Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2501) omikron23 válasza Helmoras (#2499) üzenetére


omikron23
senior tag

Kinek ártok azzal, ha több ládát nyitok? Max. magamnak, mert tényleg könnyebb lesz a játék jobb fegyverekkel... Én pl. ezzel nem is akarom elrontani a játékélményt. Eddig 10 kulcsot használtam el, a többi még megvan. Viszont nem kell késő estig a net-et bámulni, hogy tudok kódot érvényesíteni, vagy sem...
Szerintem mindenki tegyen belátása szerint. :K Amíg ezzel másoknak nem árt, addig nem értem, miért kellene bárkit is kizárni. :U
Aki korábban WillowTree-vel manipulálta a felszerelését, az már mondjuk szerintem is sok...

ASUS Maximus XI Hero (Wi-Fi) :: Intel i7-8086K :: G.SKILL TridentZ 32GB DDR4 4000 MHz :: Asus TUF RTX 3070 TI

(#2502) maross válasza Helmoras (#2499) üzenetére


maross
veterán

En is bannolnam. Szorakozzon a viragboltival, ha ennyire cheatelni akar valaki. Kulcsot meg egyet sem hasznaltam fel, majd ha ugy erzem, hogy nehezen halnak :). Egyelore 2 fejes eleg az egyszerubb lelkekbe.

Mas: ha van pl egy shock fegyverem, es egy "natur", mindketto 290-es, akkor a shock full shock alapu sebzest nyom, vagy 290 normalt + shock damaget, ha bejon a rairt chance?. Mert nemreg csereltem snipert, es gyanusan tobbet sebez az uj, mint a regim.

Megint mas: Van sniperem amire ra van irva hogy +120% critical damage. Namarmost ez marha jol hangzik, mivel csak criticalra megyek, de a gyakorlatban nemigazan latok valtozast sebzesben. Ezt a +120%-ot csak +20%-nak veszi valojaban? Mert tuti nem lesz dupla helyett tripla a sebzes.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2503) tome.jr válasza LLKobe (#2498) üzenetére


tome.jr
addikt

Szombat este játék alatt kékhalállal elszállt a gépem és 10 órányi mentésem odalett. Lvl 42-ről kezdhettem újra lvl 39-től. Roland kiszabadítása után jártam és visszakerültem Firehawk kiszabadításáig. Nem kicsit voltam ideges. Az összes jó cuccom odalett, azt is amit golden key-el szereztem, pedig az volt addig az ultimate fegyver minden helyzetre. Szóval ellőttem 6 arany kulcsot de csak vackokat adott, összesen egy darab smg volt használható. Azóta már lvl 44 vagyok és visszatápoltam magam, automatákból és küldikből sokkal jobb dolgokat kaptam mint a ládából. Szerintem nagyon lutri milyen szériát fog ki az ember a golden chest-ből, de annak én sem látom sok értelmét, hogy túlzottan megkönnyítse a játékmenetet. Sokkal nehezebbnek gondoltam egyébként pt 2-t, az elején az is volt, aztán könnyű lett, a küldik 1-3 szintel alattam voltak. Viszont most Fink's Slaughter House-ban az első körrel is megizzadtam, azonos szintű ellenfelek jöttek, Fridge-be csak benéztem ott meg egy szinttel magasabbak voltak. Ez jónak ígérkezik.

Erdei88: Eridium Blight-ban voltatok fenn a bal felső sarokban? Ahol a pallókon és a láván kell átugrálni?

[ Szerkesztve ]

(#2504) Erdei88 válasza Helmoras (#2499) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem hinném, hogy ban-ra sor kerülne. Esetleg ha jelentik, de az ezért kicsit meredek lenne.

(#2505) Xaels válasza tome.jr (#2503) üzenetére


Xaels
félisten

Nálunk Soma járt így. Angel után voltunk felvettük Marcus raktárában a fegyvereket és örültünk mint majom a farkának erre elszállt nála a Borderlands 2 és bukta a fegyvereket amiket össze szedett.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2506) tome.jr válasza Xaels (#2505) üzenetére


tome.jr
addikt

Én most már szinte óránként mentek. Nekem úgy elszállt a rendszer, hogy újraindításkor a karaktert egyáltalán nem tudta betölteni, annyit írt, hogy corrupt file. Ha nem lett volna meg a korábbi mentésem akkor kezdhettem volna elölről lvl 1-ről. :D

