Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) tibee77 válasza [Prolixus] (#8000) üzenetére


tibee77
őstag

Pont ez adja meg szerintem az izet, ez a sok mizeria.Igaz, hogy amikor a 8. alkalommal kell vegignezned ahogy claptrap rädtaläl a hoban mär kicsit unalmas de en meg mindig szanaszet röhögöm magam mikor meglätja a lepcsöket ez a kis idiota. :DD Amugy meg azert is kell minden karaktert elöröl kezdeni, mert magadtol rä kell jönnöd hogy milyen skilleket kell unlock-olni, hogy jo lehess.Nekem speciel ez tetszik.Mär vagy 100szor ujraosztottam a skill pontokat, mert mindig talälok valami jobb kombinäciot.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8002) fi:zi'k válasza [Prolixus] (#8000) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem egyik Borderlands részben sem volt gond soha a pénz. Mindig annyi van/volt, hogy nem tudtam értelmesen elkölteni. Mondjuk BL2-ben legalább a lőszer drágább lesz magasabb szinteken, ami azért szépen tudja kajálni. De egy Gunzival ez sem gond.
Eridiumra meg ott a Warrior. Ha már úgy is farmolja az ember, akkor elég sokat ki lehet belőle szedni. Körönként 20-30-at kb.

(#7998) BomiBoogie
Az editorral mi a gond? Ez csak co-op játék. Meg nem olyan módosításokat csinálsz, ami miatt a többiek hátrányba kerülnek. Legalábbis a srácok nem erről beszéltek.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8003) [Prolixus] válasza tibee77 (#8001) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Teljesen egyetértek a hozzászólásod második részével, de én nem is írtam sehol hogy editorral tápolom fel a karaktereimet. :) Csak az anyagi gondjaikat oldom meg, ennyi. Így is van bőven kihívás...hiába meg tudom venni a cuccot, nem terem minden bokorban jó.

Amúgy nyilván a gyűjtögetés is beletartozik a játékhoz, az olyan ládákat ahol esélyes a lőszer vagy a fegyver/mod/pajzs stb én is szeretem nyitogatni. De vannak külön még pénzes ládák is ugye, amiben semmi más nincs az esetek 99%-ban csak pénz...na ezektől kapok agybajt, mert ott, akkor semmi hasznát nem veszem. Vagy az egymás mellé beállított szekrények, amit sorra kinyitok, aztán jön a csalódás, hogy semmi nincs bennük csak pénz...akkor még vedd fel az a nyüves pénzt, persze ha sok szekrény van egymás mellett egy gombnyomásra fel sem veszi mindet. Na neee. :) A lőszer viszont ugyebár mindig jól jön, a felszereléssel is szeretek bíbelődni. Viszont a sima gyűjtögetés, amiről tudom, hogy na majd valamikor, valahol jó lesz a megszerzett pénz, csak lassítja nekem a játékot. Szóval turkálni szeretek, de gyűjtögetni nem annyira. :DDD

fi:zi'k: Hát ha jól gazdálkodol akkor biztos elég. Nekem nagyon sokáig csak úgy volt elegendő pénzem, hogy az értéktelen felszerelést vittem az automatákhoz eladni. De ez minden volt, csak nem élvezetes. :) Különben meg elég, ha egyszer lemaradsz egy vágyott fegyverről a pénzhiány miatt, máris könnyebben nyúlsz majd az editorhoz. :) Alapvetően amúgy szerintem az a baj, hogy a fegyverek vételi/eladási ára között nagyon nagy a különbség. Számtalan fegyver volt amit megvettem, aztán ezért vagy azért mégsem szerettem, miután kipróbáltam. Aztán adhattam el hugyért-szarért, a pénzem meg rohadt gyorsan leapadt.

[ Szerkesztve ]

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8004) gbors válasza [Prolixus] (#8003) üzenetére


gbors
nagyúr

vszleg azzal oldható fel a pénzes ellentmondás, hogy van, aki egyáltalán nem költ fegyverre. a BL1-ben talán 3-4 fegyvert / pajzsot vettem automatából, a BL2-ben még annyit se. igazából nem tudom, hogy a Haroldon kívül (ami ráadásul nem is pénzbe került) vettem-e bármit a kettesben...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8005) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#8002) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

De egy Gunzival ez sem gond.

