Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#521) kenivágja


kenivágja
újonc

Sziasztok!
Amikor én kerestem magamnak headset-et,valahogy ide lyukadtam ki.
Nem bánom mert sikerült az itteni tanácsok segítségével,mások tapasztalatával együtt döntenem.
Nálam a plantronics M70 lett a befutó!
Jó döntésnek tűnik közel 1 hónap elteltével.Jó a hangerő jó a kapcsolat a telefonnal/nokia lumia 630/ és a készenléti idővel sincs bajom.Nálam elég komoly használat mellet ami napi közel 4 órát jelent bár nem egyfolytában,egy hetet is kibír!!
Egy gondom azért nekem van vele,éspedig az,hogy amikor a fülemre akasztom egy idő után nyomja hátul a fül tövemet ami szinte már komoly fájdalmat tud jelenteni.Pedig a készülék súlya igen kicsi talán 8gram ha jól emlékszem és jól simul a fejhez tényleg csinos darab,nem olyan nagy ormótlan mint látok némelyik jabrát vagy nokiát. szóval ezt úgy oldottam meg,hogy itt olvastam,hogy lehet ezt a típust simán fülbe helyezni kampó nélkül....és működik bár néha néha oda nyúlok hogy meg van e még mert olyan mintha nem lenne rajtam,de rajtam van és tök jó!!!
Tulajdonképen azért is regiztem be ide és írok mert amikor én keresgéltem,olvastam egy hozzá szólót aki teljesen joggal nehezményezte,hogy aki itt kap és talál segítséget problémájára,elolvassa a dolgokat,sikerül neki továbblépnie és boldog és utána már nem jön ide és szólni,hogy segítség volt neki ez az oldal vagy sem.
Én most írok hogy igen is jó hogy van fórum ,lehet segítséget kérni és adni!
További sok jó hozzászólást és hajrá!!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.