Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) Edem05


Edem05
őstag

Felhívás: Keresünk egy lvl 50-es Siren-t az új DLC főboss-ához egyszerűen nem tudjuk leölni. :(

(#3102) ricshard444 válasza Edem05 (#3101) üzenetére


ricshard444
veterán

Yep,kegyetlen

Vannak dolgok...

(#3103) Edem05 válasza ricshard444 (#3102) üzenetére


Edem05
őstag

Esetleg tudnál segíteni? Vagy valaki! :)

(#3104) ricshard444 válasza Edem05 (#3103) üzenetére


ricshard444
veterán

Nem Siren a karim,és most sajna nem is érek rá :(

Vannak dolgok...

(#3105) Edem05 válasza ricshard444 (#3104) üzenetére


Edem05
őstag

Kár. Most már nem is fontos, hogy Siren legyen az illető csak öljük le azt a szemetet. :D

(#3106) tome.jr


tome.jr
addikt

Egy elgondolkodtató hozzászólás Pitchford twitter oldalán:

You guys OUTSOURCING ALL of the DLC for BL2? That is crappy as hell. Why would people make DLC that DID NOT make the game? RIP

Malachi: Már korábban is volt róla hír, hogy pl. a Torgue DLC-t is kiszervezik. Sőt ez ha minden igaz még idén kijön.

Valószínű az outsource miatt tudják így fosni a dlc-ket, csak hát látjuk mi lesz a végeredmény

[ Szerkesztve ]

(#3107) Malachi válasza tome.jr (#3106) üzenetére


Malachi
addikt

mi, ez komoly? nem az eredeti fejlesztők készítik a DLC-ket?

(#3108) kapcsolat88


kapcsolat88
tag

pár gyöngyszem ami segít túlélni ...

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3109) Vico87 válasza Malachi (#3107) üzenetére


Vico87
tag

Bizony komoly. BL1-ben a Robolution DLC-ről biztosan tudom, hogy nem a Gearbox csinálta, a többiben nem vagyok biztos.

(#3110) Malachi válasza Vico87 (#3109) üzenetére


Malachi
addikt

elég furának tartom, de az első DLC-i tetszettek végül is
most is csak azt a lagot kellene kiszűrni

(#3111) Vico87 válasza Malachi (#3110) üzenetére


Vico87
tag

Én is néztem nagyokat, hogy outsource-ba ment a dolog. Lehet, hogy én vagyok ilyen fura, de ha csinálok egy játékot, akkor azt én szeretném bővítgetni (vagy ha már outsource, akkor én legyek a főnök a projektben), ne teljesen más emberek. A BL1 DLC-i nekem is kifejezetten tetszettek, egy dolgot tudnék felróni, amit korábban is írtak itt a fórumon: fast travel hiánya.

(#3112) baluka26


baluka26
veterán

Nincs gond outsourcingra, ha rá van nézve a fejlesztők körmére.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3113) tome.jr


tome.jr
addikt

Kísérleteztem kicsit a physx beállításokkal. Ha a cpu-ra állítom a physx-et, úgy a combat lag teljes egészében megszűnik, viszont medium-on 35-re, high-on 25-re esik le az fps harcok közben.

[ Szerkesztve ]

(#3114) Cucuska2 válasza tome.jr (#3113) üzenetére


Cucuska2
őstag

1920x1200-on csapatod, vagy kétszer annyin?

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#3115) tome.jr válasza Cucuska2 (#3114) üzenetére


tome.jr
addikt

1920x1200. A másik kijelzőn játék közben csak a monitorozó programok mennek.

[ Szerkesztve ]

(#3116) Erdei88 válasza tome.jr (#3115) üzenetére


Erdei88
veterán

Ha csak rá van kötve a monitor akkor is kevesebb az fps-ed.

(#3117) BorgBoss válasza baluka26 (#3112) üzenetére


BorgBoss
tag

Biztos van valami editor is hozzá, melyet, ha megkapnánk, akkor komplett különálló sztorikat is (MOD) készíthetnének a lelkes ráérő rajongó. Na persze abból nem lenne pénzük, de ha leállnak a DLC készítéssel, akkor közzé tehetnék.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3118) Pet1985


Pet1985
csendes tag

Lehet hülye kérdés, de a Melee Damage az minek a Damage-e???

(#3119) maross válasza Pet1985 (#3118) üzenetére


maross
veterán

A sima utesednek, control config-ban is melee neven szerepel. Amivel a kakikat szetutod:DDD.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#3120) 7 válasza Pet1985 (#3118) üzenetére


7
addikt

A közelharci támadásnak.

(#3121) TESCO-Zsömle válasza 7 (#3120) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Akkor én is kérdeznék egyet.

A Melee Override Cooldown vagymi (artifact) az mit csökkent? Ütések közt eltelt időt? (Jobb nem jutott eszembe...)

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3122) v-paci válasza TESCO-Zsömle (#3121) üzenetére


v-paci
aktív tag

Nem... van olyan skill pl siren-nél (nem tudom a több class-nál van-e ilyen), amikor a melee-t kiváltja egyfajta slag sebzés. Ennek van cooldown ideje, ami alatt csak a sima melee sebzés van, na ezt a cooldown időt csökkenti.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3123) Erdei88


Erdei88
veterán

Találkozott már valaki Master Gee-vel?

(#3124) Edem05


Edem05
őstag

Shift kód:

WinPC: K3CT3-X3BHH-XT3JB-TBJJT-T5BRF

(#3125) Malachi válasza Edem05 (#3124) üzenetére


Malachi
addikt

:R

(#3126) ollie válasza Edem05 (#3124) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Áááá, és meddig érvényes? Melóban nem tudom aktiválni...

