Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9001) pohár válasza Rakamaz (#9000) üzenetére


pohár
félisten

ami BL2, az jó PC-re is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9002) dejaris válasza Rakamaz (#9000) üzenetére


dejaris
addikt

Steamworks!!!!!!!!!444!!!!!!!44!4!!!!!4!!!!NEGY!4!4!!!

(#9003) tibee77


tibee77
őstag

Na mäsfel honap pihi utän megint elövettem a cuccot! :) Felhuzom a mechro-t 72esre.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9004) warcat


warcat
veterán

Borderlands 2: Sir Hammerlock vs. the Son of Crawmerax 1.49 USD
Borderlands 2 utolsó dlc-je, Headhunter 5 néven ismert

EA: It's in the crate!

(#9005) dioka7 válasza tibee77 (#9003) üzenetére


dioka7
senior tag

Egyedül nyomod, vagy coop-olni szoktál?

(#9006) BomiBoogie válasza dioka7 (#9005) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha coopolunk, mehetek én is, bár már kicsit berozsdásodtam. :D

(#9007) tibee77


tibee77
őstag

egyedül/coop egyre megy. :D Persze együtt mindig feelingesebb! :)) slicchabib a steam nick-em, vegyel fel azt tolhatjuk.

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9008) dioka7 válasza tibee77 (#9007) üzenetére


dioka7
senior tag

ehh, az a baj, hogy én nap közben mindig dolgozom (most is) így sógorral szoktunk esténként játszani, általában 23:00-01:00-ig vagy néha tovább, így nem hiszem, hogy össz tudnánk egyeztetni :(

(#9009) gbors válasza warcat (#9004) üzenetére


gbors
nagyúr

ó, köszi! :R 345 FT-ot már megért a dolog. úgy tűnik, a végére a készítők összekapták magukat, jó lett a humor is, és ifj. Crawmerax messze a legjobb boss a headhunter dlc-kben.

és még egy dolog, amiről keveset volt szó (legalábbis mostanában) - a zenei aláfestés ismét szuper.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9010) [Prolixus] válasza gbors (#9009) üzenetére


[Prolixus]
addikt

A headhunterekhez készült egyáltalán saját zene az utolsón kívül? Nekem egyiknél sem tűnt fel, hogy nem olyan zene megy a játék alatt, amit ne hallgattam volna már rongyosra.

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9011) gbors válasza [Prolixus] (#9010) üzenetére


gbors
nagyúr

meg nem tudnám mondani. talán nem. a rendes DLC-knek nagyon jó zenéje volt.

megcsináltam a mellékküldetést is, az is vicces lett. meg az sem volt utolsó élmény, amikor a tenger alatti alagútban elúszott mellettem egy tengeralattjáró méretű Némó :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9012) pohár válasza gbors (#9009) üzenetére


pohár
félisten

fel se tűnt, hogy ilyen olcsó, beújítottam már én is :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9013) vitaro válasza [Prolixus] (#9010) üzenetére


vitaro
senior tag

Bizony készült, méghozzá elég jók. Pl.: HH3 boss fight, HH4 battle theme

Steam: vitaro, Battle.net: vitaro#21950, Origin/Uplay/Epic: BehindTheRabbit

(#9014) [Prolixus] válasza vitaro (#9013) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Bakker tényleg. :W A fagyis nem rémlik, a Mad Moxxis zenéje viszont határozottan ismerős. Lyukas a fülem...

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9015) gbors


gbors
nagyúr

... és ezzel a lendülettel átgyalogoltam az OP4->OP5 digistruct peaken is. durva ez az OP4-es DP Harold, így nem is volt igazán nehéz a pálya, bár a váratlanul előbukkanó Doc Mercy majdnem megszívatott...

btw. másnak is kell folyamatosan lőszert "visszatölteni" (unhinged hoarder), vagy csak én vagyok ilyen pazarló? :DDD

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9016) fi:zi'k válasza gbors (#9015) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nálam alap a hoarder class mod. A BL1-ben is ezért szerettem a commandót. :K

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9017) dioka7 válasza fi:zi'k (#9016) üzenetére


dioka7
senior tag

Szia!

Ez mi ez? Mivel tudsz visszatölteni töltényt? Azt tudom, hogy gunzerkernek van ilyen class mod-ja, de másnak is?

(#9018) BomiBoogie válasza dioka7 (#9017) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

A BL2-ben nincs másnak.

