Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2701) Sonja


Sonja
veterán

Jött ki egy új WHQL nVidia driver! Talán segíthet az is egy kicsit. :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2702) tome.jr


tome.jr
addikt

Az első Season Pass DLC-nek megvan a címe, sztorija:

Captain Scarlett and Her Pirate's Booty. Egy új helyszínen az Oázisban fog játszódni és valami kincset kell keresni. Itt van róla leírás, dialógusokkal együtt.

9 chapter-ből fog állni.

Egyéb hírek, illetve a forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#2703) omikron23 válasza tome.jr (#2681) üzenetére


omikron23
senior tag

Jó választás az a 680, de szerintem simán bírja egyedül is... :K 570 nélkül nem próbáltad?

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2704) tome.jr válasza omikron23 (#2703) üzenetére


tome.jr
addikt

Nem bírná, Slaughter House-ban így is leesett az fps 56-ra. Highlands Outlook-nál pedig mikor semmi nem történt csak mászkáltam a városban 40-ig. Ez utóbbi valami optimalizációs hiba lesz.

[ Szerkesztve ]

(#2705) maross válasza tome.jr (#2704) üzenetére


maross
veterán

"Slaughter House-ban így is leesett az fps 56-ra."

Vajon a "sceptical third world kid" mit mondana erre? :). Biztos elmorzsolna egy-ket kover konnycseppet :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2706) tome.jr válasza maross (#2705) üzenetére


tome.jr
addikt

Ezek komoly problémák :P

(#2707) maross válasza tome.jr (#2706) üzenetére


maross
veterán

Elkepzelem ahogy leesik 60fps ala, es ugy nezel a monitorra mintha napba neznel, mert bantja a szemed :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2708) omikron23 válasza tome.jr (#2704) üzenetére


omikron23
senior tag

Megnéztem most, és valóban alacsonyabb ott az FPS szám, de nálam inkább ez jellemző. 50 körül max. 1-2 pillanatra megy le. viszont ha lent szaladgálok, ott simán van 130-140 is... Persze ez sem folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2709) Erdei88


Erdei88
veterán

Itt azért vannak gondolok. Aki nem jár még Overlock-nál annak Spoiler. Kép

[ Szerkesztve ]

(#2710) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#2709) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nélad mitől ilyen csúnya a játék? Pedig állítólag PhysX-ed is van. :Y

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2711) tome.jr


tome.jr
addikt

omikron, erdei: Nem zavar benneteket az a brutál recés kép? :Y

Na nem csak nekem bántja a szemem.

[ Szerkesztve ]

(#2712) maross válasza TESCO-Zsömle (#2710) üzenetére


maross
veterán

Le van szedve neki a rajzolt kontur, es furan nez ki az egesz. Meg lehet a jpg tomoritese is rasegitett.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2713) v-paci


v-paci
aktív tag

Nálam a gát belsejében, amikor Rolandot kell kiszabadítani vágta játszhatatlanra valami a játékot. Ilyen 17-18fps volt a középső physx beállítás mellett. Nekem annyira mondjuk nem jöttek be ezek az effektek, valahogy nem illeszkedik annyira a játék képregényes hangulatába, főleg amikor a toi-toi budikból kilöttyen a trutymó... bár lehet nvidia kártyán szebbek lennének.

[ Szerkesztve ]

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2714) omikron23 válasza tome.jr (#2711) üzenetére


omikron23
senior tag

Ennyi a max. Mindent maximumra raktam, és így néz ki... :) Vagy esetleg van valami trükk is, hogy szebb legyen? A fekete kontúrvonalak engem nem zavarnak...

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2715) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#2710) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem tudom, ezen a képen ilyen. Többin nem. Physx-nek mi köze a kép minőséghez?

(#2716) Sonja


Sonja
veterán

El is felejtettem, hogy tegnap (még a patch előtt) egy érdekes bugba futottam bele. Hirtelen ennyi lett a Shield, és nem ment lefelé, hiába lőttek. :D Mentés, majd kilépés után visszaállt minden. :K

(#2717) Erdei88: Addig maradtam, míg végig nem csináltam ezt az arénát. :DDD :B

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2717) Erdei88 válasza Sonja (#2716) üzenetére


Erdei88
veterán

Én maradtam volna. GOD mod on :D

(#2718) Krike


Krike
aktív tag

Tudom, hülye kérdés, de eddig nem tudtam kihámozni a léneyeget, hiába olvastam végig a fórumot. Ha vettem BL2-t yuplay-en és veszek ott season pass-t, akkor lesz új karim, vagy nem? Illetve az a vásárolt játék normális verziójával is megy-e (azzal, amit az orosz mellé adtak), vagy csak az orosszal. Köszönöm szépen előre is.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#2719) Gippo


Gippo
senior tag

Csak GTX 6xx kártyákra lett optimalizálva a gém a patch-el, vagy úgy cakkumpúder?

(#2720) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Üdv :)

Valaki lenne kedves elmondani, hogyan lehet módosítani az .ini fájlokat, mikor menteni akarom a változtatásokat azt mondja hozzáférés megtagadva. Előre is köszönöm.

