Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2901) Vico87


Vico87
tag

Ha a megjelenéskor akarnak valami pluszt adni az előrendelőknek, akkor annak bizony készen kell lennie megjelenésre, vagyis akkor kell elkészíteni, amikor a játék többi részét csinálják. Ezt fel lehet fogni "kivágták belőle" mentalitásnak, de szerintem az ilyen apróságoknál felesleges ezen bosszankodni.

Az viszont tényleg nyerészkedés, ha sok órás tartalom jelenik meg DLC-ként a megjelenést követő napokban, mert azt nem lehet annyi idő alatt előállítani. Szerintem a BL2 nem ilyen.

(#2902) Malachi válasza maross (#2899) üzenetére


Malachi
addikt

de nem terveznek további DLC-ket...vagy ha igen, akkor azok nem a kész játékból lettek kivágva. érted.

nekem ez az arena nem hiányzik, a plusz karakter igen, de azt meg is veszem majd. így megy ez, nem tudom. éppen elbírja ezt még a béketűrésem, de ha majd lesz harmadik rész és ott tényleg pofátlanok lesznek, akkor már én is anyázok. .)

(#2903) Sonja


Sonja
veterán

Találtam egy beszélő fegyvert én is. :D Rémes ez hang. :W :DDD Ráadásul teljesen lelassulok, ha használom!

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2904) Djuree válasza Sonja (#2903) üzenetére


Djuree
félisten

jó hangja van :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2905) pohár válasza Malachi (#2897) üzenetére


pohár
félisten

na, az me3 is egy külön történet... aki nem ilyen-olyan edísönt vett belőle, nem kapta meg Javiikot, amivel nincs is probléma, valamit valamiért... de hogy a kész játékból vágták ki, és később DLC-ként adják el, na elmehetnek az anyjukba... kár hogy nem tudom eladni az origin accomról a játékot :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2906) Xaels válasza Djuree (#2904) üzenetére


Xaels
félisten

Jaja. Én két ilyet tettem be Gunzerker fegyverpárosnak. Nem mozogtam sokat viszont hullott minden mint a férgese. A hangjuktól meg mindenki a falra mászott :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2907) ollie válasza Sonja (#2903) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyet hol lehet találni?

***

(#2908) maross válasza ollie (#2907) üzenetére


maross
veterán

[link]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2909) v-paci


v-paci
aktív tag

Warrior fail :W

Ez lett volna az első narancs cuccosom... ezen kívül még egy lila AR lett az enyészeté.

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2910) Malachi válasza v-paci (#2909) üzenetére


Malachi
addikt

ugyanez volt nálam is, de addig ugráltam ott, amíg valahogy fel nem vett mindent. tényleg elég nagy fail.

(#2911) LLKobe válasza Malachi (#2910) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen, ezzel mi is buktunk már nem kevés cuccot... Vigasztaljon hogy terra sokkal jobb cuccokat dobál, mi leöltük jópárszor a Warriort, mondhatni nem dobott értelmes dolgot.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2912) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Kérdés:az hogy lehet,hogy nekem a Necromancer pack alapból megvan?Tudom,volt kavarás,hogy először megkapta mindenki,aztán elvették,akkor nem néztem...Ok,hogy Gamestop-os előrendelés,ugye,Ok,hogy a késés miatt ígértek kárpótlást...
Kedves Borderlands 2 előrendelőnk!

Minden Borderlands 2 vásárlót szeretnénk ezennel megnyugtatni, hogy a később érkezett játékok miatt az érintett vásárlóknak a játék első hivatalos kiegészítőjét ajánljuk fel (DLC Gameplay Pack 1) a megfelelő platformon!
No viszont erről meg azt se tudom,mi lehet,főleg ha a Season Pass az első 4 DLC-t tartalmazza,szóval valami kavar van,mert hogyan is adhatnák az elsőt külön,ha elvileg a kitudjahonnan levő Season Pass-ban amúgyis ott van az első 4 :F
DE a játékot ha nézem,nincs a DLC fülön a Necromancer,viszont ha próbálnám megvenni,akkor pedig azt írja,hogy már megvan...csak a pre-order bonus és a premiere club van a DLC listán.