Amíg nem rakétavetőt akarsz duplán tolni... ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#8006) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#8005) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na ja és még a gránátot sem tápolja. :D

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8007) TheProb válasza TESCO-Zsömle (#8005) üzenetére


TheProb
veterán

:DD

Amúgy Editorral kapcsolatban, nekem meg pont az említett pénz/eridium tápolás számít "cheatnek", de hát kinek a pap, kinek a papalan.. :D Nekem csak arra kell, hogy ne kelljen 0ról kezdeni 1-1 karit.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8008) gbors


gbors
nagyúr

sikeresen leküzdöttem hyperiust, és némileg morcosan kellett rájöjjek, hogy TVHM-ben b***ik seraph crystalt dobni. amit pedig loot címén kaptam tőle, az finoman fogalmazva is szégyenletes. no mindegy, jó móka volt :)

viszont feltűnt valami. Ti nem érzitek bugosnak a money shotot? elvileg a chaotic evil monk class moddal 800%-os (9x-es) erejű kellene legyen az utolsó lövés, de időnként nekem úgy tűnik, van az 25-30x-os is...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8009) TheProb


TheProb
veterán

Zero melee talent ága mennyire élet képes vagy csak cunningal lehet effektíven játszani?

Valamint az befolyásolja a golden key-es loot minőségét/ fegyver erősségét, hogy tvhm-en vagy uvhm-en nyitom ki?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8010) pohár válasza TheProb (#8009) üzenetére


pohár
félisten

én átcsoportosítottam a melee-ről inkább a sniperre, nekem nem ez a játékstílusom :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8011) naksys válasza TheProb (#8009) üzenetére


naksys
senior tag

Melee nekem sem jott be, inkabb a sniper ag.

(#8012) naksys


naksys
senior tag

Source: @GearboxSoftware - 5 Keys
Release Date: Jan 24
Expire Date: Jan 28
PC: CBCB3-SW36X-KJXW3-TTT3J-SFBSB
PS3: CBKBB-5TB3Z-RSFCB-H3WJB-ZC5WF
XBOX: KBCBT-HJ3XX-JC5CX-5XTJB-53B3C

Source: facebook.com/borderlandsgame - 5 Keys
Release Date: Jan 24
Expire Date: Jan 28
PC: CJKJB-XWBR6-WJXKJ-JB3TB-WTCWX
PS3: W3KBB-TJJTS-XZ6WT-9TW3T-XB535
XBOX: WTCB3-6BJ6F-TCC56-W6JBB-9TJWX

(#8013) TheProb válasza naksys (#8011) üzenetére


TheProb
veterán

Érdekes, hogy ketten is a sniper-t használjátok a cunning helyett. Én is anno azon kezdtem, de ahogy haladtam előre kicsit uselessnek ítéltem meg elég sok helyzetben. Pl. ahol gyorsan mozgó/közeli ellenfél/boss van ott - főleg soloban - elég nehéz ellőni a critical spotokat sztem. De javítsatok ki, ha nem így van.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8014) tibee77


tibee77
őstag

Amikor elkezdtem anno a 2vel jätszani, hät persze hogy en is Zero-t kezdtem, mert hogy majd en leszek a nagy csipa bajnok. :D Hät nem ugy lett.Valahogy nem jött ät a sniper kaszt, kär, hogy nem probältam ki a meele-t.Kiväncsi lennek, hogy hol van a krieg meele-hez kepest.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8015) naksys válasza TheProb (#8013) üzenetére


naksys
senior tag

TVHM vége felé járok, nekem bejött eddig. Az első részben is a snipert erőltettem.
Néha van csak gond, de igazából mindig van a talonban egy durva shutgun a közeli ellenfelekre, meg egy launcher a fight for life esetekre.