[ Szerkesztve ]

(#2507) maross válasza Xaels (#2505) üzenetére


maross
veterán

Ezt nem igazan ertem, nem menti el a karaktert amikor save pointokhoz ersz? Akkor mit csinal, csak ez lesz az ujjaszuletesi pont es kesz?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2508) Xaels válasza maross (#2507) üzenetére


Xaels
félisten

Elmenti, de még nem értünk ki Save Pointhoz.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#2509) Djuree válasza LLKobe (#2498) üzenetére


Djuree
félisten

mi ez az online skin? hogy lehet cserélni és mit és mire? :DD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2510) ollie válasza Djuree (#2489) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Persze ha e miatt megnézik a logot, hogy mikor, hol jelentkeztél be Steamre, 2 eset lehetséges:

1. felterjesztenek nobel díjra a teleport feltalálásáért
2. bannolnak VPN használatáért

Melyik a valószínűbb?

***

(#2511) Djuree válasza ollie (#2510) üzenetére


Djuree
félisten

az is igaz :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2512) maross válasza Xaels (#2508) üzenetére


maross
veterán

de tome.jr elotted 10 orat gamelt, es annyit bukott.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2513) LLKobe válasza Djuree (#2509) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem "online skin", úgy értettem hogy cserélek skint mikor online vagyok:D A gearbox fórumon direkt vannak ilyen topikok, ahol legendary cuccokat, meg skineket cserélgetnek másokkal más cuccokra.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2514) Djuree válasza LLKobe (#2513) üzenetére


Djuree
félisten

jah vagy úgy, amúgy nem is tudtam hogy lehet skint is cserélgetni mással. jók ezek a skinek.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2515) wesker24 válasza Erdei88 (#2500) üzenetére


wesker24
senior tag

A Blight Explorer-hez több minden kell hogy meg legyen !

Először is az Eridum Blightnál meg kell lennie a platform ugrálós vulkanikus lávás résznek a térkép bal felső sarkában ahol ugye Geary van ( Metal Gear Solid Easter EGG)

Aztán van egy másik Hidden place a Diablo Easter Egg asszem Infused Gotto a hely neve !

Eridium Blightnál ahol van a Fast Travel meg a Health/Ammo Automata és a Catch-A-Ride

ott ugye tovább lehet menni de igen ám észre veszed hogy az út alatt van egy másik hidden place ahol áramos kerités van kilövöd a generátort és máris be tudsz menni !

Arid Nexus Boneyard/Badlands meg egyértelmű hogy minden helyre el kell menni ahol sötét folt van itt nincs olyan Hidden place !

Viszont Sawtooth Cauldron-nál van egy Hidden Place egy sötét folt a Buzzard Nestnél amikor az Ambush Commando-kat és ugye Mortar-t kell kinyírni akkor fel kell menni a lifttel ugye itt jönnek a Buzzard helik és itt van a Great Escape side quest is ott ugorj le ahol a sötét folt van Avion Camp a neve !

Ha ez is megvolt akkor adja meg a Blight Explorer achit !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2516) Djuree


Djuree
félisten

a játék vége felé járunk, van az egyik pálya közepén valami magas épület, de sehogy nem tudunk felmenni. hogy lehet oda feljutni? vmi side q-t is jelöl ott fent.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2517) Erdei88 válasza wesker24 (#2515) üzenetére


Erdei88
veterán

Szerintem itt lehet ami kimaradt. Ha eljutok mindenképpen felkutatok mindent.
Köszi az infot! :R

(#2518) tome.jr válasza Djuree (#2516) üzenetére


tome.jr
addikt

Melyik map? :F

(#2519) Erdei88 válasza Djuree (#2516) üzenetére


Erdei88
veterán

Ahhoz utazni kell, nem tudsz felmenni

(#2520) LLKobe válasza Djuree (#2516) üzenetére


LLKobe
veterán

Először vigyétek tovább a főszálat, az fog oda felvinni. Ezen mi is gondolkodtunk egy ideig.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2521) wesker24


wesker24
senior tag

Amúgy kimaxoltam a Siren-t elértem a max Lvl 50-es szintet és végigvittem a True Vault Hunter mode-ot is !

Az Én Siren-em egyszerre volt Healer és Pusztitó !

