Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) pohár válasza tome.jr (#3700) üzenetére


pohár
félisten

nekünk hozta :D
gondolom valahogy meghackelte a játék valamelyik részét, így neki nem kellett már :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3702) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3701) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Savegame. Le lehet tölteni. Volt, ahol pénzért árulták. Ő szépen kidob mindent, majd kilép és visszamásolja a korábbi állást, ahol tele van.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3703) tome.jr válasza LLKobe (#3693) üzenetére


tome.jr
addikt

Talán ha 2x találtam lilát ládában, egyszer Dr. Zed-nél Arid Nexus-on, egyszer pedig a DLC-ben a karavánnál. Utóbbit egyébként érdemes fosztogatni mert elég jó cuccokat dob. Viszont a DLC-ben egy csomó jó fegyver esett boss-októl, pl. Captain Blade gránátja és Scarlett Pimpernel sniper-je.

Farmolásnak szerintem csak úgy van értelme ahogy korábban írtam a Warrior kapcsán. Boss-ok előtt ki kell másolni a save file-t, miután megöltük őket a drop-ot kirakni claptrap stash-en keresztül egy másik karihoz majd visszatölteni a boss előtti állapotot. Első leölésükkor 50 % fölött dobnak legendary-t, ezután ez lecsökken 1 % alá.

(#3704) BandiHUN válasza LLKobe (#3693) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nézz szét a wikin,én se nagyon néztem,de a Border2-ről több helyen,fegyvereknél találtam arra utalásokat,hogy itt erősen függ a helytől vagy az ellenségfajtától a fegyók beszerzése...nem úgy,mint az 1-ben,ahol a játék legelején a Bone-Head-tól kijövö 2-3 katona is dobott narancssárgát nem is egyszer,nomeg az ott lebzselő sima skagek is,vagy pl.a New Heaven-ben többet ért elmenni leölni a midgeteket,stb,akik voltak körbe ellenségek,mint körbejárni a ládákat...számtalan narancs fegyóm esett a legbénább ellenfelektől ott,ládából alig.
Itt viszont elvileg tényleg csak meghatározott helyekre érdemes visszajárni,úgy vettem ki,hogy az átlag ellen kábé a büdös életbe nem fog überfegyvereket dobni..."láda" meg kevés is van,és az 1-hez hasonlóan béna a loot.Egyébként kezdésnek nálam valami +5% rarity loot-os mod vagy mi volt,talán a premier klubosoknak járt...de nem tudom,abból van-e jobb például.Az 1-ben voltak classmodok,amik "elvileg" javították a loot-ot...igaz állítólag ott is tesztelték,hogy nagyon nem jelentett sokat.Nekem mindenesetre volt vagy 300 narancs fegyóm :) Nem csinált.Sokat postolgattam is.Mostanában ezzel annyi időm nem volt még tolni,és a karim is kicsi még,így itt nem tudom,milyen a helyzet,annyi biztos,hogy a lvl10-en kulcsos ládából kiszedett fegyóim helyett 1 kivételével jött jobb lvl14-re...szóval kis szinten nem tűnik eddig annyira rossznak a loot.Sajna időm van kevés,az életem is más,mint a border1 idejében volt...

ja,savegame editor.
Nem próbáltam,most néztem csak...[link]

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3705) pohár válasza TESCO-Zsömle (#3702) üzenetére


pohár
félisten

és hogy dob ki egyszerre egy ekkora mennyiséget?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3706) baluka26


baluka26
veterán

[link] :DDD

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3707) TESCO-Zsömle válasza pohár (#3705) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

'Q'-betüvel, ha alapbeállítást használ.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3708) pohár válasza TESCO-Zsömle (#3707) üzenetére


pohár
félisten

látom még nem érted... egyszerre dobta ki a kupacot! kb 100-150 item körül lehet egy kupac

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3709) Malachi válasza pohár (#3708) üzenetére


Malachi
addikt

igen, végül is egy mocsok hacker a tag, nem szép, amit művelt. de őszintén nem tudom azt mondani, hogy nem táraztam volna be a cuccokból...

bár így meg kicsit a játék értelme vész el, minek folytassam, hogy mindenből megvan a legjobb?

