Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) kisza25 válasza Gainka (#22499) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Nem mindegy mivel lősz mire, túl van bonyolítva, nem kellene bele ennyi fajta tank. Van olyan amire felrakod a 75, vagy 120 mm-t és 2-3 lövés a másik tank, meg van olyan amivel 10- et belelősz aztán elmegy.
Ez nekem sem tetszik, meg a gyalogság nagyon nerfelve lett.
Tegnap volt egy tank 5-en lőttük nem bírtuk szétszedni
Bf4-ben szerintem jó volt a balansz

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22502) tom_tol


tom_tol
addikt

Sziasztok!
Tudja valaki hogy a játék miért állítja vissza alapra az NV vezérlőpult beállításait ?

(#22503) Gainka válasza kisza25 (#22501) üzenetére


Gainka
őstag

Igen sajnos lehet nekem nagyon a bf 4 a sablon. Na mindegy egy másik játékkal karöltve lehet el leszek, pl mikor sok melo van, jo idö peca, stb ritkán játszom akkor annyira nem idegesítenek ezek a dolgok. :D

(#22504) Dr V


Dr V
őstag

KE7 közvetlen közelről hogyan tud 96-ot sebezni? 4*25=100

(#22505) kisza25 válasza Dr V (#22504) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

Lábát, kezét találod el?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#22506) Lendova válasza kisza25 (#22505) üzenetére


Lendova
őstag

Nem számít, fejre 2x-es a szorzó, minden másra 1x-es.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#22507) prokxy válasza Dr V (#22504) üzenetére


prokxy
veterán

Úgy, ahogy a breda 1 burst-tel lekap egy enemy-t 10m-en belül a spec szerint: sehogy! :D Elvileg vissza lett állítva, (5 lövedék volt 1 ember 10m-en belül) ott állt előttem az enemy és 4 golyóval túlélte, pisztollyal befejeztem, gg, majd le is raktam azt a fegyvert 3500 kill után. Good job dice, ismét. :C

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#22508) bozont


bozont
veterán

Úgy látom a lángszóró is kapott egy kis buffot, mert most insta kill, még mielőtt elérnének a lángok...

(#22509) AAntii


AAntii
őstag

A magam részéről én jobban kedvelem a buta csalókat, akik csinálnak egy összesített 91-es k/d-t, mint azokat az 5-ös, 6-os k/d-vel rendelkezők+szinte lelőhetetlen szupermaneket, akiknél csak a gyanú merül fel. Mert az előbbi esetben nem kell azon gondolkodni, hogy játsszon e velük az ember. Direkt gyanút írok, mert ha a squad azért él/hal, hogy Józska életben maradjon, és emiatt mindenki medic és a kétes esetekben is ugranak éleszteni, akkor nem elképzelhetetlen a dolog, ahogy bizonyos nagyobb mapokon sem, ahol ritkábban fordulhat elő az, hogy egyszerre rád rontanak 5-en, amennyit fizikailag képtelenség leszedni egy tárból.

"Az amatőrnek ihlet, a profinak előleg kell."

(#22510) zzola


zzola
félisten

Egyre jobb!

DeXcRoP
160-11, 153 fejes.

(#22511) lofagi válasza AsakuraDave (#22488) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nyugodtan belinkelheted. Nem gondolom,h valaha is állítottam azt,h a játék tökéletes,de ha mégis akkor csak azért lehetett, mert nem szeretnék továbbra sem a nonstop fikázók táborába beállni.

Amúgy ezt továbbra sem a játék mechanikai problémának tartom.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22512) lofagi válasza AAntii (#22509) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Amúgy igen, így van. Ahol az ember 100%ig biztos,h az illető csal csak fogja magát és kilép, keres másikat. Viszont akik ügyesen használják ott csak marad a kérdés.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22513) BerserkGuts válasza AAntii (#22509) üzenetére


BerserkGuts
őstag

Ugyan ez igaz a tankra is én nem szívesen hegesztgetek másnak nagyon ritkán ha ezen múlik a csata.
Sqad-ban megyünk akkkor meg fel van osztva a munka ;]

12600KF/ROG Strix 4070ti/ROG Strix B660/Noctua NH-D15S/ROG Strix AuraEdition 850W/SamsungOdysseyG7 32" 1440p/ThermaltakeTower900/RazerViper8K/F4-3200C14D-16GFX(FlareX)/Kingston A2000

(#22514) balage1989 válasza Dr V (#22504) üzenetére


balage1989
tag

Szia.
Kiváncsi voltam, elvileg jó. Most löttem a képet.
De amugy a ke7 maradt olyan jó, mint amilyen volt. Közelre brutál, messzire elmegy...
Régen a recoil miatt nem lehetett sorozni távolra, most meg a dmg kevés, cserébe lézerfény.

