Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22651) FollowTheORI válasza EczkE (#22650) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

OP OP OP... :D

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22652) Hopkins95 válasza prokxy (#22648) üzenetére


Hopkins95
addikt

Al Sundant miért nem szereted, ha szabad kérdeznem? :U

Mert érdekes módon én is ezeket a pályákat szeretem amit te(- Devastation, azt utálom mert kicsi és nincs jármű benne szinte), plusz Twisted Steelt meg Panzerstormot szeretem még nagyon.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22653) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#22652) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Mert egy f*s pálya... legalábbis azoknak akinek nem jut jármű. :)

Bár szerintem járművel is irtózatosan gyenge játékélményt ad, unalmas is.

A vicc az hogy a BF a járművezésről is szól... mégis gyakran azt veszem észre még énis... hogy pont a Hamada, Panzerstorm, Al Sundan... stb a legrosszabb és legunalmasabb pálya a játékban. Járművek ide vagy oda. :D

Ráadásul aki a maprotációt csinálta valamiért azt gondolta, hogy milyen fasza ezeket egymás után berakni... hát... igazi szado néha átvergődni rajtuk. ;]
Meg is simogatnám a buksiját annak aki így rakta be. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22654) Hopkins95 válasza FollowTheORI (#22653) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az azért van csak, mert kevés járművet raktak bele, de az nem apálya hiánya. Nem kéne feltétlenül tank se több, de lenne több hernyó vagy kisautó húzathatós ágyúval.
Amúgy múltkor együtt játszott a csapat az Al Sundanon és olyan jó volt. Egyik tankozott, én javítottam Csirkét, aztán én tankoztam és fordítva. Meg a harmadik meg égből küldte az áldást(mintha te lettél volna, de talán rosszul emlékszem). Nagyon jó kör volt. Emlékszem már majdnem kilőtte az ellenfél a tankom, erre odaugrott a squadtársam és utolsó pillanatban feljavított, majd kilőttem a tigrist. :)

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22655) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#22654) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Az a baja hogy egy gyors kényszermegoldás pálya... nincs átgondolva és jól megszerkesztve...

Persze lehetnek rajta "jobb" körök... voltak is már :D... de attól még nem lesz jó pálya sajnos.

Ezen az se nagyon segítene, ha több jármű lenne. Max picit kevésbé lenne unalmas vagy frusztráló a szitu.

Egy golmud szerű struktúrában sokkal jobb lett volna ez a pálya is... az a baj hogy az infes részt is széttagolták és nagy távolságokra tették... nem koncentrálódik úgy egy helyre, mint egy golmud vagy arras pályán a közepe.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22656) Hopkins95 válasza FollowTheORI (#22655) üzenetére


Hopkins95
addikt

...nem koncentrálódik úgy egy helyre, mint egy golmud vagy arras pályán a közepe.

Na de várj, nem éppen ezért szeretik ezt a játékot annyian, mert nem koncentrálódik egy helyre a lövöldözés, mint a Battlefield 1-ben? guftabi96 kollégát idéze [link] m:

A BF1 erre tökéletes a fos tölcsér alakú meg lineáris pályáival, amik direkt úgy vannak megcsinálva, hogy 1 ponton találkozzon a 2 ellenséges csapat és ott lője egymást halomra.

Akkor most széttagoltabb játékmenetet akar a közösség itt a fórumon vagy több akciót? Magyarázd el légyszi, mert már tényleg nem értem akkor. :R

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22657) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#22656) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Szerintem gufti másra gondolt, bár majd ő leírja mire... lehet ő máshogy gondolja, mint én. :D
Szerintem arra gondolt, hogy a BF 1 gyakran egy sík valami volt, némi fedezékkel itt ott és ennyi... nem voltak alternatív kerülőutak... vagy komplexebb pályák... mentél előre és megütköztél... meg a pályák gyakran ilyen hosszú de keskenyebb design-t követtek, mintha a conquest is egy breaktrhough vagy frontlines lenne, tehát a sorrendiség egyféle volt (egyenes vagy félkör mentén minden pont), nem volt keresztbe kasul mozgás, mint egy kör pályán a pontokat megfelelően szétosztva arányosan a térképen. Meg ügye a látvány a fontos ott is, hogy hű milyen fasza hegyek meg síkság, meg sivatag, stb van... csak épp játszhatalan terep/koncepció.