(#8016) [Prolixus] válasza naksys (#8012) üzenetére


[Prolixus]
addikt

köszi! Ezekkel már 87 kulcsot bugáztam össze eddig. :DDD

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8017) PeL válasza TheProb (#8013) üzenetére


PeL
addikt

Sniper ág valóban elég gyenge UVHM-ben. Viszont melee-zni egy vérbeli shooterben... Hát nem igazán jön be :)

[ Szerkesztve ]

(#8018) vitaro válasza gbors (#8008) üzenetére


vitaro
senior tag

Money Shot OP? Á, dehogy!

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8019) naksys


naksys
senior tag

Source: @DuvalMagic - 3 Keys
Release Date: Jan 25
Expire Date: Limited Quantities
PC: KJKTJ-9C9SX-HFCWB-BTTJT-593C5
PS3: KBKTT-TTZCZ-BXRKT-SJKJT-J6R5R
XBOX: KB5T3-6R5HF-9H3KX-5RTBJ-SZ5X5

(#8020) genndy válasza naksys (#8019) üzenetére


genndy
addikt

:R (az előzőekért is)

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8021) gbors válasza vitaro (#8018) üzenetére


gbors
nagyúr

az egy dolog, hogy OP, de amikor a skill tree-ket nézegettem, akkor simán átmentem felette, mert nem volt elég meggyőző számszerűen. a gyakorlatban annál inkább az :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8022) fi:zi'k válasza vitaro (#8018) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

De rusnya fejese van. :DDD
Amúgy honnan van ennek 1.8M HP-ja?

(#8021) gbors
Mióta mondom már, hogy ezt kell nyomni. ;)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8024) naksys válasza genndy (#8020) üzenetére


naksys
senior tag

Nincs mit :)

(#8025) vitaro válasza fi:zi'k (#8022) üzenetére


vitaro
senior tag

OP8-as Rough Riderrel (+ Vitality relic is talán) simán megvan az 1.8m hp.

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#8026) tibee77


tibee77
őstag

Az a rough rider nagyon jo cucc lenne a krieg-nek.Nincs valakinek egy 61es szintü? :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#8027) pohár


pohár
félisten

van most olyan hely, ahol meg lehet úszni 15$ alatt a Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 és Psycho vásárlását?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8028) PeL válasza pohár (#8027) üzenetére


PeL
addikt

Küldtem PÜ-t

[ Szerkesztve ]

(#8029) TheProb válasza pohár (#8027) üzenetére


TheProb
veterán

Én pont tegnap vettem meg uvhm2-t steam-en, annál olcsóbban nem nagyon találtam. 1300HUF volt

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#8030) PeL válasza TheProb (#8029) üzenetére


PeL
addikt

2 db TF2 kulcsért tudtam volna szerezni neked is :) 2x 1.76€. Trade oldalakat érdemes nézegetni ilyenkor mert jóval olcsóbban kijössz mint ha steamen vagy online boltban veszed meg.

(#8031) warcat


warcat
veterán

Szórjátok itt a pénzt... ;] továbbra is él a korábban már párszor linkelt lehetőség,és még csak nem is akciós:

Borderlands 2 Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack 2 (Mac) 1.99 font
Igen jó a PC verzióhoz is,igen,Steames

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#8032) BandiHUN válasza PeL (#8030) üzenetére


BandiHUN
veterán

Mondj már ilyen trade oldalakat...pont ebből szenvedek én is hiányt,nem BL kapcsán,de néha keresnék játékokat ilyen formában,a sztímnél olcsóbban,stb...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#8033) PeL válasza BandiHUN (#8032) üzenetére


PeL
addikt

www.steamtrades.com (steamgifts társoldal)
www.tf2outpost.com

Ezt a kettőt szoktam nézni.

(#8034) [Prolixus] válasza warcat (#8031) üzenetére


[Prolixus]
addikt

És tényleg jó PC-n is. :DD Köszi!

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#8035) BomiBoogie válasza tibee77 (#8014) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Én is szerettem volna mesterlövészkedni, de az a baj, hogy sokszor szűk helyen rohannak feléd 10-en, úgy meg elég nehézkes a dolog. Ráadásul nem is lősz ki mindenkit egy golyóval, csak akkor, ha még a critical pontot is megtalálod...

