Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2301) TESCO-Zsömle válasza tome.jr (#2300) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Durva.

lvl39-en már 1k fölött sebeznek. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2302) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#2301) üzenetére


Malachi
addikt

és az se ér semmit, csak ha ugyanannyi a corrode vagy egyéb damage, meg küldesz mellé már combosabb 2-3 ezres gránát...durva. tegnap már dühömben elszórtam az összes golden keyemet, hogy kapjak valami értelmes fegyvert, mert az addigiak hirtelen csak cirógatásra lettek jók. szintén lvl40 környéke.

(#2303) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#2302) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

meg küldesz mellé már combosabb 2-3 ezres gránát

Nálam most egy 11k-s féreglyuk-gránát van, de ez se sokat ér...

Erdei-nél Tesla van. Az mondjuk elég patent, de nem sebez annyit.

Most már olyan gyorsan romlanak a fegyverek szintről szintre, hogy Moxxi-t meg se dotálom, mert nincs értelme... Hiába van corrode meg Fire damage, egy combosabb ellenségnél csak úgy villog a Resist felirat lövés közben...

Volt egy 4k-s Maliwan sniperem. Akit a 3k-s Jacobs leszedett 2 heccsátból, annak ebből kellett 4-5. És villantott nekem olyant, hogy 75 dmg? Mondom WTF? Ment is a kukába... Szép meg minden, átlövök vele 5 embert, de a Goliat-ról a sapkát nem lehet leszedni vele...

Én meg műtök. Abban bízok, hogy találok egy sárga Jacobs sniper-t... Lehetőleg mejd lvl50-en... :P Hova továb? Szokták kérdezni... Vicces ez a sok spéci ketyere, de míg WTF pajzsom volt, gyakran az ölt meg engem...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2304) Sonja válasza tome.jr (#2300) üzenetére


Sonja
veterán

No és vajon, hogy lehet hozzájutni a Creature Slaughter Dome DLC-vel járó Moxxi's Rocket Launcher-hez?! :F :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2305) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#2303) üzenetére


Malachi
addikt

igaz, le vagyok maradva. most egy 7k-s Vladof homing fire burst van, 2500 burn damage/sec. nem az igazi sajnos, jobb kell.

(#2306) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2304) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Be kell menni a Dome-ba, és az 5. round végén azt kapod jutalomként.

Malachi: Arénában szoktam homing-ot használni, hogy megtudjam hol van még ellenség a pályán. De ez is relatív. Fridge-be nem kellett, mert a banditák hangosak. Slaughter Doma-ba meg csak aprítasz. Oda Cooldown kellett ,hogy dobálhassam a tornyot.

Egyedül a Hyperion balhénál volt jó, mert ott kőkeményen camp colt. Leültünk a helipad-on és onnan ültök a pálya túlsó végén levő robikat mesterlövésszel.

Itt jegyezném meg, hogy a Dome-ba a legnehezebb összeszedni a Crit kill-eket.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2307) Sonja válasza TESCO-Zsömle (#2306) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt jó tudni, köszi! :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2308) pohár


pohár
félisten

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2309) ollie válasza tome.jr (#2300) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, a fegyverek szintje attól függ, hogy hanyadik szinten kapjuk meg?

***

(#2310) Malachi válasza pohár (#2308) üzenetére


Malachi
addikt

nemtom mikor jön, de ő lesz a második karakterem. :DDD

(#2311) tome.jr válasza ollie (#2309) üzenetére


tome.jr
addikt

Lvl 39-en kaptam a lvl 37-es bad touch-ot és lvl 41-en a szintén 37-es good touch-ot. Golden chest meg mindig olyan szintűt ad amilyen szinten vagyok.

Gearboxnál valami nagy shift akcióra készülnek. Twitteren az alábbiakat írta Randy:

We're setting up for some big redemption SHiFT rewards as soon as we can.

As soon as we can will mean anywhere between a few days to a couple of weeks from now.

Check with me again this weekend...

És bevezetik a játék menüjébe a "Message of the Day" pontot, itt lesznek feltüntetve az aktuális fejlesztések, hírek, akciók.

[ Szerkesztve ]

(#2312) Djuree válasza Malachi (#2310) üzenetére


Djuree
félisten

már van, ő a mechromancer, de csak preordereseknek elérhető :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2313) Gippo válasza Djuree (#2312) üzenetére


Gippo
senior tag

Sajnos :( Season pass sem fogja tartalmazni.

