Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3601) wesker24 válasza tome.jr (#3600) üzenetére


wesker24
senior tag

Igy van mindig végig kell menni rajta de a profi farmolok csak végig futnak az egész pályán eszük ágában sincs leállni harcolni velük !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#3602) sss válasza tome.jr (#3600) üzenetére


sss
senior tag

Asszem mikor a bunkert kell lelőni, az ottani fast travel is ilyen, csak egyirányú.

szerk.: mondjuk nemtom mire jó warriort farmolni, eddig ötször öltem meg, talán egyszer ha dobott narancs cuccot (habár azt lehet, hogy nem is ő dobta hanem jack)

[ Szerkesztve ]

(#3603) Pet1985 válasza tome.jr (#3600) üzenetére


Pet1985
csendes tag

Én is ott vagyok, próbálom kifarmolni már vagy 9. órája a Conference Call, de reménytelen.

Először a Hero's Pass-on keresztül tudsz oda jutni, de ha ott akarsz farmolni, miután legyőzted a Warrior-t csak lépj ki a játék főmenüjébe és utána megy a Countinue-ra és akkor már a Vault of the Warrior-nál maradsz.

[ Szerkesztve ]

(#3604) ollie válasza tome.jr (#3600) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Gondolom azért van ez így, hogy megnehezítsék a farmolást. Persze lehet, hogy tévedek.

***

(#3605) v-paci válasza ollie (#3604) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem is lenne ebből semmi gond, ha néhanapján pottyana értelmes loot is. Lósz@rt sem ér a 87 bazillion, ha csak szökőévente esik lila, nem beszélve narancsról :((( Nálam ez a legnagyobb negatívum.

Most a mechromnál végig bent marad a vault hunter relic, kíváncsi leszek így mennyi esik...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3606) BorgBoss válasza v-paci (#3605) üzenetére


BorgBoss
tag

Semmi jobb nem fog esni. Nálam volt végig a relic. Pár napja a PT2 Lv44 -nél leszedtem. Azóta jobb fegyók jönnek de komolyan! :)) Na persze csak egy kicsivel, de mintha használhatóbbak lennének. Ekkor jutott eszembe, ha egy programozó rossz előjellel tette be a programba, akkor pont az ellenkező hatást éri el :D

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3607) fi:zi'k válasza v-paci (#3605) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Komolyan nem értem miért hogy-hogy ennyit panaszkodtok a lootra.
Nekem teljesen normális. Egyedül tényleg a sárga cuccokkal van "gond". Olyat is találtam már néhányat, de abból lehetne egy kicsit nagyobb esély. A többi szerintem rendben van.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3608) skitzoo


skitzoo
senior tag

Ma toltam egy kicsit a gamet majd láttam egy 51es Assasint. most meg egy lvl55ös csávót. Ez valami bug vagy cheat? Vagy micsoda? :DDD

"Tudod, mi a pokol? Nem tűz és ördögök... nem az, amit gyerekkorunkban tanultunk! Mi magunk építjük a magunk poklát... még életünkben... ahányszor fájdalmat okozunk... ahányszor szenvedést okozunk!"

(#3609) Erdei88 válasza skitzoo (#3608) üzenetére


Erdei88
veterán

Hackelt karakter

(#3610) TESCO-Zsömle válasza skitzoo (#3608) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én láttam már 200-ast is. :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3611) Pet1985


Pet1985
csendes tag

A Sanctuary-ban lévő arany ládából valaki szedett már ki narancs cuccot???

Már azon gondolkodok, hogy a nálam lévő kulcsukat ott elhasználom aztán ha nincs a ládában a Conference Call ami nekem kell, akkor csak visszatöltöm a Save-et és újra próbálkozom.