***

(#3127) Edem05 válasza ollie (#3126) üzenetére


Edem05
őstag

Sajnos nem tudom, velem is egy haver osztotta meg, de Twitter-en se írják, vagyis én nem láttam.

(#3128) Sonja válasza Edem05 (#3127) üzenetére


Sonja
veterán

Csak ennyit ír Twitteren a kódról: "One redemption per user - each code has thousands of redemptions."

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#3129) gbors válasza Sonja (#3128) üzenetére


gbors
nagyúr

akkor bízzunk benne, hogy még este is jó lesz...

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3130) tome.jr válasza gbors (#3129) üzenetére


tome.jr
addikt

To be fair, we balanced redemption numbers per platform relative to installed base and trends from tests. One redemption per user - each code has thousands of redemptions. I expect them to last about two to four hours given redemption rates.

Erdei88 3116#: 1% az eltérés fps-ben 1 vs. 2 monitor esetén.

Edem05: Köszi a kódot.

[ Szerkesztve ]

(#3131) tome.jr


tome.jr
addikt

Megint jött új kód:

WinPC: C3CJB-HB3ZZ-F33TB-BTJJT-TXKRF

(#3132) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#3131) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

:R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3133) k4rL^ válasza tome.jr (#3131) üzenetére


k4rL^
senior tag

Köszi :R

Az elözö kód viszont nálam már nem él.

(#3134) gbors válasza tome.jr (#3131) üzenetére


gbors
nagyúr

... és ez működött :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3135) Erdei88


Erdei88
veterán

Próbálgatjuk megölni Master Gee-t, azt kell mondjam érdekes csavart tettek bele.

(#3136) Edem05 válasza Erdei88 (#3135) üzenetére


Edem05
őstag

Hát ez nem az a tipikus főboss akit csak lőni kell. :D

(#3137) LLKobe


LLKobe
veterán

Eddig a mai gém eredménye:

Megölve.

És egy érdekes dolog: ez mennyire természetes ha a physx low-on van :F :F :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#3138) Helmoras válasza tome.jr (#3131) üzenetére


Helmoras
őstag

Valszeg kicsusztam az időből nekem már nem fogadta el :S azért köszi :))

(#3140) gbors


gbors
nagyúr

szimpatikus srác volt ez a Wilhelm. kár, hogy a gunzerkinget két Jakobs puskával nem nagyon bírta :D

kicsit nézegettem az fps-értékeket is. közepes physx, második legnagyobb látótávolság, minden más maxon - eddig 40 fps körül volt a minimum, de jellemzően 55-60. hmmm. pedig már majdnem rávettem magam, hogy lecseréljem a 2 éves gtx460-at :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3141) Fortissimus


Fortissimus
őstag

uj kod

WinPC: 5JKBB-RKTHZ-RTJBT-BT33J-WJRWW

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3142) tome.jr válasza Fortissimus (#3141) üzenetére


tome.jr
addikt

:R

El is lőttem a mai 3 kulcsot. Kicsivel jobb fegyvereket (4 pisztoly és két haszontalan relic) kaptam az eddigiekhez képest, de semmi extra. Ezek a jobb darabok:

[ Szerkesztve ]

(#3143) pohár válasza tome.jr (#3142) üzenetére


pohár
félisten

hú, az a savas jószág finom :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3144) ( V ) válasza Erdei88 (#3135) üzenetére


( V )
veterán

de mi ez a marhaság hogy 1 boss-t 1 nap csak egyszer lehet megölni? nem mintha olyan grandiózus fegyvereket hagyott volna hátra...

szerintem nagyon el van cseszerintve a DLC-ben az ellenek erőssége: van hogy kés a vajba haladunk, van hogy 3x-4x halunk meg hogy keresztül jussunk egy pályaszakaszon mert vagy egy csapat 52-es rabid stalker ugrik ránk (amit aztán napestig lőhet az ember), vagy elég egy cursed pirate + 1-2 badass és máris mintha crawmerax ellen nyomulnánk... :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3145) pohár


pohár
félisten

jut eszembe, nemrég cszináltam meg Scooter küldetesét, mikor szerelmesverset írt Daisy-nek... milyet vonyítottam utána, a kb játék legjobb poénja :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3146) k4rL^


k4rL^
senior tag

Várható szerintetek akció a Season Pass-ra a közeljövőben? GMG-n pl most a Darksiders 2 höz -75% leárazás van, és a 2 játék megjelenése közt van 1 hónap.
Bár tudom, hogy a Borderlandses DLC-k legalább tartalmasak :)

(#3147) Erdei88 válasza ( V ) (#3144) üzenetére


Erdei88
veterán

Ráadásul ami fegyvereket láttam ahhoz mindd 120 kristály kell. Ha minden jár megy ~8 nap múlva vehetem meg az első, úgy hogy minden nap lenyomom őket, ami azért valljuk be igencsak nehéz

(#3148) ( V ) válasza Erdei88 (#3147) üzenetére


( V )
veterán

és akkor add hozzá hogy Gee bácsi - mint olvasom - is* buggos és pl nálunk se dobott semmilyen loot-ot elsőre! :Y

* a Leviathan másodjára mindössze 4 kék gömbből állt - igaz így jóval könnyebb volt célra tartani :DDD

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3149) BorgBoss


BorgBoss
tag

Most akkor légyszi segítsetek egy kicsit. Ha végigmegyek PT1-ben, akkor a DLC lejátszás után érdemes a PT2 vagy először PT2 és után menni a DLC-re. Jó lenne a DLC-n is kétszer végig menni, de azt hogyan? Mikor alkalmazkodik a DLC a szinthez, azaz van ott is PT1 és PT2?

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3150) ( V ) válasza BorgBoss (#3149) üzenetére


( V )
veterán

igen, ott is van pt1 / pt2 :K

[ Szerkesztve ]

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.