Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22701) aram01 válasza prokxy (#22699) üzenetére


aram01
nagyúr

Képzeld nekem is 20év pc után, ps4-en. Pár hónapja van meg, eleinte csak csipával tudtam ölni. 😁

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22702) kisza25 válasza aram01 (#22697) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Legalább nem csal, ilyet én is tudnék összevágni, pedig nem vagyok jó csipa, még 1db fegyvert se vittem el 10-es szintre csipával, ma nekibis állok:P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22703) aram01 válasza kisza25 (#22702) üzenetére


aram01
nagyúr

Nekem is csak egy van 10-en. Kár hogy már nincs olyan mint a bc2-ben a platina csillag.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22704) Gainka


Gainka
őstag

Csipa az még oké mert a távcső célkeresztjével probálunk fejre célozni. De távcső nélkül nagyon gyenge eresztés, pedig én ezért vártam a Bf1-et is. Itt Bf5-be szinte el van lehetetlenitve. Sajnos. Ma (is) ezt probálgattam de nem sok értelme van. Egy lövés nem hal, mire kp-nál el szalad. (Lehet ezért is jártam szinte csak hc szerverre Bf4-ben)

(#22705) protegum válasza Gainka (#22704) üzenetére


protegum
aktív tag

Az csak egy dolog lenne, ha egy hs és fekszik, de a bf1-től kezdve baromira elszúrták az egész "sniper" kasztot. Lényegében a távolságtól függetlenül a célkereszt metszése és bumm. A bf1-nél még az is elég volt, ha sportra lőtt az ember és bumm. Bf3-ba és a 4-be még élvezni lehetett az orvlövészkedést, de a bfv már csak az arcade-nál is árkádabb.

(#22706) prokxy válasza aram01 (#22701) üzenetére


prokxy
veterán

Vettem én is PS-t, BF 1-et toltam rajta, igazi szívatás volt, előtte kontrollert a kezem nem látott :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22707) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

jó ez az új kínai subgun

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22708) pendre54 válasza kisza25 (#22702) üzenetére


pendre54
addikt

"még 1db fegyvert se vittem el 10-es szintre csipával" Na, akkor én meg mit mondjak erre:

Oszt még így is 20-as szintű vagyok. :D

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22709) Hopkins95 válasza protegum (#22705) üzenetére


Hopkins95
addikt

Várjál, te most nem azt mondod éppen, hogy milyen könnyű lett célozni sniperrel és ezért lett szar, a kolléga előtted meg nem azt állítja, hogy el van lehetetlenítve és szar a sniperkodás az új részekben? Akkor én most kinek higgyek? :U

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22710) aram01 válasza prokxy (#22706) üzenetére


aram01
nagyúr

Tudom nekem is megvan a bf1, meg a 4-et is megvettem rá. Az a baj a 4-et a kutya nem játssza már psen, mondjuk az 1-et sem nagyon. Bc3 sose lesz?

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22711) EczkE válasza BerserkGuts (#22707) üzenetére


EczkE
addikt

Japan.

Asszem mindenféleképpen!

(#22712) Hopkins95 válasza aram01 (#22710) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hogyhogy nem? TheBrokenMachine Battlefield 1-et szokott streamelni kétszer hetente és mindig relatíve sokan játsszák, ahogy elnézem.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22713) aram01 válasza Hopkins95 (#22712) üzenetére


aram01
nagyúr

Nekem a server kereső nem dob sokat, pedig nincs szurozve.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22714) @rglaaf


@rglaaf
veterán

igaz én csak OP-t tolok ott de mindig tele van a szerver

PSN:BiZzare_0 ️

(#22715) Gainka válasza Hopkins95 (#22709) üzenetére


Gainka
őstag

Nem a sniperkodás, az ugy elmegy. Hanem a távcsö nélküli rifle, karabinerkedés, amit ha azt nézzük bf 1-ben alapnak kéne lennie, a bf5-nek meg igen csak a 40-50%-nak erröl kéne szolnia ha szigoruak akarunk lenni. Ehhez képest kb ha nem vagy über profi és még szerencsés is, a karozást (mi igy hivtuk a távcsö nélküli karabinereket :D) nagyobb kempelés vagy a cselekményektöl távolmaradva egy pár embert ki tudsz szedni de igazábol nem sok esélyed van ha észre vesznek. Eddig ez az észrevételen de azért nyomatom, unom a tunkolást. :D Szerk.:(Aki nem értené, távcsövel könnyebben célzol fejre amiben meg hal egybe, mint távcsö nélkül.)

