Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) Malachi válasza abteam2008 (#3000) üzenetére


Malachi
addikt

még nem, a store-ban sincs

(#3002) baluka26


baluka26
veterán

Shopto-n nem adnak el digitális játékot annak, aki előtte nem vásárolt fizikai adathordozón :(

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3003) Sonja válasza abteam2008 (#3000) üzenetére


Sonja
veterán

Steam-en 19:00-kor van frissítés, gondolom most is. Bár annyira nem mozgat, mert még 1x sem játszottam végig, és már 50 óránál tartok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3004) abteam2008 válasza Malachi (#3001) üzenetére


abteam2008
tag

+ Sonja: Köszi, tényleg, mindig elfelejtem, hogy 19 órakor van update. :B

Xbox Series X

(#3005) tome.jr válasza baluka26 (#3002) üzenetére


tome.jr
addikt

Ok, köszi az infót. Akkor marad a DLgamer.

(#3006) pohár válasza tome.jr (#3005) üzenetére


pohár
félisten

mi most csináljuk balukával, még beférsz :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3007) v-paci válasza tome.jr (#2995) üzenetére


v-paci
aktív tag

Csak óvatosan a banki transzferrel, nekem annó (igaz volt ez már 3 vagy 4 éve is) több ezer forintba fájt...

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3008) BorgBoss


BorgBoss
tag

Fent van a DLC!!! :DD STEAMEN a Captain Scarlett and her Pirate's Booty

[ Szerkesztve ]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3009) Erdei88


Erdei88
veterán

Most frissít

(#3010) intercooler


intercooler
őstag

Elég gyanús ez az 500 mega, nagy része bent volt már a játékban :F :W

(#3011) Malachi válasza intercooler (#3010) üzenetére


Malachi
addikt

honnan veszed?

amúgy nekem nem frissít, próbálkozik, de nem indul el a letöltés...

na csak egy steam restart kellett, ah.

[ Szerkesztve ]

(#3012) BorgBoss válasza Malachi (#3011) üzenetére


BorgBoss
tag

Gyenge a kiszolgáló, mindenki rázizzent ;]

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3013) tome.jr


tome.jr
addikt

Nekem megy az update, hálás köszönet érte baluka kollégának :R

(#3014) baluka26


baluka26
veterán

Nekem oroszos Steam-es verzióval nem akar működni a DLgames-es. Ez normális?
Közben tájékoztatott tome.jr.
Megpróbáljak levelezni Steam-mel ügyben, vagy adjam el Season Pass-t?

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3015) Sonja


Sonja
veterán

Gyorsan lejött! :C

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3016) intercooler válasza Malachi (#3011) üzenetére


intercooler
őstag

Onnan veszem hogy az 1hez moxxit leszámítva min 1.5gb volt a dlc! Erről nem tudni mekkora de kevés az az 500 mega.

(#3017) Malachi válasza intercooler (#3016) üzenetére


Malachi
addikt

hát, kiderül, de szerintem tévedsz.

amúgy nagyon bitang az Oasis, tök jól néz ki. csak bekukkantottam, nem bírtam ki. :D
de most hagyom, majd egy lvl50-es karakterrel akarok visszamenni a kalóz lootért... :)

(#3018) tome.jr válasza Malachi (#3017) üzenetére


tome.jr
addikt

Én a lvl 50 szirénnel pont erre vártam ;] Level cap bejött ezzel a DLC-vel? Számomra még nem derült ki, nem tudtam most belekezdeni, majd csak pár óra múlva. Ma este is későn fekszem. :)

(#3019) Sonja


Sonja
veterán

Nálam az Orchid DLC mappa 1GB, szóval nem olyan kevés az.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3020) ollie válasza intercooler (#3010) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez érdekes megjegyzés.

500 megába akár több száz óra content is lehetne.

Amúgy ja. Nyilván már eleve egy csomó minden benne van az alapjátékban, hiszen nem valószínű, hogy a létező textúrákat és modelleket még egyszer letöltené.

***

(#3021) pohár


pohár
félisten

köszönöm balukának a segítséget, 17 fontért már le is ért a DLC :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3022) LLKobe válasza pohár (#3021) üzenetére


LLKobe
veterán

17-ért beszerezhető a season pass? Hol merre? Én is vennék egyet :B

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3023) BandiHUN válasza LLKobe (#3022) üzenetére


BandiHUN
veterán

http://www.dlgamer.co.uk/download-borderlands_2_season_pass_dlc_-pc_games-p-17481.html
PayPallal is lehet fizetni,kb.negyedóra a kód.DE font,nem júró,vagyis 5855 pézbe' van.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3024) pohár válasza LLKobe (#3022) üzenetére


pohár
félisten

itten e :DD
dobozos verzióm van, ~6k-ért megúsztam szerencsére :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3025) Sonja


Sonja
veterán

Most én képzelődöm, vagy tényleg megváltozott a Gunzerker hangja (nyögések, pl. mikor ugrassz)?! :F Eddig mélyebb volt.

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3026) LLKobe válasza BandiHUN (#3023) üzenetére


LLKobe
veterán

:R

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3027) Erdei88 válasza Sonja (#3025) üzenetére


Erdei88
veterán

Esetleg mert módosítva van Jack hangjára?

