Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) pohár válasza tome.jr (#2100) üzenetére


pohár
félisten

hát öööö, pedig ennek a játéknak majdnemhogy a co-op a lényege :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2102) BalaNce87 válasza pohár (#2101) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az az igazság hogy a coop egyáltalán nem ad pluszt a játékhoz, annak ellenére hogy azzal reklámozzák, mintha nélküle értelmetlen lenne, közbe nem amiatt lesz jobb a játék, hanem a barátaid miatt akikkel játszol. Három idegen helyett jobb ha egyedül nyomod inkább, kivétel van persze, de az ismerősökkel beszélgetsz közbe, segítenek, röhögtök stb, azaz élményt osztotok meg. Talán az egybe többet számított a coop, mert a sztorin volt a legkisebb hangsúly itt meg ahogy hallom jobb/érdekesebb lett.

[ Szerkesztve ]

(#2103) ollie válasza pohár (#2101) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából engem sem érdekel a coop. A játékstílusom nem fekszik annak, mert én minden zugba benézek, minden ládát kinyitok, még akkor is, ha sokadszorra járok ugyanott.

***

(#2104) ( V ) válasza ollie (#2103) üzenetére


( V )
veterán

hehe - ismerős, de ehhez mindösszesen csak megfelelő coop partnek kellenek! ;)

de szerintem ég és föld a játék single és coopban!

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2105) tome.jr


tome.jr
addikt

1-2 napon belül újabb shift kódok érkeznek :C

(#2106) fi:zi'k válasza ollie (#2103) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor neked Zsömivel kellene tolnod. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2107) Djuree válasza tome.jr (#2100) üzenetére


Djuree
félisten

pedig single-ben nekem egy kurva unalmas valami lenne, de co-op-ban meg az egyik legfaszább játék, na nem idegenekkel, akik elninjázzák előled a cumót, hanem haverokkal :K én single-ben nem tolnám ezt az tuti....

ollie: és coop-ban nem lehet benézni mindenhova? ezért kell haverokkal tolni, ők megvárnak. mi is felfedezünk minden kis zugot.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2108) Erdei88 válasza fi:zi'k (#2106) üzenetére


Erdei88
veterán

Most vittem Vele végig. Remek coop partner. Az elején kicsit rohantam, de utána nem volt gond.

(#2109) Gippo


Gippo
senior tag

ééééééés van physx akadás nélkül. :P :P :P Belecsaptam a gépbe egy 8800gt-t :D

(#2110) Malachi


Malachi
addikt

"Azt reméltem amúgy, hogy az utolsó pálya fenn lesz a Hyperion űrállomáson."

én is. kár, hogy kihagyták. most pt2-n vagyok éppen, és most kicsit nehéz, erős fegyverek esnek, de nem elég erősek. :) a turret cooldownra gyúrtam főleg, de ahogy kidobom, két erősebb csapástól annyi neki. itt már okosan kell haladni. Moxxinál a achi miatt bedobtam 100k-t a nyerőgépekbe, semmi. :D

(#2111) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#2110) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem a nyerőgépbe kell, hanem a pulton levő borravalós üvegbe. ;)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2113) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#2111) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

És csak 10k-t emlékeim szerint. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2114) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#2111) üzenetére


Malachi
addikt

az már megvolt, de azért is jár pont, ha kipörgetsz a nyerőgépen három vault szimbólumot.

(#2115) LLKobe


LLKobe
veterán

Azért eszi ez a vramot szépen, amíg hárman voltunk 1 giga fölött volt végig:

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2116) pohár válasza LLKobe (#2115) üzenetére


pohár
félisten

a mérőprogik meg ugye a fene nagy pontosságukról híresek :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2117) ollie válasza pohár (#2116) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mi köze ennek a pontossághoz? Ez nem analóg mérés.

***

(#2118) pohár válasza ollie (#2117) üzenetére


pohár
félisten

hát hogy lehet nem 1 gigát eszik, csak teszem azt 800 megát... na mindegy, sok keresnivalója nincs itt, csak valamiért kibuggyant belőlem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2119) gbors válasza ollie (#2117) üzenetére


gbors
nagyúr

sőt, nem is mérés :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#2120) maross válasza TESCO-Zsömle (#2111) üzenetére


maross
veterán

mennyit kell beleszorni ahhoz hogy mit is kapjak? :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2121) TESCO-Zsömle válasza maross (#2120) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Valamennyit kell beleszórni, hogy valamit kapj.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2122) maross válasza TESCO-Zsömle (#2121) üzenetére


maross
veterán

Akkor kihagyom, ha ennyi a konkretum. Nyeroautomatanal legalabb tudtam mi a lehetseges nyero.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2123) crosscut


crosscut
csendes tag

Én is singlebe tolom, annyira hogy meg is vettem de még mindig a kalóz változatot nyüstölöm. bőven elég az is.