Ezek vannak "megvéve a gémben,igazából hogy néz ki egy normál előrendelt gém?Külön nem vettem semmit,a Gamestop még kódot nem küldött pluszban,csak a dobozban volt 2+1 külön papír a preorder miatt asszem'
http://cloud-2.steampowered.com/ugc/594732322421800657/DC23586B8D5D31CBD478F9EC19954F71C8CFF667/

És indítottam egy próbakarit,tényleg van Necromancerem
http://cloud.steampowered.com/ugc/594732322421817524/A45267D822983511B4D84C0E8DE0108C78C2BA2D/

Season pass is fura,hisz azért az is 30€ :Y :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2913) pohár válasza BandiHUN (#2912) üzenetére


pohár
félisten

Mechromancer, a necro kicsit más... :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2914) BandiHUN válasza pohár (#2913) üzenetére


BandiHUN
veterán

Tökmind1,lesz...om :DDD,csak értetlenül állok,hogy most akkor mi is van...a Steam nem mutatja sem azt,sem a Season Pass-t..ez utóbbit engedné megvenni,a Mechet viszont nem,őszerinte megvan,a gémben nyoma se,a Season Pass meg a gémben van,de a Steam szerint nincs :D Ha nyomok tulajdonságok-ot a játékra,ott meg EGYIK SINCS :D

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2916) TESCO-Zsömle válasza BandiHUN (#2912) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

No viszont erről meg azt se tudom,mi lehet,főleg ha a Season Pass az első 4 DLC-t tartalmazza

Hát nem egyértelmű? A Season Pass az első 4-et tartalmazza. Ebből ők ajándékba adják az elsőt. Olcsón megúszták a nyomorultak. :(((

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2917) Sonja


Sonja
veterán

Nyereményjáték, ha valakit érdekel!

Borderlands 2 ajándékcsomagok

Egész jó cuccokat sorsolnak, kommenteltem is. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2919) Malachi válasza Edem05 (#2918) üzenetére


Malachi
addikt

:C

(#2920) Erdei88 válasza Edem05 (#2918) üzenetére


Erdei88
veterán

Erről Zsömlét kellene megkérdezni, mennyire jött be neki :D

(#2921) fi:zi'k válasza Sonja (#2917) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

A piros pólón lévő nagyobb tasakokban levespor van vagy mi mi? :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2922) tome.jr válasza Erdei88 (#2920) üzenetére


tome.jr
addikt

Én tegnap hagytam abba Mancit 15 órányi játék után lvl 23-nál. Túl erős a skillje, ha nem avatkoztam be a harcba, úgy is leirtotta a Deathtrap az összes ellenfelet. Emellett túl hosszan aktív és túl hosszan inaktív. Fegyverek hullagyengék voltak, kb lvl 20 körül kezdtek szállingózni a használható elementál példányok. A rengeteg electrocute és shock effekt miatt harc közben sokszor semmit nem lehet látni. Nekem nem jött be.

Ma kezdtem egy új játékot Zer0-val, lvl 10-nél járok vele, 100x élvezetesebb számomra ez a karakter. Nem beszélve arról, hogy a kezdetektől normális fegyvereket loot-olok, lvl 6-7-től kezdve meg kifejezetten jó elementál darabok jönnek. Már most van egy fasza tüzes smg és egy tüzes 24-es tárú magas fire rate-es sniper. A skillje megmaradt annak amire szerintem való, egy kisegítő lehetőségnek.

Számomra 2 karakter használható az 5-ből, Maya és Zer0.

[ Szerkesztve ]

(#2923) pohár


pohár
félisten

mikor beléptem, csak azt láttam, hogy a csávóból ömlik kifele a lila (és majdnem lila) fegyó, na mondom ezt megnézem :D

az elkövetkezendő 3-4-5 szintre azt hiszem nem nagyon kell lootolnom, olyan dolgokat dobtak a srácok, huhú :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2924) Pet1985 válasza pohár (#2923) üzenetére


Pet1985
csendes tag

Ilyet, hogy lehet csinálni??? Ennyi kulcs, hogy van valakinek?

