Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23351) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Tegnap mentem 2 kör Breaktrough-t az új pályán. A játékosok elosztása a 2 oldalra katasztrófális volt, cserébe a "kevesebb" oldalon volt egy k.bott Rambó, aki egy szál késsel a fogai között rohangált és aprította még a sajátjait is. És ez a baj a játékkal, hogy 2 nappal a launch után a pályákon már nincs elég ember, csak azok akik no-life üzemmódban tolják és kvázi elment a kedvem a játéktól másfél óra után... Ja és ez Xbox nem is PC.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23352) bul07 válasza l.skywalker (#23351) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát igen nem is haldoklik a játék krónikus játékos hiány miatt á nem

Vártam vagy 10percet most mire bejutottam valamelyikre

Aztán mikkor kiléptem akkor meg beragadt, itt[kép], vártam vártam vártam de 3perc után Alt+F4 lett a vége

Amúgy a kevés játékos miatt nagyon feltűnő a Rambók jelenléte
De tényleg hogy tud sörétessel az új pályán 35:3-at összehozni úgy hogy futkorászik védekezőként, nekem aztán lehet mondani hogy szerencséje van, a frász
Tele van csalókkal az egész

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23353) kisza25 válasza bul07 (#23352) üzenetére


kisza25
félisten

Kinek van ideje pénteken 9:50-kor játszani :F ja neked ;]
Szerintem eléggé megöregedett a bf játékosok többsége és mindenkinek családja van meg dolgozik, este 3-4 sqadra megvagyunk
A fiatalokat mar nem annyira vonzza a bf.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23354) l.skywalker válasza bul07 (#23352) üzenetére


l.skywalker
félisten

M1911-essel szedett le csak engem 7x :O

Szerk: mondjuk feltűnően sokan jöttek ezzel a pisztollyal, van valami küldetés vagy glitch vajon?

Kínomban ma szerintem inkább a single campaign-t fogom csinálni. Az legalább vicces :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23355) prokxy válasza kisza25 (#23353) üzenetére


prokxy
veterán

Fiatalabb lennék és sem nyúlnék a BF-hez, vannak 100x jobb, izgalmasabb multik már, ez tény. Emiatt is merült fel nemrég DC-n, hogy ha többen átmennének más játékra, akkor én is váltanék simán.
Viszont ez a rongyos BF franchise tetszik, itt vannak a régi ismerősök.
Ha nem lennétek esténként, én sem indítanám már el. Kb. nálam ez viszi el a hátán a BF-et...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23356) l.skywalker válasza prokxy (#23355) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én keveset multizok egy ideje, mióta leraktam a Destiny 2-t. De a BF nálam az az a játék volt amióta elkezdtem hogy belépek, megyek pár kört, kiélem magam és örülök. Akár fél óra játék is fel tudott tölteni (ebből 20 perc a matchmaking meg a töltés :D)

Csak ezért vannak fent a BF játékok. Amúgy a BF1-ben még most is élvezetesebb köröket futok néha, csak már annyira nem jól rotálnak a pályák, hogy Fort de Vaux nélkül be sem lépek :D

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23357) prokxy válasza l.skywalker (#23356) üzenetére


prokxy
veterán

BF1-ben Vaux és Amiens a best, imádtam. De amióta az (is) tele van szuperhősökkel, nem megyek vissza.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23358) -FreaK- válasza prokxy (#23355) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hol szoktatok gyülekezni esti játékra? Discord vagy csak simán játékban friends?
Én is csak esténként szoktam játszani, és szívesen csatlakoznék, de totál random, hogy mikor és mennyit játszok, ahogy van rá energiám/kedvem.

(#23359) DNS_65


DNS_65
senior tag

Én is ritkán vagyok, de szívesen mennék veletek esténként pár kört.

(#23360) FollowTheORI válasza -FreaK- (#23358) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Van egy Discord szerverünk igen... infó itt megtalálható a fórumban. Hint. hint.. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23361) Hopkins95 válasza l.skywalker (#23356) üzenetére


Hopkins95
addikt

A Battlefield 1 még mindig nagyon jó - illetve csak lenne, mert PC-n a cheatelés az eddiginél soha nem látott méreteket ölt már. Tegnap este konkrétan játszhatatlan volt, mert vagy egy láthatatlan aimbotos lófaxmarci volt, vagy egy ilyen infaltrator kit artillery strikeos cheater, vagy távolból társakat élesztgetős faxmadzag volt(nem vicc, argonne foresten egy fa tetején kezdett kempelni, miután elkezdtem spectatelni és onnan kapta a pontokat a scoreboardon az élesztgetésért, 1. lett)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23362) -FreaK- válasza FollowTheORI (#23360) üzenetére


-FreaK-
veterán

Hmm.. hol is találhatnám meg... hmm
;]

BF1-nél is van ilyen? (hogy ezt miért ~3 év után kérdezem meg..)

