Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2601) Xaels válasza maross (#2600) üzenetére


Xaels
félisten

Jah bocs mindjárt kidobom a kukába az i7-2600at.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2602) maross válasza Xaels (#2601) üzenetére


maross
veterán

jaj azt ne dobd ki, nekem is olyan van :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2603) pohár válasza Xaels (#2601) üzenetére


pohár
félisten

mondom a címet, melyik kukába dobd :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2604) Malachi


Malachi
addikt

3k egyetlen karakterért nekem most sok sajnos... :(

pedig nagyon tetszik

(#2605) ( V ) válasza Malachi (#2604) üzenetére


( V )
veterán

szvsz amúgy is! ez az árukapcsolás kezd egyre szánalmasabb alakot ölteni... :(

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2606) Sonja


Sonja
veterán

Megtaláltam az elvileg legerősebb shield-et, amit már nerfeltek egyébként (The Bee)! Level 19-es és baromi alacsony az értékei. :( Csak nekem lehet ilyen szerencsém, hogy így találom meg. :O :P :D

Szerk.: Level 26-os vagyok, szóval még ráértem volna megtalálni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2607) baluka26 válasza Sonja (#2606) üzenetére


baluka26
veterán

Karcsú, ennél jobb zöld shieldem volt ekkoriban :D
Pont ilyentájt váltottam a Firehawk shieldről, az kemény volt viszont.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2608) TESCO-Zsömle válasza baluka26 (#2607) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem szabad elsiklani a tény felett, hogy ha fel van töltődve, akkor minden lövés +1126 DMG, mert nincs drain. Lvl 26-on az elég kemény, pl egy SMG-re. Moxxi-féle SMG-k lvl39-nél sebeztek 1100 környékén.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2609) maross válasza Sonja (#2606) üzenetére


maross
veterán

Nekem eleg ubertapnak tunik :). A recharge delaynek kene kicsit kevesebbnek lennie, de a damage mindenert karpotol, foleg ha sniper beallitottsagu vagy.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2610) baluka26 válasza TESCO-Zsömle (#2608) üzenetére


baluka26
veterán

Az úgy nem szar.
Ellenben mikor van feltöltődve egy caustic cavernsben? De igazából akárhol, ahol sok ellen van, pillanatokig maxos.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2611) pohár válasza baluka26 (#2610) üzenetére


pohár
félisten

Zer0-nál el tudsz tűnni jó 5mp-re, ha nagyon muszáj :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2613) TESCO-Zsömle válasza baluka26 (#2610) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Azért kell a pontos fegyver, hogy messzire vigyen.

Egy ilyen 200-300-as SMG-hez ha hozzácsapsz még 1100-at, akkor elsöprő erőfölényed lesz.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2614) Cucuska2 válasza baluka26 (#2610) üzenetére


Cucuska2
őstag

Ez a caustic caverns miért olyan nagy szám? Egyáltalán nem volt nehéz.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2615) maross válasza Cucuska2 (#2614) üzenetére


maross
veterán

Szerintem sem, de nagyon hangulatos volt.

szerk: oda mondtak a durva fps dropot, nem?

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2616) Vico87 válasza maross (#2615) üzenetére


Vico87
tag

Szerintem sem volt túl nehéz, FPS drop nekem volt, de nem vészes, szemre alig volt érezhető.

(#2617) baluka26 válasza Cucuska2 (#2614) üzenetére


baluka26
veterán

Ellenben vannak kis lárvák, és a falócsápoknál sem hiszem, hogy nem sérülsz meg.

Amúgy szerintem sem volt brutál nehéz, de nem is könnyű.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2618) pohár


pohár
félisten

megjött manciiiiiiiii :C

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2619) Malachi


Malachi
addikt

én azért a causticban haltam a legtöbbet, ott volt egy badass tüzes csápos marhaság, konkrétan sebezni nem tudtam rajta az akkori fegyvereimmel, de amíg erre rájöttem, vagy ötször lecsapott. inkább kikerültem és hagytam a fenébe.