Coop nem rossz, anno az 1 részt játszottam is úgy, de nem sokat adott hozzá az élményhez, sőt inkább talán kicsivel rosszabb is volt úgy játszani.

Egyébként a második rész nagyon állat lett. Tényleg az első rész "hülyeségeit" javították/tökéletesítették.
A sztori kellően fordulatos és érdekes (legalábbis számomra) valamint az pl nagyon tetszett hogy mikor Rolandot kell kiszabadítani akkor ha a legelső helyen ("marcus szobor") sokat időzöl akkor elviszik máshova Rolandot (friendship gulag) viszont ez csak opcionális mert a "marcus szobor"nál is ki lehet már szabadítani.

8800GTvel mehetne highon a physx? mert van egy-kettő ilyen kártyám amit nem használok, de mindenhol azt olvastam hogy az édeskevés a játékhoz. Itt persze nem arra gondolok hogy berakom és mikor sanctuaryban ellövök egy rongyot akkor oké az FPS (mert az amúgy is oké egy vidkártyával) hanem arra amikor 10 robot jön egyszerre és dobom a gránátot, lövök stb stb. Szóval "intense firefight"

DLC(k): nem is tudom igazán, hogy mennyire várjam/ne várjam őket. Annó az első résznél a Doktoruras tetszett, meg így igazából a törzsörmesteres (Knoxx) is oké volt viszont annál és a robolutionnál sem tudtam azt tolerálni hogy "nagy mappok de ha kilépsz akkor rohanj végig újból"....macskapöcse....

(#2124) maross válasza crosscut (#2123) üzenetére


maross
veterán

Mintha valaki mondta volna, hogy viragbolti savet attette a megvasarolt verzioba, szerintem mukodni fog.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2125) disco fever válasza maross (#2120) üzenetére


disco fever
csendes tag

elvileg 15k-t kell beszórni a befőttesüvegbe: "Mad Moxxi will give you two weapons—Miss Moxxi's Good Touch and Miss Moxxi's Bad Touch—for tipping her $15k+ in Sanctuary."

http://www.gameranx.com/updates/id/9474/article/borderlands-2-sexy-easter-egg-mad-moxxi-s-vibrating-gun/

azt nem tudom, hogy milyen level-lel rendelkező fegyvert ad, még nem jutottam el idáig. de ahogy a leírást olvasom, inkább vicces, mint hasznos.

(#2126) TESCO-Zsömle válasza disco fever (#2125) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

for tipping her $15k+ in Sanctuary

Nem elvileg, hanem minimum.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2127) disco fever válasza TESCO-Zsömle (#2126) üzenetére


disco fever
csendes tag

szóval 15k-nál nem adja a cuccot automatikusan? csak valamikor afölött, véletlenszerűen? ehh, kemény az élet :)

(#2128) maross válasza disco fever (#2125) üzenetére


maross
veterán

Koszi, akkor kihagyom, nincs kontrollerem, ha lenne se biztos hogy raaldoznam a penzem minimum felet :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2129) danih válasza disco fever (#2127) üzenetére


danih
addikt

"will give" van odaírva, nem "might give", tehát adja.

(#2130) disco fever válasza danih (#2129) üzenetére


disco fever
csendes tag

én is így gondoltam, de Zsömle elbizonytalanított. mondjuk nem egy fontos kérdés, szóval igazából mindegy is.

(#2131) wesker24


wesker24
senior tag

Nálam a pénz nem számít én már vagy 30k-t dobtam bele a beföttes üvegbe Moxxi-nak ! :DDD

Legutóbb is buktam 1 milliót 300k-t vesztettem halálonként mert az a rohadt köcsög Tresher Maw mindig kinyírt !

(Amikor a Lunar Beacon Satelitte cuccot kell megszerezni ) csak hát az a rohadék Tresher Maw örizte !

LVL 42-es volt a dög és egy csapásával full lenullázta az életemet !

Mikor sikerült kinyirni 9,2k XP-t kaptam érte egyből szintet is léptem ! :D

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2132) LLKobe


LLKobe
veterán

Tegnap jutottunk el Ore Chasm-ba, lenyomtuk az 5 roudot. A vége elég kemény volt, az ellenfelek is viszonylag erősek voltak, de a nagyobb baj az volt hogy elfogyott a lőszerünk.
Én Siren-el vagyok, hagytam kinyírni magam, és fentről a hídról legyalultam mindenkit SMG-vel miután vettem ammo-t :DDD

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2133) ollie válasza disco fever (#2127) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem 20k után sem adta meg a másodikat, csak az első fegyvert. Most megint pénzt gyűjtök, hogy legyen elég a másodikra.