Amúgy pt2-ben nagyon nehezen haladok...komoly pajzs és fegyver gondjaim vannak :) Esek kelek, nem semmi.

[ Szerkesztve ]

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#2721) wesker24 válasza Gippo (#2719) üzenetére


wesker24
senior tag

Nekem GTX 460 OC 1 GB-os VGA kártyám van és nálam minden maxra van állítva kivéve a Physix az Low-on van és csak meg se röccen a játék sehol egy szaggatás vagy akadás !

Néztem Medium illetve High grafikai beállítások mellett is úgyis ment csak egy idő után gondolt egyet a játék azt kifagyott random és buktam az egészet így buktam vagy 4-5 óra gameplay-t és kezdhettem elölröl !

Szóval a Physix Low-on van és gond egy szál se azóta már 2x-szer is végigvittem a játékot Siren-nel és most megy a Mechromanci csaj is !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2722) Debilon válasza Krike (#2718) üzenetére


Debilon
addikt

a season pass menni fog a rendesen, új karid nem lesz (legalábbis nekem ugyanilyen felállással nem lett)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2723) pohár


pohár
félisten

"Installing Borderlands 2′s Mechromancer resets your badass rank/keys

UPDATE: Apparently, only cheaters have been affected by downloading the new character in Borderlands 2, so download away and mechromance, my pretties!"

szopattyú ;]

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2724) Gippo válasza wesker24 (#2721) üzenetére


Gippo
senior tag

Tehát nem igen tudja kezelni a physx-et :/ Azt hittem az már van olyan erős. Azt hiszem leteszek a hybrid physx gondolatáról, lehetetlen behatárolni, hogy melyik kártya tudna megbirkózni a feladattal.

(#2725) intercooler


intercooler
őstag

Na ez mi a jó ég? :W :W

(#2726) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#2715) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A géped erősségére utal a High PhysX használata.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2727) wesker24 válasza Gippo (#2724) üzenetére


wesker24
senior tag

Igy van nem tudja kezelni kipróbáltam Medium/Highon és egy ideig jól is megy de utána random kifagy a gép és csak a RESET segit rajta emiatt buktam 4-5 óra Gameplay-t
azóta köszönöm nekem nem kell a Physix megvagyok nélküle is !

Na meg aztán vidéki paraszt vagyok akinek nem telik GTX 680-ra a GTX 460-ra is ugy gyűjtögettem a pénzt hónapokig !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2728) Gippo válasza wesker24 (#2727) üzenetére


Gippo
senior tag

Na majd a jövőhét környékén kipróbálom a gtx 550 TI-t, hogy hogy működik. Bár én azt mondom neked, hogy valami gixxer lehet a rendszerrel, hogy kifagy, mert egy 8800gt-nél sem fagytam ki, csak szaggattam mint az állat. :/

(#2729) Krike válasza Gippo (#2728) üzenetére


Krike
aktív tag

Nekem egy Asus GTX 560 TOP karim van, azzal 40-50 FPS között halad fullHD-ben, medium PhisX-el, 8x-os antigenyával.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#2730) Sonja


Sonja
veterán

Gaige the Mechromancer Echo Log 03

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2731) Malachi válasza Sonja (#2730) üzenetére


Malachi
addikt

:DDD

(#2732) maross


maross
veterán

Hopp, visszavontak a mechromancert :O

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2733) Erdei88 válasza maross (#2732) üzenetére


Erdei88
veterán

Miért?

(#2734) maross válasza Erdei88 (#2733) üzenetére


maross
veterán

Gondolom nem kellett volna adniuk, ugy volt hogy jar yuplayes season pass melle, nos ugy tunik hogy megsem. Semmi cheat vagy ilyesmi, badass rank megmaradt. Erre mondjak, hogy konnyen jott, konnyen ment :DDD.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2735) Malachi válasza maross (#2732) üzenetére


Malachi
addikt

oppábasszus, nekem is, csakhogy én a Steamen vettem a Season Passt! :Y

na megyek reklamálni, kapják be.

módosítok, ezek menet közben változtattak a feltételeken. tegnap bemásoltam, hogy Season Passhoz is jár a karakter, ma viszont ez áll ott: Note: If you have pre-purchased the game and received the Premiere Club content, you do not need to purchase this content.

ez kicsit szabálytalan, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#2736) Malachi


Malachi
addikt

halljátok, nagy a gáz...bocs nem fordítom le, de itt a teljes sztori. f@sz steam, de tényleg.

"OMA Dark-Noir eredeti hozzászólása:
I have the same problem. I bought the Season Pass DLC Pack, Ingame it say "installed" but i don't find my Mechromancer...