Vagyis vegyes skilljei voltak ami a gyógyítást és a pusztítást illeti a legfontosabb skillje a RES volt ami Instant újraéleszti a karaktert ha elhalálozik legyen bárhol a térképen a lényeg az hogy látótávon belül legyen és el tudja érni a Phaseshift.

És persze az Action Augmentation ami Phaseshift-ben sebzi az ellenfelet mind a 4 elementális sebzéssel ! (Fire Corrosive Shock Slag)

Játszik itt valaki Commando-val akinek Sabre Turret-je van ugyebár !

Commando-nál mire érdemes gyúrni a 3 skill fa közül ?

Mert Siren-nél a Harmony és a Cataclysm vegyesen volt elosztva !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2522) Djuree válasza Erdei88 (#2519) üzenetére


Djuree
félisten

ja akkor azért nem találtuk, 1 óráig biztos mászkáltunk :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2523) LLKobe válasza wesker24 (#2521) üzenetére


LLKobe
veterán

Miért használsz pont helyett is felkiáltójelet mindenhol :F

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2524) tome.jr válasza wesker24 (#2521) üzenetére


tome.jr
addikt

TVHM után milyen opció van? Van pt 3 vagy megint csak pt 2,5?

(#2525) LLKobe válasza tome.jr (#2524) üzenetére


LLKobe
veterán

Tudtommal újra végigviheted az egészet, a különbség annyi hogy minden egyes ellenfél LV50. Egy interjúban mondták ezt ha jól értettem.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2526) ollie


ollie
MODERÁTOR

Ti is bementetek a Minecraft bányába? :)

***

(#2527) wesker24 válasza ollie (#2526) üzenetére


wesker24
senior tag

Yep még szép Creeper legyőzve Minecraft Head Skin begyűjtve :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2528) wesker24 válasza tome.jr (#2524) üzenetére


wesker24
senior tag

Nincs semmi újra kezdheted a játékot csak ezúttal már minden enemy Lvl 50-es lesz

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2529) wesker24 válasza LLKobe (#2523) üzenetére


wesker24
senior tag

Ez egy nagyon régi rossz szokás a régebbi chates korszakomból :D már fel sem tünik nekem automatikusan tudalatt is már nyomom a felkiáltójelet nem igen sikerült leszoknom még róla ! :DDD

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2530) tome.jr válasza wesker24 (#2528) üzenetére


tome.jr
addikt

Tehát a teljes kampányt, minden küldit újra meg lehet csinálni bullymongtól fő boss-ig?

[ Szerkesztve ]

(#2531) LLKobe válasza tome.jr (#2530) üzenetére


LLKobe
veterán

Igen.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2532) tome.jr válasza LLKobe (#2531) üzenetére


tome.jr
addikt

És azután mi van? :DDD

Egyébként nem értem miért nem csináltak egy normális pt3-at? Az egész játék lényege a fejlődés, pt 3-ban meg ez így ki van herélve.

[ Szerkesztve ]

(#2533) LLKobe válasza tome.jr (#2532) üzenetére


LLKobe
veterán

Valahol kell húzni egy határt, különben lehetne a max level 100, és 9 playtrough.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2534) tome.jr válasza LLKobe (#2533) üzenetére


tome.jr
addikt

De jó is lenne :K

Ez az 50 lvl amúgy elég karcsú, még talán pt2-re se elég. Kb 70-75 lenne ideális egy normális pt3-mal.

[ Szerkesztve ]

(#2535) wesker24 válasza tome.jr (#2534) üzenetére


wesker24
senior tag

Még ki se jöttek a Borderlands 2-höz a DLC-k majd ha kijönnek akkor lesz LVL Cap szint emelés is !

Border 1 is alapból lvl 50 volt de jött a Knoxx és és lvl 61 lett a LVL Cap aztán jött a Claptrap Revolution és a max szint Lvl 69 lett !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2536) wesker24 válasza tome.jr (#2534) üzenetére


wesker24
senior tag

Én a LVL 50-es szintet már az Angel-es Main Questnél elértem onnantól kezdve már nem fejlödött tovább !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2537) S e t h


S e t h
nagyúr

Van arra lehetőség, hogy megnézzem a karakteremnél ha módosításokat alkalmazok?Pl. van most olyan módosítás, hogy növeli az smg sebzését ,vagy éppen csökkenti a cooldownt, de nem tudom van-e valahol megnézhetem ,hogy valóban nőtt a sebzésem.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#2538) intercooler válasza S e t h (#2537) üzenetére


intercooler
őstag

Sanctuary-ban marcus-nál hátul van 1 bábú!

