Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3993) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Túl sok? Na ne vicceljenek már! Borderlands-ben alapból 46 skillpontot lehetett összeszedni, és karakterenként összesen 106 pontot lehetett volna költeni. Ezzel szemben a Borderlands 2-ben karaktertől függően 124-133 pontot lehet elkölteni, ráadásul a Skill-ek zöme alig ér -vagy esetenként el is vesz- valamit, szemben a régiekkel...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4002) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Akit esetleg érdekel: [Bluerainbow:] Borderlands 2 Preorder Skin

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4003) tome.jr válasza ollie (#3999) üzenetére


tome.jr
addikt

Majd talán egy év múlva a negyedik DLC-vel elhozzák. És addig? Az eredeti játékot kellene már így kiadni. Egyébként ezeknek a DLC-knek se látom sok értelmét. Van egy fasza alapjáték egy bizonyos hangulattal. A DLC-k meg próbálnak jópofák lenni ilyen össze-vissza stílussal (robot, zombi, kalóz, húsvéti nyúl, télapó, stb), de lényegében egyik sem ér fel színvonalában az alapműhöz. Rövid, unalmas, erőltetett. Ha már DLC-t csinálnak akkor annak szorosan az alapjátékhoz kellene kapcsolódnia, azonos stílussal, esetleg a már meglévő pályákon új küldetésekkel. Pl. az új DLC-ben elég semmitmondóak lettek a helyszínek, egyedül Magnys Lighthouse volt ami hozta a színvonalat. A zenéről nem is beszélve. Szóval ezek számomra ilyen összefércelt, az alapjátékhoz nagyon kevéssé kapcsolódó kiegészítőnek tűnnek.

maross: Ok, csak nem mindegy hogy 100 óra után már kínlódásnak érzem, vagy esetleg 500-600 óra után megcsömörlök tőle úgy hogy még lenne benne tartalom, kihívás. Fejlesztő gépezet lenne, de ők max a patch-eket gyártják, az összes DLC ki van adva külső cégeknek.

nagyon jol balanceolt nagyon atgondolt jateknak kell lennie

Azért a normális balance se lenne egy olyan ördöngős dolog. A játékban alapvető hibák vannak ezzel kapcsolatban. Pt2-ben 4-5 szinttel voltam az ellenfelek és küldetések fölött. Ez már kb lvl 45 környékén bekövetkezett, tehát innentől el volt cseszve az egész. Végig meg kellene maradnia a játék során a +/- 2 szintnek az ellenfeleknél, nem csak pt 2,5-ben. Pt1-ben lehetne +/- 1 szint, pt2-ben +/- 2 szint, pt2,5-ben lennének esetleg már +3 szintű ellenfelek is vagy extra életerővel rendelkezők.

Ha jobb a drop, akkor jon a siras hogy minden 1shot, nincs kihivas

A jó drop nem egyenlő szerintem a nehézség megszűnésével. Nem kell überfegyókat találni. Legyenek pl. kompromisszumos lilák, vagy normális drop rate mellett dobja a legendary-t, de legyen hozzá megfelelő szintű, nehézségű ellenfél. Ne csináljanak pl. Bee shield-et, de legyenek hardcore ellenfelek akiket nem egymillió gyolyóval hanem valamilyen taktikával, ügyességgel lehessen csak megfektetni.

Szóval sok-sok lehetőség lenne a játékban amitől hosszú távon fenntartható volna a megfelelő szórakozás, azonban jelenlegi formájában unalomba fullad, sőt értelmetlenné válik a további játék.

Én csak azért sírok ezek miatt mert imádom a játékot, játszanék is vele, de nem tudok mert nem köt le.

[ Szerkesztve ]

(#4004) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#4003) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

legyenek hardcore ellenfelek akiket nem egymillió gyolyóval hanem valamilyen taktikával, ügyességgel lehessen csak megfektetni.

Az nem jó, mert ahhoz gondolkodni kell.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4005) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Használ itt vki AVG-t?
2 Steames fájlra állandóan beriaszt:
FileSystem_steam.dll
steamerrorreporter.exe (ebben most nem vagyok teljesen biztos)

A mostani frissítést emiatt fel sem tudja tenni.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4006) v-paci válasza tome.jr (#4003) üzenetére


v-paci
aktív tag

Próbáld meg legközelebb - ha lesz még ilyen - úgy végigtolni pt2-t, hogy nem csinálsz mellékküldetést. Határozottan felüdítő élmény lesz :K Volt olyan, hogy vissza kellett mennem egy korábbi pályára, hogy lépjek egy szintet, mert egyszerűen folyamatosan haltam...

