Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) zzola válasza lofagi (#23900) üzenetére


zzola
félisten

"Nagyon úgy fest, hogy végre jó irányba halad a játék"

Ez mekkora LOL, hányszor leírtad már. Aztán mindig vakvágány lett a vége...
:DDD

(#23902) kisza25 válasza lofagi (#23900) üzenetére


kisza25
félisten

Mi? Megy az origin? Elindul a játék van szerver? ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23903) CptAdamica válasza lofagi (#23900) üzenetére


CptAdamica
veterán

Micsoda clickbait cím! ;]

Megyen!

(#23904) lofagi


lofagi
Topikgazda

Kövezzetek meg, de tényleg hiszem,h megint jó lesz. Ha más nem a köv patchig. XD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23905) Tegla80 válasza lofagi (#23904) üzenetére


Tegla80
addikt

En veled vok es kitartok ezen xar mellett mig van kello jatekos barmi is lesz.
A bf1 nekem nem ad mar ujat(par extra lovas dogtag lenne ami nincs meg es tetszene,de az mar annyira nehez ,h marad....) es sajna nekem kell,h legyen valami cel(itt most a TOV) ami huz elore mert a rang az meh kategoria es csak 133vok.(maxiq mar 415 korul volt a napokban mikor osszefutottam vele es elvagtam a torkat. 2/0 amugy az allas keselesben,de Ő ezt biztos nem listazza csak En. ;] Mikor osszefutok a bandajukkal csak az a celom,h elvagjam a torkat a "billentyuegeres csalonak" :DD mert nem tisztan jatszik az biztos. )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23906) Aventador91 válasza lofagi (#23904) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem mindig jó. egy bugos fos, de az ilyen dolgokat mint a ttk változások, csak meg kell szokni

(#23907) Tegla80 válasza kisza25 (#23902) üzenetére


Tegla80
addikt

jah, neked nem valaszoltam.
Most kapcsoltam ps-t es nem lepett fel multira,de 2-3 "go to online" es fentvok.
Az altalam jatszott palyak es modok kozul is van valasztek szval ps-en muxik ez ahogy nezem eleg sokunknal mert van boven fullos szerver.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#23908) tbw


tbw
aktív tag

Jó irányba halad?
Visszakapjuk az eredeti TTK 1 2 golyó különbséggel.
Nincs team switch.
Nincs auto balance.
Nincs punkbuster.
Mit csináljunk hmm?
Buffoljuk a snipereket. Ahahahahhaa....

TBW

(#23909) lofagi válasza tbw (#23908) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Én nem így látom. Én úgy látom ,h 18 hónap vagy mennyi után megoldottak egy problémát - szégyen ,h eddig tartott - és most tudnak másra fókuszálni.

Nem lesz az év játéka ettől , ezt szerintem minden reálisan gondolkodó játékos tudja. Nem csodákat kell várni,h 180° megváltozik, ha apró lépésekkel is, de jobb irányba terelik az nekem már elég.

Most már csak az kellene,h hülyeségeket ne csináljanak , de erre semmi garancia.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23910) Dtomka válasza tbw (#23908) üzenetére


Dtomka
veterán

"Visszakapjuk az eredeti TTK 1 2 golyó különbséggel." - Nekem nem hiányzik az előző, már megszoktam és szerintem így jobb.
"Nincs team switch." - Igaz, az egyik legnagyobb probléma!
"Nincs auto balance." - Szintén igaz, nem is értem miért nincs? A korábbi részekben nagyon jól volt megoldva.
"Nincs punkbuster." - Nincs, és nem a neve hiányzik, hanem a védelme. Sok csaló mely megöli egyesek játékát. És a sok lúd disznót győz - nem müködik, mert még kickelni sem lehet. Bannolni meg végképp nem...

Én sem értem, hogy ezek a hiányosságok miért léteznek a BF V-ben. Tudtuk, hogy az V más lesz mint a korábbi részek, de ne alapvető funkciók hiányozzanak belőle.

