Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22301) kisza25 válasza lofagi (#22300) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Pubg-t már jobban unom, bf4-re nem megyek vissza, bf1-et hamar ott hagytam, COD-ért nem adok 18 ezret, marad ez, mert nincs más.
Haverokkal néha össze jön 1-1 élvezetes meccs. Meg nap 1,5-2 órát van időm játszani, annyi idő alatt nem unom meg
Amúgy utolsó peccs előtt nekem tetszett a játék, meg az új pályák is.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22302) lofagi


lofagi
Topikgazda

Hogyan lehetne a Wake Island még jobb?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22303) bul07 válasza kisza25 (#22301) üzenetére


bul07
nagyúr

marad ez, mert nincs más

Itt is :)

(#22302) lofagi

Amennyire vártam a Wake Island pályát eddig akkora csalódás nekem

Egyszerűen, nagyon egysíkú, most hogy néztem pár BF3 videót arra jöttem rá hogy az hiányzik hogy ne legyen ilyen lapos
Ahogy néztem mondjuk ezt [link] és mellé rakom a mostanit egyszerűen nincs annyi útvonal, a áttörésére kikerülésre
Egy középen jövő tank lefedi szinte az egész szárazföldet annyira lapos, BF3-ba nem így volt
Voltak sziklák, dombok, beton fedezékek, sokkal kidolgozottabb volt a pálya
És mintha vékonyabb is lenne a mostani

Nem értem miért nem lehetett egy az egyben átmásolni a BF3-as pályát

Te jó és mennyire jókat játszottam annak idején

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22304) mobal válasza Laraxior (#22258) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nagyon szépen wallos a 1070ti nálam 9700k társaságában. :D

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22305) Laraxior válasza mobal (#22304) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem csak egy 1060 van mellette, egyelőre :D Illetve lesz, mert még úton vannak a dolgok, de 9900KS mellett döntöttem, szóval a CPU megint elég lesz pár évre előre, főleg a 32GB rammal :D
Bár teljesen mindegy, ha a játéknak a fogyatékossága bekorlátoz, akkor tökmindegy milyen hardver van alatta :((

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22306) AsakuraDave válasza lofagi (#22300) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Én pl kihagyok egy hónapot miután 2perc játék után elmegy a kedvem tőle.
De nem is maga a játék csesz fel, bár egy alap team balance már nagyon kéne és sokat segítene a játékon,hanem, hogy soloba élvezhetetlen mert a sok pistike csipával rohangál 50 tank ellen és még csak nem is spotolnak. Readásul az egyik feladat a BAR unlockhoz is az hogy sniperrel kell ölni így még több a sniperes gyökszi. Persze sniperrel is lehet jó az ember simán top3 vagyok vele de én haladok spotolok stb nem egyhelybe verem magam arra hogy egy meccs alatt 1 killem lett 700pontom de legalább leszedtem az ellent 10km-rol...
Community is egy raklap fes mert én egy 500-0 meccset win oldal se élvezek de sokan verik magukat hogy mekkora skilles állatok. De hát nem lehet át állni se autobalance igy érthető.
Régen codba top1 voltam sokszor és engem dobott át vesztes csapatba és volt hogy forditottunk is így.
De ez miért nincs BF-be? Mert a sok vérpistike sírna hogy őt dobta át a játék. És hát az fontosabb az EAnek hogy meg tartsa a 12 éves korosztalyt. :U

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22307) Tegla80 válasza AsakuraDave (#22306) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha ez megnyugtatt akkor engem pakolgat rendesen ez a szar.Nem1× rakot mar at elso helyrol(pontokban is) a nyero oldrol airborne utan a vesztes oldalra,h hajra.......Majd agyergorcsot kaptam es leptem is ki nemi szidkozodas kozepette!Ez nem autoballansz hanem szopatas a reszemrol mert nem azert hajtok egy korben,h utana atrakjon terdelo oldalra. Szarom le ha kikapok,de azt ha szopatnak azt nem szeretem.
Szval inkabb szaladjon at a jobb oldal a gyatran azt majd lesz valami(kilepnek ,jonnek jok,stb),de ez nem korrekt igy.

