Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2651) Malachi válasza tome.jr (#2647) üzenetére


Malachi
addikt

és bitang erős már alapból is. egyedül elintéz lvl7-nél egy falka (7-8) banditot.

amúgy az életben nem játszottam még női karakterrel, ha lehetett választani. de ez a csaj nagyon emlékeztet Jade-re, a BG&E-ből és az a játék nekem a mai napig maradandó élmény, szóval könnyen lehet, hogy szegény Axton most megreked 44-nél, mert ezt a Mechrot én most kimaxolom.

(#2652) pohár válasza Malachi (#2651) üzenetére


pohár
félisten

nagyon brutál a kiscsaj, a "kutyája" iszonyat erős bármiféle tápolás nélkül, mi lesz itt, ha a skilltree-ből majd kap 1-2 fejlesztést... legyőzhetetlenek leszünk :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2653) Youri válasza tome.jr (#2649) üzenetére


Youri
veterán

Feltételeztem, hogy a Steam Cloud erre jó. De szerencsére a hibás mentést is szinkronizálta a felhőbe, így kuka 29-es karim

RTX ON

(#2654) tome.jr válasza Malachi (#2651) üzenetére


tome.jr
addikt

Viszont az se jó ha ennyire erős. Kb ugyanaz mintha golden chest-ből loot-olt über fegyókkal irtanád a népet. A skill-nek meg kellene maradnia egy segéd funkciónak nem pedig teljesen kiváltani a harcban a fő karit.

Mindenesetre kíváncsi vagyok rá nagyon. Ahogy elérem a szirénnel a lvl 50-et úgy indítom is a kiscsajt. Majd level cap-nél visszatérek Maya-hoz, fejlődés nélkül nem izgat a játék.

Lvl 46-on végre megtaláltam Mamarilt, bent volt a Crimson HQ-ban. Úgy elrohantam mellette, hogy észre sem vettem. Csak az volt furcsa, hogy Tannis helyett egy férfi hang szólt utánam :)

[ Szerkesztve ]

(#2655) Malachi válasza tome.jr (#2654) üzenetére


Malachi
addikt

hát, kiderül, szerintem itt a csaj lesz gyengébb, a skill tree alapján nem igazán lehet rendesen feltápolni, szóval kicsit más stílusban kell kenni vele. majdnem, hogy max. robot-támogató módban játszottam eddig, de úgy veszem észre, hogy könnyebben haladok, mint a commandoval.

az mondjuk nagy segítség, hogy a badass pontok megmaradtak, a fontosabb statokban alapból +6-7% nagyon sokat jelent az elején.

de nem akarok hülyeséget mondani, lehet, hogy lvl20 körül már más lesz a véleményem. kiderül.

[ Szerkesztve ]

(#2656) tome.jr válasza Malachi (#2655) üzenetére


tome.jr
addikt

Challenge-ek nálad is újrakezdődtek?

(#2657) intercooler válasza tome.jr (#2656) üzenetére


intercooler
őstag

Challengek 1 karakterre vonatkoznak! a badassrank meg az egész profillra, azt viszed tovább.

(#2658) maross válasza pohár (#2650) üzenetére


maross
veterán

Ez eleg szivas :(

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2659) TESCO-Zsömle válasza Youri (#2643) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Belenyúltak a mentés-rendszerbe, annak lehet a mellékhatása. Most már nem csak kilépésekkor, hanem minden esemény (újraéledés?) után ment. 2 millát buktam abban a tudatban, hogy Alt+F4 segít. Nem segített.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2660) Gippo


Gippo
senior tag

Nekem sajnos nincs új karakter :( Orosz az alapgém+dlc is. Na majd meglátom, hogy érdemes-e beruházni. Még ki sem játszottam a fő karival, tehát addig felesleges is :)

(#2661) Youri válasza TESCO-Zsömle (#2659) üzenetére


Youri
veterán

Hát fasza... Konnektorba nyúlnának inkább :((

RTX ON

(#2662) Sonja


Sonja
veterán

Micsoda Class Mod az új Class-hoz. :)

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2663) LLKobe válasza Youri (#2661) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, sajna a gearbox fórumon is sok emberrel megtörtént ez. Én update előtt csináltam is egy backupot a savegame-ekről, de hálistennek nem volt gond. Átérzem a dolgot, én a steam cloud miatt buktam egy karit :(((

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2664) ollie válasza Sonja (#2662) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van aki már elért 50. szintet mechroval?