(#3710) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#3709) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nem biztos, hogy hacker. Miből gondolod, hogy Ő csinálta a mentést?

Aki meg betárazott, vagy betárazott volna, az ne vessen rá követ, mert nincs joga...

Minek kezdd elölről másik karakterrel, ha már ismered a sztorit, meg minden történést? Sőt, minek kezdesz PT2-t? Érted...

Mondom ezt úgy, hogy nálam kereken 1 hónapig tartott a Borderlands 2...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3711) pohár válasza Malachi (#3709) üzenetére


pohár
félisten

hát, a legendary sokszor nem egyenlő a legjobbal :N
sőt, az esetek többségében nem... egyedül a Conference Call & rocket launchert használom aktívan, többi a tatyómban pihen (a legendary-k közül)

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3712) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#3710) üzenetére


Malachi
addikt

ekkora inventoryval, meg több tucatnyi legendaryval mi más lehetne? vagy van rá mód, hogy én is 100 fegyót cipeljek egyszerre? akkor mondd. :D

(#3713) pohár válasza Malachi (#3712) üzenetére


pohár
félisten

SG-n van egy srác, egyszer neki bebugolt, és 100-as lett a backpackje, azóta is annyi :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3714) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#3712) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ekkora inventoryval, meg több tucatnyi legendaryval mi más lehetne?

Átlag user, aki letöltötte a mentést és követte a ReadMe.txt utasításait? :F

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3716) ( V ) válasza Malachi (#3712) üzenetére


( V )
veterán

készül már a WillowTree 2... ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3717) kapcsolat88 válasza baluka26 (#3692) üzenetére


kapcsolat88
tag

A válasz : save editor. Már elég régóta van, én is használom, mióta kiborultam a loot gyengeségén... Gibbed Borderlands2 a neve.

Steam : kapcsolat88 vagy exxitium

(#3718) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#3714) üzenetére


Malachi
addikt

ezt fejtsd ki bővebben, mert nem értem.

ha bármit alakítasz a játékon, hogy mondjuk 100-as inventoryd legyen vagy örökéleted, nem tudom, az szerintem hack. az nem hack, ha a végén a bossfightnál kilépsz, belépsz, kilépsz, belépsz, de ha a játék fájljait mókolod, az hack.

(#3719) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#3718) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

ha a játék fájljait mókolod, az hack

Ezek szerint akkor a konfigos .ini buzerálás is hack, vagyis az itt fórumozók legalább fele mehetne perm.ban-nal a búsba...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3720) Malachi válasza TESCO-Zsömle (#3719) üzenetére


Malachi
addikt

hát, ha az, akkor az. igazából mindegy, mert igazi előnyhöz nem juttat, csak úgy megjegyeztem...

(#3721) gbors válasza TESCO-Zsömle (#3719) üzenetére


gbors
nagyúr

nyilván meg kell különböztetni, hogy a hack a játékmenetre van-e hatással, vagy nincs. ha csak a grafikát hackeled, az miért fájna bárkinek?

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3722) batai15


batai15
félisten

Most kezdtem a játékot zeroval, az lenne a kérdésem hogy az alap kardját le lehet majd cserélni ,vagy marad ez ??