Szerintem a jó pályák lényege az hogy kör alakúak, és vannak részek kialalkítva járművek és gyalogosok összecsapására... lehetőleg külön, nem együtt...
Tehát a járművek egymással elvannak, meg az gyalogok is.

A pályák népszerűségét itt a törzstagok között elnézve, szerintem a többség is így gondolkodik és azt akarja.

Ezekre pedig az arras, twisted steel, devastation, rotterdam és hasonló pályák a jó példák.
Ahol nem az van hogy kialakul egy front és ott megküzd a két csapat, hanem van egyfajta körforgás, és változnak folyamatosan a frontvonalak a pontok között keresztbe kasul.

Az Al Sundan is lehetne jó, mert a kör, vagy nem cső jelleget kielégíti... a probléma egyrészt a méret... és az hogy az inf rész is és a tankos rész is széttagolt, és a foglalandó pontok is ezen rossz koncepció szerint vannak lerakva... távol is vannak és nehezen is járhatóak a hegyek miatt.
Ezért a tankosok sem tudnak egymással egy jót játszani + foglalni, meg az gyalogok se.

A tankos problémát megoldaná, ha több jármű lenne és indulna pl a reptértől, onnan az egyik hegyet kivéve nyiltabban lehetne menni középre a sík-pocsolyás részre... oda kéne egy vagy akár két járművel foglalható pont... az inf részt pedig közelebb kéne vinni a hegyes részen... kicsit könnyebben járhatóvá tenni és több épületet, pl egy arrashoz hasonló várost odatenni a hegyre, hegyek lábához... az E-F pont pedig tök felesleges kieső rész... lehetne mondjuk az E az kezdő és a másik csapat meg onnan indulna tankokkal és gyalogokkal... az F pedig törölhető a heggyel együtt... pl a hegy lehene már pályán kívüli rész.

És akkor így mindkét oldal kaphatna pl 4-4 tankot... az infek A-ról meg E ről mehetnének a hegyekre mint pl a golmud, a tankok/járművek meg mehetnének a sík részes pontokért.

Én leglábbis ez a pályát valami ilyesmire alakítanám át.

Ehhez képest mi van most... van egy pontvonal (cső/sáv - félkörben) a hegyes részen amit sorrenbe foglalni kell... igazából az ütközés egy-két pont körül van és ennyi... kivéve pár elszökő hátsó pontokat elfoglaló squadot leszámítva. Ergo... semmi változatosság...

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22658) @rglaaf válasza FollowTheORI (#22657) üzenetére


@rglaaf
veterán

Annyira meg nem ismerem a mapokat de pl golmudon a kezdőpontokon kivül mindegyikert intenziv harcok mentek, ABC plusz a vonat, elég durvulások mentek ott :C

PSN:BiZzare_0 ️

(#22659) Hopkins95 válasza FollowTheORI (#22657) üzenetére


Hopkins95
addikt

De hisz Al Sundan is ilyen pálya. :D Kör alakú, mintsem hosszúkás és a hegy takarásában lévő pontot viszonylag könnyű elfoglalni a pálya szélén lopakodva . Panzerstorm is ilyen, igaz, ott igencsak használni kell a fákat, ha lopakodni akarsz, de nekem sikerült nem egyszer kisautóval vagy APC-vel a tankok mögé kerülni és felrobbantani őket.

Épp hogy azt érzem a Battlefield V-ös pályákon mint Marita pl. vagy Rotterdam, hogy be vagyok korlátozva és nem tudok nagy ívben kerülni anélkül, hogy észrerevenne az ellenség. Vagy kiesel a pályáról mint pl. Maritán. De pl Rotterdamon ami van híd jobb oldalt a nemetektől, milyen jó lenne azon kerülni. De nem, mert out of combat area. Metrón is aztán nehéz átjutni. Vagy Iwo Jimán ha ki akarnék mászni az ellenséges hajóhoz vízen, arra sincs lehetőség felrobbantani pl vagy tankokat szivatni, mert out of the combat area. Sőt, ezért a saját repteremet nem tudom védeni japán félen, ami egy vicc.

