Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2951) tome.jr válasza wesker24 (#2938) üzenetére


tome.jr
addikt

Motion Tree-ből próbáld ki a Converge képességet. Szerintem ez az egyik legerősebb skill. Ha van egy 100 fölötti health regeneration class mod-od teljesen felesleges Harmony-ra rágyúrni.

Menü bug: Nekem rendszeresen előfordul, hogy automatáknál nem a kijelölt itemet adja el, hanem a listában legfelsőt. Már nagyon figyelek rá, de az elején párszor megszívtam mert a legjobb fegyveremet eladta és mire észrevettem már nem tudtam visszavásárolni.

( V ): Remélem Zer0-nál találok olyan skill-t ami tetszeni fog, mert nekem a közelharc egyáltalán nem fekszik

[ Szerkesztve ]

(#2952) fi:zi'k válasza TESCO-Zsömle (#2930) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nekem is 18 a max lőszer.

(#2931) maross
Ismerős a bug. De nem kell kilépni, elég csak felül egy másik fülre kattintani, majd vissza és rendbe jön.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2953) fi:zi'k válasza fi:zi'k (#2952) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Szóval 180, nem 18. :B

Btw, most csinálom meg a mellék küldetéseket.
Tegnap este egy lvl24-est csináltam 35-ös szinten. Ami furcsa volt, hogy 30+ szintű ellenek voltak és a fegyverek, cuccok, amiket lootoltam, azok is igazodtak nagyjából a szintemhez. Ez eddig mintha nem így lett volna. :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#2954) TESCO-Zsömle válasza fi:zi'k (#2953) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Én 32-34 környékén járhatok és a legjobb fegyverem 25-ös. Talán van egy 28-as is. Azóta nem jött egyikből se jobb. Túl vagyunk a Warrior-on is, PT1 nagyjából kész. Az arénák és Földesi Morfeusz leölése van még hátra.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2955) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Üdv Uraim!
Olyanban tud valaki segíteni,hogy a Steam hova telepíti a játékot? Tudom,hogy alapból/elvileg a steamapps/common mappába, de letöltéskor ott nem jelenik meg mappa, csak a dowload mappában valami szám alatt jelennek meg a belső könyvtárak.
Azért kérdezem, mert a netem sajna forgalmi korlátos, és máskor úgy oldottam meg, hogy sógor leszedte a virágboltit, azt feltelepítettem valahova, elkezdtem a Steam-en a letöltést, letöltés megállít, STeam-ből kilép, könyvtár bemásol, ,Steam elindít ,letöltés folytatása, és akkor úgy érzékelte, hogy már ott vannak a fájlok, végigszalad rajta, és indítható a játék.
Lehet az a baj, hogy ez a virágverzió Skidrow és nem Reloaded?
Remélem ez nem minősül warez-nek, ha igen sorry :B

Ez a grafikai tuning hogy működik? Mit kell hozzá letölteni/beállítani, mert az 1. hsz-ből nem tudtam kibogarászni :(

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2956) Pet1985


Pet1985
csendes tag

Ládákban talált már valaki narancs fegyvert vagy csak a boss-ok dobhatnak? Én 45-ös szinten vagyok, de eddig 1 narancs fegyverem volt, azt is nyerő gépen nyertem.

(#2957) TESCO-Zsömle válasza mcwolf79 (#2955) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ez a grafikai tuning hogy működik? Mit kell hozzá letölteni/beállítani, mert az 1. hsz-ből nem tudtam kibogarászni

A grafikai optimalizációval az a baj, hogy a linkelt oldalon törölték a felhasználót, és vele együtt a komment tartalmát is, ami a beállításokat/leírást tartalmazta.

Pet1985: Én találtam öltözőszekrényben is.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2958) Debilon válasza mcwolf79 (#2955) üzenetére


Debilon
addikt

a common\Borderlands 2 mappában van a feltelepített cucc

amúgy meg skidrow vagy reloaded egy hülyeség, de ez itt tiltott

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2959) ollie válasza Debilon (#2958) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem warezolni akar, megvette a játékot. Szerintem még belefér.

[ Szerkesztve ]

***

(#2960) LLKobe válasza mcwolf79 (#2955) üzenetére


LLKobe
veterán

A kérdés az, hogy a virágbolti verzió egy az egyben lemezkép az eredetiről, vagy mókolt már a telepítője is. A steam-es játékoknál általában az utóbbi szokott lenni, ezesetben nem hinném hogy ez a módszer működni fog.
Szerintem kérj kölcsön valakitől egy eredeti lemezt, vagy dugd rá a géped egy másik netre, és úgy telepítsd fel.