(#9019) gbors válasza fi:zi'k (#9016) üzenetére


gbors
nagyúr

én Mordecai-jal és Lilith-tel játszottam az #1-ben, mindekettőnek volt lőszervisszatöltős skillje, egy típusra. némileg kiegyensúlyozottabbá tette a dolgot, a #2-ben eszembe sem jutna raid boss-okra menni Salvadoron kívül mással...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9020) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Gyertek játszani IC-t. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9021) gbors


gbors
nagyúr

basszus, az OP 5->6 korrektül lefárasztott - 1.5 óráig küzdöttem vele. milyen lesz a hátralévő 2? :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9022) pohár válasza gbors (#9021) üzenetére


pohár
félisten

majd párosával jönnek a ráklábú izék a vége körül már :D

plusz ha nem volt még, akkor Dukino's Mom is elő fog kerülni a leugrás után, ő 2-3x van ellenfélként

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9023) gbors válasza pohár (#9022) üzenetére


gbors
nagyúr

az ízeltlábú srácok nem aggasztanak túlzottan, mert lassúak, és nincs deflektálós részük. viszont dukino jó édes anyukája érdekes lesz - ő jön az egyre több scorch helyett a butcher's base-en? sweet. lehet, hogy megint kelleni fog haroldot farmolni :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9024) pohár válasza gbors (#9023) üzenetére


pohár
félisten

a nevét nem tudom már, de a kis kör alakú részen lesz, ahova magasról ugrasz majd le, középen meg egy nagy szikla van

az utolsó 2-3-ban ő ott lesz, készülj :D

most nyomtam le Edemmel az utolsó HH DLC-t, hát megszenvedtünk OP7-es szinten :D
ha a 8. szintet csinálnád, akkor csinálhatnánk már együtt, legalább neked se kell másfél órát szopni, vagy még többet :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9025) gbors válasza pohár (#9024) üzenetére


gbors
nagyúr

az a Butcher's Base, igen. végül is az nem olyan rossz hely - most legutóbb kifogyott a lőszerem, amikor még 2 Scorch hátravolt, és vagy 2 percig futottam körbe-körbe előlük, amíg visszatöltődött :D OP4-en Hyperius-szal is ezt kellett csinálni, szerintem a gunzerkerem középtávfutásban már simán mehetne az olimpiára...

OP7->8-ban benne vagyok, amint megvagyok a 6->7-tel - sanszos, hogy több lenne, mint 1.5 óra, mert az 5->6 elsőre sikerült, és számítok még pár aljas trükkre.

őszintén szólva, nekem nagyon tetszik a Digistruct Peak - ezek után mondja még valaki, hogy a Borderlands túl könnyű :D

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9026) fi:zi'k válasza gbors (#9025) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Próbáld ugyanezt egy kommandóval. ;]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#9027) gbors válasza fi:zi'k (#9026) üzenetére


gbors
nagyúr

egyszer kipróbáltam - átoperáltattam a gunzerkert commando-ra, és nekiestem pyro pete-nek. a pajzsa nagy részét le tudtam szedni, aztán elfogyott az smg és az assault rifle ammo. vszleg ha lett volna egy harold / ravager kombó tartalékban, akkor le tudtam volna verni, de nem 100%. iszonyú macerás.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9028) BomiBoogie válasza gbors (#9027) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Vagy kell találni egy Gunzi csapattársat. :K :D

(#9029) gbors válasza BomiBoogie (#9028) üzenetére


gbors
nagyúr

igen, aztán beállni a sarokba, és elmenni főzni egy kávét, addig a gunzerker el is intézi :D

tegnap farmoltam pete-et egy kicsit (kell az OP6-os antagonist) - minden cucc lvl72, csak a harold OP4-es, és úgy is borzasztó gyorsan meghalt szegény :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9030) Audison


Audison
senior tag

Hali!
Nem tudtok véletlen egy olyan oldalt, ahol megtalálható valami féle magyar leírás a játékról és a fegyverekről és egyéb kütyükről? Ebook van 500 oldalas de az full angol.

(#9031) BomiBoogie válasza Audison (#9030) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem kérdezz itt a topikban, nem hiszem, hogy bárki lefordította a handbookot. :D

(#9032) Audison


Audison
senior tag

Kár, na majd olvasgatom hsz-eket. Más: ez a grafika optimalizáló link működik még? Semmi opciót nem találok, hogy hogyan kell használni.

(#9033) pohár válasza Audison (#9032) üzenetére


pohár
félisten

ha nVidia kártyád van, és minimum 600-as széria, akkor a Geforce Experience be tudja neked állítani optimálisra, onnan pedig már te is tudsz finomhangolni igény esetén :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9034) Audison válasza pohár (#9033) üzenetére


Audison
senior tag

Igen, GTX650-em van, majd belebújok jobban a beállításokba, de a jelenlegi sem rossz, csak egy kis tuningba reménykedtem.

A héten megrendeltem a bl1 és bl2 goty kiadást, eddig a bl2 simával toltam, azt tudja valaki, hogy elég csak az alapjáték mellé felrakni a kiegészítőket, vagy unistall az egész játék és felrakni goty-ot?