(#8036) pohár válasza BomiBoogie (#8035) üzenetére


pohár
félisten

olyankor előkapod a Conference Callt (vagy Moxxi shotiját), aztán hutyutyu :D :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8037) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Keresek 72-es Lady Fist-et.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8038) PeL válasza BomiBoogie (#8035) üzenetére


PeL
addikt

UVHM-en sajna már esélytelen 1 shotolni bárkit is sniperrel, sőt 3-4 headshot is kell beléjük...

(#8039) BomiBoogie válasza PeL (#8038) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Emlékeim szerint lvl 42 körül hagytam abba a Zerózást, mert sem a melee, sem a sniper nem tűnt jónak. :(

(#8040) PeL válasza BomiBoogie (#8039) üzenetére


PeL
addikt

Pedig mindegyikből lehet gyilkológépet készíteni, de ahhoz sajna end-game gear kell amit ki is kell szedni valahogyan. Pár napja mentünk neki hárman Terramorphusnak, én Zero-val, volt egy Psycho és egy resser Maya. 3x kellett nekifutnunk mire le tudtuk gyűrni nagy nehezen. Nem nagyon érte meg, mert igaz Psychonak kidobta a class modot de más használhatót nem dobott semmit sem. Azért elég lehangoló mikor egy órás küzdelem után ennyi a jutalom egy egy boss után. Legalább dobnának 2-3 legendaryt a nagyobb bossok, hogy egyáltalán megérje őket megölni.

[ Szerkesztve ]

(#8041) BomiBoogie válasza PeL (#8040) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ezt a lootot soha nem fogjuk megérteni.

Esküszöm, ha lenne valami állandó loot booster pack, fizetnék is érte. :K :DDD

(#8042) PeL válasza BomiBoogie (#8041) üzenetére


PeL
addikt

És tudod mi a legviccesebb? 3-4x megöltük TVHM végén Warriort. Kaptunk 1-2 használhatóbb itemet, 2 lilát és egy narancsot. Zeromnak kiesett a tüzes Volcano Sniper amit dob (16000 körül sebez ha jól emlékszem), de eléggé gáz volt mikor visszamentünk Sanctuaryba és nyitottam egy ládát, volt benne egy 24000-et sebző tüzes railer sniper... :DDD Mondtam is a többieknek hogy ezért tényleg megérte farmolni a bosst :D

[ Szerkesztve ]

(#8043) fi:zi'k válasza PeL (#8042) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Pedig a Vulcano nagyon jó. Egyik alapfegyverem volt az első részben. A e-tech snipereket meg nem szeretem amúgy sem.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#8044) PeL válasza fi:zi'k (#8043) üzenetére


PeL
addikt

Én sem szeretem a dupla meg tripla ammo fogyasztás miatt, de azért akkor is :D

(#8045) genndy válasza BomiBoogie (#8041) üzenetére


genndy
addikt

"booster pack" - látom agyadra ment a Steam kártyázás :P :DDD

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#8046) LLKobe válasza BomiBoogie (#8041) üzenetére


LLKobe
veterán

Én is, és akkor játszanék is vele. Loot híján rég ment rá az uninstall, és inkább a Diablo III-at toljuk, ott legalább esnek cuccok...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#8047) pohár válasza PeL (#8042) üzenetére


pohár
félisten

hanyas szinten? én 52-es létemre még mindig egy 50-es E-Tech Hyperion sniperrel szaladgálok, amit Sanctuary-ben nyitottam... 30k sebzés + 3,5k shock, de kezd már karcsú lenni, és az 52-es snipereket, amiket a láda ad, köszönőviszonyban sincsenek ezzel :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#8048) gbors válasza fi:zi'k (#8043) üzenetére


gbors
nagyúr

az elsőben brutál jó volt, már csak a látvány miatt is - de a kettesben nekem nem vált be, sokkal jobban működnek a mindenféle railerek. persze az is igaz, hogy azokhoz nem árt a gunzerker ammo regenje...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#8049) PeL válasza pohár (#8047) üzenetére


PeL
addikt

TVHM, 50-es szint

(#8050) pohár válasza PeL (#8049) üzenetére


pohár
félisten

hát akkor ez a 16000 (de még a 24000) tényleg elég gyengusz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.