(#2957) TESCO-Zsömle: Szertném összeszedni az összes ilyen hasznos infót a játékhoz, és betenni az első hsz.-be. mihelyst lesz rá egy kis időm megteszem, és megkérem Ollie-t hogy módosítsa, és akkor minden jóság benne lesz, működő linkekkel.

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2961) TESCO-Zsömle válasza Debilon (#2958) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Test Drive: Unlimited-et is lehetett úgy használni, hogy a Reoaded verziót feltelepítetted, a miniimage-et behúztad DT-ba. Csak egy legális CD-kulcs kellett hozzá. Sokan csináltuk ezt, hogy ne koptassuk el a lemezt és hogy ne nőjön ki a szakálunk, mire lemezről feltelepül...

(#2960) ll-kobe: Ha mókolt a játék, akkor nem az lesz, hogy a STEAM ellenőrzéskor kicseréli a "nem megfelelő" fájlokat a sajátjára?

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2962) ollie válasza TESCO-Zsömle (#2961) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ha mókolt a játék, akkor nem az lesz, hogy a STEAM ellenőrzéskor kicseréli a "nem megfelelő" fájlokat a sajátjára?

De, elvileg így kell működnie.

***

(#2963) LLKobe válasza TESCO-Zsömle (#2961) üzenetére


LLKobe
veterán

Nem tudom én nem próbáltam a wareziót belőle. Az első részét igen, és ha jól emléxem nem úgy volt hogy az eredeti képfájl, feltelepíted aztán csak crack, hanem már a telepítő is reloaded-es volt, és egyből telepítette a játékot. Szerintem mivel ez már steam-es, ezért ha ez is ilyen, akkor ez így nem fog menni.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2964) TESCO-Zsömle válasza LLKobe (#2963) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Na de a kolléga nem csak telepíteni akarja, hanem aztán az egészet leellenőriztetni a STEAM-mel.

sz: Nem mellékesen neki már az is elég lenne, ha csak a nagyméretű állományokat/mappákat másolja a megfelelő helyre. A binaries-t, ami a futtatásért felelős 1:1-ben kihagyhatja és az nálam csak 121MB az 5.67GB-ból. Nem hiszem, hogy a rilízereknek hozzá kellett volna nyúlni a textúrákhoz/mapokhoz/karakterekhez meg az egyéb adatokhoz a futtatás miatt. Ha ott valami trükk van, annak a binaries mappában kell lennie.

sz2: Tovább megyek, és válaszolok is a a kérdezőnek. Két mappa kell neki:
-xyz\common\Borderlands 2\Willowgame\CookedPCConsole (3,97GB)
-xyz\common\Borderlands 2\Willowgame\Movies (0,98GB)

Az elsőben a map-ok vannak a hozzájuk tartozó cuccokkal, a másodikban a videók. Nem hiszem, hogy bármelyikhez is hozzányúltak volna a rilízerek.

Ez a két mappa összesen 4,95GB-ot ad. Nálam a játék (DLC mappa nélkül) 5,12GB.

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2965) mcwolf79 válasza TESCO-Zsömle (#2964) üzenetére


mcwolf79
veterán

Akkor lehet azért tölti tovább, mert még nem jutott el ezekhez a nagyobb mappákhoz.
Mert néztem én is , hogy a Willowgame mapában vannak a legnagyobb méretű fájlok, és csak azt másoltam be. így is ment tovább a letöltés, de lehet,hogy a fenti eset állt fönn.
Próbáltam a teljes könyvtárat bemásolni, akkor is töltött, és lásd. fenti eset.
Na még egyszer megpróbálom.
Amúgy szerintem ha mókolt is a Skidrow verzió, akkor is ki kellene hogy cserélje a fájlokat. Már sok játékot telepítettem így, főleg Reloaded verzióról, mert az általában nincs megmókolva. De eddig még a Skidrow-val sem volt gond.
Na majd meglássuk :K
Köszönöm mindenkinek a válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2966) v-paci


v-paci
aktív tag

Esetleg ezt a cikket is lehet használni a grafika optimalizálásához.

"Mi kalandvágyból itthon maradtunk."

