Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3801) a178 válasza Sonja (#3794) üzenetére


a178
tag

Még most is működik!!! :) :R

(#3802) maross válasza Mukorka (#3797) üzenetére


maross
veterán

jelzem en is megőrülnék 25-30 fps-tol :). Nekem 40 a tureshatarom, es szeretem ha 60 korul megy. De 30 alatt mar latvanyosan katasztrofalis.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3803) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3798) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Számtalan helyen és alkalommal elmondtam már, hogy nem az FPS-számtól függ, hogy folyamatos-e a kép, hanem a képkockák közötti időtől. Ha a képkockák egyenletesen követik egymást, akkor a 30FPS is bőven elég. Ha viszont nem, akkor a 60FPS is kevés lehet.

Például, ha a játék 500MS alatt kiprésel magából 50 képkockát, majd a következő 500 alatt 10-et, az is 60FPS, de gyakorlatilag fél másodpercig 100FPS-ed van, aztán fél másodpercig 20...

Az emberi szem nem a képkockák számát érzékeli, hanem a változást. Ha egy folyamatos képsorba becsúszik valami kis plusz idő, azt már érzed.

Szóval könnyen lehet, hogy neki a 9600GT folyamatosabb képet ad, mint neked az 580-as...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3804) maross válasza TESCO-Zsömle (#3803) üzenetére


maross
veterán

Ez max online jateknal az ellenfelet nezve fordulhat elo, egyebkent 30fps 9600on is pont annyira 30fps, mint gtx580on. Fraps masodpercen belul is mutatja, hogy epp mennyi az fps, lehetne latni ha lenne kepek kozotti valtozo lag, de ez csak valami szelsoseges esetben lehetseges.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3805) Mukorka válasza maross (#3802) üzenetére


Mukorka
addikt

Szerintem erre a két hétre amíg nem vettem másikat ez a kölcsön/ingyen kártya is megfelelt főleg hogy ha stabilan futatta. Magam se diavetítéshez szoktam, nem véletlenül volt két kártya is a gépben és ehhez képest meglepően jól megy a 9600-on. :)
Nekem is jó a látásom amikor szemüvegben játszom (:D) és akkor se látom hogy akadozna

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#3806) Erdei88


Erdei88
veterán

Mostmár fent van Youtube-on is. Érdemes megnézni
Borderlands 2 - Claptrap Web Series Season 2, Ep. 1

(#3807) tome.jr válasza TESCO-Zsömle (#3803) üzenetére


tome.jr
addikt

Amiről beszélsz az a micro stuttering. Ez volt durva mennyiségben a DLC-ben a combat lag miatt (rossz a megfogalmazása, de így terjedt el a hiba leírása). A micro stuttering és az alacsony fps két különböző probléma és nincs közük egymáshoz. Micro stutter esetén van az, hogy mondjuk folyamatosan magas fps mellett egy-egy pillanatra beakad a kép. Lehet, hogy az fps-ben nincs ilyenkor változás, olyan rövid ideig tart az akadás. Alacsony fps esetén viszont hiába követik egymást folyamatosan a képkockák (pl: 30 fps) ha egy mozgás folyamatossága 60 képkockával lenne megjeleníthető, akkor a 30 fps csak darabosan tudja azt megmutatni. Ha jól tudom filmek esetén 30 fps-t alkalmaznak, de ott azért tűnik folyamatosnak a kép mert motion blur-t alkalmaznak.

This is why a video game with a frame rate of 25-30 frames per second will seem staggered, while natural motion filmed at the same frame rate appears rather more continuous. Many next generation video games feature motion blur, especially vehicle simulation games. wiki

Mint írtam teljesen szubjektív, hogy valaki észreveszi-e az alacsony fps-t vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#3808) ollie válasza tome.jr (#3807) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha jól tudom filmek esetén 30 fps-t alkalmaznak, de ott azért tűnik folyamatosnak a kép mert motion blur-t alkalmaznak.

Az túlzás, hogy alkalmaznak, maga a technológia hiányossága miatt automatikusan létrejön a motion blur.

***

(#3809) pohár válasza ollie (#3808) üzenetére


pohár
félisten

hogy én azt mennyire rühellem, te jó ég... :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3810) maross válasza pohár (#3809) üzenetére


maross
veterán

Majd Peter Jackson helyrerakja az iparagat (vagy nem). Most jon a Hobbit, decemberben, 48fps, kivancsi vagyok ra.

szerk: belegondolva nem tudom van e Mo-n olyan mozi, ahol le tudjak jatszani :).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3811) gbors válasza maross (#3802) üzenetére


gbors
nagyúr

csatlakozom - bár erősen játéktól függ. a BL2 (meg általában a többi shooter) akkor komfortos, hogy ha a 45-50fps alá nemigen esik.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3812) TESCO-Zsömle válasza maross (#3810) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

belegondolva nem tudom van e Mo-n olyan mozi, ahol le tudjak jatszani

Gondolom csak feljebb kell tekerni a gép sebességét, és annyi.

