Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22851) Találtgyerek válasza FaTHI (#22850) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Először érdemesebb a repülőket támadni. Gyorsabban fejlődsz,mintha a gyalogosokat lövöd az alap géppel. Főleg,ha nincs is nagy gyakorlatod a repülésben. Valószínű,hogy közben találsz olyan ellenfelet is,aki nem pro pilóta.

06-3o/9759I39

(#22852) Gabor777 válasza prokxy (#22849) üzenetére


Gabor777
aktív tag

De miért esnek bele állandóan ugyan abba a hibába? Most is bejött ez az 1000+ fire rates SMG...oké...de mit csinálnak? Még rátesznek egy lapáttal.. elmúlt 2 tides of war küldik miatt, mindenki medicet használ. 32 emberből kb 20 medic...

(#22853) EczkE válasza Gabor777 (#22852) üzenetére


EczkE
addikt

Eddig mindig az volt a baj hogy nincs medic, most az hogy van? :D

Soha senkinek nem jo semmi. Kicsit adaptalodni kene neha a jatekhoz. Nem allandoan sirni minden miatt.

Asszem mindenféleképpen!

(#22854) Találtgyerek válasza Gabor777 (#22852) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem is baj,ha sok a medic. Abból a 20-ból talán 6-7 aki újraéleszti az elesett csapattársait. :D
Pár napja volt egy squadtárs,aki 40-es szint környékén volt és nem tudta,hogy a squadon belül tud újraéleszteni,ha nem is medic kasztal van. El kellett neki magyarázni. :W

06-3o/9759I39

(#22855) lofagi


lofagi
Topikgazda

A héten van lehetőség a:

The Art of Battlefield V

című könyv megnyerésére. Csak ezt kell kitölteni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22856) lofagi


lofagi
Topikgazda

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22857) EczkE válasza lofagi (#22855) üzenetére


EczkE
addikt

Koszi erre jelentkeztem is. :R Bar kicsi az esely. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#22858) Gabor777 válasza EczkE (#22853) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Semmi bajom a medicekkel, nem tudom ez lejött-e... :D Hiába van sok medic, ugyan az a szituáció..hagynak megdögleni, csak most látom, hogy hány medic szar le úgy, hogy ott vannak mellettem 5 méterre :D
Fegyverrel van a gond. Konkrétan közelről esélytelen vagy.

(#22859) Dr V válasza lofagi (#22855) üzenetére


Dr V
őstag

Vajon abban is hetente változik a ttk?

(#22860) Gyula84 válasza lofagi (#22855) üzenetére


Gyula84
veterán

:D A(z) Battlefield V Art Book Giveaway űrlap már nem fogad válaszokat.
Ha Ön szerint ez csak véletlen lehet, vegye fel a kapcsolatot az űrlap tulajdonosával.

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22861) kisza25 válasza lofagi (#22844) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Na most beállítottam az irányítást, mondjuk nem úgy ahogy neked van, hanem ahogy még BF3 ban használtam, rápróbálok a repülésre, ez is a te hibád :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22862) Lendova válasza Gabor777 (#22858) üzenetére


Lendova
őstag

Az lenne a baj, ha másképp lenne, mivel 10-12 méteren belül jó választás, de itt is akad ellenfele.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#22863) prokxy válasza kisza25 (#22861) üzenetére


prokxy
veterán

Nekem az övé nem áll kézre, mert én az A-D-n használom a hátsó függőleges lapátot, a döntés pedig egéren van, nekem így elég jó, sőt. Sosem leszek pro repcsis, nem is ez a célom, de már ezzel a setuppal egész jól megy. :P

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22864) prokxy válasza Gabor777 (#22858) üzenetére


prokxy
veterán

Nem vagy esélytelen, vagy egy shoti vagy ott a tank! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22865) kisza25 válasza prokxy (#22863) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én csak a fel-le raktam át space-lshiftre

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22866) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Csütörtöktől új CQ playlist érkezik, extrém körülményekkel.
homokviharok, zivatarok, hóviharok, heves esőzések, erős köd és még sok más.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22867) Hopkins95 válasza kisza25 (#22865) üzenetére


Hopkins95
addikt

Szintúgy, fel - shift, le - spacen van, Battlefield 1-ben is így volt és így nagyon jó. Nem tudnám azokkal a gombokkal irányítani a repülőt, amiket L0F4gi használ a videóban. :DDD

De amúgy tegnap átállítottam a vehicle stick sensitivity-t, viszont a hiba ott volt nálam eddig, hogy a mouse stick sensitivity 100 százalékon volt. Na most ezt levettem én is 5-re ahogy L0F4ginál van. Ez magyarázatot ad arra, miért volt olyan nehézkes a célzás számomra.