Sony® & PlayStation®

(#22308) Laraxior


Laraxior
titán

Megint mit updatel ez a nyomorult? :F :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22309) AsakuraDave válasza Tegla80 (#22307) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nah ez az a hozzá állás amiről beszélek. Hajtasz egy körbe? Jah hogy a noob retard ellenfél ellen könnyű dolgod volt és most hirtelen a vesztes oldalon full premade klánok ellen esélyed sincs? Jaj te szegény....
Tegnap 1 órán át 26 vs 32 volt a meccs 400-0 az ellenfélnek több körön át. Szal hagyjuk már ezt a majd jön egy pro baromságot. Itt nincsenek prok csak retard verpistikek meg olyanok akik valamennyire tudnak játszani ennyi. Ha győztes oldalon top1 voltál vesztes oldalon hogy hogy ennyire kixopol? :U :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22310) Pro!Petya válasza kisza25 (#22301) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Most még 13K az MW én is annyiért zsákoltam be, pontosabban 39,99EUR volt.

(#22300) lofagi

Sokan azért vesződnek még vele mert kifizették anno, és reménykednek hogy majd egyszer olyan lesz a játék mint mikor megvették. (azért ez is milyen már...)
Másik dolog hogy azért az alternatíva meg pénzbe kerül és így az ünnepek előtt pont nem erre szeretnének költeni az emberek. Meg ott vannak azok akiknek kb minden mindegy mi történik a játékkal mert már úgyis megszokták és lehet nekik elég ha csak szépen néz ki ezutóbbi, mert ez nem vitás mert grafikában ott van de kb ennyi is.
Viszont biztos vagyok benne hogy sokan ott hagytuk ,csak most a christmas noobs dömpingben nem tűnik fel.

Nem véletlen a több száz ilyen és hasonló post BFV reddit-en. :DDD

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#22311) zzola válasza Laraxior (#22308) üzenetére


zzola
félisten

[link]

Write only-ban tetszik lenni?
:DDD

(#22312) bul07 válasza Pro!Petya (#22310) üzenetére


bul07
nagyúr

Hát olyan ne legyen mint amikkor megjelent, még az kéne még :N

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22313) Pro!Petya válasza bul07 (#22312) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Core game-re értettem nem a bughalmazra meg sminkelésekre. :U
Bár azt gondoltam ez lejön egyből..

[ Szerkesztve ]

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#22314) mobal válasza Laraxior (#22308) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nem nyomorult, szoftver. Hotfix és TTK balanceolást tartalmaz az update. :))

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#22315) Tegla80 válasza AsakuraDave (#22309) üzenetére


Tegla80
addikt

Te irtad igy, szval.... atkerulve a noob retard oldalra sztem neked is felreallna a szad.
Amugy ha a maxiq klan ellen kell jatszani(sok rotterdam-ot jatszanak) akkor sem lepek ki,sot ha elvagom 0-6 utan maxiq torkat az kesz feludules. Szval sztem rosszul latod,nem velem van a baj hanem az autoballanszal.
De iderakom,h lasd is nem vok k/d huszar . ;) [link] (es igen,sniper,de P08 majd Trench carbine. Plusz ha megnezed mennyi dog tag-et huztam mar be brit kessel es osszesen akkor lathatod,h nem messzirol es villamlo bottal csinalom :D . Kiveve a Boys amivel anno epuleteket bontottam mig engedte,meg kozbe a nepet is. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22316) bul07 válasza mobal (#22314) üzenetére


bul07
nagyúr

De minek ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22317) Laraxior válasza mobal (#22314) üzenetére


Laraxior
titán

Hát persze, hogy azt tartalmaz, mint az eddigi összes... ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22318) kisza25 válasza Laraxior (#22308) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Az 5.2-es updetet nerfelik :DDD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22319) AsakuraDave válasza Tegla80 (#22315) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nyugi en az esetek 90%ba azon az oldalon kezdek. 30szerverbol max 1-2 ahol balancolt match up megy. A többi clown fiesta 500-0 meccsek. :C

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22320) dkess válasza lofagi (#22300) üzenetére


dkess
őstag

Többször írtam is fórumon illetve mondtam is - nekem bejön a hangulata. Tudom sokaknak nem. Nálam átjön a II. Világháborús érzés - persze "árkádos" interpretációban, de a BF mindig is az volt.

