Hirdetés
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- Klaus Duran: HP wifi nyomtatás+ win11.
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- koxx: A bajnokok egere? Lamzu Maya Champions Edition 8K gamer egér
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- Gurulunk, WAZE?!
-
LOGOUT
I. Általános tudnivalók

1. Mielőtt kérdezel, olvasd el legalább a II. részben levő linkeket és semmiképpen se félj a Google-t használni!
2. Igen, lehet pénzt keresni vele de nem könnyű és kockázatos, ezt nem lehet elég sokszor hangsúlyozni. Csak akkor fektess bele, ha van játszópénzed, mert lehet, hogy egyik napról a másikra bukod az egészet és még egy jó nagy áramszámlát is kapsz a nyakadba.
3. A bányászat nehézségi szintje immár több éve olyan magasra emelkedett, hogy a videókártyák teljesítménye alkalmatlan profitcélú Bitcoin bányászatra, még "ingyen" árammal is. Amennyiben bányászatból remélsz számottevő profitot, több millió forintos beruházásra lesz szükséged, célirányú hardver (ASIC) vásárlására és specializált hosting megoldásra (lehetőség szerint valahol ahol Magyarországnál jóval olcsóbb az elektromos áram ára).
Új hozzászólás Aktív témák
-
bolbatiku
tag
válasz
D.Orion
#1916
üzenetére
A hivatalos kliens nem valami felhasználóbarát, és nem is nagyon lehet vele mit kezdeni ha éppen nem bitcoint akarsz fogadni vagy küldeni.
Én az Armory -t tudom ajánlani, a hivatalos kliensre épül rá de offline is működik.
Determinisztikus tárcát használ, úgyhogy elég egy mentést készíteni róla az elején, hogy később is hozzáférj az összes címhez amit abban a tárcában generálsz.Szerintem először próbáld meg felfogni hogy mi az a tárca(wallet), mi az a publikus cím meg privát kulcs, generálj tárcákat, címeket, mentsd el, állítsd vissza, importáld másik kliensbe, ha ezek mennek akkor jöhet pár próba utalás.
Ha nem tudod mit kell lementeni ahhoz hogy később hozzáférj egy tárcádhoz vagy címhez, vagy hogy mi az amit nem szerencsés csak úgy egy fájban tárolni anélkül hogy kódolva lenne, akkor elbukhatod vagy ellophatják a pénzedet.Ha nem akarsz elmerülni a témában csak használni akarod a bitcoint akkor a webes kliensek (pl blockchain.info) szerintem egyszerűbbek.
bitcoin.hu-n is sok jó leírás van.
Új hozzászólás Aktív témák
● Bitcoin adásvétel a topikban tilos!
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- Garancia kérdés, fogyasztóvédelem
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- Mikrotik routerek
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Milyen TV-t vegyek?
- Óra topik
- Robotporszívók
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- Gaming notebook topik
- További aktív témák...
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RX 9060 XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Telefon felvásárlás!! Apple Watch Series 6/Apple Watch Series 7/Apple Watch Series 8
- Dell Latitude 5330 - 13,3" touch, i5-1245U, 16GB RAM, SSD, EU bill., jó akku, számla, garancia
- 100/100% 500GB SSHD, 500GB HDD - több db - 2,5"
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i9 14900KF 64GB RAM RTX 5080 16GB GAMER PC termékbeszámítással
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