(#2314) Monya78 válasza ollie (#2309) üzenetére


Monya78
veterán

Szerintem inkább az ellenfelek szintjétől függ.

Lv33-asan mászkáltam olyan helyen ahol 10-12-es szintű ellenfelek voltak, kinyitottam egy ládát dobot egy narancs fegyvert az is 10-es szintű volt, úgyhogy olyan gyenge volt hogy egyből mehetett a kukába.

(#2316) TESCO-Zsömle válasza Djuree (#2312) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

már van

Ez azért vicces, mert hivatalosan október 16-án lesz elérhető mindenkinek. :B

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2317) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#2316) üzenetére


Djuree
félisten

tényleg? akkor mi is megkapjuk, akik nem rendelték elő? fasza :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2318) Helmoras válasza Djuree (#2317) üzenetére


Helmoras
őstag

nem, csak akkor lesz elérhető mindenkinek, az előrendelők megkapják a többiek megvásárolhatják.

(#2319) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#2318) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pontosan. :K

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2320) Djuree válasza Helmoras (#2318) üzenetére


Djuree
félisten

ja ok, tehát akkor még senkinek nem elérhető. és vajon mennyi lesz? mert engem is érdekelne. mert ennek az (s)irénnek a skilljei 90%-ban használhatatlanok, a többi kaszt meg nem vonz, talán az assa még.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2321) danih válasza Djuree (#2320) üzenetére


danih
addikt

Azt hiszem 9.99 dolcsi, ami nálunk ugyanennyi euróban.

(#2322) Helmoras válasza Djuree (#2320) üzenetére


Helmoras
őstag

én 10 ojrora tippelem ha jön hozzá az első season pass dlc is ha nem akkor 5 re, de ez csak tipp

(#2323) Erdei88 válasza tome.jr (#2311) üzenetére


Erdei88
veterán

Remélem akkor fog szétosztani egy csomó kulcsot amikor nem vagyok itthon

(#2324) maross válasza Djuree (#2320) üzenetére


maross
veterán

assassin skillje meg rosszabb, az a mainem, alig hasznalom. Elejen meg jo volt golyosporolasnak es egy-ket monszta leutesehez, de mivel ugyanugy sebzodsz a ghost modeban is, es az ellenfelek folyamatosan lonek, a golyok szorodnak, legtobbszor a hajadra kenheted, egy jol iranyzott loves hasznosabb.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2326) TESCO-Zsömle válasza Helmoras (#2322) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A mecromancer nem tartalmaz Season Pass DLC-t és a Season Pass se tartalmazza a Mechromancer-t. 10€ lesz, de önmagában. Ez is el lett már mondva.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2327) Helmoras válasza TESCO-Zsömle (#2326) üzenetére


Helmoras
őstag

Én kérek elnézést :D

(#2328) Sonja


Sonja
veterán

Ez a Mechromancer eléggé hasonlít Tiny Tina-ra. :D Nekem az az NPC nagyon bejött. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2329) maross válasza Sonja (#2328) üzenetére


maross
veterán

Naptime! :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2330) likeaRAINBOW válasza Erdei88 (#2323) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

énis ettől félek, holnap megyünk fel epstre, vagy 2 napig nem leszek gépközelben se, tuti akkor szórják majd szét a 10 kulcsokat adó shift kulcsokat :DD :W

(#2331) ollie válasza Djuree (#2312) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van? Én nem vettem észre a játékban, bár tegnap este nem indítottam el. Igen, preorderes vagyok.

mod: közben továbbolvastam, és így már világos

[ Szerkesztve ]

***

(#2332) LLKobe válasza fi:zi'k (#2247) üzenetére


LLKobe
veterán

Kössz a tegnap esti gémet :DDD Frankó volt, négyen tényleg sokkal több ellenfél jön mint hárman.

(#2331) ollie: Még nincs, 16.-án jön.

(#2330) Nekrofil: Én legutóbb is táveléréssel lőttem be a kulcsot:) Bekapcsolva hagytam a gépet, beléptem a játékba a shift code-hoz, és amikor kiadták csak a bnőm gépéről beléptem, beillesztettem a kulcsot és enter.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2333) LLKobe


LLKobe
veterán

Ja, még valami: tegnap próbából levettem a view distance-t ultra high-ról high-ra, és óriásit dobott a sebességen, miközben semmi észrevehető minőségromlással nem járt.
Mindenképpen kimaxolva akartam tolni a játékot, de ez megérte. Eddig nagy belátható tereken 30-40 fps köré esett a játék, most legrosszabb esetben is 55 körül volt.