***

(#2134) LLKobe válasza ollie (#2133) üzenetére


LLKobe
veterán

Én eddig 2-3 SMG-t kaptam Moxxi-tól, de mind ugyanolyan szintű... Huszas szint körül jó, ~220 körül sebez, de fölötte már felesleges, én most LV31 vagyok, tegnap kaptam egyet, és már rém gyenge.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2135) Djuree válasza ollie (#2133) üzenetére


Djuree
félisten

felesleges, nekem már vagy 3-at adott, nem jobb egyik sem mint ami éppen van lila smg-m...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2136) ollie válasza LLKobe (#2134) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én egyelőre 17-es szintű vagyok, nekem még nagyon jók ezek a fegyverek.

***

(#2137) danih


danih
addikt

Honnan van ennyi dellátok? :DDD

(#2138) pohár válasza danih (#2137) üzenetére


pohár
félisten

lop, csal, hazudik mindenki :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2139) wesker24 válasza danih (#2137) üzenetére


wesker24
senior tag

Én mindenféle vackot felveszek még a szar fehéreket is általában mindig tele van az Inventory-m mindenféle vacakkal amit aztán el is adok az automatáknál meg aztán mindent átkutatok WC-t is hordót is ládákat is semmi nem maradhat ki :D na meg persze vagy fél milliót már el Jackpotoztam ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2140) Debilon


Debilon
addikt

ha valakit érdekel a yuplay-es season pass megy a yuplay-es BL2-vel, a worldwide verzió DLC listájában is benne van (ebből gondolom hogy megy)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2141) pohár válasza Debilon (#2140) üzenetére


pohár
félisten

akkor már csak egy megerősítés kéne olyantól, aki orosz season passt tudott regisztrálni a rendes változathoz :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2142) likeaRAINBOW válasza pohár (#2141) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

az jó lenne, ha menne.
Egész egyszerűen ki lehetne deriteni. Keresni kell egy emberkét, akinek az orosz verzió van meg, és akar Seasson Pass-t. Megvenné egy olyan ember az orosz SP-t, akinek WW veriója van, és ha neki nem megy, még mindig odaadhatja annak, akinek a RU verzió van meg.

Tehát várjuk olyan emberke jelentkezését, akinek RU verziója van, és venne seasson pass-t

(#2143) wesker24 válasza pohár (#2141) üzenetére


wesker24
senior tag

Én szereztem egy Borderlands 2 ROW-ot Dark Souls-t adtam érte cserébe meg is vettem orosz havertól (Steam) a Borderlands 2 Season Pass-t és beaktiváltam de nálam mégis azt írja ki a Borderlands 2 Season Pass-ra hogy vedd meg !

Hogyan amikor már egyszer megvettem és beaktiváltam egyszerűen nem látja a játék vagy steam problémázik egyedül csak annyi van a DLC-knél irva hogy Borderlands 2 Season Pass Preorder DLC !

Játékban is az van hogy BL2 Season Pass Preorder DLC Not Downloaded de ha a BL2 Season Pass-ra megyek akkor azt irja hogy vedd meg Purchase amikor ott van a steam profilomon hogy már 1x beaktiváltam a BL2 Season Pass-t !

Kíváncsi lennék mi ez a BL2 Season Pass Preorder DLC ??

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2144) wesker24 válasza wesker24 (#2143) üzenetére


wesker24
senior tag

Vissza az egész már lényegtelen a steamnél volt egy kis zűr most nézem már minden OK a steam helyrehozta a hibát ott is van hogy BL2 Season pass Not Downloaded !

Szóval ROW verzióra simán jó az orosz BL2 Season Pass most már !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2145) Djuree válasza wesker24 (#2144) üzenetére


Djuree
félisten

de mi az a ROW :F :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2146) Sonja válasza Djuree (#2145) üzenetére


Sonja
veterán

Rest of World.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2147) Djuree válasza Sonja (#2146) üzenetére


Djuree
félisten

jah értem. engem is érdekelne 2db season pass ha van olcsón.
itt 20 font: [link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2148) pohár válasza Djuree (#2147) üzenetére


pohár
félisten

áh, van olcsóbban is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2149) LLKobe válasza pohár (#2148) üzenetére


LLKobe
veterán

Megoszthatnád priviben hogy hol, nekem is kéne kettő.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2150) Djuree válasza pohár (#2148) üzenetére


Djuree
félisten

hun? :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.