(#23363) tbw


tbw
aktív tag

Ez mutatja milyenek a játékosok.
[link]
Oda sem fordulnak. Nem érdekli őket hogy onnan lő a tank.
Végre bazooka. Kíváncsi vagyok. Mert eddig messziről a tankot szinte lehetetlen volt kiszedni.

TBW

(#23364) tbw válasza lofagi (#23347) üzenetére


tbw
aktív tag

Kár hogy csak rank 20 nál adja.
Szóval szopni kell csomót hogy meglegyen.
Vagy megveszed aranyáron.

TBW

(#23365) protegum válasza kisza25 (#23353) üzenetére


protegum
aktív tag

Érdekes, mégis tele van "bf-szűz" agyhalott idiótával játék, akiknek fogalmuk sem a conquestről sem egyéb inkább team alapú játékmódokról.

(#23366) EczkE válasza tbw (#23364) üzenetére


EczkE
addikt

Csak a tegnapi nap eljutottam a10-es szintig. Igaz a tides of war adtak a xpt rendesen. Szoval olyan sokat azert mem kell farmolni erte. Legrosszabb esetben a jovo heti kukdetesekkel mindenki eleri a bazookat.

Asszem mindenféleképpen!

(#23367) kisza25 válasza protegum (#23365) üzenetére


kisza25
félisten

Lehet játszani előfizetésel? Vagy volt valami akció?

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23368) protegum válasza kisza25 (#23367) üzenetére


protegum
aktív tag

Már egy éve biztos benne van a sima origin accessbe. ;)

(#23369) kisza25 válasza protegum (#23368) üzenetére


kisza25
félisten

Akkor azért van sok kis rangú szerintem

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23370) lofagi válasza -FreaK- (#23362) üzenetére


lofagi
Topikgazda

A lapnak a legtetején van, jobb oldalt az infó részben, Magyar BF Discord Szerver. Battlefield Buddies

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23371) lofagi


lofagi
Topikgazda

Lehet töltögetni az új visszajelzés kérelmet.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23372) Leon77


Leon77
őstag

3 bazooka és tanknak kampec.(sherman volt) Mivel új lesz a fegyó, mindenki ezt fogja használni, most még csak elég keveseknek van meg (nekem sincsen). De benne ültem a tankban, amikor kiszedtek.

Lesz sírás azt hiszem. Amíg nem nerfelik. Gondolom hagynak egy hónapot, aztán jön a nerf.

[ Szerkesztve ]

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#23373) Aventador91 válasza Leon77 (#23372) üzenetére


Aventador91
őstag

majd a flieger sorsára jut az is

(#23374) Gyula84 válasza Leon77 (#23372) üzenetére


Gyula84
veterán

mint a bf3 ban vagy 4ben olyan legyen azt kész és ez kb olyan :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23375) BullKoxa válasza lofagi (#23371) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én majd azt hiszem írok nekik szépet is , mint mindig. De Most a hang hibákat is megemlítem. B@xák meg .

(#23376) tbw válasza Leon77 (#23372) üzenetére


tbw
aktív tag

Jó az. Végre nem lehet csak úgy üldögélni a tankban.

TBW

(#23377) BerserkGuts válasza Qtya123 (#23350) üzenetére


BerserkGuts
őstag

:DDD akkor hamar ki kell élvezni xD

(mondjuk én mindig rárontok bármelyik tankra ha assult vagyok mert ez lenne a feladatom csak hát 4x kell valamit használni legalább általában és persze csak tök egyedül szenvedek 99% a többi nem segít mert félti a statot )

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#23378) BullKoxa válasza BerserkGuts (#23377) üzenetére


BullKoxa
őstag

Én is szoktam aprítani ha sikerül, anti gránátot dobok rá ,2 piat vagy 3 és ha kell még 2 dinamit is megy rá. Akkor van cumi ha készednek, vagy ha a tank észre vesz. Mert szerintem a piat-t lassan lehet használni, mikor először előveszi várni kell vele, legalábbis én nem tudom egyből repíteni.