IMAX-be biztos menni fog. Ha rajtam múlik, ott nézem meg. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3813) Debilon válasza Sonja (#3794) üzenetére


Debilon
addikt

még most is él :) köszi

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#3814) maross válasza TESCO-Zsömle (#3812) üzenetére


maross
veterán

Meglepne. Utanaolvastam, Amerikaban se "all at" minden mozi, 10.000 dollaros beruhazas kell hozza. Sot olyat is olvastam, hogy Amerikan kivul lehet mashol nem jatsszak 48 fps-sel. Majd meglatjuk Mo-n hogy okoskodjak ki. Legfeljebb megnezem gepen, ha ma' fizettem az adathordozokert :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3815) TESCO-Zsömle válasza maross (#3814) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az alap, de a gépen ritkán van 20m-es képátló. ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3816) maross válasza TESCO-Zsömle (#3815) üzenetére


maross
veterán

Jo, de moziban meg nem lehet fel meterre ulni :). Most a 48fps-en lesz a hangsuly, nem a kepatlon. Amugy szvsz szar temat valasztott Jackson, a csomo mesevilag szereplo es kellek nagyon furcsan fog kinezni a realisztikusabb 48fps-sel. Jobb lett volna egy akciofilm, vagy egy animacios film.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3817) TESCO-Zsömle válasza maross (#3816) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szerintem meg pont jó filmet választott. Ez garantált siker. A CGI-nek meg nem jelent majd gondot a +fps...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3818) maross válasza TESCO-Zsömle (#3817) üzenetére


maross
veterán

Jo, de itt a film sikere garantalt, nem a 48fps-e, mert ha 48fps verzioban szarul nez ki, akkor az egesz 48as iparra ranyomja a belyeget. A tobbiek meg megnezik 24fps 2d vagy 3d-ben, es a film visszahozza a pnezt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3819) ollie válasza maross (#3816) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

És van ilyen formátum, amivel lehet 48 fps-sel nézni pc-n?

***

(#3820) pohár válasza maross (#3814) üzenetére


pohár
félisten

én egész biztos nem fogok ezért pénzt adni, teljesen hidegen hagy... :N
majd itthon megnézem ha jön a BR, aztán csókolom...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3821) sss


sss
senior tag

Mi ez itt, mozi topik? :Y

Lassan meglesz az összes side quest pt2-ben is, magam sem tudom miért csinálom meg ezeket, kb. csak felidegesítenek.

(#3822) LLKobe válasza sss (#3821) üzenetére


LLKobe
veterán

Én a rendes loot hiánya miatt már az egész játékkal így vagyok... Abba is hagytam, megvettem a DIO3-at, és azzal ismerkedem...

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3823) maross válasza LLKobe (#3822) üzenetére


maross
veterán

:DDD. Hat ha rendes lootra vagysz, akkor nagyon-nagyon nem diablo3-at kellett volna venned. Ott 100 orankent esik egy hasznalhato item.

szerk: nekem pl egyetlenegy sem esett, az osszeset vettem. Es az osszes amit talaltam, eladva max 1 cuccomat teszi ki. Ez ugy 150 ora jatek.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3824) LLKobe válasza maross (#3823) üzenetére


LLKobe
veterán

De legalább esik :DDD Nem úgy mint a Border 2-be, ahol csak bossok farmolásával lehet ritka cuccokat szerezni, azok is csak ritkák, de amúgy meg szarok... Hihetetlen hogy ezen csúszik el az egész játék hosszútávon, az embernek nincs sikerélménye, amitől menne tovább hogy mégjobbat... Pedig benne van 2 karakterrel 4 playtrough nekem, és tényleg egy normális dropra nem emlékszem, ugyanakkor arra még mindig emléxem hogy az első részben melyik szarrakásból esett egy fasza classmod.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3825) tome.jr válasza LLKobe (#3824) üzenetére


tome.jr
addikt

190 óra után nálam is kifújt egyelőre. Kicsit pihentetem aztán megint nekikezdek, mostanában úgyis elég nagy címek jöttek/jönnek.