Más: az elképzelhető, hogy ha Transformer pajzs van rajtad, akkor nagyobb arányban változnak át a bogarak :F Tegnap toltam egy kis Caustic Caverns-t csak úgy bármilyen küldetés nélkül, és majdnem minden második bogár átváltozott... szívatós volt rendesen.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#4007) tome.jr válasza v-paci (#4006) üzenetére


tome.jr
addikt

A következő úgy lesz. Sőt lehet, hogy pt1-ben hagyom ki a mellékküldiket és utána lesz a pt2 fullosra megcsinálva. De most pihentetem a játékot legalább a következő DLC-ig.

(#4008) Sonja válasza fi:zi'k (#4005) üzenetére


Sonja
veterán

Fals riasztás, tedd az egész Steam mappát a kivételek közé és el van intézve. :K

(#4009) fi:zi'k: Mert heurisztikus keresés van beállítva AVG-ben, és vírusnak érzékel egy kódrészt. Valószínűleg a következő adatbázis frissítésénél már nem lesz ilyen gond.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#4009) fi:zi'k válasza Sonja (#4008) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ezt én is sejtettem, de miért csinálja egyáltalán? :U

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4010) BorgBoss válasza tome.jr (#4007) üzenetére


BorgBoss
tag

Érdeklődéssel olvastam irományod, de én PT1-ben minden küldetést végigjátszottam, PT-2-ben meg minden küldetés és csak akkor mentem ki DLC-re, de folyamatosan ingáztam a DLC és főjáték között. Én rendesen megizzadtam és nem voltak olyan könnyűek az ellenfelek sőt, a PT2-t sokkal jobbnak találtam.
Engem nem nagyon érdekelnek az XP-k lv50 felett, (nincs is) minden pálya egy jó harc és nekem az a cél, hogy pl. meghalás nélkül végigmenjek egy pályán. Csak maga a harc.
Egyébként megértelek, mivel én a BF3-al vagyok úgy, hogy gyorsan mindenki eljut a legnagyobb ranghoz és csak tábornokok rohangásznak a pályán. Én azt untam meg egy kicsit...

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#4011) maross


maross
veterán

Lehet tobb Bee-t farmolni egy karakternek?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4012) mikrosuttii


mikrosuttii
aktív tag

Saját G:

[link]

(#4013) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ti nem kaptatok csak úgy golden key-t ma, amikor beléptetek a játékba? Egyik haverom kapott ma 10-et, és szerintem én is, mert nem volt 31 kulcsom, most meg annyi van.

(#4012) mikrosuttii: itt többnyire Borderlands veteránok vannak. Nekik akarsz mutatni egy kezdő videót?

[ Szerkesztve ]

***

(#4014) BorgBoss válasza ollie (#4013) üzenetére


BorgBoss
tag

:( :O Én nem kaptam. Most hagytam félbe az egyik küldetést, hogy menézzem, de egy nagy 0 van a GK érték helyén? Mit tettél, hogy Te (Ti) megkaptad?

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#4015) ollie


ollie
MODERÁTOR

Facebookon most vannak Shift kódok! Valaki kimásolná? Nekem nincs facebookom.

***

(#4016) BorgBoss válasza ollie (#4015) üzenetére


BorgBoss
tag

Itt nézd meg, ide ki szokták másolni. Sajnos nekem sincs facebookom és utálom ezt a diszkriminációt, ha már fizettem a játékért.
[link]

[ Szerkesztve ]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#4017) BandiHUN válasza ollie (#4013) üzenetére


BandiHUN
veterán

Én 8-at kaptam...és előjött a másnál említett induláskor kifagyós dolog a patch után,az MSI Afterburnerrel akadt össze,kiléptem,és ment rögtön a gém.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4018) v-paci


v-paci
aktív tag

Twitter:

CT5J3-BF5HZ-633JB-T33TJ-XSKZF

még működött.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#4019) mikrosuttii válasza ollie (#4013) üzenetére


mikrosuttii
aktív tag

Nem,a többi ember itt nem érdekel,én a videókat ki postolom fórumokra,ha tetszik,tetszik,ha nem,nem.Az egyáltalán nem érdekel,hogy kezdő videó vagyok-e ebben az iparban,vagy sem.Lehet bele jövök,lehet nem.De aztán nem vagyok az a húú de nagy HardCore kocka gyerek ám!Csodát ne várj/vájatok tőlem.Meg aztán,én amennyit gép előtt töltök.

