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13513) gbors válasza pohár (#13512) üzenetére


gbors
nagyúr

Az egy emlékezetes meccs volt. Először toltuk OP8-on a digistruct peaket, megjelenik a két Saturn (WTF?), Te meg ott navigálsz közöttük bevarrt szemű ninja módjára. Percekig nem bírtam abbahagyni a röhögést :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13514) pohár válasza gbors (#13513) üzenetére


pohár
félisten

volt belőle felvételem is, de szerintem már kitöröltem, már csak Mancival vannak videók, de azokat sem tudom miért, nincs bennük semmi :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#13515) TESCO-Zsömle válasza fasyrt (#13509) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Hogy ebből mi van még meg és mennyire Co-Op specifikus, azt nem tudom, de mikor haverral újratoltuk az Enhanced-et, akkor gyakran a kidobott fegyverek eltűntek.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13516) jambiyya válasza TESCO-Zsömle (#13515) üzenetére


jambiyya
őstag

Na ezt én is tapasztaltam, nem is egyszer...

(#13517) fasyrt válasza TESCO-Zsömle (#13515) üzenetére


fasyrt
őstag

Marmint mikor tüntek el?

(#13518) TESCO-Zsömle válasza fasyrt (#13517) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mikor valaki rányomott a kidobásra. Az inventory-ból eltűnt, de a karaktert nem hagyta el, nem repült ki semmi fegyver.

A remaster-ben van 1-2 lényelmi funkció, de olyan bugok is kerültek bele, amikkel az alap GOTY-ban nem találkoztunk.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13519) fasyrt válasza TESCO-Zsömle (#13518) üzenetére


fasyrt
őstag

Es mikor toltatok utolja haversraccal? Hatha jött közben patch vagy valami...

(#13520) TESCO-Zsömle válasza fasyrt (#13519) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mikor megjelent. Nem volt az olyan rég. Ki is volt borulva, hogy mekkora sz*r. Hogy lehet benne több hiba, mint a simába, ha csak textúrákat cseréltek le jobbakra, stb...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#13521) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Sziasztok. Olyan kérdésem lenne, ha van itt még vki, hogy melyik a legjobb sniper puska és hol lehet összeszedni? :)

(#13522) vitaro válasza INGJOKE (#13521) üzenetére


vitaro
senior tag

Lyuda: Gettle dobja a Dust-on. A The Good, the Bad, and the Mordecai küldetés kell hozzá.
Pimpernel: A Don't copy that floppy (Scarlett DLC) teljesítéséért jár.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#13523) INGJOKE válasza vitaro (#13522) üzenetére


INGJOKE
veterán

Köszönöm a gyors választ ma lesz is időm (egész nap :DDD :DDD :DDD) játszani.

(#13524) leviske


leviske
veterán

Sziasztok! Olyan problémája Steam-en volt már másnak is, hogy a játék az intrók után a DLC-k ellenőrzésekor crashel?

MOD: Illetve a Steam és Epic eredetű BL2 esetében él a coop, vagy célszerűbb inkább nekem is Epic-en beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#13525) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Sziasztok. Free lett a game. Letoltottem, az lenne a kerdesem, hogy multizni lehet vele? Meg nem tudtam elinditani.
Jonne valaki jatszani?

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#13526) Kódos válasza leviske (#13524) üzenetére


Kódos
aktív tag

Szia nekem nem(epic handsome),es ha a crossplayre gondolsz steam es epic games kozott van,teljesen mindegy hol van meg a jatek.in game osszekapcsolhatod a steam fiokoddal es megtudod hivni olyan baratot is akinek csak steamen van meg.

(#13525) Enigma1945
Mar hogy a fenebe ne lehetne🙂 Es kotelezo is kiprobalni tobben is,a loot rendszer is rendben van,van szarabb is coop gamekben.

Valaki nem tudja hogy az ele sebzesek ossze adodnak?Itt arra gondolok hogy maya acid cloud procoltatasa slag chances fegyverrel jobb mint egy corrosiveossal nem? van egy 2 pofatlan sea hawk,bitchem corrosiveban de eddig nem gondoltam erre jo lenne tudni

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye

(#13527) eddienhl999


eddienhl999
tag

Sziasztok! A játékban hogyan tudom gyógyítani magam? Hiába nyomok bármilyen gombot nem gyógyul a karakterem.

(#13528) gbors válasza eddienhl999 (#13527) üzenetére


gbors
nagyúr

Healing kiteket kell venni vagy találni, instaheal jelleggel működnek, nem lehet őket gyűjteni.
A játék későbbi részében a karaktereknek vannak különböző öngyógyító skilljeik, ezekre érdemes tenni pár pontot.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13529) sss válasza eddienhl999 (#13527) üzenetére


sss
senior tag

Automatában lehet venni/vagy csak random találni health kitet.
A shield meg magától visszatöltődik.

Vagy nem értem a kérdést. :)

(#13530) eddienhl999


eddienhl999
tag

Köszi a válaszokat! :R

(#13531) davidkiss90


davidkiss90
tag

Sziasztok.

Nemrég nekiálltam megint kijátszani a gamet. Természetesen eredetiben van meg a játék.