Sebességkülönbség, és összehasonlítás.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2334) likeaRAINBOW válasza LLKobe (#2332) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

áhh, mégcsak pesten se leszek gépközelben, kocsmázás lesz meg házibuli, ottmeg a francse fog kockulni pár kulcsért :DDD

látótávolságot irtam én is anno, tettem fel képeket, minden beállitás fullHDban nálam 5-6 FPS-t hozott

(#2335) Sonja


Sonja
veterán

Hogy jön ki a fegyvernél lévő damage melleti szám szorzat? :F Hogy működik? Itt egy kép egy ilyen fegyverről:

KÉP!

Ott van, hogy Damage: 8687x18! Hogy számítják ezt? Azért nem értem, mert volt egy shotgun-om, ami 120x2 damage volt, és csak ilyen 70-80 közötti sebzést írt ki mindig?! Nem igazán értem, mert elvileg 240-nek kellett volna lennie, nem?! :B Vagy mire vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2336) pohár válasza Sonja (#2335) üzenetére


pohár
félisten

a sörétek darabja sebez ennyit szerintem

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2337) Helmoras válasza Sonja (#2335) üzenetére


Helmoras
őstag

Azok a sörétek szerintem pl egy shotgunnál, és ugye vagy betalál minden sörét akkor ugye 18 as a szorzó de lehet csak 4 akkor 4 es.

btw ez shoti közvetlen közelről(mert jó szar a célzása :D) mekkorát csaphatna egy zero ultiból critként :D

[ Szerkesztve ]

(#2338) Sonja válasza Helmoras (#2337) üzenetére


Sonja
veterán

Erre gondoltam én is, de ha egyszerre maximum 4 töltényt lő ki, akkor hogy a fenébe lesz 18x-os sebzés? :F Maximum 4x lehetne elvileg.

Szerk.: Itt egy gránát. Ennél 53187x10 a sebzés, ami rendben is van, mert ott van, hogy "Spawns 10 Child Grenades".

Szerk2.: Ja, hogy ha betalál minden sörét, akkor lesz egy 18x-os szorzó! Így már értem.

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2339) tome.jr válasza Sonja (#2338) üzenetére


tome.jr
addikt

A tolteny nem ugyanaz mint a soret.

(#2340) ollie válasza Sonja (#2338) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Sörét, nem lövedék!

A sörétes puskák egyszerre 1 lövedéket lőnek ki, és az esik szét sörétekre.

***

(#2341) Sonja


Sonja
veterán

Igen, közben leesett, hogy a sörétek száma 18 egy töltényben. :B :D

Viszont itt egy gépfegyver. Ennél mi a 3x-os szorzó?

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2342) ollie válasza Sonja (#2341) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mondjuk egyszerre hármas sorozatot lő?

***

(#2343) fi:zi'k válasza ollie (#2342) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Akkor ott lenen hogy "Burst fire".
Az első részben is voltak olyan fegyverek, amik több lövedéket lőttek ki. Pl nekem van egy assault rifle-m, ami 3 lövedéket lő ki, de csak 1 lőszert használ el.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2344) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2341) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ugyanaz.

Pisztolyba is lehet tenni sörétes töltényt.

Borderlands 1-be is volt sörétes Revolver. 7 lövedék volt golyónként.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2345) Sonja válasza TESCO-Zsömle (#2344) üzenetére


Sonja
veterán

Ezt jó tudni, köszi! Pedig az első részt is végigjátszottam, de nem tűnt fel. :B :DDD

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2346) TESCO-Zsömle válasza Sonja (#2345) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Pedig van konzekvencia. A fegyverek nevéből meg lehetett tudni, hogy melyik mit tud.

Pl Shotiknál a "Hunters" nagy pontosságot, a "Shredder" nagy szórást és sebzést, a "Carnage" pedig rakétákat jelentett.

Revolvereknél az "Equaliser" jelentette az Ammo Regen-t, a "Savage" pedig a golyónként 7 lövedéket.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2347) baluka26 válasza TESCO-Zsömle (#2346) üzenetére


baluka26
veterán

Ez volt a király az előzőben. Prefixekből lehetett tudni mit tud a fegyver.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2348) intercooler


intercooler
őstag

Titkos "achik-ról" mit tudni? :U van 4db

(#2349) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#2348) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Semmit. Ezért titkosak. :DDD :P

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2350) tome.jr


tome.jr
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.