(#2539) Malachi válasza intercooler (#2538) üzenetére


Malachi
addikt

szerintem valami stat táblázatra gondol, mint az RPG-knél. de itt nincsen olyan.

(#2540) Sonja


Sonja
veterán

Gaige the Mechromancer Echo Log 02

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2541) pohár


pohár
félisten

éééés itt a Mechromancer Skilltree is

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2542) pohár válasza pohár (#2541) üzenetére


pohár
félisten

elpusztíthatatlan leszek így :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2543) ( V ) válasza Djuree (#2495) üzenetére


( V )
veterán

kizárt h csak bunny miatt kapta volna :N (külön BH bajnokságok vannak)
mint ahogy a belepiszkálós/EULA VAC is szerintem hülyeség, egy tonna játék van amit csak ezekkel lehet játszhatóvá tenni PC-n pl Border 1, Dead Island... hadd ne soroljam, ill. rengeteg játék ennek köszönheti, hogy sokkal élvezetesebb lett pl. összes source-os játék -> sourcemod! persze az is lehet(ett) csalásra használni mégsem bannolták ki a fél steamet...

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2544) Djuree


Djuree
félisten

31-es vagyok sirennel, össze vissza adtam pontokat a skillekre. de újra akarom osztani. mire érdemes adni?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#2545) danih válasza ( V ) (#2543) üzenetére


danih
addikt

csak ezekkel lehet játszhatóvá tenni PC-n pl Border 1, Dead Island...
Ezek nem használak VAC-t. Ráadásul csak grafikai beállításokat változtatnak, ini-ket írnak át, stb, kódot nem injektálnak mint a legtöbb cheat-program. Ezek különböző dolgok.

(#2546) ( V ) válasza danih (#2545) üzenetére


( V )
veterán

igaz nem VAC-osok, de a Border 1-et is ill a Dead Islandot is szanaszét lehetett hackelni, természetesen nem csak grafikailag, hanem az karaktereket, fegyvereket stb. amit akarsz... ;)

viszont az SM-el tényleg szinte bármit meglehet csinálni és ott VAC is van, de pl a L4D2 esetén sem banhammerrel válaszolt a Valve, hanem elegánsan megoldotta hogy aki akart az játszhatott moddolt szerveren ill. aki "tisztán" akart játszani az meg mehetett Valve vagy Valve "hiteles" nem-moddolt dedikált szerverre! ;)

* Sᴀᴍsᴜɴɢ Gᴀʟᴀxʏ S23 Uʟᴛʀᴀ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 14 * OɴᴇPʟᴜs 7T Pʀᴏ - Sᴛᴏᴄᴋ Aɴᴅʀᴏɪᴅ 12 *

(#2547) danih válasza ( V ) (#2546) üzenetére


danih
addikt

Épp ez a lényeg, az egyik egy kompetitív játék, a másik pedig kooperatív. Kit érdekel ha a kooperatív játékban valaki csal? Igazából senkit, magának cseszi el a szórakozást. Egy kompetitív játékban viszont mindenkinek.

(#2548) TESCO-Zsömle válasza danih (#2547) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Kit érdekel ha a kooperatív játékban valaki csal? Igazából senkit, magának cseszi el a szórakozást.

Játszottál már 10-20 szinttel nagyobb baráttal? Nem sok élvezet van, mikor gyak csak futni tudsz, mert neki minden ellenfél 1 golyó az SMG-ből, neked meg 3 tár kéne a shotiból közelről...

Hack-elt fegyókkal ugyanez szinten belül elérhető volt...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2549) maross válasza TESCO-Zsömle (#2548) üzenetére


maross
veterán

En is azonnal lepnek, semmi ertelme nem lenne egy terminatorral jatszani coopban.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2550) Djuree válasza TESCO-Zsömle (#2548) üzenetére


Djuree
félisten

ez volt az 1-ben, találtam olyan robbantós snipert hogy mindenki 1 lövés volt bárhol lőttem, vagy 2-3 szinten keresztül. itt még nem találtam ilyen durva fegyót. tegnap kinyitottam a ládikát, adott 2db 800-as kispityut lvl 30-on :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.