Emiatt nem is értem miért csinálja azt velem, hogy nem a szintemnek megfelelő ellenfeleket ad. Az alapjáték kijátszása után a Dragon Keep DLC még jó volt, de a Scarlett kieg már csak 30-31-es elleneket ad, holott 39-es vagyok. Így nem tudok fejlődni. :(

Van valami megoldás, hogy a szintemnek megfelelő elleneket adjon itt is?

Köszi a válaszokat.

Energy Drink Collector

(#13532) gbors válasza davidkiss90 (#13531) üzenetére


gbors
nagyúr

UVHM-ben igazítja az ellenfelek szintjét hozzád, Normalban és TVHM-ben nem. Szóval a megoldás az, hogy végigtolod Normalban és TVHM-ben, a főszálra koncentrálva, és UVHM-ben már mehet minden. Vagy fogsz egy korábbi karaktert, aki már UVHM, reset progress, és hajrá.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13533) davidkiss90 válasza gbors (#13532) üzenetére


davidkiss90
tag

Köszönöm szépen.

Nekiugrottam TVHM-ben az alapjátéknak megint. Kicsit morcosabbak az enemyk mint normal módban. :D Nem baj, haverom jön és coopban kiírtjuk Pandorát! :D

Energy Drink Collector

(#13534) gbors


gbors
nagyúr

Sporttársak, csak nálam vannak középkomoly gondok a játékkal? A Lilith DLC megjelenése után fel-felbukkantak anomáliák, de most a Tina DLC-nek nekiállva csak pislogok. A skeletonoknál normális, hogy a lövedékek negyede találja el őket? A sárkányok korábban is gyorsabban repültek, mint a lövedékek? Mióta van a nagyobb orkokon reflectes páncél?
Tele van a játék ilyen meglepetésekkel, és OK, hogy 3-4 év távlatából nem mindenre emlékszem pontosan, de ez így nagyon gyanús...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13535) sss válasza gbors (#13534) üzenetére


sss
senior tag

Én is elővettem a játékot így pár év után (már kb el is felejtettem, hogy mennyire jó), de nem tapasztaltam semmi problémát az alapjáték + az első 2-3 dlc alatt. A Tiny Tina dlc-t még nem kedztem el.

(#13536) gbors válasza sss (#13535) üzenetére


gbors
nagyúr

Köszi, majd a Tina kapcsán érdekelne, mit látsz.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13537) gbors válasza gbors (#13536) üzenetére


gbors
nagyúr

Közben áttértem a Torgue DLC-re, ott rendben lévőnek tűnnek a dolgot.
Ezt meg csak úgy itthagyom, BÚÉK jelleggel :D

"You may have noticed that everyone here is trying to kill you, Torgue personnel included. YOU'RE WELCOME. I didn't want you to get bored so I was like, F*ck it, give everybody guns! We lost like half our workforce in three days, but who gives a F*CK!?"

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13538) sss válasza gbors (#13536) üzenetére


sss
senior tag

Azóta sem jutottam el addig, hogy leüljek játszani. :(

(#13539) Yutani


Yutani
nagyúr

Egy kis érdekesség: Most, hogy érkezik a Tiny Tina's Wonderland, a Tiny Tina's Assault on Dragon Keep BL2 modot kiszervezték standalone játékba, és ingyenesen lehet beszerezni az EPIC-en! Hajrá! :K

#tarcsad

(#13540) Werkly


Werkly
őstag

A Tiny Tina's Dragon mikor elérhető a B2-ben illetve hogyan? Kösz!

(#13541) Werkly válasza Werkly (#13540) üzenetére


Werkly
őstag

Meglett! Tárgytalan!

(#13542) gbors


gbors
nagyúr

Előszedtem megint a játékot, csak lightosan, mentem egy TVHM kört Gaige-dzsel. Nem öregedett rosszul, a poénok felére már nem is emlékeztem, nagyon fun volt az idő nagy részében.
A raid boss szólózás nem a mechro-nak való, pedig azt hittem, 3-400 anarchy-val azért lehet haladni - de pl. Pete-ről csak a pajzsát bírtam leverni, a health barjából csak 20-30%-ot; a sárkányok közül több kísérletre egyet sikerült - Vorac-ra meg már rá sem mentem :DDD Ifj. Crawmerax viszont meglepően problémamentes volt, jól elvoltak Deathtrappel.
Aztán a tréfa kedvéért átoperáltam a karaktert Gunzira. Sárkányok harmadik kísérletre (a lilára nagyon kell figyelni, brutál nagyot üt a köpete), Pete meg elsőre, úgy, hogy az összes novát arcba kaptam, és egyszer sem használtam a zuhanyt :Y A jó öreg Salvadorra lehet számítani :C

Egyedül a Fight for Sanctuary DLC lógott ki az összképből, az olyan volt, mintha a BL3 összes rossz tulajdonságát igyekeztek volna áthozni a 2-be, az előnyök nélkül. Csapnivaló írás, agyzsibbasztóan unalmas és hosszadalmas sidequestek, pofámba ugráló 2-hit-killes ellenfelek. No meg Vaughn. Mondjuk az alapsetting jó, ill. volt egy-két jól sikerült fanservice küldetés is. A helyszínek is többnyire rendben vannak. Az effervescent geart így visszatekintve nem feltétlen erőltettem volna, de a Toothpick azért eléggé megkedvelhető.
Szóval asszem maradok a 2012-2014 contentnél :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.