(#3723) ( V ) válasza batai15 (#3722) üzenetére


( V )
veterán

hehe jó lenne, de sajnos melee fegyvereket nem lehet cserélgetni a játékban! (max a szuronyos lőfegyverek)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3724) PreDox


PreDox
tag

Üdv. Rengeted hozzászólást elolvastam.Tanácsot szeretnék kérni.
Most járok normálon az a PT1 ha jól gondolom Lv27 assasin.
Kinyírtam Jacket de még van egy rakás mellékküldetésem.
Hogy érdemes továbbhaladni?
Mindenképpen a főszálat vigyem először végig és utána a mellékküldiket vagy haladjak kronológiai sorrendben és csináljak meg mindent (pl alulról felfelé)?
Nem akarok abba a hibába esni,hogy később túl gyenge ellenfelek jöjjenek.
A válaszokat köszönöm. :R

(#3725) tome.jr válasza PreDox (#3724) üzenetére


tome.jr
addikt

Szerintem hagyd a pt1 mellékküldiket és kezdj bele a pt2 főszálba. Ha azzal készen vagy utána meg a pt2 mellékküldiket csináld meg. Ha esetleg túl erősek lennének az ellenfelek akkor csinálj meg pár pt2 mellékküldetést, hogy utolérd az ő szintjüket.

(#3726) BorgBoss válasza PreDox (#3724) üzenetére


BorgBoss
tag

Én 205 órája játszom é a PT2 végére még nem értem el kb (3/4) a DLC-ből is 8-10 küldetést csináltam meg.
Én azt mondom, hogy ha sokat szeretnél játszani, akkor illeszt bele a mellékküldetéseket. Mivel a PT2-n más (tuningolt) ellenfelek jönnek, egyáltalán nem unalmas és még egyszer végigjátszható.
Most is van olyan pálya ahol 4 szinttel járok előrébb és az alacsonyabb ellenfelek is megizzasztanak, mert a fegyverek nem egy terminátor jellegűek. A szó szoros értelmében egy 46-os patkány zombi az 50es szintem max állapotára rálehet és majdnem 0-lettem.
Úgyhogy hajrá. :)

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3727) baluka26 válasza BorgBoss (#3726) üzenetére


baluka26
veterán

A patkányok amúgy is rohadt szívósak.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3728) pohár válasza baluka26 (#3727) üzenetére


pohár
félisten

az biztos... alig akarnak belepusztulni, ha lövöm őket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3729) Malachi válasza baluka26 (#3727) üzenetére


Malachi
addikt

az egyik egyszer ellopott 350k pénzt, azt hittem kinyírom. aztán ki is nyírtam és eldobta mindet, hála égnek.

(#3730) PreDox


PreDox
tag

Köszönöm a segítséget :R
Most nyírtam ki a bunkert az cool volt !
De ha csinálom a mellékküldetéseket alig adnak XP-t semmi élvezet.
Még egy kérdés a nyerőgép amibe dobok mindegy hogy hol van?
Bármelyik adhat jó cuccot,a szintemhez mérten?