(#4020) Erdei88 válasza ollie (#4015) üzenetére


Erdei88
veterán

PC SHiFT Code: WTCJ3-SHH3K-KFJT3-JBJ3J-H5965

(#4021) fi:zi'k válasza ollie (#4013) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én is kaptam 10-et, meg még 59 badass pontot. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4022) BorgBoss


BorgBoss
tag

Megköszönöm, ha valaki kideríti, hogy lesz +10 key. Én nem találtam semmit a neten róla.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#4023) fi:zi'k válasza BorgBoss (#4022) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Én meg nem csináltam semmit és úgy lett.
Pontosabban csak annyit, hogy vagy 2-3 napja nem léptem be.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4024) Erdei88 válasza fi:zi'k (#4021) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nem kaptam még kettőt se

(#4025) a178


a178
tag

Remélem, még működnek a kódok, mert még dolgozom...

(#4026) sss válasza ollie (#4013) üzenetére


sss
senior tag

Nekem eggyel több kulcsom van mint amire emlékeztem, de sztem csak simán rossz a memóriám.

(#4027) tome.jr


tome.jr
addikt

Azért kaptatok "ajándék" kulcsot és badass pontot mert a patch visszaállította a korábban elveszetteket. Akinek nem veszett el semmilye, az most nem is kapott semmit.

Restored some lost progress to players who have had their profiles reset.

(#4028) Erdei88


Erdei88
veterán

Nekem most letöltött 20 Megát

Patch 1.2.1
“Fixed an issue causing bank slots to be capped at 14 instead of 16.
Fixed a crash when loading a character that had the "Mighty Morphin" mission active in the "Collect 4 samples" state.”

[ Szerkesztve ]

(#4029) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kár kínlódni...irány Sanctuary,hogy ne kelljen pöcsölni/ne vesszen el valami akkor szerzett rank,akármi,kilép,profile.bin lemásol,kulcsok elnyit,fegyók elrak,kilép,profile.bin visszamásol.
Kár vacakolni,meg szopni,hogy az ember dolgozik hétvégén is,stb,és csak a kulcsok töredékét tudta megszerezni...
Ráadásul én próbáltam adott karival x-szer elnyitni a kulcsokat,párféle fegyót kaptam csak,mindenféle variációban,és a legtöbb eleve 2-3 szint után kuka lett,sima zöld is nyomta őket...gondolom 50-en sincs másképp.Igazi extrajó cuccot nem nagyon kapni,alapból se a legjobbak az e-tech cuccok,és avulnak is.Ok,jobb classmod,gránátmod eshet,de ezeket azért a játék is jobban dobálja,pajzsot is hamar találtam jobbat,mint ami a kábé 150 nyitásból kijött,szóval...
Ok,ÉN sem ezen a technikán élősködök naponta,DE qrvára kíváncsi voltam,hogy ténylegesen van-e "varázsa" a kulcsos ládának...hát nincs...tök felesleges is bespájzolni 100 kulcsot,mert tényleg adott a pár féle fegyóból ugyan mindenfélét,savas,tüzes,elektromos,robbanó...de 50 előtt a szintek hoznak jobbat,aztán meg jobbak az epic fegyók.Egyszem narancs sniperem van eddig,mint narancs holmi,majd 3x jobb,mint amit a szinten a ládából kiforgattam enyi nyitással,pedig vagy 15 snipert tuti dobott.Szóval amikor már jönnek epicek,onnantól meg tényleg nem egy extra valami.Nem is izélek vele,ha megszorulok,inkább igazítom szinthez egy régebbi,amúgy jó fegyómat,saveeditorral,hiába "csak" ződ',mint ezzel izélni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4030) BandiHUN válasza tome.jr (#4027) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nekem 2 kulcsom "veszett el" úgy eddig,hogy nem volt piszkálva(nem volt új kód,se patch),de ládát se nyitottam,csak simán úgy,hogy aznap játszottam,szünet,megint indítom,jön föl az ablak,mintha írtam volna kulcskódot,de eggyel kevesebb kulcsot mondott. :Y :W előtte-utána napokig semmi.
De mégis kaptam 8 kulcsot :DDD Viszont badass pontot nem láttam,bár abból amúgyis van annyi,és annyira alig számít valamit akár 100 is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4031) tome.jr válasza BandiHUN (#4030) üzenetére


tome.jr
addikt

Valószínű a patch túljutalmazta az elveszett kulcsok károsultjait. :)

Egyébként a láda kapcsán nagyjából egyetértek veled. Saját tapasztalaim alapján csak alacsonyabb szinten van értelme kinyitni, egy idő után a loot-ból jobb esik. Összesen kétszer volt olyan kulcsos fegyverem ami az adott szinten brutálisan jó volt, egy magas fire rate-es holografikus célkeresztes pisztoly és egy e-tech smg. Akkor nagyon ramaty felszerelésem volt, sorra haltam, ezekekkel viszont lehetett aprítani rendesen. Mondjuk az e-tech smg ette a lőszert rendesen, 2 golyó elment 1 lövésre, de megérte mert letaroltam vele mindent.