Warrior farmolással mire jutottál? Nekem 12 Conference Call, ugyanennyi Flakker, 4 Volcano, 7 Impaler és 3 Leech grenade esett.

(#3826) fi:zi'k válasza LLKobe (#3824) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ma, másfél órás játék: 4 vagy 5 lila, 1 vagy 2 sárga.
Biztos az 5% rare loot boost. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3827) baluka26


baluka26
veterán

Nekem most az assassinate the assassins vágta le a biztosítékot, mert megöltem az utolsót is, gránáttal, de az ECHO beesett oda, ahonnan jött ki.

Na meg nem tartom korrektnek, hogy Oney-ba a bölénygyilkos Jakobs-szal kellett kb 10-15 critical (criticalonként 18000 sebzés)..

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3828) maross válasza baluka26 (#3827) üzenetére


maross
veterán

Csak az utolso lovest/utest kell bevinni a kiirt modon, es teljesul az objective. De azt mondjatok meg, hogy ha teljesul, mit is kapunk? Mert sehol nem lattam kiirva.

szerk: na meg 10-20 fejes egy bossba azert nem egy hudenagy tetel, elvarhato hogy ne essen ossze 5 masodperc alatt..

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3829) baluka26 válasza maross (#3828) üzenetére


baluka26
veterán

Ez azért egy rendes boss-tól messze van. Mivel okoztam volna ennyi rengeteg sebzést gyorsabban?

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3830) LLKobe válasza tome.jr (#3825) üzenetére


LLKobe
veterán

Naja, nekem 215 óra van benne... De tényleg az utsó playtrough 2-be amit négyen toltunk végig, SEMMI használható nem esett se ládából, se ellenségtől. Ez így nagyon lehangoló... Csak az aranykulcsok elnyitásával kapsz jó cuccokat, de ott meg hol az élvezet...

A Warriort úgy 10szer öltem le, mindegyik általad említett legendary cuccból van egy. De ezt is meguntam, tekintve hogy mi a fenének farmolnék? Elment az egésztől a kedvem... És szint esélytelen hogy valami patch-el emelik a rare loot drop-ot, így meg egyszerűen szar az egész, ergo sztem itt kifújt nekem a game... A DLC-ket még tuti kipörgetem hamár pézt adtam a season pass-ért, de aztán annyi.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3831) Pedro78 válasza Sonja (#3794) üzenetére


Pedro78
senior tag

es meg most is el :K

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#3832) tome.jr válasza maross (#3828) üzenetére


tome.jr
addikt

A Compl33tionist challenge-et tudod vele teljesíteni.

(#3833) teppik_amon


teppik_amon
tag

Már csak hozzászólok. Ennyi sírás rívást a fegyverek miatt! Ha meg dobálnának a szörnyek "jó" cuccokat akkor meg "áá túl könnyű a játék"-al volna tele a fórum! Sikeresen végigvittétek a játékot? Igen. Okozott gondot hogy nem arany hanem lila/kék/zöld fegyverrel kellett átküzdeni magad? NEM. :p Pont ideális, így megbecsüli az ember a ritka fegyvereket. Nekem se lett se bee pajzs, se baby maker, se semmi arany cucc a warroirból, mindet úgy kaptam csapattárstól aki meg iszonyat mákos és hullik az ölébe az ilyesmi.
Szerintem a játék pont jó így ahogy van, kicsit több mint 140órám van benne, épp a második karakterrel küzdöm magam tova. A kulcsos ládát meg játék közben kell nyitni hogy értelme is legyen a fegyvernek amit dob, 50en már minek, szvsz.

[ Szerkesztve ]