(#3612) fi:zi'k válasza Pet1985 (#3611) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Eddig a néhány nyitás alatt csak lila volt.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3613) likeaRAINBOW válasza Pet1985 (#3611) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

a kulcsos ládából csak lila cucc esik

(#3614) BorgBoss válasza fi:zi'k (#3607) üzenetére


BorgBoss
tag

Alapvetően szerintem csak megszoktuk a BL1-ben, hogy csak-csak összejött 1-1 nevezetesebb fegyver. Ezen kívül persze jobb a mostani BL nagyságrendekkel, de azért ott vannak azok a de-k.
De szerintem inkább az a baj, hogy pl. lv44 szinten kidobok 2 ágyút a földre, még el sem érem a pajzsot, az egyik ágyú teljesen leamortizálódik a lövésektől, a másiknak meg már nincs pajzsa csak füstölögve lő. Ja és 2 szinttel alább vannak a tagok. Mire sikerül valami fedezék és egyéb módszerek (gránát, RPG) segítségével kiiktatni őket (mivel a fegyverek pl kevesek), akkor dobnak valami olyan nevetséges fegyvert, ami csak simogatni tudná a szintben hozzám megfelelő ágyúkat. Ergo nem értem hogy lőtték ki. Na és persze ez csak egy tag.
Én például csak akkor használom az ágyút, mikor fél tucat arc rohan meg, abból is 2 valami über brutál giga tera egyszerűség. Valahogy egyenlíteni kell az erőviszonyokat. Volt, hogy úgy futottam mint egy nyúl :DDD

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3615) Pet1985 válasza likeaRAINBOW (#3613) üzenetére


Pet1985
csendes tag

Az szívás akkor :(

(#3616) baluka26


baluka26
veterán

Borderlands wikin egyes BL2 fegyvereknél is kint van már, hogy melyik építőelemek okozzák a különlegességeket, azaz szerintem hamarosan Willowtree.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3617) Erdei88 válasza TESCO-Zsömle (#3610) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez durva :D

(#3618) TESCO-Zsömle válasza Erdei88 (#3617) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mintha te nem lettél volna ott... :U

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3619) ollie válasza TESCO-Zsömle (#3618) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Csak nem ő volt a 200-as? :DDD

***

(#3620) BandiHUN válasza Pet1985 (#3611) üzenetére


BandiHUN
veterán

A láda elég kamu.Hétvégén elvacakoltam ilyen config visszatöltőssel,hogy ne vesszekek el a kulcsok...kábé 6 fegyver variációját kaptam csak savas,stb.elementál verzióban+1-2 mod.Szóval erről ennyit.Most ezekből van mindenféle variációm.Eddig azt mondom,pillanatnyilag lehet jó,de nagyon nem éri meg a kulcshajszolás,mert olyan igazi extrát nem dob.Pillanatnyilag sz@r lootból húzhat ki,de csodára se érdemes várni. :(

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3621) ( V ) válasza BandiHUN (#3620) üzenetére


( V )
veterán

:K ez így van

nekem is megmutatták hogy lehet kiakasztani a kulcsszámlálót (franc fog itt hajnal 1/2/5-kor reggelni ezért a vacakért), de én speciel az egész koncepciót megvetem, mert ilyen marhaság az 1-ben nem volt!
ott baromi jól lehetett lootolni, élvezet volt vadászni ezekre a dolgokra - itt a 2ben meg el van cseszve - nevetséges egyszerűen hogy PT2 / LVL50 és eddig 2 narancs fegyót találtam 150 óra alatt és max egy maréknyi lilát vagy 3 magentát, de a kék fegyók is csak sátoros ünnepekkor fordulnak elő és mindenhol zöld és fehér szarok vannak akármilyen secret chestet nyit ki az ember... :(((

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3622) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

A Steam support mennyi idő alatt szokott reagálni?
Még mindig nem tudom telepíteni a DLC-t a RU-s hiba miatt. :F

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3623) ( V ) válasza fi:zi'k (#3622) üzenetére


( V )
veterán

háát elvileg azt csak akkor tudod ha a játék is és a DLC is RU-s!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3624) fi:zi'k válasza ( V ) (#3623) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Mondom hiba. Egyik sem RU-s, legalábbis az alapjáték biztos nem az. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3625) tome.jr válasza ( V ) (#3621) üzenetére


tome.jr
addikt

Ma kb 4 óra farmolással egy Bee-t, Venture Morningstar-t, Skorry Lyuda-t és egy lila 6,5k Plasma Caster-t sikerült összehozni.