Ha majd megjelenik a 6. rész, remélem észnél lesznek és tanulnak a hibáikból.

(#23911) Aventador91 válasza Dtomka (#23910) üzenetére


Aventador91
őstag

egy votekick is elég lenne első lépésnek

(#23912) lofagi válasza Dtomka (#23910) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Azért az,hogy az előző részekben jól meg volt oldva az autobalance, egy kicsit túlzás. xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23913) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23914) blaca83 válasza lofagi (#23904) üzenetére


blaca83
őstag

Talán megint egy kicsit játszhatóbb lesz. ;)

Személy szerint én a tankfestések helyett jobban örültem volna, ha az eredetileg beìgért és reklámozott egyedi játékos kinézettel lepnének meg.

Sajnos arra nem sok esélyt látok, hogy ilyen irányú fejlesztésre lesz még idő a BFV-ben.

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23915) lofagi válasza CptAdamica (#23903) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Úgy látszik,hogy bejött! xD

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23916) Astroboy válasza lofagi (#23915) üzenetére


Astroboy
őstag

Ez kapós lett...
Csöcsöket is raktál bele? ;]

(#23917) tbw


tbw
aktív tag

Tudom hogy sokan repülőztök de a repcsi is egyedül leszedhetetlen a földről.
Repcsi spawn is túl gyors.

TBW

(#23918) nagybá válasza tbw (#23917) üzenetére


nagybá
senior tag

Hála a jó égnek, azért képzeld már el, hogy repülő vs. egy katona szituban nem a repülő győz...

(#23919) Hopkins95 válasza tbw (#23917) üzenetére


Hopkins95
addikt

Túl gyors a a repcsi spawn? :DDD Te meg miről beszélsz? Múltkor majd 10 percet szobroztam a spawn képernyőn Narvikon, nem adott repülőt...aztán láttam már valaki megy vele, de nem jelenítette meg nekem spawnkor, szerintem csak neki. Aztán meguntam a varakozást és mentem inkább gyalogosként. Én Battlefield 1-ben nem szoktam várni ennyit repülőgépre, mint ebben a játékban ...

Amúgy fliegerfaust még mindig hatásos lenne, csak fel kéne nyomni a tölteteket az eredeti értékre amit a katona hordozhat magával.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23920) #93187072 válasza tbw (#23908) üzenetére


#93187072
törölt tag

"Nincs punkbuster."

Ez mondjuk pont nem lenne hátrány, mivel a punkbuster mindig is csak dísznek volt

(#23921) Dtomka válasza lofagi (#23912) üzenetére


Dtomka
veterán

Most 0 autoballance van. Akkor volt! Tehát akkor jó volt, legalábbis sokkal jobb volt a "nincshez" képest. Ebben azért csak egyetértesz, ugye? :)

(#23922) FaTHI válasza Dtomka (#23921) üzenetére


FaTHI
őstag

Anno a TTK -miatt nem sok esélyem volt, jelenleg kihozom 1 k/d-re, de sokszor több a killem. Tehát ha kevesebb lőszer kell akkor lehet nem lesz sok élvezet a játékban.

(#23923) tbw válasza #93187072 (#23920) üzenetére


tbw
aktív tag

Akkor nem punkbustert írom. Hanem anti cheat így megfelelő.
Lófasz nincs. Simán csalhatsz 100 reporttal is mint kiderült.

TBW

(#23924) tbw válasza Hopkins95 (#23919) üzenetére


tbw
aktív tag

Van egy bug hogy nem mutatja a spawnolandó járművet, 1x láttam valakinél.
És akkor ki kell váltani menübe és vissza.
Vagy már spawnolandó jármű ikon beragad.
Ilyen "apró" hibák általánosak egy 2 éves játéknál.

TBW

(#23925) zzola válasza tbw (#23923) üzenetére


zzola
félisten

Egy stat alapú anticsít van, de aki okosan csal, az sosem bukik le.
Külföldi szaktopicban lehet ilyenekről olvasni, mármint a bannolásról.