(#2967) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#2965) üzenetére


mcwolf79
veterán

Hmm...
Már 120 MB-ot leszedett ,és még meg sem jelent a Borderlands 2 mappa a Common mappában. Csak a Downloading mappába telepít valamit (a játék könyvtárait látszólag).

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2968) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#2967) üzenetére


mcwolf79
veterán

Lejárt a szerkesztési idő.
Bemásoltam a komplett könyvtárat. Valamit szed lefele a Steam, de sem a Borderlands 2 mappa, sem a Downloading mappa mérete nem változik egy bitet sem.
Kár, hogy nem lehet megnézni, hogy a Steam milyen adatforgalmat generál, és mit hova pakol :(

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2969) wesker24 válasza mcwolf79 (#2968) üzenetére


wesker24
senior tag

Hát a steam egyik legnagyobb átka az hogy vannak már olyan game-k amiknél már nem igen müxik ez a bemásolós verzió mert egy külön helyre szedi le öket és csak akkor kerül a common mappába amikor végzett a letöltéssel !

Már sok olyan játék van amit ha elindítasz letölteni akkor vagy a downloading mappába szedi vagy valahova máshova szedi amit nem tudunk hogy hol van a jobbik eset az amikor a common mappába szedi mert akkor csak felülirja a fájlokat és leszedi hozzá azt amit kell !

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#2970) pohár


pohár
félisten

ez a Season Pass vajh' jó lesz a dobozos verzióhoz? 5500ft körüli áron ajándék

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2971) Krike válasza pohár (#2970) üzenetére


Krike
aktív tag

Én 2444 Ft-ért vettem a yuplay-n, és nagyon szépen hozzáadta magát az ott vásárolt alapjáték EU verziójához is.

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#2972) Debilon válasza Krike (#2971) üzenetére


Debilon
addikt

a yuplay-es elvileg csak a steames verzióval megy, ha jól tudom

neki pedig dobozoshoz kellene

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#2973) pohár válasza Debilon (#2972) üzenetére


pohár
félisten

jaja, jól mondod, én itthon rendeltem elő :K
mindegy, face-en rákérdeztem náluk, és ha nyerő, akkor király :C

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2974) BorgBoss válasza Krike (#2971) üzenetére


BorgBoss
tag

Én kezdem elveszteni a fonalat, hogy lehet ennyiért kapni... most venném meg, de most elbizonytalanodtam, hogy a steamen miért 30 euro, ha máshol 9 euro. Pár ezer forinton nem töprengek, de it azért 6e ft különbség van. Én mondjuk mindig aggódom, hogy ha valami túl olcsó nehogy valami átverés legyen.

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#2975) Krike válasza BorgBoss (#2974) üzenetére


Krike
aktív tag

Nézd, amikor Én vettem, akkor 3800 Ft volt az alapjáték, és adott a STEAM-en egy orosz, és egy EU verziót. Ehhez vettem meg ugyanot a SeasonPass-t, és hozzáadta mind a kettőhöz, legalábbis a DLC-knél jelöli (dobozos megjegyzéssel).

A lélek Isten üzlete, enyém az Ember

(#2976) TESCO-Zsömle válasza mcwolf79 (#2968) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ha a sejtésen igaz, akkor a Steam mindent a Downloading mappába tölt és csak akkor másolja be a helyére, mikor kész a letöltés. Vagyis ha a letöltésen akarsz spórolni, akkor a Downloading mappán belül kell a megfelelő helyre másolnod a cuccokat, majd Steam-restart.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#2977) LLKobe


LLKobe
veterán

Ha valaki tud a steam-nél jobb áron season pass-t, ami az itthon vásárolt dobozos verzióhoz is tuti jó, az ne tartsa magában az infót!

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2978) Sonja válasza pohár (#2970) üzenetére


Sonja
veterán

Igen, ez a rendes ROW verzió! :K Jelenleg ez a legolcsóbb, vagy legalábbis én még nem láttam nem RU verziót olcsóbban. ;)

Szerk.: Még csak most látom, hogy már PH! kedvence lettem. :C

[ Szerkesztve ]

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2979) LLKobe válasza Sonja (#2978) üzenetére


LLKobe
veterán

Tehát tuti jó az itthoni dobozos verzióhoz?

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#2980) ollie válasza LLKobe (#2977) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tessék, valamivel olcsóbb, mint Steam-en, és teljesen legális, nem fekete vagy szürke forrásból származik. Ha van még IGN bónuszod is, akkor összesen 21 euróra jön ki.