Battlefield 1-ben meg még azon a nagyon lineáris Monte Grappa pályán is volt lehetőség könnyen flankelni az alsó pontok felől. Nem egyszer elfoglalják az E-t, mert ha csak a hegy oldalán a bal oldalon érkezik egy pár gyalogos, ahol alig venni őket észre, könnyedén el tudja foglalni a pontot és a tank mögé tud kerülni. Sőt, még tankkal is át tudsz ott lopakodni. Vagy Ballroom Blitz, bal oldalon olyan szépen el lehet lopakodni az E pontra, hogy észre sem vesznek, aztán már tiétek a D is és onnantól kezdve 2 felől kapják az áldást az erődben.

Battlefield V-ből meg hiányoznak ezek az erődök vagy nagyobb fedezékek is. Nekem az az érzésem amúgy, hogy a pályadizájn nagyon a végleteket súrolja: vagy túl nyitott a pálya kevés fedezékkel, vagy túlságosan egyvonalú és alig lehet áttörni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22660) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#22659) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

A Panzerrel annyira nincs nagy baj már... ott max egy-két pontot kéne átrakni... illetve én a C-D részt városnak csináltam volna meg... vagy legalábbis jóval több kőépülettel...

Megint csak a golmud közepét hoznám példának ide... annyi épület pont elég lenne... de ne az legyen mint most hogy semmi igaz fedezék, bemegy 2 tank és lerépázza az infeket, meg távolról lehet spammelni... :)
Illetve az infes rész a két járműves fél közé van szorulva. (szerk: vagy ha már igen, akkor legyenek ott az épületek... lásd lentebb Aberdeen pálya.)
+ picit közelebb kéne rakni a pontokat, és lehetne több tank még.

Hamada már picit nagyobb átalakítást kapna tőlem... az angol kezdőt én áttenném a B pont mögé, vagy a B lenne a mostani angol kezdő, picit kintebb téve és a kezdő lenne a B vagy ilyesmi...
Azzal nekem az a bajom, hogy az angol kezdőről a E-F-G hármas nem elérhető közvetlen... illetve a terepet picit alakítanám esetleg a jobb járművezéshez... Az A-B-C-D maradhatna jáművesebb rész... és a gyalogokat becsatornáznám a két kezdőről az E-F-G infes-romos-épületes részhez. Sokkal "kiegyensúlyozottabbá" téve és változatosabb opciókat adva a játékosoknak.

És nem... az Al Sundan nagyon nem olyan, mint amit szeretnék, vagy igazán jó lenne... leírtam miért és hogy. :)
De igaz, nem voltam elég pontos... nem csak a kör térkép kell, hanem a pontok megfelelő elosztása is ezen belül együtt. Bár alapvetően a kör sem feltétlen kell... lehet négyzet vagy valami BF1942-es Aberdeen-hez hasonló rombusz szerű valami is:

A lényeg hogy legyen a térképen arányosan elosztva a pontok többsége és legalább két irányból támadható legyen mindegyik a kezdőkről nézve.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22661) FollowTheORI válasza Hopkins95 (#22659) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Amúgy amiket írsz azok inkább trollkodások, szvsz... nem az az igazi "stratégiai" csata, amit én elvárnék... miért akarnál kiúszni Iwo Jima-n és tankokkal trollkodni? :D
Vagy a "szökések"... oké... de akkort miért nem inkább legyen normális frontvonali lehetőség... miért csak szökni lehessen bújkálva?
Legyen inkább több irányból támadható egy pont eleve... amennyire lehet.

Másrészt meg a csapatmunkát ne akajuk már megspórolni egyéni akciókkal meg szökésekkel. :DDD

Iwo Jima-val szerintem nincs baj... talán csak annyi hogy én picit eltoltam volna a hegyek felé az usa kezdőt a parton inkább...
Az eredeti BF1942-es elrendezés szerintem jobb volt. Most picit túl hamar egymásnak esik a két fél az F-nél.