[ Szerkesztve ]

(#23926) protegum válasza zzola (#23925) üzenetére


protegum
aktív tag

Ez a stat alapú olyan, mint a Földön kívüli intelligens létforma vagy az Isten. Bizonyíték nincs rá, sokan hisznek benne, de még senki se látta.

(#23927) zzola válasza protegum (#23926) üzenetére


zzola
félisten

Én láttam képeket, linkeket. Nem kell benne hinned, elég ha én hiszek...
De mint mondtam, a smart cheater nem fog megbukni...

[ Szerkesztve ]

(#23928) protegum válasza zzola (#23927) üzenetére


protegum
aktív tag

Az nem cheatszűrés, ha resetelik a statját és ugyanott folytatja, mert nekem meg erre van bizonyítékom egy-pár vagy kap egy temp ban aztán egy idő után újra szintén zenész.

(#23929) zzola válasza protegum (#23928) üzenetére


zzola
félisten

Az valóban nem.
Én végleges banánt láttam, de őszintén meddig tart egy új fiókot csinálni?
Plusz a játék is sz@rért, fosért megkapható már.
Ide hardveres banán kellene, az elvenné a pofátlanok kedvét egyhamar...

(#23930) protegum válasza zzola (#23929) üzenetére


protegum
aktív tag

Aki fizetős csalást vesz annak van pénze új hardverre is, sajnos. Account-ot sincs értelme banolni, mert nyilván csak egy játék van rajta. A fizetési lehetőséget kellene nehezíteni pl. bankkártya ban, PayPal ban etc., hogy ne tudjon többet vele originen, steamen etc. vásárolni.

(#23931) zzola válasza protegum (#23930) üzenetére


zzola
félisten

Ez is igaz.
PP-t nem tudják tiltani, vagy nem lenne értelme, mert abból is annyit hoz létre, amennyit nem szégyell...

(#23932) tbw


tbw
aktív tag

Régen a PB képet küldött a saját gépedről az anticheateseknek.
És látták a screenshoton hogy aimol és bannolták ....
Ennyi kellene. aztán tőlem megveheti 50x is.

TBW

(#23933) zzola válasza tbw (#23932) üzenetére


zzola
félisten

Lehet az új fosbájt motorral ez nem működik, vagy nem tudom.

(#23934) venom8888 válasza zzola (#23933) üzenetére


venom8888
őstag

Egyik ismerosom alaplapi bant kapott. Nem ebben a jatekban.

(#23935) blaca83


blaca83
őstag

Véleményem szerint is az lenne a nyerő, ha úgy lenne mint régen és hardveres tiltás, plusz Acc. elvétel lenne a büntetés.

Lenne már valamilyen visszatartó erő és anyagilag is megéreznék.
Persze minden kijátszható egy idő után, de szerintem töredéke lenne a a csalók száma a mostani állapothoz képest. ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#23936) l.skywalker válasza blaca83 (#23935) üzenetére


l.skywalker
félisten

Összetett dolog ez, mert sokrétűen a normál gondolkodás ellen van. Adott a szituáció:
1. Van a gyereknek temérdek pénze, bármit megvehet. Gépet, játékot stb.
2. Annyira unja magát, hogy elkezd csalni?
3. A csalásra is rákölt még sok pénzt.
4. Bannolják
5. Megint vesz hardvert, szoftvert, cheat-et.

Nagyon beteg, szar életnek kell lennie, hogy ebben bárhol bárki élvezetet találjon.

A másik kedvencem, a fizetett carry. Volt Destiny 2-ben olyan ismerősöm, aki 20-30 dollárért vitte más karakterét Raid-re stb. Agyament világ.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23937) protegum válasza blaca83 (#23935) üzenetére


protegum
aktív tag

Plusz a banolt hardvert eladja a hardveraprón a csóró vevő meg szív vele.