[ Szerkesztve ]

(#22716) BerserkGuts válasza EczkE (#22711) üzenetére


BerserkGuts
őstag

akkor az :DD

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22717) Hopkins95 válasza Gainka (#22715) üzenetére


Hopkins95
addikt

De hisz nyilván ha ott a távcső, akkor azzal fog nyomulni a sznájperpista, mert minek nehezítené meg magának a játékot. :D Én amúgy rühellem a snipereket Battlefield 1-ben is, mert marha messziről képesek könnyen kiszedni. Ezért mondtam is, ha rajtam múlna, én elvenném tőlük az összes távcsövet, elvégre WW1, s úgy mutassák meg mire képesek. Úgy ha kiszedne messziről az nem zavarna, mert ahhoz skill is kell azért. A távcsöves sniper puskát meg bennehagynám esetleg felvehető „sniper kit” formájában.

Amúgy azért lehet egylövetűvel scope nélkül is nagyon küldeni neki, aki látta TheBrokenMachinet, ő szokta Martiny Henry-vel küldeni úgy és nagyon jól tud vele bánni.

Battlefield V-ben meg a Jungle Carabine nagyon OP, annak meg Stodeh a nagy mestere, igaz ő távcsövet használ.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22718) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag


:DD Ez a hadirokkant verzió

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22719) Gainka válasza Hopkins95 (#22717) üzenetére


Gainka
őstag

Valosághúségre gondolok, nem nehezitésre, szerintem hangulatosabb volna a játék ha csak valamennyi tunker man rohángászna, az meg nevetségesnek tartom hogy gépágyuval is lehet, de ez van igazábol elfogadom csak igy a jármüveket leszámitva meg egy két dolgot nem sok haszna van a 2. vh. témának. Onnan jött ez az egész nekem hogy unom a tunkolást mert rengeteg kell az ellenfélbe és én bf 4-be is inkább hc-s voltam. Sokszor megyek mp 44-el és bedarál a medikes, utána medik vagyok és az mp 44-es győz szemtől szembe stb. Rá szoktam unni mostanság, probálok map-hoz terephez igazitani mikor hova mi a jo de nem mindig jön be. :D

[ Szerkesztve ]

(#22720) Hopkins95 válasza Gainka (#22719) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nem tudom, szerintem meg ez egy árkád.jatek és a balance végett éppen hogy szükség van különböző fegyverekre különféle hatótávval és tűzgyorsasággal, hogy mindenki megtalálja azt a fegyvert és játékstílust, ami neki a legjobban fekszik. Aztán ez köré jöhet a világháborús vagy modern háborús setting, hogy beleélhesd magad az adott korba és úgy érezd ott vagy. Az más kérdés, hogy szerintem ez az utóbbi nagyon nem sikerült a Battlefield V-ben.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22721) protegum válasza Gainka (#22715) üzenetére


protegum
aktív tag

Ugyan már, hányan játszanának egy autentikus bf1-vel? Ahol lényegében csak bolt-action fegyverek lennének, magasabb szinten egy-két semi-auto, shoti és bónuszként meg 2 smg. Esetleg autentikus bfv-vel ugyanígy? Távcsővek és valami holo biszbasz nélkül?
A fegyverek sebzés-rendszere meg egy vicc. 100 méterre is halálos pisztolyok/revolverek, smg-k amiből nem elég egy tár egy emberbe. Tegnap pl. a suomi és az M1 carbine assigmenteket csináltam, az M1-ből 3-4 fejes kellett, hogy feküdjenek és testre is sokkal több találat kellett mint a suomiból. Holott az M1 erősebb lőszer plusz bukdácsol a testben.
Még a fallout 4-ben is (hát még az előző részekben is) rendszer van mint ebben a Paintball lövöldében.

(#22722) venom8888


venom8888
őstag

Majd ha lesz normalis procim jatszok tobbet a jatekkal,de igy 50 fps el nem fasza.

(#22723) aram01


aram01
nagyúr

Azért azt nem bánnám ha a lángszóró alap fegyó lenne, mint a vietnámban.