(#2620) BandiHUN válasza pohár (#2618) üzenetére


BandiHUN
veterán

No,én azt hiszem,nem is viszem a lvl7-es karimat,váltok is az újra :D
Bár mondjuk még kiderülhet,hogy béna,de a "fizetős" cuccok mindig jobbak szoktak lenni az alapoknál.No meg ingyen is volt,még a gameshop is adja az első DLC-t ingyen a késés miatt pluszban...végülis a kevés idő miatt megérte péntek helyett kibírni keddig. ;] Addig ott volt a "próbaváltozat"

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#2621) Erdei88 válasza maross (#2600) üzenetére


Erdei88
veterán

Szívesen mutatok egy-két helyet. :)

(#2622) intercooler


intercooler
őstag

EZT megtudta már valaki csinálni?? Mert az őrületbe kerget :W :W Pont úgy ráugrok ahogy a videón van és becsukódik.

(#2623) Erdei88


Erdei88
veterán

Mechromancer DLC mikor lehet megvásárolni?

(#2624) pohár válasza Erdei88 (#2623) üzenetére


pohár
félisten

szerintem már lehet :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2625) Erdei88 válasza pohár (#2624) üzenetére


Erdei88
veterán

Steamen eddig nem láttam. Máshol árulják?

(#2626) tome.jr válasza Malachi (#2619) üzenetére


tome.jr
addikt

Nemrég jártam annál a szimpatikus Super Badass Firey Trasher-nél. Kb 10x haltam mire leöltem. Nagy kerülővel bementem a Dahl épületbe ahol a Varkid-ek voltak, onnan előcsalogattam és fedezékből távolról megszórtam phaselock-kal és smg-vel. Az volt az érdekes, hogy mikor face to face ment a harc akkor az smg szinte semmit nem sebzett, az épületből meg viszonylag gyorsan leszedtem vele. Amiatt volt szívás az egész mert mikor előjött a föld alól egy hatalmas területet tüzes sebzéssel beterített és a 18k-s pajzsom egy másodperc alatt elpárolgott a 15k-s életerőmből meg maradt kb 500 amivel még arra sem volt időm, hogy fedezékbe húzódjak.

[ Szerkesztve ]

(#2627) Malachi


Malachi
addikt

most elindítottam a steamet, valamit nagyon tölt a gémhez. 562MB pontosan... :Y

(#2626) tome.jr - ugyanez, csak nekem nem volt türelmem kitapasztalni, hogyan szedhetném le. de akkor úgy láttam, sehogy... talán majd pt2-ben, hátha összességében jobban állok most sebzéssel.

[ Szerkesztve ]

(#2628) Malachi


Malachi
addikt

amúgy meg néhányan azt írják, baj van a DLC-vel, elvesztették a badass pontjaikat, mások egész mentéseket, skineket, stb...

nem tudom, kiderül nyilván.

(#2629) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Nagyítás.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2630) maross válasza TESCO-Zsömle (#2629) üzenetére


maross
veterán

:DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2631) Malachi


Malachi
addikt

na, 4,49EUR a Mechromancer, ennyit még megér - de azt írja a kisokos, hogy jár a Season Passhoz... ez igaz? mert nekem van season pass és műtött is vele valamit, meg leszedett az előbb majd 600 megát, de a játékban nem látom az új classt.

"Note: If you own the Borderlands 2: Season Pass or have pre-purchased the game and received the Premiere Club content, you do not need to purchase this content."

(#2632) maross válasza Malachi (#2631) üzenetére


maross
veterán

hú az dejo lenne

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2633) maross válasza maross (#2632) üzenetére


maross
veterán

Es benne is van !! :). Mindenki season passre fel :DDD (van meg joarasitva yuplayen).