Ja, a shopto-snak is jónak kell lennie az itthoni dobozoshoz, az még olcsóbb egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

***

(#2981) pohár válasza Sonja (#2978) üzenetére


pohár
félisten

juhéééé :C
nos, akkor keresnek egy embert, aki megvenné most nekem, én pedig a héten elutalom az árát :R

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2982) pohár válasza pohár (#2981) üzenetére


pohár
félisten

na gyerekek, azért ennyire nem kell tolakodni :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2983) Erdei88


Erdei88
veterán

Aki esetleg tervezi megvenni a Mechromancer DLC-t yuplay-ről, ne tegye. Nem lehet aktiválni. Ha viszont van akit érdekel, mert fel tudná használni 1k-ért eladó :)

(#2984) Malachi válasza Erdei88 (#2983) üzenetére


Malachi
addikt

se

[ Szerkesztve ]

(#2985) maross válasza Erdei88 (#2983) üzenetére


maross
veterán

yuplayes alapjatekhoz probaltad?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2986) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Na úgy sikerült, hogy a teljes könyvtárat bemásoltam a Downloading mappába, és így már csak egy 560 MB-os patch jött le.
Már műxik végre :C :C :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#2987) Erdei88 válasza maross (#2985) üzenetére


Erdei88
veterán

Igen

(#2988) maross válasza Erdei88 (#2987) üzenetére


maross
veterán

Kar. Na majd megoldodik ez is. Szerintem probald steamtrade foruman tovabbcserelni valamire. Bar lehet itt is van kereskedo beallitottsagu emberke, akinek igy is jo, es el tudod cserelni valamire.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2989) pohár válasza Erdei88 (#2987) üzenetére


pohár
félisten

wow, akkor mivel működik, ha azzal nem? :F

továbbra is várom a bátor jelentkezőket :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2990) Malachi válasza pohár (#2989) üzenetére


Malachi
addikt

próbáltuk, nálam Steam alatt nem fogadta el, egyszerűen azt írta, régiókódos. ebben az országban nem jó. pedig a játékom RU kulcsos.

(#2991) Erdei88 válasza pohár (#2989) üzenetére


Erdei88
veterán

Gondolom régió záras

(#2992) baluka26


baluka26
veterán

Fink's slaughterhousera rávettem magam. Elég sima volt. Volt talán 3-4 second windem összvissz, pedig jószerivel zöld fegyverekkel szálltam harcba :D

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#2993) tome.jr


tome.jr
addikt

Szerintetek ha innen a DLgamer-től rendelek az fog működni az EU-s dobozos játékkal? Ez azért volna jó mert a Mastercard-om csak 2 hét múlva készül el, itt viszont elfogadják a mezei banki utalást is.

Írtam nekik már e-mailt, hogy amit árulnak az működik-e EU-s alapjátékkal, ezt válaszolták:

Hello Sir,

Since it's a steam code it will work on your steam account.

Kind Regards
dLgamer staff

Na most ebből nem tudtam meg, hogy amit árulnak az EU vagy RU változat. :U

[ Szerkesztve ]

(#2994) pohár válasza tome.jr (#2993) üzenetére


pohár
félisten

nézd meg amit én linkeltem, ott 15 font :P
és azt biztosan működik nálunk is, ollie is megmondta :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2995) tome.jr válasza pohár (#2994) üzenetére


tome.jr
addikt

De ott nincs bank transfer :( Csak Visa/Mastercard.

maross: Ok, akkor önkéntes jelentkezőket várok akik megvennék nekem Shopto-tól a SP-t. :)

ollie: Akkor meg is veszem tőlük, még ma elutalom a pénzt. Ja és köszi az IP dolgot :R

[ Szerkesztve ]

(#2996) maross válasza tome.jr (#2995) üzenetére


maross
veterán

Kerj meg valakit, mindig van valaki aki megveszi.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#2997) ollie válasza tome.jr (#2993) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Működnie kell. A DLGamer hivatalos viszonteladó, így rendes, nyugati változatot árulnak.

***

(#2998) pohár válasza maross (#2996) üzenetére


pohár
félisten

én is erre várok, hogy valaki felajánlja magát, de még senki :(

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#2999) baluka26


baluka26
veterán

tome, pohár, írjatok rám.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#3000) abteam2008


abteam2008
tag

Elérhető már a Captain Scarlett DLC? Délután mikor néztem még nem volt, legalábbis nem frissített semmit a Steam.

Xbox Series X

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.