(#3834) BandiHUN válasza teppik_amon (#3833) üzenetére


BandiHUN
veterán

Szerintem sincs akkora gond.Én inkább mondanám,nem a fegyók vackok,hanem sok minden nem lett sárga kategória...az 1-ben volt pl.csomó narancs,de marha sok nem volt jó szinte semmire sem,vagy csak átlagos,esetleg a kinézete volt jobb,vagy tudott valami extrát,de szinte mindig valami árán...gyűjtöttem én is,van vagy 300,DE használni alig használtam.
Itt is lehetett volna felsőbbkategóriás egy csomó jó fegyó.Akkor már nem lenne sírás,csak a "színe" és valami poénos piros felirat hiánya miatt.
Egyébként meg lassan amúgyis lehet "takarodót fújni" a ládának és az ilyen-olyan fegyvereknek,hiszen mostmár megcsinálható,avagy közzététel után(VAN ám már full legendary,stb.lista,lényegében BÁRMIT megkaphat az ember!) már a savegame editorral percek alatt "megszerezhető" ami tetszik...
És aki meg nem lát "élvezetet" a loot kergetésben,ajánlottabb is ez,a lelki békéjének megóvása érdekében,aki meg mázlista...hát mázlista :)
Egy hónap múlva már SEMMI jelentősége nem lesz,mit honnan lehet megszerezni,ha valaki nem editál,akkoris megkapja idegenektől pl.coopban,ha játszik nyilvánosan,és szaladgálni is mindenki ezekkel fog,HACSAK nem jönnek majd itt is az übercuccok...
Coop játék piszkálatáért meg a büdös életbe nem fog senki bannt kapni,ha egyszer a multikat se tudják tisztán tartani,és a kutyát nem fogja izgatni,kinek mekkora backpackja van és mivel lő,amíg JÁTSZIK,DLC-t vesz,stb,és a játékban nem okoz a cucca valami olyat,pl.fagyást,mint a Border 1 lagg-gunjai...de azt is peccselték és kész.Duelezni meg nem kötelező,és a hülyéktől meg úgyse véd meg a modding hiánya vagy léte,biztos akkor az ember a dolgában,ha Ő a host,és kivágja,aki nem kell.Ennyi.
Lehet szenteskedni,meg lehet morgolódni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3835) Fortissimus válasza Sonja (#3794) üzenetére


Fortissimus
őstag

meg mindig mukodik! :)

koszi

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3836) sss


sss
senior tag

Nem csak a loot miatt idegesít a játék. Tolom ezeket a slaughter roundokat (mert már nincs más quest), ma pl. háromszor fordult elő, hogy a wave közepén egyszer csak nem jött több ember. Oké előfordult máskor is, de most sorozatosan... Meg hogy falon át lőnek le (mi ez cs?), de legjobb volt mikor egy loader belement a falba.:Y És onnan lőtt, nyilván én meg kb. egyáltalán tudtam megsebezni. De legalább cserébe nincs se xp, se narancs cucc ehh.

(#3837) fi:zi'k válasza sss (#3836) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Falban ellen: robbanós cucc vagy homing gránát sem ölte?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3838) pohár


pohár
félisten

tegnap 3x nekifutottunk Hyperiusnak... ez a rohadék kiirthatatlan :W :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3839) sss válasza fi:zi'k (#3837) üzenetére


sss
senior tag

Robbanós cuccal öltem még végül ja. Elég sok rakéta kellett, mire ráéreztem a technikára. :)

(#3840) fi:zi'k válasza sss (#3839) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na azér'. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#3841) Edem05 válasza pohár (#3838) üzenetére


Edem05
őstag

Én Baby Maker nélkül neki sem állnék, ha lövöd akkor tényleg nehéz, de a Baby Maker-rel kilősz egy-két golyót majd nekivágod. Ez elég hatásos technika. Salvador-nál a legjobb egyszerre kettővel. ;]

(#3842) intercooler válasza Edem05 (#3841) üzenetére


intercooler
őstag

+ 1-2 kiegészítővel. pislogni sincs ideje ;]

(#3843) ( V )


( V )
veterán

Additional achievement 1, 2, 3

DLC szagot érzek :D

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3844) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

Ez egy jó hely vissza lehet menni farmolni ezt a piramist? Én nem találom az utat... :(

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3845) pohár válasza kapcsolat88 (#3844) üzenetére


pohár
félisten

ha jól tudom, csak 2x mehetsz fel oda :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3846) wesker24 válasza kapcsolat88 (#3844) üzenetére


wesker24
senior tag

Csak 2x-szer farmolhatod a Piramist !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#3847) pohár válasza wesker24 (#3846) üzenetére


pohár
félisten

2x, vagy 2-szer, olyan nincs, hogy 2x-szer (kétszerszer)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3848) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3847) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Dehogy nincs!

2x-szer. X az ismeretlen szám, vagyis huszonvalahányszor.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3849) v-paci válasza ( V ) (#3843) üzenetére


v-paci
aktív tag

A stáblistánál, szinkronhangoknál is vannak érdekes dolgok. A tediore és a torgue is felbukkan egy-egy személynél. Nem rémlik, hogy a fő sztoriban lett volna róluk bármi is :U

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3850) pohár válasza TESCO-Zsömle (#3848) üzenetére


pohár
félisten

akkor ott legyen X, ne x :))
na megyek inkább játszani, szerzek egy baby makert :D
bár ahogy emlékszem, van egy Tediore SMG-m, hacsak oda nem passzoltam fizik kollegának :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.