Azt a chase camera roll OFFot kipróbáltam, de vissza is állítottam, mert kétszer is lezuhantam vele. Igen fura nekem, bár már több streamernél láttam, hogy úgy használja.

A Fliegerfausthoz: sajnos egy kalap szar lett az a fegyver, pedig a legjobb anti air fegyver volt a játékban. :((( Az oké, hogy csökkentették a robbanás rádiuszát és megnövelték a hatótávot, de hogy hagytak benne 2x2 lőszert az egy vicc. Ha tudtam volna hogy ennyire elrontják, akkor inkább azt mondom hozzá ne nyúljanak, inkább hagyják úgy ahogy van.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22868) venom8888


venom8888
őstag

Jon valami ujdonsag ,map, pl?

(#22869) FollowTheORI válasza venom8888 (#22868) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Majd februártól valamikor... nem mostanában.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22870) venom8888 válasza FollowTheORI (#22869) üzenetére


venom8888
őstag

Koszonom

(#22871) lofagi válasza venom8888 (#22868) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A jungleles pálya még jöhet az új Chapter megjelenése előtt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22872) venom8888 válasza lofagi (#22871) üzenetére


venom8888
őstag

jolenne

(#22873) atenza


atenza
senior tag

mai gyönyörűség

ha a következő update-ben nem nerfelik a repülőket törlöm le a játékot mert meguntam hogy mindig repülők szednek ki
így is már alig játszanak a game-el a csodálatos ttk miatt
állandóan fliegerrel kell szaladgálni nem lehet mással menni

[ Szerkesztve ]

(#22874) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Háttérben az új pálya.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22875) lofagi válasza IntelKiller7 (#22874) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Ezek a skinek még jól is néznek ki. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22876) IntelKiller7 válasza lofagi (#22875) üzenetére


IntelKiller7
veterán

Kép leírása twitteren: They'll never see you comin' :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#22877) bul07 válasza atenza (#22873) üzenetére


bul07
nagyúr

Nem a repülők az erősekk
Hanem egyre kevesebb a játékos és nagyobb az esélyed összefutni olyannal aki semmi máshoz nem ért csak repüléshez

És ha gyengítik is a repülőket ez annyiba befolyásolja az ilyen játékosokat hogy nem 100:3-at hoz össze hanem mondjuk 83:5
Viszont aki nem sokat repülőzik az a gyengítés miatt csalódottan fogja szívni a fogát hogy milyen sz@arok a repülők

Minden eddigi BF így volt, aki csak repült vagy tankozott az már simán összehozta a kört halál nélkül(bár bf4-be nehéz volt a erős földi páncélos AA miatt)

Egyszerűen kevés a játékos már és akik vannak azok már veteránok gyakorlottak

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22878) Gainka válasza IntelKiller7 (#22874) üzenetére


Gainka
őstag

Szerintem johetett volna most valami más, elég vizes bokros szigetes pálya van már. Ha meg nagyrésze dzsungel az komoly lesz. 😂

(#22879) atenza válasza bul07 (#22877) üzenetére


atenza
senior tag

És akkor mi lenne ha az aki nem sokat repülőzik szívná a fogát? Semmi csak max nem repülne hanem menne gyalog. Kik töltik fel a szervereket a repülők vagy a gyalogosok?
Ennyi erővel akkor erősítsék fel a gyalogosokat is hogy azok se szívják a fogukat h milyen szar gyalog menni.

Azért van ilyen kevés játékos mert állandóan a gyalogság szív. Robban a k1 rakéta, az artillery, a tank és a repülő bombája is aztán persze hogy nincs kedve az embernek menni mikor 10-ből 9× repülő meg tank szedi ki.

Most szerinted mi lenne a jobb a játék létszámát tekintve, ha elfogyna a gyalogság a szerverekről és csak a repülők meg tankok lövöldöznék egymást, vagy a gyalogság erősödne és tankok repülők száma csökkenne? Kik töltik fel a szervereket?