Game is bought by Steam.
Sadly, you have been misled by a Steam-mistake. The release of the Mechromancer was the mother of epic fails. First they errantly included Gaige with the Season's Pass. Oops. They corrected that, but then proceeded to put her up for half price. That got corrected too.
Later on, they recalled all free Mechromancers, even the ones that are legit like the pre-order/collector edition Mechromancers.
The second patch corrected that and now those who should have the Mechromancer for free should see her reinstated with the validation of local files.
That means that those who bought the Season's Pass with an eye to get a free Mechromancer but who don't have a pre-order/collector's edition of the game will not get their Mechromancer back, unless they buy her for the known price of €10."

most próbálom ezt a validációt, de nem remélem, hogy visszakapom a karaktert. bár fura módon tegnap, mikor elkezdtem az elejéről vele, azt írta premier club tag vagyok és megkaptam a gearboy sárga stukkerokat is...furaság furaság hátán.

[ Szerkesztve ]

(#2737) Erdei88 válasza Malachi (#2736) üzenetére


Erdei88
veterán

Jó lenne végre tisztázni, hogy ki mi jár, mert én már ezt végképp nem érte. Megvan a Season Pass de én nem kaptam semmit

(#2738) danih


danih
addikt

Na megint kavarás van :)

(#2739) Mukorka válasza danih (#2738) üzenetére


Mukorka
addikt

:((

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2740) Malachi


Malachi
addikt

ja, eddig tartott a mese, túl szép is volt. csak az előrendelőknek jár, hiba volt a preorderrel reklámozni és hiba volt az 5EUR ár is, mert valóban 10EUR-ba kerül.

akkor ennyi, megyek vissza Commandora, ezt meg megveszem majd később valami akcióban, remélem lesz. a karakter ott van, lvl10-en, elvileg onnan tudom majd folytatni.

de még egyszer, lúzer, láma Steam. :(((

(#2741) v-paci


v-paci
aktív tag

Elvileg úgy volt, hogy a Premier Klubos előrendelőknek járt ingyenesen a Mechromancer. Ezért nem is értettem, hogy mi volt ez a kavarás, hogy a Season Pass-al együtt aktiválták, sőt úgy is volt írva, hogy azért jár.

Ez már a sokadik fail a sztím és a bl2 kapcsolatában. Kezdődött a 10 eurós Season Passal, folytatódott a nem aktiválható dobozos játékkódokkal (jópár ilyen fórumtéma van) és akkor még ez is.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2742) maross válasza Malachi (#2740) üzenetére


maross
veterán

gmg-n van 10euroert, bar annyit tuti nem adok egy karakterert, max negyede realis. Vicc hogy mar 4 darabban adjak el a gamet, alapjatek, season pass, karakter, +dlcszerudolgokamelyeknincsenekaseasonpassben. Szep vilag fele nezunk :). Ha ez igy megy, tenyleg eljutunk odaig, hogy tokolcso lesz a game, es gyakorlatilag demo verziot veszel belole, amit upgradelgethetsz penztarcadtol fuggoen, a vegen pedig megall 3 jatek aranal...

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2743) Malachi válasza maross (#2742) üzenetére


Malachi
addikt

igazad van, de a Border ellen azért épp nem lehet ezt felhozni, az alapjátékban is rengeteg lehetőség van simán. nem is játékot szidom most ezért, hanem a Steamet, hogy feleslegesen belengették ezt az egészet.

de mondjuk még örülhetek, hogy a 10EUR-ért vett season passomat nem vették el, hehe. :D azért már tényleg ideges lennék.

(#2744) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#2737) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem tudom mit kell ezen tisztázni.

Jóval megjelenés előtt meg volt hirdetve, hogy a Mechromancer az előrendelőknek "ajándék", a többieknek 10€. Ahogy azt a fenti link dátuma is mutatja, az is le lett tisztázva, hogy a Season Pass nem tartalmaz semmilyen előrendelésért osztott DLC-t.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2745) ( V ) válasza maross (#2742) üzenetére


( V )
veterán

vagy majd leértékelt GOTY - talán jövő karácsonyra ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2746) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#2744) üzenetére


Malachi
addikt

mondjuk ezt. ezt a szöveget és árat másoltam be tegnap. nem tudom, nekem elég egyértelműnek tűnt, az előzetesek ismerete mellett is... örültem, hogy milyen jó fejek.

továbbmegyek, meg se tudtam volna venni, mert az írta, nekem már megvan. szóval...

[ Szerkesztve ]

(#2747) Gippo válasza Malachi (#2746) üzenetére


Gippo
senior tag

Öcsém, ilyet hogy lehet elrontani?.... Tán meggondolták magukat? :DDD :DDD :DDD

(#2748) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#2746) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na jó, de erről nem a BL2 vagy a Gearbox tehet. Ők elég egyértelműen leírták, hogy mi a szitu.

Páran itt már a játékot és a készítőket szidják, mintha bárkit is átvertek volna, pedig egy elég korrekt és tartalmas valamit kaptunk.

152 órám van benne, és még egy karakterrel sincs "fullra" kipörgetve.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2749) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#2748) üzenetére


Malachi
addikt

és hol írtam, hogy ők? kifejezetten a Steamet szidom az elejétől kezdve.

(#2750) maross válasza Malachi (#2749) üzenetére


maross
veterán

Hja, hibaztak, nyeljek be, csakugy mint a 10euros season passt. Ha meg a gearbox rontotta el, akkor vallaljak ok. Egyebkent mindegy, csak itt hoborgunk, mert raerunk :DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.