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2634) Malachi válasza maross (#2633) üzenetére


Malachi
addikt

jaja, egy steam restart kellett és...

marha nagy! :D nagyon megérte a season pass.

(#2635) maross


maross
veterán

True vault hunter mode-ot lehet kezdeni lvl1-tol?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2636) TESCO-Zsömle válasza maross (#2635) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

True vault hunter mode = PT2, szóval nem.

De nem nagyon élveznéd lvl1-es karakterrel a sok lvl35+ ellenfelet szvsz...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2637) Erdei88 válasza maross (#2633) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nem kaptam meg. Most vettem meg, aktiváltam, steam, gép restart megvolt.

(#2638) Sonja válasza maross (#2633) üzenetére


Sonja
veterán

Akkor már értem miért lett Installed státusz a Season Pass mellett a játékban! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2639) Mukorka


Mukorka
addikt

Érdekes. Nekem meg van a season pass és egyből meg is kaptam a karaktert míg haverom nem. Nekem írja is hogy premier club purchased de nem rémlik hogy bármit tettem volna vele. Utólag mit tehet ő ? Lehet valahogy oda regelni?

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2640) tome.jr válasza Malachi (#2628) üzenetére


tome.jr
addikt

Nekem minden megmaradt, viszont az új karakterrel a challenge-ek nulláról kezdődtek. A régi kariknál megmaradtak a challenge-ek.

[ Szerkesztve ]

(#2641) maross válasza Mukorka (#2639) üzenetére


maross
veterán

Lehet hogy be kell regelni kotelezoen, fene tudja, en regeltem valahova amikor megkaptam a jatekot :DDD.

tescozsomi: en annyit olvastam true vault hunter moderol, hogy alkalmazkodik a player szintjehez, ezert kerdeztem. Meg nem jatszottam ki a jatekot, nem tudom hogy mukodik.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2642) Mukorka válasza maross (#2641) üzenetére


Mukorka
addikt

Most ahogy olvasom elvileg automatikusan regelődsz ha olyan a kulcsod. Ez így akkor pech mert mindkettőnknek orosz alap+season van, lehet valamiért az enyém előrendelői verzió volt...

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#2643) Youri


Youri
veterán

Hali,

"Corrupt Save data"
Akkor most nekem ennyi?

RTX ON

(#2644) Cucuska2 válasza Malachi (#2634) üzenetére


Cucuska2
őstag

Enyhén bejövős a csaj. :Y

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#2645) baluka26 válasza Youri (#2643) üzenetére


baluka26
veterán

Látom a Gearbox kezd Bioware magasságokba emelkedni :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2646) intercooler


intercooler
őstag

:DDD :DDD

(#2647) tome.jr válasza Youri (#2643) üzenetére


tome.jr
addikt

Save data könyvtáradat nem mentetted le?

Szerk: Van egy olyan érzésem, hogy a mechromancer ássa meg a commando kaszt sírját. A skill-jük kb ugyanúgy funkcionál (másodlagos fegyver) viszont míg a turrett helyhez kötött addig a deathtrap tud mozogni.

[ Szerkesztve ]

(#2648) Youri válasza tome.jr (#2647) üzenetére


Youri
veterán

Hova kellett volna, vagy mikor? Nem értem, a mappa ott van a helyén

RTX ON

(#2649) tome.jr válasza Youri (#2648) üzenetére


tome.jr
addikt

Én rendszeresen lementem az állást, de múltkor elfelejtettem és elszállt 10 órányi gameplay.

Ja a mappa az a helyén marad, viszont a save fájl valamiért hibás lett (pl: játék úgy maradt abba, hogy nem tudott menteni, vagy szinkronizálni), azt már nem lehet utána betölteni csak törölni a menüből. A legelső karim szintén így szállt el lvl 10-nél.

(#2650) pohár válasza maross (#2633) üzenetére


pohár
félisten

cseszhetjük, mert itthon rendeltük elő...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.