[ Szerkesztve ]

A jó munkát és a rossz kocsmát még nem találták fel...

(#22515) kisselandras


kisselandras
senior tag

Aki még nem vette meg az most meg [teheti]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22516) EczkE


EczkE
addikt

Kellemes unnepeket es jo lovoldozest mindenkinek! ;] :R

Asszem mindenféleképpen!

(#22517) dkess válasza EczkE (#22516) üzenetére


dkess
őstag

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok!

[ Szerkesztve ]

(#22518) G33Z@


G33Z@
tag

Sziasztok! BAR-t mikor lehet megvenni? Nem volt időm játszani azon a héten...

(#22519) lofagi válasza G33Z@ (#22518) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Általában a köv héten. Szóval elvileg most kellene tudni megvenni.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22520) bul07


bul07
nagyúr

Tegnap este trolkodtam megint

Breakthrough mód Iwo Jima pálya
Én az Amerikai oldalon voltam repülővel , méghozzá a rakétás verzióval
Első kettő-három pontnál nagyon aktívan nem tudtam repülőkre vadászni mert mindig ültek a AA-ba, így rakétával lőttem a AA-t, párszor ki is nyírtam
Na de utána jött a trolkodás

Már felszállás közben lőttem is őket, volt hogy még fel se szált és vége volt
Legtöbbjét felszállás után pár pillanattal kaptam el
Kaptam is az ívet
De legalább fejlődött rendesen a gép

Ez van ha kezdek ráunni a pályákra, jönnek a trollkodások

Amúgy nem nyertük meg a kört, game reports

Most tudjátok min gondolkozok

Ugye le lehet dobni aknákat is
Na hova fogom ledobni, hát a felszálló pályára, legjobb lenne a hajóra mert ott nem olyan széles nem lehet elkerülni

Na ez jó ötlet ki is fogom próbálni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22521) G33Z@ válasza lofagi (#22519) üzenetére


G33Z@
tag

Most néztem az Armory és a LMG között sincsen.. A BF1-ben egyik kedvencem volt

(#22522) Dr V válasza G33Z@ (#22521) üzenetére


Dr V
őstag

Bringapumpával is hamarabb belepumpálod az ólmot, mint azzal... ma is csak pumpáltam, azt hittem, h sose hal meg az ellen.

(#22523) phoenix64


phoenix64
őstag

Sziasztok.

Elkezdtem jatszani a BF5-el. Azaz csak probalnek elkezdeni, de folyamatosan lefagy 10-20perc jatek utan es bezarja a jatekot. Barkinek van esetleg otlete, hogyan lehetne ezt orvosolni? VGA egy Nitro+ RX580 8GB, elvileg ezzel nincs baj mert ma tobb ora stress testtel es mas jatekokkal is teszteltem.

:R :R

(#22524) bozont válasza phoenix64 (#22523) üzenetére


bozont
veterán

Kezdetnek vedd vissza alapra a procit, ha úgy nem csinálja, akkor instabil a tuning.
Meg a memóriát is ha tuningolva van.

[ Szerkesztve ]

(#22525) kisselandras válasza phoenix64 (#22523) üzenetére


kisselandras
senior tag

Alaplap Proci ?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22526) FaTHI válasza phoenix64 (#22523) üzenetére


FaTHI
őstag

Nálam fagyott ha proci húzva volt, és nem volt stabil. Kilépett ha a memória volt húzva és nem volt stabil. VGA-t nem tudom mert azt nem húztam.