***

(#2665) Youri válasza LLKobe (#2663) üzenetére


Youri
veterán

Nem volna nagy absztrakció, hogy a hibás mentést ne szinkronizálja fel, persze ehhez kell a steam, meg az adott játékban is nem sok extra sor... Ez van, coop-ban toltuk a haverommal, majd újrakezdjük. Nem sok az a 30 óra végül is :U Ezek után kikapcsolom a felhőt, és csinálok egy szkriptet, ami menteget...
Másik vicces dolog, hogy ugyanonnan, ugyanakkor szereztük be az alapjátékot, meg a season pass-t is, neki van az új kari, nekem meg nincs. Ez csak a ráadás

RTX ON

(#2666) TESCO-Zsömle válasza ollie (#2664) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem Mechromancer-nél van a cucc. Ha annál lenne, a Class Requirement nem lenne piros.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2667) ollie válasza Youri (#2665) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ti orosz shopból szereztétek be? Mert akkor ki tudja, honnan vannak a kulcsok. Az is lehet, hogy bizonyos kulcsok még előrendelői kulcsok voltak, mások meg nem.

***

(#2668) maross válasza Youri (#2665) üzenetére


maross
veterán

Ez az uj karis dolog eleg erdekes, tobben vannak igy, ugyanonnan veve hol van, hol nincs. Anno meg terjedt, hogy beregelsz, kapsz egy golden keyt, akkor regeltem, kulcsot szerintem nem is kaptam :). Nem lehet hogy o beregelt, te pedig nem?

szerk: bar amit ollie mond is realis lehet, viszont akkor nincs koze a season pass-hez.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2669) Mukorka válasza ollie (#2667) üzenetére


Mukorka
addikt

Én is ezt gyanítom ugyanakkor az előrendelői dolgok mint a golden key és a vault hunter's relic nekem csak a dlc letöltése után jelent meg pedig már 30+ óránál tartottunk.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2670) Youri válasza maross (#2668) üzenetére


Youri
veterán

Golden key-em volt, már el is használtam balga módon. Mondjuk az kari kevésbé izgat, mint a mentésem...

[ Szerkesztve ]

RTX ON

(#2671) LLKobe


LLKobe
veterán

Kérdés: van már a második részhez valami savegame editor? Van egy 3x-es szintű gunzerkerem, de nagyon nem jön be ez a class és átbillenteném bármi másra, újrajátszani nem akarom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2672) ollie válasza LLKobe (#2671) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez most komoly, hogy csak 30-40 óra játék után jöttél rá, hogy nem tetszik?

***

(#2673) LLKobe válasza ollie (#2672) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen. Eddig próbálgattam a különböző build-eket, class modokat, a gunzerkelést mindenféle fegyvertípussal.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2676) TESCO-Zsömle válasza ollie (#2672) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nyilván nem a kinézetével van a baj. Ez egy Akció-RPG. A karakterek használhatóságát nagyban befolyásolják a Skill-ek. Az meg nem jön mindjárt a legelején.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2677) tome.jr válasza LLKobe (#2673) üzenetére


tome.jr
addikt

Nagyon türelmes vagy. Én Salvadornak lvl 8-nál elengedtem a kezét. Viszonylag gyorsan rájöttem, hogy ebből nem lesz szerelem :DDD

(#2678) maross válasza tome.jr (#2677) üzenetére


maross
veterán

En lvl6-nal hagytam abba, mikor masodjara hasznaltam a skilljet, es megint meghaltam ahelyett, hogy fejbelottem volna valakit sniperrel :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2679) LLKobe válasza tome.jr (#2677) üzenetére


LLKobe
veterán

Sajna nekem sem jön be ez a gunzerkelés. Nem rossz, sőt fasza, csak nem az én játékstílusom. A legjobban a Siren jön be, és most hogy megtaláltam a legjobb build-et az Assassin-hoz, mostmár az is nagyon tetszik. A többit még nem próbáltam.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2680) LLKobe


LLKobe
veterán

Most látom hogy elég kövér volt a tegnapi patch...

Valamint egy jó hír:

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2681) tome.jr válasza LLKobe (#2680) üzenetére


tome.jr
addikt

Tegnap én is beszereztem egy GTX 680-at, nálam még nem volt ezzel a kártyával 60 alatt az fps. Azért persze jöhet az a performance patch.