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22724) bozont


bozont
veterán

Most vagy ennyire kicsi a világ, vagy ennyire kevesen játszanak, de tegnap sikerült összefutni lofagi-val, egy csapatban is voltunk. Kár hogy aztán a következő körben kihalt a szerver. :(

(#22719) Gainka
Nem tudom próbáltad-e már, de a Red Orchestra 2-ben szerintem megvan amit keresel. :K

[ Szerkesztve ]

(#22725) Gainka válasza protegum (#22721) üzenetére


Gainka
őstag

Miért is esel át a ló tul oldalára? Senki nem beszélt arrol hogy csak karabélyt a játékba.
Nekem "M1-ből 3-4 fejes kellett, hogy feküdjenek és testre is sokkal több találat kellett mint a suomiból. " pontosan ezzel van bajom. :)

Hopkins95 Kösz az ötletet egész jo ez a Jungle Carabine de párszor át gázoltak rajtam mire felhuztam vagy táraztam. :D

"mindenki megtalálja azt a fegyvert és játékstílust" Látjátok pont ez a baj, ha épp unom a tunkolást, amit föleg azért unok meg mert olyan sok kell egy emberbe hogy ritka ha két embert le tudsz löni igy tul nagy rambozast nem lehet csinálni hiába vagy jó, szoval ha unom nem tudok karozni, csak sniper ami a távcsö miatt sokszor nem az igazi.

bozont Köszi tudok rola de az már tul fapados nekem. :D

[ Szerkesztve ]

(#22726) kisselandras


kisselandras
senior tag

S akkor hétvégére még egy [aimbotos] :D sorra váltotta a szervert ahogy leléptünk az adott szerverről ahol ő volt rá 5 percre megjelent az adott szerveren ahol voltunk most is csak gratulálni tudok a dicenek :D

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22727) prokxy válasza kisselandras (#22726) üzenetére


prokxy
veterán

20 órát tolt bele, de mit élvez ennyit rajta? Oké, 1 körre megnézi, ezt poénnak ítéli meg, de 2 óra múlva így játszani dögunalom. Nem értem az ilyeneket.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22728) kisselandras válasza prokxy (#22727) üzenetére


kisselandras
senior tag

Én se értem ezt .De szerintem ebbe élik ki a vágyaikat :DDde szerintem bele unt abba hogy nem fejlődik s meg vette a cheat et mert a videó dec.23 készült .nevére kerestem rá neten ki is dobta de van egy másik videó róla amit tegnap készítettek róla

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22729) FollowTheORI válasza prokxy (#22727) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Kérdezd meg a gyikot... ő nagy troll, hogy miért jó ez hosszútávon. :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22732) lofagi


lofagi
Topikgazda

Egyszer volt hol nem volt, volt egyszer egy admin, aki törölt, minden baromságot, ami nem tartozik ide. :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22733) Tav-Csoves


Tav-Csoves
őstag

Sziasztok!
Egy Asus Rog GL553VW (1tb helyett 500gb ssd van bent) laptopon tudok játszani a
Battlefield 4
Battlefield 1
és a Battlefield V játékokkal.
Utóbbival eléggé kompromisszumosan, ezért nagyon ritkán.

Amiért itt írok: Battlefield 1-ben eléggé gyakoriak a csalók, akikről YouTube-ra nyilvanos videót készítek, és megy Originen keresztül a jelentés.
Bf1 topicjában erős mellébeszélés folyik, - vagy súlyos, etikátlan közöny(?) - hiába kérdeztem meg, hogy mit lehet tenni a csaló ellen, aki 12 óra után nevet változtat, és a keresőben a régi nevén nem látható.

Eddigi cheater ellenes munkásságom:
[link]
(Lent a videók leírásában vannak az időbélyegek, így a csalást közvetlenül lehet látni)

[ Szerkesztve ]

(#22734) Találtgyerek válasza Dreadloord (#22676) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Szia!
Én is furcsának találtam a War Thunder után először. Én billentyű+egérrel használom. Azzal kezdtem,hogy az egér érzékenységet lejjebb vettem. Itt sokkal érzékenyebb az egér mozdulatokra a repülő roll-ozása,mint a WT-ben.
Viszont,ha aktívan játszol a War Thunderrel,akkor nagyon nehezen fogsz átszokni.
Itt amúgy sem akkora élmény a repülés.
Leginkább csak gyaloglás hentelés az egész. A dogfight része nagyon le van egyszerűsítve.

06-3o/9759I39

(#22735) tfk3y válasza lofagi (#22732) üzenetére


tfk3y
tag

Remélem érezhető volt a szarkazmus. Bocsánat érte! ;]

(o_O)

(#22736) prokxy válasza Tav-Csoves (#22733) üzenetére


prokxy
veterán

Szia,
köszönjük a munkádat - a DICE nem fogja megtenni -, de a falrahányt borsó részt ismered? :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22737) Astroboy válasza tfk3y (#22735) üzenetére


Astroboy
őstag

Bakker...épp a sütőélesztő történetét osztottam volna meg veletek, de akkor mindegy. ;]

prokxy ejj de jó kis meccs volt a tegnapi - este re?