(#3731) pohár válasza Malachi (#3729) üzenetére


pohár
félisten

jaja, egyszer én is vettem fel valami pénznek látszó akármit (sokkal fakóbb, halványabb volt a megszokott bankóknál), és egyszercsak kiírja a játék, hogy felvettem 135k $-t, mondom óó :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3732) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Hát igen,elég kár,hogy ennyire "egysíkú" fegyó terén is a BL2.Az 1-ben voltak tényleg jobb és rosszabb fegyverek,és az emberen+a szerencsén múlt,átlagos esetben hogyan kalandozik.Itt viszont lényegében kényszerű a mellékszálak vitele is a szint miatt,külömben nehéz lesz,ráadásul a fegyók is nem is szórnak akkorát pár igazi vackot és legendary-t leszámítva,ráadásul a játék is olyan,hogy KELL a brutálabb cucc.DE túl kicsi a szórás.Simán lehet vinni a zöld fegyókat,DE a kulcsos ládásakkal se érzi magát az ember biztonságban,coopban 4-en meg végképp...
Szerintem ez gáz.Adott küldikre alig van 2-3 szintes eltérés a cooposok között.Felszerelésre is szinte alig számít,kinek mije van,maximum 1-1 ellenfélnél kijön a kaszt vagy az elementáleltérés,de annyira "egysíkú" ilyen téren...ha halunk,hal mindenki,ha boldogulunk,akkor kábé mindenki egyformát produkál,ezt fedeztem fel pár óra coop után...előnye annak sincs sok,aki mondjuk +2szintes,de ennél nagyobb eltérés a játék miatt nem is nagyon adódik.
Meghát számomra az sem igazán jó dolog,hogy az adott kalandvonalat végigkövetve átlagos loot és mellékküldi mellett lényegében az ember majdhogynem "végigunatkozza" a játékot,mert átlagosan nehéz mindig,tök mindegy,hogy azt nézem,lvl10-en vagy 30-on mi jön,kábé ugyanaz a szitu,idő,csak másfajta ellen,más a puska,meg 10lövés nem 10x100-at sebez,hanem 10x1000-et,de az ellen hp-ja is 10szeres...
Kicsit visszasírom az 1 változatosságát,ahol már az elején is megszopta Boneheaddal,aki előrerohant,DE aki meg Bone-ig vagy Sledge-ig megcsinálta a mellékeket is,az meg "túltápolódott.Itt kell a mellékszál és kész,de túlságosan egyenletesen elég nehéz,leszámítva a "hátrahagyott" mellékküldiket,de ott meg a 4-5 szinttel kisebb ellenért dobálja az 1xp-ket büntiből.DE az 1-ben ilyenkor legalább meele-vel le lehetett ütni mindenkit vagy transfusion gránáttal,ha nem akart az ember tökölni,itt viszont simán megizzasztja az embert pl.5db 1xp-s kis ellen,ugyanúgy lekapják a pajzsot,ha nem figyel.Plusz ugye az állandó lőszerkajtatás emiatt.Ok,millió láda,de az 1 lootja jó volt,nem volt akkora gond és nem is volt ennyire jellemző,de itt sok pályarészen az ember überfegyóval is kénytelen minden sz@rt nyitogatni,fegyós láda meg nem nagyon van...az ellen is sokkal ritkábban dob cuccot,az 1-ben több is volt,meg persze látszott is,hogy 1-1 emberke valami érdekesebb fegyóval tüzel,no akkor azt el is dobta.Itt meg néha lőnek olyan cuccokkal,hogy lesek,lelövöm az ipsét reménykedve,erre nem dob semmit,vagy dob egy tök mást,pl.ócska pajzsot vagy gránátmodot...
Ami még gáz,hogy a missziók egy része tényleg gatyamadzag hosszú,és nincs lőszervásár...ok,hogy több feladat jön egymásból sokkal,mint az 1-ben,de az 1 megcsinálom-visszamegyek sémájához képest túl drasztikus,hogy 1 kaland 2 órás is van,és van,hogy az ember a felénél,a világ végén hagyja a francba,mert pl.elfogy a lőszere,és messze van minden...Tipikus ló túloldala.Ilyenkor jön ki az,hogy mintha szándékosan szét lennének húzva a mapok,DE bónuszban az 1-hez képest itt egyszerűen olyan helyen sem enged vágni az útból,ahol át lehetne ugrálni pár sziklát,és vicces egy hegyre felmenve a legtetejétől 3 méterre "falba ütközni",mert nehogy már rövidíts.Autósból is ott nyitott a terep,ahol nem számít semmit az átvágás,de bezzeg ott zegzugos és egyirányú,ami fontos helyre visz. :W
Kicsit mesterségesen érzem felduzzasztottnak az egészet így 30óra teszt után.Sokkal több,mint az előd,de sokkal frusztrálóbb is.Nekem hiányzik,hogy ha akarom,1nap alatt,legyen mondjuk 10 óra,de lehessen végigfutni a főszálon...egyszerűen olyan széthúzott az egész,sok üresjárat,vagy kényszerű harc,lőszertúrás a sz@rkupacokból,ládákból.Vicces,hogy sok helyen annyit kell kutakodni skulóért,mint amennyi a harc,és JOBBESETBEN van 1db loot-os valamilyen láda,vagy az se.Persze ami amúgy ad ócska zöld vagy fehér cuccot.Tipikusan a nem megoldás kategória,hogy sok skuló kell-sok láda van,még jó,hogy kaját meg vizet nem kell keresni.Ahol meg bezzeg van automata,fillérekből megoldható,mégis teli van tömve ugyanúgy kis ládákkal...máshol meg az ember ballaghat folyton vissza korábbi területekre is csak ilyenért.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3733) TESCO-Zsömle válasza Malachi (#3729) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Patkányokkal vigyázni kell. A tolvajokkal egyértelmű, hogy miért, de a simákat is érdemes ölni, mert azok meg a loot-ot veszik fel a földről.