Ládát szinte értelmetlen nyitni. Ma elhasználtam kíváncsiságból 5 kulcsot összesen egy 3x70k launcher volt használható.

(#3626) pohár válasza tome.jr (#3625) üzenetére


pohár
félisten

a plasma caster az smg vagy a shoti? meg milyen elemental? vagy ez a slag smg lenne?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3627) Malachi válasza tome.jr (#3625) üzenetére


Malachi
addikt

én pár napja, mikor elértem az 50-es szintet, mind a 13 kulcsomat elnyitottam. lett egy egész jó pajzsom meg két gránát modom, a többi kuka. :(

(#3628) BandiHUN válasza pohár (#3626) üzenetére


BandiHUN
veterán

SMG,és lehet bármilyen elementál,nekem van a ládából mindenféle,egy olyan is,ami 1 lövésre 2 golyót lő.
Bár papíron tűrhetőt sebez,de én úgy vettem észre,az E-Tech snipernél is,hogy "valami nem kóser",hiszen egy tök ugyanolyan hagyományos cucc jobban adja.Snipernél nagyon kijött,szerintem bug,ugyanis lövök pl.látványos criticalt,de az ellen fejéről reflektálódik a golyó,és közel sem sebez annyit,mint egy tök ugyanolyan,nem critical bónuszos átlagos sniper...
SMG-re is ez van,ellenfél 2 méterre,kapja a golyócskákat,de jó részük pattan le róla,mintha falat lőnék,nem is sebzi.Jobbára úgy működik jól,ha az ellent úgy lövöm,hogy előtte a földet,mert egyszer reflektálódik a golyó...
Lehet csak én vagyok ilyen szerencsétlen ezekkel...
Pisztoly is dupla sebzés,mint egy sima revolver,fejen lövöm a csávót,ok,késleltetve hat,de alig karcolja.Egy vacak fehér revolverből meg megfekteti a homlokos.
Vagy bugom lenne? :F

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3629) TESCO-Zsömle válasza ollie (#3619) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3630) gbors válasza Malachi (#3627) üzenetére


gbors
nagyúr

én most 22-es szinten ellőttem két kulcsot, és sokkal jobb dolgokat kaptam, mint amim addig volt. mondjuk a kb. 15 szinttel korábban talált ornery coach gunomat fájó szívvel cseréltem le, mert még mindig versenyképes, viszont pajzsból végre kaptam variációkat - az egyik csak erős, a másik viszont feleannyi pont, cserébe 2 sec alatt visszatöltődik (delay-t is beleszámolva). a slages rifle pedig olyan aggresszív, hogy már a látvány miatt megéri :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3631) Monya78


Monya78
veterán

Sziasztok!

Hogy is van ez a Borderlands jel megérintéses dolog...hármat megérintettem egy életen belül, de semmi nem történt.

Vagy egy helyszínen belül kell hármat találni?

Köszi

(#3632) tome.jr válasza BandiHUN (#3628) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem kettő van, mindegyik electrocute elementál effektel és mindkettő 2 lövedéket használ egy lövésre. Egyébként érkedes amit írsz a lepattanásokról, nálam a lövedékeit szinte elnyeli az ellenfél.

(#3633) Malachi válasza Monya78 (#3631) üzenetére


Malachi
addikt

változó, de helyszínenként kell keresni, van, ahol csak egyet, Sanctuaryban viszont ötöt kell megtalálni. a neve "Cult of the Vault", ha rákeresel találsz segítséget.

(#3634) Monya78 válasza Malachi (#3633) üzenetére


Monya78
veterán

Köszi!

Mostmár világos :) Megnéztem egy Youtube-os videót a Sanctuary féle pontokról,
durva helyeken van eldugva :Y
Nem csoda hogy csak egy párat találtam meg, az összes map-on.

(#3635) tome.jr


tome.jr
addikt

Egy kis érdekesség. A Lyuda sniper névadója Lyudmila Pavlichenko, aki egy szovjet mesterlövész nő volt a II. Világháborúban, 309 németet szedett le, ebből 36 volt mesterlövész.