[ Szerkesztve ]

(#22738) tfk3y válasza Astroboy (#22737) üzenetére


tfk3y
tag

:DD

(o_O)

(#22739) prokxy válasza Astroboy (#22737) üzenetére


prokxy
veterán

Bizony, minden percét élveztem, bár ilyet utoljára csajnak mondtam :D

Ma nem ígérem, de tervben van! ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22740) Astroboy válasza prokxy (#22739) üzenetére


Astroboy
őstag

...az is 20 éve volt mi? ;]

Na gyere mán', látod lassan Tomi is megtanul lőni, no meg aztán megint egyedül tegyem tisztába a kis klán-Pikachut? :DDD

(#22741) lofagi válasza tfk3y (#22735) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igen, a tiéden tökéletesen. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22742) protegum válasza Gainka (#22725) üzenetére


protegum
aktív tag

Én csak arra reflektáltam amit te írtál a valósághűségről. Az "öreg gamereken" kívül ma senki se venne autentikus/valósághű első-második vh-s bf-et. Egy grafikailag felturbozott bf1942 és bf2 nem lenne gazdasági siker, mert nincs skin, nincs semmilyen scope csak a csipáspuskákon, iron sight van etc.
Az is igen idióta módon lett megoldva ahogy a fegyvereket "speceli" az ember. Hamár belenyúlnak a fegyverek tulajdonságaiba legalább pl. gripekkel, csőkiegészítőkkel (kompenzator, hangtompító etc) váltámasz és egyéb dolgokkal tennék, a "mindenre valami scope kerül" után ez már semmivel nem került volna messzebb a korhűségtől.

[ Szerkesztve ]

(#22743) Gainka válasza protegum (#22742) üzenetére


Gainka
őstag

Nem beszéltem valóság hűségről, csak annyit hogy a valóságban sokkal nagyobb szerepe volt a rifle fegyvereknek, igy ezt a játékot is meg lehetett volna csinálni ugy hogy ez müködjön a kettö egymás mellett mint egy jol ismert 15!!! éves játékban cod 2. (sokkal kisebb pályákon sokkal nagyobb átlag tudásu ellenfelek ellen). Bele lövök egyet ( Jungle Carabine) mire átváltok kp-ra le soroz mint valami lézer norecoil csoda fegyver. Mikor meguntam a rifle kinlodást érdekes, másodpercekig nézem ahogy lövöm, és ö lö engem, és ö nyer mp 44-el. :C Na mindegy csak hangosan kinlodom...

(#22744) Dr V válasza Gainka (#22743) üzenetére


Dr V
őstag

Jungleval fejre kell lőni ;]
Amúgy a hitreg ami kalap szar, az új fegyvernél néha 3-4 találatot nem ad meg... Máskor meg triple kill, ebből kettő fejes.

(#22745) prokxy válasza Astroboy (#22740) üzenetére


prokxy
veterán

Ok, ha hazaérek időben, leszek!
Tomi sosem tanul meg lőni, sztem esélytelen! :D

"klán-Pikachut" => ezen besírtam! :DDD :DDD

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22746) BerserkGuts válasza Dr V (#22744) üzenetére


BerserkGuts
őstag

nem csoda amilyen bughalmaz a játék xD
ez egy michael jackson thriller figura

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22747) kisza25 válasza bozont (#22724) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mi a neved? A magyarokat sokszor összedobja

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22748) kisza25 válasza Tav-Csoves (#22733) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

De miért több órás videókat raksz fel, az végig mind csaló, vagy nem értem :F
Ha meg végig felveszed ahogy játszol, akkor ne csodáld, hogy kevés a gép, mert az is eszi a hardvert

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22749) Tav-Csoves válasza kisza25 (#22748) üzenetére


Tav-Csoves
őstag

"(Lent a videók leírásában vannak az időbélyegek, így a csalást közvetlenül lehet látni)"

Írásom lényege úgy tűnik nem jött át:
mit lehet tenni a csaló ellen, aki 12 óra után nevet változtat, és a keresőben a régi nevén nem látható?

[ Szerkesztve ]

(#22750) lofagi válasza Tav-Csoves (#22749) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amúgy nagyon dícséretes amit csinálsz, csak az eddigi tapasztalat alapján semmit nem ér. Egyelőre nem foglalkoznak a DICE-nál a csalókkal. Lehet nekik küldeni reportot, videókat, levelet, semmi. Rank 100++ -os játékosok játszanak még a játékkal akik egyértelműen csalnak. Valószínűleg azért azt a szintet nem egy héten hozta össze, még akkor sem, ha 120-1-es a statja minden körben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.