(#23379) BerserkGuts válasza BullKoxa (#23378) üzenetére


BerserkGuts
őstag

vagy pl egy squadot fogsz ki és védik mint a hímestojást
2x 3x beleküldesz de már jön a budyguard :DDD és csak félig sikerül a misszió azt de utálom mert még simán meg is javítják neki és olyan mintha semmi nem történt volna :o

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#23380) bul07 válasza kisza25 (#23353) üzenetére


bul07
nagyúr

Alvás időből vettem el egy kicsit hogy játsszak kicsit, megnézem a küldetést meg hogy mennyit kell játszani a fegyverekért (most majd egy hónapja változott és most már, este héttől reggel hétig dolgozok, havi 15nap)
És én elég sokat játszottam a régi BF-el is ilyen időpontban, de más rész esetén tartalom érkezése után azért voltak játékosok még nappal is

Igen ez a gond hogy nem vonzza a fiatalokat, és ez a játék hibája
Egyszerűen kicsi az élvezeti faktora a játéknak, nagy betűvel KEVÉS
És nem csak az előző bf részekhez képest hanem más játékokhoz hasonlítva is

Nekem olyan vad ötleteim is vannak hogy nem igaz

Mondjuk miért nincs olyan mód hogy bombázó védés, Enola Gay megvédése
Repül az Enola Gay és japán vadászok támadnák és Amerikai vadászokkal meg védeni kellene
Persze nem sebződne úgy a Enola Gay mint a rendes repülő hanem nehezebben
És ha elég ideig meglenne védve akkor ledobná a bombát, majd jönne a villanás és Winner, ha meg nem akkor a levegőbe a gépel együtt robbanna
Ez több szempontból is kitaláció de ez egy játék beleférne
És ehhez olyan nagy pálya fejlesztés se kellene mert a talaj simán lehetne elmosódott nem részletgazdag

Vagy miért nincs hajó a játékban?
Ha BF1-ben volt több hajó is, rendes ágyúval. Akkor ebben miért nincs?

Egyszerűen ez egy kiherélt BF, érzésre olyan mintha csak kényszerűségből lenne benne repülő, páncélos, egy két pályától eltekintve nem vették figyelembe a repülők páncélosok szempontjait

(#23371) lofagi

Na az én adtam nekik, remélem sokan lepontozzák őket és ezzel észbe kapnak hogy ez nem jó irány
Ennek a játéknak már mindegy, a következő részre figyeljenek inkább

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23382) lofagi


lofagi
Topikgazda

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23383) lofagi válasza bul07 (#23380) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Az a baj,hogy én is azt írtam nekik az első kérdésre,hogy mivel lehetne jobbá tenni a játékot,hogy nem tudom, mert már kellően elk*rták, szal nekem sincs ötletem,hogy mit tudnának csinálni. Az a baj,hogy azt látom,hogy egyre kevesebb a játékos.

Itt az új tartalom és ahelyett,hogy tele lenne a szerver egyre csak kevesebb és kevesebb a játékos, arról meg már nem is beszélve, hogy egyszerűen nem tölti fel a szervert. Már nem egyszer játszottam úgy,hogy 20-20 fő volt csak a szerveren. Szomorú. Új chapter, új heti, új megszerezhető fegyverek és mégsincs játékos. :\

Ez persze mind-mind köszönhető a Dice-nak, egyszerűen ötletem sincs,hogy hogyan tudnák ezt az egész folyamatot visszafordítani.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23384) bul07 válasza lofagi (#23383) üzenetére


bul07
nagyúr

Én azt írtam nekik
Hogy ennek a résznek már mindegy

Igen most jól érezhető hogy még az új tartalom se vonzza vissza a embereket
Szerintem azért mert ritkán és kevés tartalom jön
Én valahogy jobban eltudnám viselni azt hogy bejelentenék hogy 4havonta jön 3-4pálya előre bejelentve az időpont, és közte lehetne a fegyvereket feloldani, ez a semmi kommunikáció tartalmat illetően nagyon kiábrándító

És engem kimondottan irritál hogy most jött az új pálya és kőrről körre az új pályán kell menni
Így természetesen hamarabb ráun mindenki az új pályára és annyi
Miért nem lehet rotálni az új pályákat, vagy ahogy a BF1-be is lett a végére miért nem lehet szavazni és eldöntik a játékosok hogy melyik pálya jöjjön
Na meg így a régebbi pályák ki is halnak

Na meg sok dolog még mindig hiányzik a játékból ami alap lenne
Mondjuk hogy az előtt tudjak tankot választani hogy lenne szabad, sokszor van hogy van szabad de váltani akarok így plusz kattintás közben elviszi más, és repülővel is ez van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23385) Leon77 válasza lofagi (#23383) üzenetére


Leon77
őstag

"Az a baj,hogy én is azt írtam nekik az első kérdésre,hogy mivel lehetne jobbá tenni a játékot,hogy nem tudom, mert már kellően elk*rták, szal nekem sincs ötletem,hogy mit tudnának csinálni."

Mondjuk antichet sokat dobna a helyzeten. Egy nap egyszer biztosan lelépek egy szerverről emiatt. Nem nézem végig, ahogyan egy assault 70-1 statot csinál. Füstön át, mindenhogyan lelő. Aim plusz wh. Én akkor lépek, az nem játék.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#23386) Leon77 válasza lofagi (#23382) üzenetére


Leon77
őstag

Tényleg, a fegyvereket utólag majd meg lehet venni cc-ért, mint eddig?