(#3028) Erdei88


Erdei88
veterán

Eddig nagyon bejövős a DLC, teljesen más világ mint eddig. Tetszik! :C

(#3029) maross válasza Erdei88 (#3028) üzenetére


maross
veterán

Hogy lehet elerni? Most kezdtem el a true vault hunter modeot (meg nem jutottam el teleport keszulekig)...vissza kell tenni a regire? elveszik a save?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3030) Erdei88 válasza maross (#3029) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem vész el semmi, indíts egy normál módot. Ott pedig Oasis

(#3031) pohár


pohár
félisten

nektek nőtt a backpack kapacitása? elvileg meg lett növelve... gyakorlatilag nem látom :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3032) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3031) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én még Serif cuccokkal se találkoztam, no de majd később biztos lesz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3033) tome.jr


tome.jr
addikt

Első benyomások az új DLC-ről:

1.) Iszonyat laggos harcok közben, fps drop, akadozás. Élvezhetetlen. Durvább mint Highlands Outlook. Patch érkezéséig parkolópálya.

2.) Level cap nincs, ellenben az ellenfelek szintje nőtt, eddig lvl 52 volt a max amivel találkoztam.

3.) Sand worm még a BL1-ben látott ellenfeleknél is butább, csak áll egyhelyben és hagyja hogy legyilkolják.

4.) Minden item sokkal durvább lett, az eddigi felszereléshez képest majdnem minden 2x erősebb. Pl: 58k singularity, 8-9k shield recharge rate, 80k shotgun, 165k launcher. És ezeket a legelső kóbor ellenfelek dobják, illetve automatákból megvehetőek.

[ Szerkesztve ]

(#3034) Vico87


Vico87
tag

Felfedeztem egy (szerintem) érdekes dolgot: Caustic Caverns-ben nem volt FPS dropom egyáltalán régebbi driverrel (286.16), de a legfrissebbel (306.97) igen. Beállítások: max, kivéve view distance far és PhysX medium, 1080p-n egy darab GTX460-nal.

(#3035) Sonja válasza Erdei88 (#3027) üzenetére


Sonja
veterán

De, az volt. :K

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3036) maross válasza tome.jr (#3033) üzenetére


maross
veterán

Nalam semmi extra. De az elso feher-zold dropok eleg durva shieldek voltak. Kar hogy a bee nelkulozhetetlen :).

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3037) tome.jr


tome.jr
addikt

Tegnap este beírtam gearbox fórumba a tapasztalt hibákat. Most néztem, hogy közben már rengetegen panaszkodtak ugyanerre a "combat lag"-ra. Ezen felül még a hiányzó texturák is tapasztalhatóak.

Valaki tökéletesen megfogalmazta a hibát: It is a split second frame rate drop. It seems to be caused by bullets impacting objects.

[ Szerkesztve ]

(#3038) tome.jr válasza tome.jr (#3037) üzenetére


tome.jr
addikt

Közben megfejtették, hogy a physx okozza ezt a combat lagot. Low-ra állítva semmi gond, viszont medium/high mellett azonnal előjön a hiba.

(#3039) Erdei88 válasza tome.jr (#3038) üzenetére


Erdei88
veterán

Akkor már jöhetne egy elég nagy update, ami javítja ezeket.

(#3040) Sonja válasza Sonja (#2944) üzenetére


Sonja
veterán

(#3041) tome.jr válasza Sonja (#3040) üzenetére


tome.jr
addikt

LOL. 1:52-nél szintén hiányoznak a textúrák :W

(#3042) ollie válasza tome.jr (#3041) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Milyen textúrák? Nekem rendben levőnek tűnik. A talajra gondolsz?

***

(#3043) tome.jr válasza ollie (#3042) üzenetére


tome.jr
addikt

Igen a talaj. Ugyanolyan mint amit korábban linkeltem képet. Tele van vele a játék, ahol homoknak kellene lenni, ott mindenhol ez van.

[ Szerkesztve ]

(#3044) Djuree válasza tome.jr (#3043) üzenetére


Djuree
félisten

az lehet direkt olyan. honnan tudod hogy ott ahol a játék játszódik nem-e olyan a homok? :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3045) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3038) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nekem low physX-en is olyan FPS Droop-volt a finomítóban, hogy azt hittem agyf*szt kapok. Szó szerint szaggatot a játék, és időnként túlszaturálttá vált, mintha beégett volna az egész kép.

Djuree: Nekem volt, ahol menet közben húzta rá a jó talajra azt a barna taknyot...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3046) tome.jr válasza TESCO-Zsömle (#3045) üzenetére


tome.jr
addikt

Sajnos tele a gearbox fórum a DLC hibákkal. A Refinery lag is köztük van. Azt írták, hogy akkor jön elő ha észak felé néznek. Van akinek lvl 50 karival lvl 34-39 közöttiek az új küldik. Nagyon úgy néz ki, hogy béta állapotban jött ki.

Amíg nem javítják a hibákat addig nem vagyok hajlandó vele játszani, low physx-szel meg főleg nem. Van úgyis egy assassinom folyamatban, meg valószínű indítok még egy szirént.

[ Szerkesztve ]

(#3047) ollie válasza tome.jr (#3046) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából nem értem, hogy miért nem dolgoztak még rajta. Azt hittem, hogy már teljesen kész van, de nem.

***

(#3048) ( V ) válasza ollie (#3047) üzenetére


( V )
veterán

hát az alapjátékra is ráférne egy rendes bughunt! :K

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3049) ollie válasza ( V ) (#3048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Így van, van mit javítani, de azért nem olyan vészes a dolog. Simán játszható az alapjáték.

***

(#3050) Sonja


Sonja
veterán

Jött egy kis patch.

– Prevents data instability when launched with unsupported commands.

Jó sok minden. :D

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.