Másfelől amiről szintén volt szó, hogy a pályákban - főleg a régiekben illetve az újak közül is egy-kettőben - érzem a munkát, a koncepciót. A balance sok helyen nem tökéletes - pl. Breakthrough Aerodrome vagy éppen az új Wake Island -en - de mégis szeretek ezekkel (is) játszani. Sőt lehet sokak megrökönyödésére írom, de maga a Wake Island pálya is tetszik. Először kicsinek találtam, de a valóságban is az volt illetve hagyományosan is ez nem nagy pálya volt régen sem.

Utoljára és nem utolsósorban maga a közösségi játék - ts/dc -n illetve a társaság.

Persze a korábban írt kommunikációs illetve játékbeli technikai malőrök rendesen tudnak idegesíteni. Utóbbinak időnként hangot adok VoIP -en is ...

(#22321) AsakuraDave válasza Pro!Petya (#22310) üzenetére


AsakuraDave
őstag

RTX bundlet szereztem 8k-t így már ennyit meg ért nekem. Aprón ki lehet fogni jó ajánlatot. :B

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#22322) Tegla80 válasza lofagi (#22300) üzenetére


Tegla80
addikt

Hogy neked is valaszoljak.
Mert jo a jatek ha jo,de mikor ilyen kukisagot kitalalnak,h belenyulnak gyokerig(a gyokerek) es nem tesztelik csak kiadjak akkor arra nem lehet mast mondani,mint xar es idiota banda.
Elotte majdnem jo volt es csak azt kellett volna alakitani erre jottek amivel jottek. Most jatszottam a repecs ota es sztem jobban adta/ment elsore es nem ereztem,h nem talal az amit lovok. Jatszani kell meg es kiderul,h igazam van e vagy csak epp elkaptam/elkaptuk a fonalat.

Plusz muxik vegre es jobb is lett.

Zarasnak: a multkor irtam,h a peccsel belenyultak a szamokba TOW eseten es emeltek rajta....itt latszik tisztan,h valami nem kerek. :D

Kivancsi vok mit ad majd ha elerem a 40-et. :DDD (valszeg semmit)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#22323) tfk3y válasza Tegla80 (#22322) üzenetére


tfk3y
tag

Valóban nem fogsz semmit kapni majd mikor eléred a 40-et. :( De legalább meglesz a végén az a szép kerek szám aztán annyi. :D

(o_O)

(#22324) RoliHero


RoliHero
tag

Sziasztok!

Az új radeon szoftverrel nektek is kifagy a játék? Nekem akkor csinálja ha a ventilátoron próbálok állitani(semmire sem reagál egyébként) illetve ha esport beállításra teszem.

MSI B450 Tomahawk Max* Ryzen 7 5800X*RX6700XT Nitro+* Kingston HyperX Predator 16GB (2x8GB) DDR4 3200MHz* Acer Nitro VG271UP

(#22325) lofagi


lofagi
Topikgazda

The BAR fegyót eddig nem próbáltam ki, tudván,hogy jön a patch. Viszont most,hogy a kezembe kaptam, ez valami nagyon brutál. Igaz,hogy 20 töltény, de nagyon lehet osztani az embereket!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22326) EczkE válasza lofagi (#22325) üzenetére


EczkE
addikt

Patch elott sem volt rossz. :) Este raprobalok ujra. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#22327) bozont


bozont
veterán

Úgy látom az Aerodome pályát is sikerült keskenyíteni, véletlenül se lehessen egy jót flankelni. :W

(#22328) balage1989


balage1989
tag

Én esek, kelek... Nagyon jó ez a patch :D Rég voltam ennyire láma. Lehet csak rossz napom van. Nálatok?