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#23387) protegum válasza lofagi (#23383) üzenetére


protegum
aktív tag

Én írtam nekik egy hosszú listát, hogy mit változtassanak, hogy másoknak is ajánljam a bfv-t. Lényegében ebből a varga betűből kanyarodjanak vissza minimum a bf4-ig.
Az anticheat már kérdés szintjén sem jelent meg ebben a felmérésben. Habár szerintem a csalók is lemorzsolodtak mostanra.
A jármű spawn rendszert sem értem miért kellett megváltoztatni, miért nem lehet simán csak beleszületni a tankokba, repülőkbe mint a bf1 előtt.
Az RSP-t meg szervezzék ki olyannak aki ért is hozzá.
Többi lényeges kérdés, azokon a szokásos kimitcsinaljonhogyanjobban légkitöltő ne legyen rövid ez a kérdőív se, csupán egy-kettő volt csak, azok mintha ezt a visszakanyarodást jelentenék a hagyományos vonalhoz. Pl. lehessen változtatni dolgokon körön belül. Az nem értettem, hogy ezzel mit is akarnak pontosan elérni, mert akkor a mostani rendszert kell sutba dobni, de tegyék.

(#23388) kisza25 válasza lofagi (#23382) üzenetére


kisza25
félisten

Mindent is elcsesznek

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23389) prokxy válasza kisza25 (#23388) üzenetére


prokxy
veterán

Nem azért, de volt bármi értelme eddig kitölteni ezeket? Mert az a tapasztalat, h totál mit írsz ebbe, le van szarva.

Eddig mindig kitöltöttem, de már nem fogom, tök fölösleges...

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23390) CptAdamica válasza lofagi (#23382) üzenetére


CptAdamica
veterán

Basszus, még az xp boostért is fizetni kell? BF4-ben úgy dobálta a rendszer, mintha nem lenne holnap. Emlékszem a végére ilyen 10 db 200%-os volt, 30 db 100%-os, meg vagy 500 db 50%-os. :D

Megyen!

(#23391) bul07


bul07
nagyúr

Egy jó hely a utolsó pont védekezésénél
Ellenségtől lezárt részen van így hátba se tudnak kerülni
Vagy három gyalogos rohamot vertem vissza ezen a részen, és nyertük a kört

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23392) smokiii1 válasza prokxy (#23355) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Csak érdeklődés szintjén kérdezem mik azok a 100x jobb multi játékok? Mert gondolkodom nagyon én is hogy kellene már valami újdonság de nem tudom mit kellene venni. Amiket sokat látok youtube-on az modern warfare meg a hell let loose. De nem is nagyon hallottam másról. R6, Titanfall2, BF3-4-5 meg régi codok megvannak de már igazából mindet unom. Meg néha csgo megy munkatársakkal de azt meg csak velük játszom.

(#23393) #93187072


#93187072
törölt tag

Az normális, hogy 1660-al meg Ryzen 5 2600X-el 60-07fps-em van, de ha bekapcsolom a future frame renderinget, akkor simán 110-120?

(#23394) Dr V válasza #93187072 (#23393) üzenetére


Dr V
őstag

DX 11 v 12?

(#23395) smokiii1 válasza #93187072 (#23393) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Igen de nagyon érezhető input lagot okoz.

(#23396) lofagi válasza smokiii1 (#23395) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért ez a nagyon érezhető inputlag eléggé megkérdőjelezendő. Én szinte már csak a FF onnal játszik jó ideje , de én nem vettem észre,h megnőtt volna az input lag.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23397) #93187072 válasza Dr V (#23394) üzenetére


#93187072
törölt tag

Dx 11, a Dx12 szerintem vicc a játékban

(#23395) smokiii1 : Ezt az óriási input lagg dolgot BF4 óta olvasom, de azóta nem tapasztaltam. Meg igazából más emberek sem.

[ Szerkesztve ]

(#23398) smokiii1 válasza lofagi (#23396) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Nem tudom nekem ha be van kapcsolva akkor fura az egér érzékenysége. Az nem késik ha lövök vagy billentyűt nyomok le, de az egér mozgása fura.

(#23399) smokiii1 válasza lofagi (#23396) üzenetére


smokiii1
aktív tag

Na most ránéztem, tényleg nincs olyan input lag mint amire emlékeztem. Szerintem az maradt meg bennem mikor felraktam ultrára és akkor ha presetet állitunk akkor bekapcsolja a vsyncet is.

(#23400) kisza25 válasza bul07 (#23391) üzenetére


kisza25
félisten

Camper :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.