[ Szerkesztve ]

(#9035) genndy válasza Audison (#9034) üzenetére


genndy
addikt

Dehogy uninstall. Majd a meglévő mellé letölti ami hiányzik.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#9036) Audison válasza genndy (#9035) üzenetére


Audison
senior tag

Nagyszerű. :D

Kb. mennyi játékidőt tartalmaz a 4 goty kiegészítő a BL2-ben?

[ Szerkesztve ]

(#9037) pohár válasza Audison (#9036) üzenetére


pohár
félisten

kurva sokat :DDD
egyik rövidebb, másik hosszabb, de olyan 30-40 órát biztosan hoznak

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9038) BomiBoogie válasza Audison (#9036) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Aztán utána a második playthrough, aztán a karakter kimaxolása, aztán új karakter indítása, és hopp... 200 óra. :DDD

(#9039) gbors válasza Audison (#9036) üzenetére


gbors
nagyúr

nekem darabja 4-5 óra volt, és mindegyiket 2 vagy 3 playthrough-ban végig lehet nyomni. aztán amikor megvannak UVHM-ben, akkor kezdődhet a raid bossokkal való küzdés (a 4-ben összesen van 6), akik akár egyedül lehetnek annyi idő, mint egy teljes DLC :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9040) Audison válasza gbors (#9039) üzenetére


Audison
senior tag

Az jó, legalább sokáig el lehet mókázni a kiegekkel is. :D

[ Szerkesztve ]

(#9041) intercooler


intercooler
őstag

Gergő és Imi is belevágott a játékba :) [link]

(#9042) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#9041) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Bele bizony. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#9043) [Prolixus] válasza intercooler (#9041) üzenetére


[Prolixus]
addikt

Hogy lehet ilyen FOV-val normálisan játszani? Tejószagú... :)

I'm no hero Doc, I'm just your regular US Army Mark 4 cyber commando

(#9044) gbors válasza Audison (#9040) üzenetére


gbors
nagyúr

el ám, szerintem iszonyú jó value for money a Borderlands 2 :C

and now over to something (not) completely different. örömmel tudatom, hogy sikeresen legyűrtem az OP6->7 digsitruct peaket. DE B******G EZ VALAMI IRDATLAN BRUTÁLIS VOLT!!! khmmmm... elnézést. a vérnyomásom még mindig a 180-at súrolja szerintem :DDD
sokadik próbálkozásra elgurult a gyógyszerem, és a jellemzően bevált DPUH + Grog Nozzle + Antagonist + Slayer of Terramorphus kombó helyett DPUH + DPUH (OP4) + Bee + Chaotic Evil Monk lett az alap loadout. átlagosan duplájára gyorsult tőle a játék :D
aztán az assassinoknál elkezdtem parázni, és visszajött a Grog Nozzle, de addig hihetetlen fun volt a játék. fi:zi'k mester, respect :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9045) tibee77 válasza gbors (#9044) üzenetére


tibee77
őstag

Te bors ha mär op8-on vagy segithetnel tuljutni az 5-ösön. :D En kifulladtam, nem megy. xD

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9046) gbors válasza tibee77 (#9045) üzenetére


gbors
nagyúr

megpróbálhatjuk, bár nem tudom, mikor lesz lelkierőm nekiállni a 7->8-nak - nagyon lefáradtam a 6->7-től :DDD

5-ről 6-ra mész? milyen karakter? milyen loadout?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#9047) tibee77


tibee77
őstag

4-röl megyek 5-re.Krieg vagyok, mindegy milyen build mert mindenhez van cuccom de meele-t preferälom inkäbb. :)

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#9048) pohár válasza gbors (#9046) üzenetére


pohár
félisten

ha csinálod majd a 8. szintet, én, meg EMS kolléga betársulnánk, plusz még lehet egy 4. emberke is :K

nem csináljuk meg most este? :D

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9049) pohár válasza pohár (#9048) üzenetére


pohár
félisten

na mindegy, én elmentem filmezni, vegyél fel, ha gondolod (fero_89), aztán csapatni kéne :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#9050) naksys


naksys
senior tag

Source: @DuvalMagic - 5 Keys
Release Date: June 6
Expire Date: Limited Quantities
PC: C3CT3-9FH6T-HCJRC-BB3TT-33TXR
PS3 or Vita: CTKJ3-JT6X9-WBK95-9JWT3-9JHJZ
XBOX: CTKJ3-JT6T5-THR69-5RTT3-9JH69

Source: Borderlands - 5 Keys
Release Date: June 6
Expire Date: June 9
PC: CBCB3-XRHFJ-9CJ6K-JTJJT-9JS6T
PS3 or Vita: C3K3J-995RS-KJ5S5-9JKBB-655CB
XBOX: C3K3J-995JK-JS6R9-5RJBB-655F9

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.