(#2925) pohár válasza Pet1985 (#2924) üzenetére


pohár
félisten

igen, bár elfelejtettem megkérdezni, hogy kókányolt kulcsok-e, vagy csak az elején sikerült beváltania a 100-as golden key-t tartalmazó kulcsot :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2926) wesker24 válasza tome.jr (#2922) üzenetére


wesker24
senior tag

Normalon lehet hogy túl erős a skillje és leírt mindenkit a pályáról de True Vault Hunter Mode-ban megcseszheted a skilljeidet egy csapástól ugy meghalsz mitn annak a rendje és a robot se olyan Over Powered már !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2927) Pedro78 válasza tome.jr (#2922) üzenetére


Pedro78
senior tag

En Salvadorral kezdtem, eleinte nem is tetszett es a skilljet is max loszertoltesre hasznaltam.Most Pt2-ben mikorra szervaltam 2db lmg-t 100 folotti tarkapacitassal, na igy mar odabaszos a skillje es most mar tetszik, Rambo feeling. :D Zer0val is elvittem lvl15-ig kabe de a skillje nemtom mire jo, max menekulesre hasznaltam eddig.

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#2928) ( V ) válasza Pedro78 (#2927) üzenetére


( V )
veterán

pedig elég jól használható az Assassin, csak ugye LVL15-ön még nem elérhetőek el a jobb skilljei: én főleg a Bloodshed ágra gyúrtam meg a Sniping-ra, mert sokat számít hogy baromi pontosan tud lőni és nem imbolyog a kezében a fegyver ill. ha kimaxolod a Bloodshed ágat + a meleek-re rágyúrsz akkor elég jól lehet vele nindzsázni: folyamatosan cloak-ban marad (amíg sikerül időben lecsapnod vkit) és 1-1 csapásokkal le lehet csapkodni az ellent egy jól irányzott suhintással amihez látványos (és rendkívül hasznos) méteres becsúszások is párosulhatnak (az ellen meg repül majd vagy 8 métert), plusz látni fogod cloakban hogy hol vannak a kritikus pontok az elleneken! másik kedvencem a cloak-ból sniperrel lövés - szintén legtöbbször 1 lövéses kill (van is hozzá egy külön challange)!

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2929) Djuree


Djuree
félisten

sirennel milyen skillekre érdemes gyúrni? lvl34 vagyok, most jönne pt2.
jah és volt 2 arany kulcsom, egyszer nyitottam a ládát, de többször nem engedi. hova lett a másik kulcs :F

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2930) TESCO-Zsömle válasza Djuree (#2929) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Vannak ilyen bugok. Néha előfordul, hogy elcsúszik a dolog. Ilyenkor nincs mit tenni. Nekem Mechro Mancival 180 a max lőszer shotival, pedig megvettem minden slot-ot. Az utolsót nem írta jóvá... De volt már olyan is, hogy valamit duplán fizettem...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2931) maross válasza TESCO-Zsömle (#2930) üzenetére


maross
veterán

Nalam nem volt ilyen, de az, hogy neha mikor el akarok adni valamit, ossze-vissza pattog az eladando cuccok kozott, es nem azt jeloli ki, ahol az eger van, nagyon idegesito. Ilyenkor automatabol kilep-visszalep, es minden jo. Szerencsere ez nem jar virtualis anyagi karral, csak mentalissal, az meg ugye lenyegtelen :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2932) wesker24 válasza Djuree (#2929) üzenetére


wesker24
senior tag

Én Siren-nel a kék skill fára (Healer) és a vörös skill fára (Cataclysm) adtam pontot !

Mind a kettőre vegyesen osztottam el a pontokat így kiegészítik egymást !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2933) TESCO-Zsömle válasza maross (#2931) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem egyszer volt hasonló, de akkor nem össze-vissza ugrált, hanem "inverted" volt. Középen minden oké, de ha felfele húztam a kurzort, lefele ment a kijelölés és fordítva.