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22662) Hopkins95 válasza FollowTheORI (#22661) üzenetére


Hopkins95
addikt

Ezt hívom én "fun"nak :D Nincs is annál jobb érzés, mikor a csapatod nem képes előrenyumolni, de te a századdal vagy te nevető ötödikként egy messzi kerülőúton az ellenséges csapatok seggébe kerültök és egy pillanat alatt elfoglaljátok a mögöttük lévő pontot. Mire ráeszmélnek, meg már a tankjuk seggében vagytok és robban a tank. :DD Én Battlefield 1-ben a páncélautóval vagy lóval szoktam hamar elhúzni a pálya szélén és beveretni az ellenség első pontjára. Sőt, Amiensen hamar áthajtok egy mellékúton, be a spawn pontjuk felé és telepakolom nekik aknával. Aztán ahogy játszom, hirtelen felvillan hogy vehicle disabled meg sorban kiírja az áldozatokat. :DDD

Amúgy a fönti posztodban amit írtál egyetértek, az elrendezésen kéne változtatni. Aberdeen amúgy jó példa arra, hogy milyen mellékutak vannak a hegy tetején, ahol szépen át lehet lopakodni tankkal. Hamadára nagyon ráférne pl. Azon a terepen amúgy meg elég körülményes közlekedni tankkal.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22663) EczkE


EczkE
addikt

Vegre szazas lettem. :D Azt hittem sose erem el. :D Mar csak 400 szint es kimaxoltam. ;]

Asszem mindenféleképpen!

(#22664) Hopkins95 válasza EczkE (#22663) üzenetére


Hopkins95
addikt

És mi lesz ha eléred a max szintet? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22665) EczkE válasza Hopkins95 (#22664) üzenetére


EczkE
addikt

Semmi. Motivacionak jo nekem, bar ahhoz talan tobb ezer orat bele kellene olnom. Valoszinuleg elobb megjelenik a kovetkezo BF minthogy lvl500 legyek. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#22666) Qtya123 válasza Hopkins95 (#22664) üzenetére


Qtya123
őstag

Olyan magasra lőtték a rangot ezzel az 500-al, hogy mire elérnénk, már a következő Bf-el játszunk. :)

(#22667) Hopkins95 válasza Qtya123 (#22666) üzenetére


Hopkins95
addikt

De ez az 500-as mikor jött? Én leragadtam annál, mikor még 150 vagy mennyi volt a max. Szerintem ez az 500 overkill azért, de kinek mi.

(#22665) EczkE Véleményem szerint egy jó játékban a játékosok benntartásához nincs szükség ilyen parasztvakításokra. Ezt megint csak olyanoknak találták ki, hogy "Jaj, addig játszom vele, amíg 500-as rangot el nem érem" és akkor játssza tovább a játékot, amot már lehet nem is élvez. Még ha minden téren szuper lenne a játék, akkor talán megérteném (bár akkor is overkill lenne), de így csak erre tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22668) EczkE válasza Hopkins95 (#22667) üzenetére


EczkE
addikt

50 volt a max augusztusig. Ott megnoveltek 500-ra hogy legyen mit grindolni.

Asszem mindenféleképpen!

(#22669) EczkE válasza Hopkins95 (#22667) üzenetére


EczkE
addikt

En tovabbra is elvezem a jatekot es nem azert mert elakarom erni az 500-as szintet. Az valoszinuleg sosem lesz meg. Most epp a Type 2A masteryt csinalom.

Asszem mindenféleképpen!

(#22670) Hopkins95 válasza EczkE (#22669) üzenetére


Hopkins95
addikt

:R Na az jó, mert én visszamentem most Battlefield 1-ezni és azt valahogy sokkal jobban élvezem. De valamelyik nap vissza fogok nézni újra, meg az új fegyver is jónak néz ki, szóval azt lehet ki is oldom majd a küldetéssel. Csak hát kevés az idő, mert munka meg vizsgák de ez már remélem nem lesz így sokáig.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22671) EczkE válasza Hopkins95 (#22670) üzenetére


EczkE
addikt

Megeri az uj fegyver. BF1-es Automatico feeling nagyobb tarral meg gyorsabb rpmmel. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#22672) Qtya123 válasza EczkE (#22671) üzenetére


Qtya123
őstag

Felhúztam 1200 rpm-re és max hipfire-re. Igazi kis meggymagköpködő. Ha valaki beront rám és épp szemben állok vele, fekszik, hacsak nem shotgun van nála.

Bár a Type 100 jobb szerintem. Sokkal univerzálisabb. Ez most fun, de nem lesz az alapfegyverem.