[ Szerkesztve ]

(#2682) LLKobe válasza tome.jr (#2681) üzenetére


LLKobe
veterán

Naja, de nem mindenkinek van 680+570 kombója ;]
Én azért örülnék ha egy rommá tuningolt 480-al azért élvezhetném a physx-et legalább medium-on játszható fps-el.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2683) Djuree


Djuree
félisten

hunvan yuplay-en ez a season pass? nem adja ki. ha megveszem jó lesz a steames verzióhoz? nvidia karis kód.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2684) v-paci válasza Djuree (#2683) üzenetére


v-paci
aktív tag

Szerintem ahhoz nem lesz jó, ők RU cuccokat árulnak. Én a WW retail verzióval is szívtam, alig fogadta el a sztím...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2685) maross válasza v-paci (#2684) üzenetére


maross
veterán

ezt az "alig fogadta el a steam"-et nem tudom ertelmezni :).

djuree: en arra tennek penzt, hogy elfogadja, de valaki biztos kiprobalta mar.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2686) pohár válasza maross (#2685) üzenetére


pohár
félisten

reklamált, hogy nem jó az orosz season pass a rendes verzióhoz, aztán gondolom megunták a fejét, és beregisztrálták neki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2687) v-paci válasza maross (#2685) üzenetére


v-paci
aktív tag

Kétszer volt invalide code, illetve egyszer duplicate, vagy valami ilyesmi, végül, amit negyedszerre küldött, na az működött. Szegény support-os figurát szerintem az őrületbe kergettem ezzel. Stock out-ra is tették utána a Season pass-t :U Amúgy a steam dobozos worldwide verzióként ismerte fel a kódot...

@pohár: vagy ez is lehetséges :DDD igazából mindegy, többet nem veszek ilyen helyről szoftvert, ez volt az első és az utolsó is :K

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2688) pohár válasza v-paci (#2687) üzenetére


pohár
félisten

ja, nem a steamen zargattad a supportot, hanem yuplay-en?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2689) v-paci válasza pohár (#2688) üzenetére


v-paci
aktív tag

Ez az oldal volt. Azért is mertem bekockáztatni, mert volt egy megelőző review, hogy gond nélkül megy az EU dobozos verzióval is. És így játékdömping idején rohadtul nem mindegy, hogy valami 30€ vagy $24...

Néztem több ilyen oldalt is, de majdnem mindenhol kiemelik a leírásban, hogy kizárólag a ruszki verzióval megy, és ott többnyire jóval olcsóbb is ennél az árnál.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2690) TESCO-Zsömle válasza v-paci (#2689) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én itt vettem a Creature Slaughter Dome DLC-t, miután közölte a GameShop, hogy a PC-változathoz nem jár.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2692) pohár válasza v-paci (#2689) üzenetére


pohár
félisten

jaaa, áhááá...
yuplay-en 2500ft-nak megfelelő rubel, hát csábító... lehet úgy kéne csinálni, hogy akinek orosz verziós játéka van, és kell neki a Season Pass, az megveszi, és egy dobozos verziós megpróbálja beregisztrálni, és ha nem megy, akkor beváltja magának az orosz verziós emberke, ha meg sikerül dobozoshoz beváltani, akkor kifizeti a pénzt, és mindenki boldog, az orosz verziós meg vesz magának még egy kulcsot

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2693) maross válasza v-paci (#2689) üzenetére


maross
veterán

Jo, de akkor neked a kapott koddal volt gond, yuplayesre meg nem volt ilyen panasz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2694) Sonja


Sonja
veterán

NeoGAF-on egy hozzászólás:

"Finds a great shotgun with a tiny clip of 1 * yeah this is going to be great with Gaige. * equips it * shotgun doesn't shoot . The skill that reduces ammo count set it to 0. :("

LOL! :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2695) LLKobe válasza Sonja (#2694) üzenetére


LLKobe
veterán

:DDD

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2696) pohár válasza Sonja (#2694) üzenetére


pohár
félisten

bruhahahaa :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2697) LLKobe


LLKobe
veterán

Aki ráér próbálja már ki EZT és csapjon pár előtte/utána sample képet :R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2698) tome.jr


tome.jr
addikt

Randy Pitchford: There are and will be various non-campaign offers that are not included in the Borderlands 2 Season Pass.

Vajon mik lesznek ezek?

[ Szerkesztve ]

(#2699) Helmoras válasza tome.jr (#2698) üzenetére


Helmoras
őstag

"non-campaign offers" innentől kezdve engem nem tulzottan érdekel :S

(#2700) maross válasza tome.jr (#2698) üzenetére


maross
veterán

Kene valami frappans nev neki, aztan mehet a tobbi koze a store-ba, latatlanban...

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.