Korábbi bf-ekben ez sokkal jobban meg volt csinálva.

Egyszerűen szintbe kéne hozni hogy a jó repülős is ugyanannyit tudjon elérni kb mint egy jó gyalogos (ráadásul még kevesebbszer is hal, tehát még így sem lenne teljesen egál). Akkor nem lenne gond.

(#22880) bul07 válasza atenza (#22879) üzenetére


bul07
nagyúr

Hagyjuk már
Aki tiszta gyalogos harcra vágyik ott a TDM

Battlefield nem a gyalogos harctól lett népszerű, csak a Cod majmolása hozta ezt

Ha normálisan kivitelezett pályák lennének akkor semmi nem lenne fölényben

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22881) Találtgyerek válasza atenza (#22873) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Meg kell próbálni Type 2- vel kiszedni.
Csak meg kell várni,amíg elég közel jön. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

06-3o/9759I39

(#22882) FaTHI


FaTHI
őstag

Úgy irja a chapter rewards- nál hogy január 23-ig tart a Chapter V. Ha ez igy van 24-én jön a Chapter 6 új pályákkal cuccokkal nem? Közbe utána olvastam február lesz az inkább.

[ Szerkesztve ]

(#22883) FollowTheORI válasza atenza (#22873) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

:DDD BF1-ben is tök ugyanez van/volt...
Sőt az előtt is...

Megszoksz vagy megszöksz van... :)

Amugy ez messze nem annyira általános, hogy károgni kéne miatta.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22884) Gainka válasza bul07 (#22880) üzenetére


Gainka
őstag

Persze csak több map is a meccs háromnegyedére ugy lecsupaszodik hogy medikkent mast sem csinalok mint dobalom a fustot maskepp eselyed nincs. 32tank pediglen nincs. :D

(#22885) bul07 válasza Gainka (#22884) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem kevés a rombolhatóság

Konkrétan BC2-ben egyes pályaszakaszokat nullára lehetett rombolni, és mégis milyen jókat lehetett játszani
Szó szerint rush módba azzal kezdtem védekezőbe hogy a pontoktól indulva minden épületet fedezéket felrobbantottam, hogy messzebbről is ki lehessen lőni aki élesíteni akarta

Mára a nagy fejlődésbe odáig jutottunk hogy alig lehet valamit rombolni

Amúgy nem is tudom milyen sírás lenne itt ha mondjuk a következő pályákon behoznák a bf4-ben lévő páncélosok mennyiségét, és nem is eltúlozva , hanem kezdésnek oldalakén 4-4 tank, meg vagy 3-3repülő, és pont foglalásért még adna
Eddig egy ilyen pálya van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22886) Hopkins95 válasza Gainka (#22884) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ha rajtam múlna, akkor lenne! :D Amúgy mekkora lenne már egy kurszki tankcsata egy Panzerstorm szerű pályán rengeteg különféle tankkal és esetleg még stacionárius vagy vontatható tarackos ágyúkkal, én nagyon adnám. :))

(#22885) bul07 Az lenne pedig az igazi, mert ebben alig van tank. :K

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22887) aram01 válasza Találtgyerek (#22881) üzenetére


aram01
nagyúr

Jó kis stukker, főleg a nagyobb tárral. :D
[link]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22888) bul07 válasza aram01 (#22887) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó ezek a konzolos videók, hogy milyeneket tudok rajtuk röhögni
mint ebben is a 15 másodpercnél , körbelövi mert nem tud célozni még az auto aim ellenére se

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22889) aram01 válasza bul07 (#22888) üzenetére


aram01
nagyúr

😁
Ez igaz, én többet lövök mellé mint az ellent. Az autó AIM alap vagy be kapcsolható? Mert nálam bugos.😁😁
Igazából a fegyver miatt linkeltem.

Más, ma összefutottam egy olyan tankkal aminek ilyen rövid vastag csöve volt. Páncéltörő, sticky, páncéltörő gránát, de csak a lakk jött le róla. Ez mi a tököm? 😁

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22890) atenza válasza FollowTheORI (#22883) üzenetére


atenza
senior tag

Bf1-ben AA-val legalább van esélyed, ha időben elkezded lőni a repülőt. Illetve ott van a tank hunter amivel lehet még szedni a gépeket ha jól célzol és a supporttal is lehet osztani a repülőket.