Illetve amikor ellőttem a 250 kulcsot egymás után valahol lvl 40 környékén, na ott adott über cumókat, csak a lelkiismeretem nem engedte őket felhasználni. Az egy különösen jó széria volt, olyan shotikat adott amiket még lvl 50-en is megirigyelne az ember.

[ Szerkesztve ]

(#4032) ollie válasza tome.jr (#4031) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A haverom soha, egyetlen shift kódot sem írt be, így neki nem volt mit vesztenie. Én meg tuti nem vesztettem semmit, mert csak 1db kulcsot használtam fel összesen.

***

(#4033) pohár válasza tome.jr (#4027) üzenetére


pohár
félisten

na, az lye :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4034) tome.jr


tome.jr
addikt

Pitchford: news on next dlc within a couple of days...

Néhány részlet a DLC-ből:

Storyline stuff:

Listen carefully, mouth-breathers of the world — this is Patricia Tannis, and I have found another Vault.

As I was saying, I’ve discovered that this new Vault is buried in the center of a large crater and will only open, and I quote, “once the champion of Pandora feeds it the blood of the ultimate coward.

”TORGUE: We at the Torgue Corporation sincerely believe that is F****** AWESOME! It’s SO awesome that we’re gonna set up a tournament to find this “number one badass”! If you want in, come to where the Vault is buried — in the Badass Crater of Badassitude!

Tiny Tina new quest:

Ohmygodohmygodohmygod. Do you know who just arrived in the Beatdown? SULLY THE STABBER! He’s my THIRD favorite mass-murderer in the ENTIRE WORLD! You HAVE to go get his autograph for me.Get his signature on this. Please. PLEEEEEASEpleasepleasepleasepleaseplease. If I don’t get his autograph I’m gonnaDIEEEEE. He’s my favoritest! He killed every living person on the Bathymas with nothing but a rusty butterknife! If you don’t take it I’m gonna start crying.Please. Please. Please. Please. Please. (making a song out of it) Oh-baby please. Please. Please. P-p-please. Please. Please. Pleeease.

That was ”Please,” by Tiny Tina featuring the Vault Hunter on bass.OH MY GOD THANK YOU SO MUCH. Sully’s out in the Beatdown. Just bring me his autograph and you will be my FAVORITE PERSON EVER. FOREVER.

[ Szerkesztve ]

(#4035) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#4034) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

It’s SO awesome that we’re gonna set up a tournament to find this “number one badass”!

Na, itt az új "Moxxi" DLC! Lehet menni az arénába. ;] :C

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4036) gbors válasza Erdei88 (#4028) üzenetére


gbors
nagyúr

nekem is. le is fagyott tőle egy hosszabb műsor közepén :W

amúgy a bunker elleni harcban úgy szaggatott a játék, mint az állat - úgy tűnik, a patch nem oldott meg mindent...

Spoken like a true emperor / Spoken like a true conqueror / Spoken like a true... terrorist

(#4037) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#4035) üzenetére


intercooler
őstag

Remek :C :C

(#4038) Erdei88


Erdei88
veterán

(#4039) fi:zi'k válasza Erdei88 (#4038) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jó kép. Motoron ül? :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4040) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#4039) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azon!

Nagyítás

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4041) Erdei88 válasza fi:zi'k (#4039) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom, de azt igen, hogy jár gyúrni :D

(#4042) ( V ) válasza TESCO-Zsömle (#4040) üzenetére


( V )
veterán

tuti hogy ő is járt Moxxival! ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#4043) Erdei88 válasza ( V ) (#4042) üzenetére


Erdei88
veterán

Milyen diplomatikus voltál :U

(#4045) TESCO-Zsömle válasza ( V ) (#4042) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De feleségül biztos nem vette. Max fogja...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4046) tome.jr


tome.jr
addikt

(#4047) tome.jr


tome.jr
addikt

Game of the year szavazás, több kategóriában is lehet BL2-re voksolni. [link]

Pitchford: If we win studio of the year, I will rain glorious SHiFT code glory upon all!

(#4048) fi:zi'k válasza tome.jr (#4047) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Inkább tartalmat adjanak. A kódokat a hajamra kenhetem. :U

A videó meg beteg. :D

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#4049) Sonja


Sonja
veterán

(#4050) Pedro78


Pedro78
senior tag

Mas menteset nem tudom valahogy aplikalni az en gepemre? Mert ha siman csak bemasolom akkor nem latja a jatek.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.