(#3636) ( V ) válasza tome.jr (#3635) üzenetére


( V )
veterán

igazán csinálhatnának akkor egy Simo Häyhä snipát is :D

btw - tényleg jó a Ludmilla, de nálam a kedvenc a savas Pitchfork! ;)

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3637) Pet1985


Pet1985
csendes tag

Na elméletileg már csak 1 küldetés van vissza, de térképen sehol sem jelzi nekem.

A Missions-nál azt írja, hogy a The Highlands-nál van egy What's In The Booooox?! nevü küldetés, de térképen sehol nem jelez semmit, hogy hol kéne felvenni a küldetést.
Valaki esetleg el tudná magyarázni nekem??

(#3638) tome.jr


tome.jr
addikt

Warrior farmolásnak jelenlegi fromájában ahogy csináljuk páran semmi értelme. A legelső megölésekor 75 %-ban jön a legendary drop. Ha megöljük Jack-et is akkor vége a szorinak és ha ezután visszamegyünk már csak a Warrior lesz akivel meg kell küzdeni és kb 0,5 %-ban jön narancs/legendary. A lényeg, hogy a Warrior megölése után ne öljük meg Jack-et, hanem save and quit és kezdjük újra a küldetést. Minden esetben 75 %-ban fogunk narancs/legendary cuccot kapni.

Sajnos már túl vagyok ezen a ponton, kénytelen leszek egy másik karival is végigvinni lvl 50-ig a sztorit és utána nekimenni a Warriornak. Egyébként is akartam még egy szirént indítani. Valószínű előbb érem el az új karival a lvl 50-et minthogy a mostani metódussal jó cuccot nyerjek ki a Warriorból. :)

[ Szerkesztve ]

(#3639) Malachi válasza Pet1985 (#3637) üzenetére


Malachi
addikt

valahol a város közelében az egyik random vadállat dob egy "diktafont", azt kell felvenni és az adja a küldetést. lőj le sok vadat és az egyik kiköpi majd.

szakszerűbben: az egyik stalker dob majd egy ECHO device-ot, ha azt felvetted, azzal kezdődik a küldetés. :)

[ Szerkesztve ]

(#3640) Pet1985 válasza tome.jr (#3638) üzenetére


Pet1985
csendes tag

Ez a NG+-ra is érvényes vagy csak a sima, normál végigjátszásnál van a 75%???

(#3641) tome.jr válasza Pet1985 (#3640) üzenetére


tome.jr
addikt

Mindkettőre.

(#3642) Fortissimus


Fortissimus
őstag

ma delutan jonnek uj kodok es egy spec halloween skin.
elvileg minden kod aktiv lesz egeszen hetfo hajnalig, igy senki nem maradhat le roluk:)

Halloween SHiFT Codes for Borderlands 2

itt lesznek a kodok kirakva:

Borderlands Facebook
Twitter

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3643) pohár


pohár
félisten

Keep an eye on the Borderlands Facebook on October 31, 2012 for SHiFT codes that unlock special spooky character customization skins in Borderlands 2! More details and sneak peek here: http://bit.ly/T2rsrY

ma délután 4-től hétfő reggel 7-ig lesznek érvényesek a kódok!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3644) pohár válasza Fortissimus (#3642) üzenetére


pohár
félisten

óó vazze mááá :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3645) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3644) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Write only? ;] :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3646) Sonja válasza Fortissimus (#3642) üzenetére


Sonja
veterán

A Facebook-os oldal nem jön be regisztráció nélkül. :((( Majd valaki írja ide a kódot onnan, köszi! :R

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3647) Zolás válasza Fortissimus (#3642) üzenetére


Zolás
addikt

Kiràly, hàrom hétig nem vagyok itthon!

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#3648) kapcsolat88 válasza TESCO-Zsömle (#3610) üzenetére


kapcsolat88
tag

Kipróbáltam, 200-as szinten az élet és a pajzs is átfordul mínuszba. Úgy azért annyira nem izgalmas...

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3649) ollie válasza pohár (#3644) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ban! ;]

***

(#3650) pohár válasza ollie (#3649) üzenetére


pohár
félisten

úgyse mered! ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.