Bár nekem amúgy is figyelnem kell, mert xarozik az egerem, így egy kattintással akár 3 holmit is eladhatok. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2934) maross válasza TESCO-Zsömle (#2933) üzenetére


maross
veterán

Nalam rengetegszer van, gyakorlatilag minden minimum 2 oras jatek alatt elofordul.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2935) TESCO-Zsömle válasza maross (#2934) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Engem hál istennek kímél a dolog, viszont nekem vannak grafikai bug-jaim. Olyasmik, mintha a VGA-tuning nem lenne stabil. Pl időnként a látótérbe belevillan egy fekete háromszög, meg hasonlók. Bár ez abszolút térkép és helyzet kérdése.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2936) Xaels válasza TESCO-Zsömle (#2935) üzenetére


Xaels
félisten

Nálam a VGA tunningot úgy nem bírja, hogyha fent van a gép oldala időnként leáll a VGA illesztőprogram majd újraindul. Ez egy 10-15másodperces merev fagyással jelezve. Érdekes, hogy BF3 alatt semmi gond nincs.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2937) TESCO-Zsömle válasza Xaels (#2936) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nálam nincs tuning a VGA-n. 100%-ig gyári a cucc.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2938) wesker24 válasza Djuree (#2929) üzenetére


wesker24
senior tag

Nekem ezek vannak Siren-nél Lvl 50 vegyesen elosztva !

Harmony :

Sweet Release
Wreck
Res
Restoration
Recompense
Sustenance

Cataclysm:

Flicker
Helios
Backdraft
Reaper
Blight Phoenix
Ruin

Az első végigjátszás az Harmony-val volt de a TVHM-hez már elkezdtem használni a Cataclysm skilleket is !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2939) Djuree válasza wesker24 (#2938) üzenetére


Djuree
félisten

kösz, kipróbálom így :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2940) ollie


ollie
MODERÁTOR

A Mechromanci anarchy skillje mennyire használható? Papíron jól hangzik.

***

(#2941) TESCO-Zsömle válasza ollie (#2940) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amennyit ad a DMG-hez, annyit elvesz a pontosságból. 100 fölött már igen komoly kihívást jelent elég közel kerülni az ellenséghez, hogy el is találd. Az már -175% pontosság.

Az elméleti maximum alapon (150) +262,5% DMG és -262,5% Acc.
Felfejlesztve (400) +700% DMG és -700% Acc.

Lövésem sincs, hogy az utóbbi mit is jelent. Már 150-en is kvázi bele kell mászni az ellen szájába egy telihez shotival. Mert ez van most. Sima shoti, rakétás shoti, tűzgolyó-shoti és egy gránátvető, ami Assault Rifle.

Ha az ember nem tud pontosan lőni, akkor olyan mordály kell, ami területet fed le...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2942) ollie válasza TESCO-Zsömle (#2941) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi! De akkor most végül is jobb vele, vagy nélküle?

***

(#2943) Mukorka válasza ollie (#2940) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem nehezen. Egyrészt arra ösztönöz hogy ne tölts újra magadtól amire nehéz átszokni ha hozzászoktál hogy mindig ha van időd tárazol. Másrészt úgy 50+ stacken már masszív pontatlansággal kell számolni mellé. Viszont ugyanezen az ágon lesz még olyan skill ami pont ezeket a stackeket fogyasztva tesz egy időre sokkal erősebbé.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2944) Sonja


Sonja
veterán

Captain Scarlett and the Pirate's Booty Exclusive Trailer

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2945) LLKobe válasza Sonja (#2944) üzenetére


LLKobe
veterán

Állatnak tűnik :K

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2946) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2944) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez most komoly? Szteroidozott Goa'uld-okat fogunk öldösni? :DDD

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2947) gbors válasza ollie (#2942) üzenetére


gbors
nagyúr

játékstílus kérdése. szerintem (elméletben) a nagyon felpakolt anarchy-tól olyan lesz a karakter, mint egy puskás pankrátor - aki szereti a "közéjük rohanok és szétcsapok" stílust, annak vélhetően be fog jönni. viszont 1-1 erősebb ellenfél esetén, akinek nincs sok kísérete, fájdalmas lehet.

[ Szerkesztve ]

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2948) Pet1985


Pet1985
csendes tag

A Captain Scarlett DLC-nek nem ma kéne megjelennie? USA Store-on még semmi.

(#2949) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Elnézést az OFF-ért, de valamelyik sokat láttott BL1-es ránézne erre a kérdésre? Megesz a fene, hogy nem jövök rá, mitől volt ilyen nehéz: [link]

(#2950) Sonja válasza Pet1985 (#2948) üzenetére


Sonja
veterán

Ma fog, de mindig este jelenik meg Steam-re. PS3 USA store-ra általában szerda hajnalban (ami náluk kedd) szokott frissítés érkezni.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.