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#22329) nincsnév007


nincsnév007
őstag

a fix bayonets-nél melyik bolt action rifles-sel kell lőni hogy megadja a pontokat?

(#22330) Astroboy válasza balage1989 (#22328) üzenetére


Astroboy
őstag

Detto, de sztem csak rossz napod van ennyi ne emészd magad.
Ha ez megnyugtat, reggel mikor keltem én is egyből elestem. ;]

nincsnév007: amelyikre felmegy? :F

(#22331) EczkE válasza nincsnév007 (#22329) üzenetére


EczkE
addikt

Barmelyik volt action rifle jo lesz.

Asszem mindenféleképpen!

(#22332) Tegla80 válasza nincsnév007 (#22329) üzenetére


Tegla80
addikt

Sztem barmelyik jo,de En konkretan a Lee-Enfield et hasznaltam ra es arra adta.(ha nalad masik fegyverrel bugzik akkor probalj ra erre.....amugy meg a repecs elott csinaltam,szval lehet most az miatt xaraxik.)

Sony® & PlayStation®

(#22333) EczkE válasza Astroboy (#22330) üzenetére


EczkE
addikt

A fix bayonets az a challenge neve. Az a feladat hogy bolt action rifle-al, bayonettel vagy melee fegyverrel kell otot olni.

Asszem mindenféleképpen!

(#22334) nincsnév007


nincsnév007
őstag

sikerült, benéztem mert azt hittem hogy medicnél van olyan fegyver közben meg a sniper :B

(#22335) lofagi válasza bozont (#22327) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Hála az égnek ,h nem mindenki a pálya szélén kempel.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22336) AAntii válasza lofagi (#22335) üzenetére


AAntii
őstag

Ha valakinek ez az életcélja, ugyanúgy tud kempelni a pálya ezernyi másik helyén, vagy akár ugyanúgy a szélén csak 50 méterrel közelebb az eseményekhez, így inkább a flankelőktől vették el a lehetőséget, mint a sniperektől. Mivel nagyon ritkán kerültem járművel az érintett területen engem ez pont nem zavar, de azt is megértem, ha valakit igen. Már csak annyi a kérdés, hogy egy ilyen dolgot azután lépnek meg, hogy megnézik a statisztikák alapján, hol fetrengenek az emberek, vagy csak hasraütés szerint.

Az 5.2.2 változtatásait én kb. egy hét alatt szoktam meg, teljesen más fegyverekkel megyek, mint korábban, de összességében a játékélmény nem lehet rosszabb, csak az átmeneti időre, illetve amelyik fegyvert érzékenyen érintette a ttk változtatást az beraktam a fegyverszekrénybe és azóta elő sem vettem. Csak hogy írjak valami pozitívat is.

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22337) lofagi válasza AAntii (#22336) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Például egy jó tankost ki nem szedtél onnan és még tölteni is tudta magát a dombról, így nagyon örülök ,h ezt a részt lezárták.
5.2.2 csak ma jött ki, I'm just saying.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22338) AAntii válasza lofagi (#22337) üzenetére


AAntii
őstag

Irigykedsz az időgépemre, mi? :)
A tankosokat az egész játékból kitiltanám! Ha lúd legyen kövér!

[ Szerkesztve ]

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22339) FollowTheORI válasza AAntii (#22338) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Akkor mehetsz CoD-ozni... viszlát. ;]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22340) kisza25 válasza balage1989 (#22328) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Dettó, nem sikerült pozitív stattot csinálnom, hogy mindig kisírják az emberek, hogy el legyen b@szva az egész játék.
A repülősök is kisirták az FF nerfet, most megint nem lehet tőlük létezni....