Itt bf5-ben konkrétan ledobja 5km magasról a bombáját és esélyem sincs AA-val.

Korábbi BF-ekben pedig ott volt a tunguska, mobil AA, irányított rakéta stb...

Bad Company 2 óta az összessel toltam (sőt előtte 1942 winter demóval is), nem a járművekkel van a bajom hanem egyszerűen szar a balance most ennyi.

Nem vagyok codos(nem lebecsülve őket), de bf párti vagyok ezért is bosszant ennyire.
Mással nem is játszom.

Senki nem mondta hogy csak gyalogos legyen, egyszerűen csak amikor 114-0-ba vannak a repülők és nem ez az egy akkor az már elég dühítő... Illetve nem is az mert azt leszarom, csak belépek szerverre és első 5-6 halál mind repülő.

Nem hiszem hogy csak én lennék így ezzel, mert nagyon fogynak az emberek.

(#22891) atenza válasza bul07 (#22885) üzenetére


atenza
senior tag

"Amúgy nem is tudom milyen sírás lenne itt ha mondjuk a következő pályákon behoznák a bf4-ben lévő páncélosok mennyiségét, és nem is eltúlozva , hanem kezdésnek oldalakén 4-4 tank, meg vagy 3-3repülő, és pont foglalásért még adna"

Wake Island-en csak USA oldalon nem ritka, hogy 7 tank van ;)

[ Szerkesztve ]

(#22892) Hopkins95 válasza atenza (#22890) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én pontosan ezért kezdtem el a Flakpanzert teljesen fejleszteni, meg utánakeresve a japánoknak is valamelyik tankra lehet tenni anti-air tornyot, de azt még nem fejlesztettem.

Ami engem legjobban felhúz, hogy még így is képes a repülő 1 nagy bombával kidobni a tankot, ha jó a pilóta. Ezt nem kéne megengedni, mert így nem lehet ellenük semmit csinálni.

Narvikon volt úgy pár napja, hogy a bázison mélyen a vonalak mögött kétszer is kibombázta a repülő a Flakpanzerem. Egyszerűen úgy nyelte a golyót, mint a kacsa, nekem meg túlmelegedett a torony, odaért és felrobbantott. Egyszerűen nem lehetett semmit kezdeni vele, mondanom sem kell, még javítani meg újratölteni sem tudtam, mert nem volt felépítve lőszerraktár, így másodszorra mikor próbáltam kiszálltam meghegeszteni a tankot, de a torony piros maradt, tehát továbbra belassult sérült állapotban maradt. A bombázó visszatért és lebombázott.

Legalább Fliegerrel eddig kordában lehetett őket tartani, de mióta elrontották azt a fegyvert is, teljes képtelenség. Persze a mi repülőnket meg valami hülye pilóta használta, aki sosem ott volt ahol kellett volna, szóval még repülőbe sem tudtam ülni, mert olyan kevés gépet ad a játék. :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22893) bul07 válasza atenza (#22890) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor nem találkoztál BF1-be jól játszó nagy bombázós "csapattal"(BOMBER), jó pilóta jó lövészek
Na azt nem éred el földi AA-val mert olyan magasan repült és a jó lövésze kiszedte még ATTACK PLANE gépet is

Nem sok ilyen csapat van de volt egy kettő, sehogy nem tudta a csapatom leszedni akárhogy próbáltuk
Akkor volt esély ha két ATTACK PLANE egyszerre támadta őket na de az meg ritka volt

Sőt ha jól emlékszek egyes módokba BOMBER gépel még az itteni fórumos játékosok is taroltak

(#22892) Hopkins95

Páncélosra tehető anti Air semmit nem ér, alig sebzi a repülőt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22894) Hopkins95 válasza bul07 (#22893) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én tudom kikről beszélsz, de azok csak akkor garázdálkodtak, amíg velem nem találkoztak, mert tank hunterrel 1-2 kipöccintettem őket. Nem könnyű ám olyan magasan repülni, mert elérik a skybox tetejét és átesik a gép. Utóbbi időben nem is láttam egyáltalán olyan csapatot, ahol lett volna ilyen magas bombázós squad.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22895) FollowTheORI válasza atenza (#22890) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Nyilván most van egyfajta aránytalanság...