(#22673) BerserkGuts


BerserkGuts
őstag

Cod MW-ben rohadt sok a csaló itt max 1-2 és buktáznak is könnyen látni
+ simán elkerülöm mivel nagy a pálya és sokan is vagyunk na de ott

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22674) EczkE válasza Qtya123 (#22672) üzenetére


EczkE
addikt

Ugy meg nem probaltam. En mindig a nagyobb tarat reszesitem elonyben. De holnap kiprobalom a a magas rpmben is.

Asszem mindenféleképpen!

(#22675) Dr V


Dr V
őstag

TTK növelés a kezdők miatt, majd kis igazítás.. erre itt van ez az új golyószóró... Valaki érti ezt?
Tetszik, fasza cucc, de ehhez a ttkhoz op. Majd elrontják ezt is.
Mindenesetre most is szidom a hitregistert, többször nem adta be a találataimat, emiatt haltam meg.

(#22676) Dreadloord


Dreadloord
senior tag

Sziasztok,

billentyűzeten nektek hogy van beállítva a repülés? War Thunder nagyon jól megy, de itt egyszerűen nem tudok célon maradni :(

Próbáltam egérrel, de egyszerűen nem arra megy a gép, amerre húzom, billentyűzet meg csak a 4 irányt tudja, nem precíz. Most mindkettőre be van állítva a 4 irány, de így se jó :(

Egy sima ellenfelet nemtudok követni practice rangben sem, pedig fél órán át küzdöttem :(

(#22677) Pro!Petya válasza BerserkGuts (#22673) üzenetére


Pro!Petya
addikt

Jó ég, te miről beszélsz? :DDD
Lapozzál már vissza csak pár oldalt , de ha jól esik akkor akár többet is mindkét topikban!


"... itt max 1-2 és buktáznak is könnyen látni
+ simán elkerülöm mivel nagy a pálya és sokan is vagyunk na de ott"

Vagy itt arra gondoltál hogy per meccs vagy per csapat? :D

Audeze Maxwell * Alienware AW3423DWF * LG 65" C2 * Samsung Q935B * Nv Shield Pro * Edifier S360DB *

(#22678) kisza25 válasza EczkE (#22650) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

OP

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22679) kisza25 válasza FollowTheORI (#22653) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Mert itt nem izgalmas a tank csata.
Nekem az, hogy 20-at kell lőni a másik tankba nem ad nagy élményt.

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22680) omfgk válasza BerserkGuts (#22673) üzenetére


omfgk
addikt

:F

(#22681) prokxy válasza kisza25 (#22679) üzenetére


prokxy
veterán

Ha tankkal vagyok és meglátok egy másikat, nem lövök rá ha nem muszáj...elfogy s lövedékem mire kiszedem :D
Ez azért elég problémás a BF-ben...

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22682) Gainka


Gainka
őstag

Így hogy ennyi csaló van metronak is semmi értelme, nagy nehezen átszöktem kiszaladtam C-ig, odaszületett gyors egy csalo fallal együtt bedarált egymaga.

(#22683) Leon77 válasza prokxy (#22681) üzenetére


Leon77
őstag

A tankokat infként most szinte lehetetlen kiszedni. Peleeresztettem 2 panzert assaultként, a haver is egyet mellettem, majd rádobtam két darab dinamitot, bumm. Ja nem, megfordult és simán lelőtt.

Én azt bírom a dice-ban, hogy olyan jól esnek minden alakításnál a ló egyik, meg a másik oldalára. Miért nem lehet találni egy arany középutat.

Én assaulttal szeretek lenni, de most elkezdtem medic-ezni. Na azzal nagyon op. Suomi 50 es tárral, van, hogy 3-4 ember is megvan egy szobában és néha még messziről is ki lehet pötyögtetni az ellent, ha nem felém néz éppen. Ez előtt garanddal nyomtam. Amikor betették a játékba teljesen jó volt. Se nem túl op, de azért jól lőtt messzire. Most egy trágya lett, így hanyagolom az assaultot.

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#22684) kisza25 válasza Leon77 (#22683) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

És nem is kellene sokat agyalni, át kellene bf4-ből emelni a sebzési rendszert, ott az szinte tökéletes volt.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22685) @rglaaf válasza prokxy (#22681) üzenetére


@rglaaf
veterán

Idén lesz uj BF? Mert ezzel nem sok jaték lesz ugy érzem..