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22341) Gabor777 válasza kisza25 (#22340) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Pont tegnap wake islanden jött szembe velem egy repülő, miközben én AA gunban ültem A mellett. Messziről repült rám, végig tudtam lőni. Minden lövés talált...ki halt meg? Én.

Két kört játszottunk tegnap, mindegyiket Wake Islanden. Támadóként kezdtünk..szokásos: egész csapat A-ra megy, többi pontot leszarják. Már majdnem kiléptünk, 300-100-ra vezetett az ellenfél, végén nyertünk 0-25-re. Utána csapatcsere. Forgatókönyv ugyan az. Agyonvernek minket a meccs elején, a végén 2 tickettel nyertünk :D Ezekért a meccsekért megéri a pénzét a játék, de...sajnos ebből nagyon kevés van. Persze, hogy elveszi az ember kedvét a játéktól.

[ Szerkesztve ]

(#22342) balage1989 válasza kisza25 (#22340) üzenetére


balage1989
tag

A tankok rosszabbak, mint a repülök. Shermanba 11-eket lövök a panzerfaustal. Szörnyen kevés. Egész Wake Island egy tankfeszt ez miatt, hogy az assault teljesen kivan herélve. Az meg csak magán gondom, hogy a kedvenc fegyverem totál használhatatlan :( Gewehr43.

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#22343) kisza25 válasza balage1989 (#22342) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Én egyedül supporttal ki szoktam nyírni tankot a rakéta pisztoly+gránáttal, igaz párszor újra kell tölteni, az ellen lehet taktikázni, de repülő ellen mit csinálsz.
Amúgy én nem a panzerfausttot használom

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22344) Gabor777 válasza balage1989 (#22342) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Tankokat szinte csak akkor tudjuk kilőni, ha squaddal megyünk rá...3-4 c4, meg 1 panzerfaust. Egyedül az esélyed konvergál a nulla felé.

(#22345) Laraxior válasza Gabor777 (#22344) üzenetére


Laraxior
titán

Főleg, hogy az a Panzerfaust olyan,mintha kavicsot hajigálnék. Kb semmi távolságra lő :W
Tegnap próbálgattam kicsit, de hagytam a francba.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22346) Gabor777 válasza Laraxior (#22345) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Panzer nagyjából arra jó, hogy kombóba felrobbantsd a 2 C4et, amit rádobtál előtte a tankra.
Wake Islanden elég könnyű tankokra vadászni, mert nagyon sok a fedezék. Susnyásba simán el lehet úgy szaladni, hogy ne vegyenek észre a tankok.

[ Szerkesztve ]

(#22347) pendre54 válasza kisza25 (#22340) üzenetére


pendre54
addikt

Ugyan már, sírunk itt, hogy nincs pozitív stat, meg mit kezdjünk a repülőkkel, ahelyett, hogy példát vennék a profikról. :DD Pl. itt volt tegnap, ez a jó képességű jackOneill nevű f@xkalap, csinált is olyan 46-os K/D-t (138/3), és itt még nem is volt vége a körnek.

13-as szinten kezdte a kört, és 15-ös szinten fejezte be.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#22348) Gyula84 válasza pendre54 (#22347) üzenetére


Gyula84
veterán

nagyon profi :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#22349) zzola válasza pendre54 (#22347) üzenetére


zzola
félisten

Mert PRO! :))

(#22350) bul07 válasza kisza25 (#22340) üzenetére


bul07
nagyúr

Na azért mostanában a sok gyalogos játékos sírását lehetett olvasni, a FF miatt meg nem kellet sírni aki kicsit is nem volt elfogult a repülőkkel szemben érzete hogy az túl erős

Amúgy most is ki lehet lőni a repülőt FF-el csak csapat játék kell hozzá, mondjuk hogy valaki még mással is sebezzen rajta
Amúgy a FF olyan volt mintha lett volna tank ellen olyan fegyver ami egy lövésre felrobbantja

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.