(#23938) prokxy válasza l.skywalker (#23936) üzenetére


prokxy
veterán

Ha a felét visszaszorítanák vele, már jó.
Mert valljuk be, van elrettentő ereje a hw-es ban-nak, akkor már megérné, Apex-ből át lehetne venni a dolgot.
Viszont stat alapján sem történik semmi (pl. 1000 ölésből 980 fejes supporttal, jelentve van többek által vagy bármelyik kaszt 0 fejessel és min. 1-2000 ölt, sorolhatnám)
Amíg ez így megy, kb az csal, aki akar, ami eléggé aggasztó...viszont beletenni ebbe bármi cheat detektáló cuccot max akkor fognak, ha a kövi részre tesztelik, egyébként esélytelen.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23939) protegum válasza prokxy (#23938) üzenetére


protegum
aktív tag

Pontosan, sajnos ez a hajó már elment.
A kutya ugat a karaván halad.

(#23940) l.skywalker válasza prokxy (#23938) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen a többi játékos szempontjából teljesen jogos. De ha azt nézzük, hogy úgy is azok csalnak, akiknek nem számít se a hw ban, se a ban, se a pénz és még ráadásul beteg életük is van, csak eljutunk oda, hogy a legjobb az lenne, ha technikailag oldanák meg, hogy ne lehessen csalni. Kábé konzolon ez egy fokkal jobban működik, de ott meg ott vannak ugye az egér+bill adapterrel bohóckodók.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#23941) FaTHI


FaTHI
őstag

Srácok a Spec Assigmentek közül ha megcsinálja az ember egy idő mulva visszaadja hogy ujra meg lehessen csinálni pl: Medic challenge. stb. Mennyi idő múlva dobja be ujra ki tudja?

(#23942) lofagi válasza FaTHI (#23941) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igen

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23943) EczkE válasza FaTHI (#23941) üzenetére


EczkE
addikt

Azonnal. Engem egy darabig idegesitett hogy nem tudom kitakaritani azt a listat de mar elengedtem. :D CC-re meg nincs szuksegem.

Asszem mindenféleképpen!

(#23944) FaTHI válasza EczkE (#23943) üzenetére


FaTHI
őstag

lofagi ha tudod ne tartsd magadba!
Tegnap reggel kitoltam 5-6 dbot de nem mutatja még ujra őket

(#23945) FaTHI


FaTHI
őstag

Oké megvan másfél nap kell a Spec assigmentek ujraéledéséhez!

(#23946) #40047616


#40047616
törölt tag

Mondjuk szerintem durva úgy kiadni egy főként multis címet hogy semmi anticheat nincs. Még jó hogy volt annyi eszem hogy ne vegyem meg. Bf3-4 ben is volt csaló de legalább lehetett kickelni vagy bannolni egy adott szerverről őket. (meg azért volt valamennyi anticheat a játékban több kevesebb sikerrel) Bf4-ben volt 2-3 olyan szerver ahol rendszeresen játszottam mert tudtam hogy úgy is bannolják a csalókat. Igaz volt ennek egy olyan része is hogy azért kaptam bannt egy adott szerverről mert párszor meg mertem ölni az adott szerverhez tartozó klán tagjait.

[ Szerkesztve ]

(#23947) EczkE


EczkE
addikt

6.2 patch notes. [link]

Asszem mindenféleképpen!

(#23948) Gyula84 válasza EczkE (#23947) üzenetére


Gyula84
veterán

ide se fagi linkelte :Y

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23949) csapee


csapee
senior tag

Akinek egy olyan program írása se megy, hogy legalább a játékosok száma egyenlő legyen a két oldalon, hogy tudna csalást szűrni?

Olyan szar látni hogy a COD franchise évekre van játszhatóságban ettől mikor 10-15 éve röhögött rajtuk....

Csapee

(#23950) lofagi válasza Gyula84 (#23948) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Mert dolgozom? Tudod, vannak emberek akik szoktak. Ja nem tudod. ;)

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.