Ami a legszemetebb, hogy egy idő után -ha nem nyírják ki őket- akkor a felvett cuccokat elássák a föld alá, és azután már nem szerezhetőek vissza... Azt hiszem Erdei bukott így egy hasonlóan markáns összeget Fink vágóhídján. :B

baluka26: Mi ketten voltunk, általában középen. Erdei Salvadorral, én Axtonnal. Jómagam inkább sniper vagyok, de sokat jelentett, hogy szorult helyzetben ki tudtam dobni a tornyot. Szinte garantált újraéledés... Kettő meg aztán főleg...

Két torony + az első oszlop rakétáig...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#3734) baluka26 válasza TESCO-Zsömle (#3733) üzenetére


baluka26
veterán

Én, ha meglátok egy tolvajt, akkor turret, gránát+shotgun :D
Shotgunból lehetőleg tüzes, Fink arénában Moxxi félét használtam :)

[ Szerkesztve ]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3735) BorgBoss válasza BandiHUN (#3732) üzenetére


BorgBoss
tag

A legtöbb részen teljesen igazad van, de:
- szerintem kifejezetten jó, hogy nem lehet 1 nap alatt a fő szálat végig tolni. Nekem a sztori meg minden teljesen 5-ös.
- Nekem csak a rakétából volt lőszer hiányom, semmi másból. Persze és kinyitottam mindent aminek fedele volt.
- zseniális az, hogy a PT2-ben új ellen arcok vannak.
- Bár korábban a loot nekem is gondot okozott és dühöngtem is itt, de már kifejezetten kedvelem az egészet azzal kapcsolatban, hogy nem csak megyek és lövök, hanem fedezés taktika meg egyebek. Nekem már nem is kell jobb loot.Ha kell többször nekimegyek a pályának, hisz végül is azért vettem a játékot, hogy szórakozzam vele. Én például mindig más írányból és sorrendben közelítem meg a helyszínt és már nem is unalmas.
- Végre egy játék, mely a második részével jobb lett.

A legnagyobb bánatom nekem az, hogy az ellenfelek nem regenerálódnak. :D legalább lenne pár, amelyik elbújik és közben regenerálódik mint én.

Egyébként teljesen megértelek, én abba is hagytam a PT2 felénél, mert elment a kedvem tőle, de valahogy most már másképp látom a játékot és szeretném időnként elővenni és más-más karakterrel lejátszani, mint a BL1-et.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3736) baluka26 válasza BorgBoss (#3735) üzenetére


baluka26
veterán

Véletlen sem jobb, mint az első.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3737) pohár válasza baluka26 (#3734) üzenetére


pohár
félisten

ha többen jönnek egyszerre, én megkínálom őket a nuke rocketemmel, aztán azt ássák el a föld alá :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#3738) BorgBoss válasza baluka26 (#3734) üzenetére


BorgBoss
tag

Shock fegyver a legjobb, mert akkor megdermednek és nem fickándoznak :D Próbáljátok ki, nekem baromira bejött egy SMG-vel

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3739) BorgBoss válasza PreDox (#3730) üzenetére


BorgBoss
tag

- Nem az XP a lények, az tök mindegy. Így is eléred a megfelelő szintet.
- Azt nem tudom, hogy mást adnak-e , de van amelyik olcsóbb és drágább az biztos.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#3740) ( V ) válasza baluka26 (#3736) üzenetére


( V )
veterán

nekem pl baromira hiányzik az 1-ben megszokott elemental critical kill animációk, pl a szétrobbanó test, leszakadó végtagok, vagy a shock halál amikor a feje teteje esik le stb. vicces volt.