PSN:BiZzare_0 ️

(#22686) EczkE válasza @rglaaf (#22685) üzenetére


EczkE
addikt

Csak jovore.

Asszem mindenféleképpen!

(#22687) Lendova válasza Dr V (#22675) üzenetére


Lendova
őstag

Téged is elvakít a ROF a többi paraméterrel szemben. 5-11 BTK, pontatlanabb mint a Suomi.
Szobák, sarkok kitakarításán kívül nincs előnye, csak hátránya.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#22688) tbw


tbw
aktív tag

128 playert akartok. Minek hogy mégtöbb semmittevő csapattárs legyen?
Szerintem még így is kevés a jármű és kellene a bf4es spawnrendszer is.

TBW

(#22689) Qtya123 válasza kisza25 (#22684) üzenetére


Qtya123
őstag

+1

Már annyi mindennel próbálkoztak, egyszer igazán tehettek volna egy kísérletet ezzel az átemeléssel.

Amúgy szinte biztos vagyok benne, hogy mire a nyakunkon lesz az új Bf, a jelenlegi részben még mindig ott tartunk, hogy a 26. patch is teljesen megvariál mindent.

(#22690) Dr V válasza Qtya123 (#22689) üzenetére


Dr V
őstag

Vajon az új BFben minden elsőre fasza lesz, nem fogják menet közben javítani-rontani a játékot?

(#22691) tbw válasza Dr V (#22690) üzenetére


tbw
aktív tag

Amióta erre a Star Waros alapra épül az egész, értem itt menürendszer, spawnrendszer stb.
Azóta szar az egész.
A BF4 még teljesen jó volt, de a BF3 méginkább.

TBW

(#22692) FollowTheORI válasza Dr V (#22690) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Eddig minden BF-et szinte változtattak menet közben, szóval ugyanaz lesz, mint eddig. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#22693) Dr V válasza tbw (#22691) üzenetére


Dr V
őstag

Mondjuk Solo egy módosított Mauser C96-al tolja, szóval nem vagyunk annyira messze :D

(#22694) kisselandras


kisselandras
senior tag

Tegnapi parti faxxa volt .máma ismétlés?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22695) Hopkins95 válasza Dr V (#22690) üzenetére


Hopkins95
addikt

Az attól függ, hogy marad -e ez a „Live Service” modell, vagy visszaállnak inkább a régi rendszerre, s inkább mondjuk csak fél évente lesz nagyobb frissítés a játékba 1-1 DLC formájában. Én az utóbbinak nagyon örülnék, mert akkor lenne idejük rendesen kitesztelni a játékot meg az új funkciókat és nem lenne minden egyes update után tele új bugokkal. A Battlefield 1 erre jó példa, ott ez jól működött.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22696) BerserkGuts válasza Pro!Petya (#22677) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ahova kerülök fent a tetőn van 1 max 2 csíter szerencsére és látni is az állandó strabil 100killes teljesítményét.
A többiek 15-30-al normálisan játszanak csalás nélkül.

De a COD MW-ben kikerülhetetlenek mert kisebb a pálya és a játékos állomány :(((

Bárhova megyek mindenhol makrós gecik vannak és a csapat sokkal kisebb, így sokkal többször futok velük össze és legalább 2-3 állandóan csal.
Igaz bannolják őket rendesen mert ránézek az ilyen tömeggyilkosokra már másnap inaktívvá vált többet nem játszik. De akkor is rengetegen vannak.

Akik meg okosan játszanak pl: egykör lézerfegyver duncan macleod mod: ON
aztán hirtelen elfelejt játszani és simán lelövöm
de előtte meg a rohadék fal túloldaláról fejbe lőtt mindig :C

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22697) aram01


aram01
nagyúr

Profi
[link]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#22698) Aventador91 válasza aram01 (#22697) üzenetére


Aventador91
őstag

túl lassú, még a konzolos pro sniperekhez képest is

(#22699) prokxy válasza Aventador91 (#22698) üzenetére


prokxy
veterán

Ügyesebb, mint én, bár tőlem sniperrel mindenki! :D

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22700) aram01 válasza Aventador91 (#22698) üzenetére


aram01
nagyúr

Szerintem aimozik

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.