De úgy nagy átlagban, ha ezt javítják is majd, utána is lesznek ilyenek... ha valaki valamiben jó és nincs a másik csapatnak válasza/ellenfele rá, akkor lesznek ilyenek. :)

Mellesleg mostanában ahogy játszottam, kb naponta ha egyszer volt valami hasonló, vagy esetleg egy cheater... se több se kevesebb... messze nem annyira zavaró jelenség, hogy ne lehetne órákon át élvezetes szórakoztató köröket játszani.

Mindig lesz olyan időről időre, hogy valami felborul, de akkor utána vagy visszaáll/megfordul a helyzet, vagy keresni kell egy másik játékot/csapatot és folytatni.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22896) atenza válasza bul07 (#22893) üzenetére


atenza
senior tag

Meg volt arra is a módszer, supportnak a lewis gunjával már messzebbről tudod sebezni a bombázót, mire közelebb ér bepattansz az AA-ba és leszeded a maradék 80% életét, pont nem ér oda. Nem volt könnyű, mert célozni is kell tudni, meg időben észre kell venned, de legalább lehetséges.

És általában nem az eget kémleled hogy hol van a repülő, hanem a gyalogságot, ergo a meglepetés fölénye nála van sokszor.

Itt bf5-ben sajnos semmit nem tudsz tenni. Repülők is gyorsabbak ugye, eltalálni is nehezebb.

(#22895) FollowTheORI:
nekem pl a ttk-val nincs akkora problémám, meg úgy általánosságban a fegyver balance-al, ha lelő valaki gyalogos azt mondom hogy jobban céloz, ügyesebb és ha jobb akkor lőjön is le.

[ Szerkesztve ]

(#22897) bul07 válasza Hopkins95 (#22894) üzenetére


bul07
nagyúr

Persze mert sok jó játékos otthagyta már a BF1-et

Én tegnap toltam pár kört, de ott is előjött ami itt a BF5-ben is jelen van hogy egy nagyon gyakorlott pilóta betalál a szerverre akkor a nem rutinos játékosoknak annyi

De azért volt pár jó köröm [link], [link]
Csak az nem értettem miért dobálja annyira a ládákat, alig játszottam pár órát és dobott vagy 30ládát, nyitogathattam őket de alig adott olyat ami nincs meg, utána meg vettem vagy 16db 900-as ládát, és így tovább míg csak kegyet is tudtam venni, jó fél órát csak ládáztam

Amúgy nálam már megint eljött az a pont hogy unom a meglévő pályákat, és visszakacsintok az előző BF részekre
Nálam eddig tartott a 3 japán pálya
Amúgy amennyire vártam a Wake Island pályát nekem akkora csalódás lett, teljesen le van butítva, cső szerű

(#22896) atenza

Persze pálya függő is, mert volt olyan pálya BF1-be hogy repülőknek csak csekély esélyük volt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22898) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Azt mindenki elfelejti hogy a bf3-4 repcsikbol kilehet lőni a pilótát?
Erre itt vannak ezek a tragacsok golyóálló ablakuvegekkel :F :F :F
Repcsiket pont ezzel balanszoltak hogy ha gyalogosra megy akkor kilehet szedni. Simán működhetne hogy ha pilota vagy és kapod a skulot nem csak a gép roncsolodik de a baka élete is. Esetleg lehetne egyszer hpzni mint a földi egység de utána ha szitava lőnek szevasz! :R
De hát persze egyszerű játékosként mit pofazok a dice/ea nagyon a szeren van tudják ők mit hogy kell.... :W

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22899) prokxy válasza AsakuraDave (#22898) üzenetére


prokxy
veterán

Ez a golyóállóság a repcsiken érdekes, mert tesztelték páran, leszálltak vele és sniperrel lőtték a pilótát, de 0 sebzés, erre egyik nap nekem:

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22900) Találtgyerek válasza atenza (#22890) üzenetére


Találtgyerek
addikt

BF3-ban is simán lehetett 100-0-ás statokat lőni jettel. Messziről megszórtam rakétával az AA-t 2x. Utána nyugalom volt.Mindegyik sorozatban volt valami ami op volt. BF5-ben Először a bombázókkal is szenvedtem. Nehezen szedtem ki őket.
Kis ügyeskedéssel azokat is simán ki lehet szedni vadásszal,mégha ügyes is a lövésszel.

06-3o/9759I39

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.