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3741) BandiHUN válasza ( V ) (#3740) üzenetére


BandiHUN
veterán

Nem akartak biztos korhatárt :D
Mert érdekes dolog,hogy a robotok lerobbannak,sőt egyfajta "easter eggként" félbeszakadnak,és teljesen úgy húzzák magukat a földön,és lőnek a fegyverükkel,mint Schwarzenegger a Terminator2-ben,de az "élő" ellenfelek már nem csonkolódnak meg ilyenek,és ami az 1-ből is hiányzott,hogy a többi élőlény se,már ott is zavaró volt,hogy pl.a skagekkel nem történt semmi,csak összerogytak és kész,nem volt többféle halálanim,mármint ilyen sebesülős-szétrepülős.Annak tükrében elég gáz volt ott is,hogy egy embert lehetett fejetleníteni,kezét levágni-lelőni,ami mégcsak halálos se volt neki,derékban kettévágni...
Viszont tény,hogy a repkedő agydarabok,stb.hamar korhatárossá tették volna,ha rajzfilmes graf,ha nem.Viszont annyi előny van,hogy az elemental effektek sokkal szebbek,igaz én ebben a formában nem hagytam volna,hogy "bezöldüljön,bekéküljön" például az ellen,hülyén fest a "slagolás" és a sav így,mert egyszínűen csak olyan az ellen és kész,ennek a kettőnek csinálhattak volna még "átalakulást",mint ahogy lángol az ipse,és kormos lesz.Sok szempontból kidolgozott gém,de sok minden már "összecsapott".Persze amúgy jó,tetszik meg minden...de sajna nekem már,a gyártója miatt is(Robotos DLC,aminél hangulattalanabb nincs az 1-ben,még a Moxxi is több úgymond "érzésre",mert passzol a kialakítás az alaphoz) nem hozza az IGAZI sziklás Border1 hangulatot,majdhogynem westernes beütésű zenék,táj,a skagek(prérifarkas-analógia),kisvárosok tákolva...
Erről meg üvölt,hogy aki csinálta,az a robotosból építkezett,de hát olyan is,sok robot,futurisztikus elemek,amik qvára nem illenek az 1 tákolt majdhogynem steampunkos dolgaihoz....nekem ez hiányzik,az 1 Mad Max-ba oltott westernje,a hangulatával.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3742) sss


sss
senior tag

Incinerator Claytonos küldetés végén narancs cuccot adott Lilith, mik vannak.

(#3743) v-paci válasza sss (#3742) üzenetére


v-paci
aktív tag

Jah, bár vigyázz azzal a pajzsal... én párszor elhaláloztam miatta ;)

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#3744) ( V ) válasza sss (#3742) üzenetére


( V )
veterán

Flame of the Firehawk? ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#3745) baluka26 válasza sss (#3742) üzenetére


baluka26
veterán

Az a pajzs narancs? Teljesen kékre emlékeztem én.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3746) sss


sss
senior tag

Jaja firehawkos shield ami narancs. Mondjuk sztem nem cserélem le a beet.

(#3747) gbors válasza sss (#3746) üzenetére


gbors
nagyúr

tényleg, az narancs volt? én úgy eladtam, mint a szél, semmi izgalmasat nem láttam benne :F

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#3748) baluka26 válasza gbors (#3747) üzenetére


baluka26
veterán

Húhú, pedig a novája nem kicsit ver oda :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3749) sss válasza gbors (#3747) üzenetére


sss
senior tag

Gondolom van olyan is, hogy más színűt ad.

(#3750) gbors válasza baluka26 (#3748) üzenetére


gbors
nagyúr

... & sss: megnéztem a wikin, azt kaphattam, mert az 500 körüli damage és az 1300 körüli radius ismerős. az 500-as damage annyira kevésnek tűnt, hogy ki sem próbáltam - miről maradtam le? :B

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.