(#22527) Gainka válasza phoenix64 (#22523) üzenetére


Gainka
őstag

Hali, a sok kidobálást nekem a ffr on-ra állitása oldottam meg a vsync felett, hogy mi köze van hozzá fogalmam sincs, viszont néha így is kifagyok, van hogy egy nap minden második map-on, van hogy napokig nem. :U

(#22528) Dr V válasza phoenix64 (#22523) üzenetére


Dr V
őstag

Nálam a VGA volt a ludas, de a ram is gyanús volt.

(#22529) phoenix64 válasza FaTHI (#22526) üzenetére


phoenix64
őstag

Huzva van mindketto, de alapon is kifagy. Most visual c++ ujratelepitese ota nem fagyott ki. Nem hiszem h hardware problema miatt fagyott ki, tekintve h tegnap egesznap stress teszteltem + ma 1 rakat jatekot is kiprobaltam( witcher 3, Bf1, fallen order, battlefront 2). Egyikkel se volt. baj, csak a bf5-el. Na mindegy hatha megoldotta ez a c++ ujratelepites..

(#22530) FaTHI válasza phoenix64 (#22529) üzenetére


FaTHI
őstag

Ja bizzunk benne jó lesz .amiket felsoroltál nem problémás játékok de
a Bf5-nél már fagyi lehet kék képernyővel, akár több napnyi játék után is előjöhet. Stresselheted nyugodtan, de a Bf5-alatti játék megmondja úgy is ha valami gebasz van.

[ Szerkesztve ]

(#22531) phoenix64 válasza FaTHI (#22530) üzenetére


phoenix64
őstag

Kekhalal egyszer se volt eddig se bF5-el, csak crash to desktop. Azt meg nem hiszem h csak a BF5 terhelne annyira a gepet h crasheljen, mivel pl witcher 3 majdnem dupla annyi ramot bezabal jatek alatt, mint a BF es a VGA is jo 10 fokkal melegebb alatta. :P

(#22532) Hopkins95 válasza phoenix64 (#22531) üzenetére


Hopkins95
addikt

Elmondom egyébként, hogy a crash to desktop nekem is előjött már az asztali AMD-s gépemen Battlefield V-nél, igaz mostanában ritkán. 2 hete talán egy egész délután játszottam a játékkal és 1-szer crashelt teljesen az asztalra ha jól emlékszem. Szóval ha még mindig csinálja de ritkán, akkor az kvázi normális ennél a játéknál.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22533) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem is tolja mostanában ezt a crash dolgot :W

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#22534) zzola válasza Laraxior (#22533) üzenetére


zzola
félisten

Nálam még sosem fagyott ki! Igaz, nincsen OC.

(#22535) kisselandras


kisselandras
senior tag

Másnál is haldoklik az Origin kliens?

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22536) zzola válasza kisselandras (#22535) üzenetére


zzola
félisten

Nem. Én egy fél órája játszom kb...

(#22537) F e Z o válasza kisselandras (#22535) üzenetére


F e Z o
veterán

Az origin indítás szarakszik, az előbb 3x kellett beütnöm a jelszavam, mire online lett...

H2O über alles!

(#22538) kisselandras válasza F e Z o (#22537) üzenetére


kisselandras
senior tag

(#22536) zzola

Nálam a kliens fagyott le de játszani tudtam anélkül is érdekes :DD

Másik ezzel a [tetűféreggel ] találkozott már valaki ? aimozot a kis buz.. :W
Csak gratulálni tudok a dicének [hozzá] :W :W :W :W most találtam róla videót most is volt szerveren 100 kill :D

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22539) Leon77 válasza kisselandras (#22538) üzenetére


Leon77
őstag

Haha, testre van állítva az aimbot.

Sturmgewehr 1-5 1991 kill 0 headshot :D Ez a másik véglet. Ennyiből még a vak is lő vagy 50 fejest véletlenül :DDD

Mert van élet a halál előtt:P AMD Ryzen 7 3700x, Asus x370 pro, MSI GTX 1080 TI GAMING 11G, 16Gb(2*8) trident z f4-3200c16d-16gtzb, Samsung M2 960 evo 250GB épített vízhűtés és saját készítésű kuckó

(#22540) Fitzgerald válasza zzola (#22510) üzenetére


Fitzgerald
veterán

Én mostanában viszonylag kevés tetvedék cheaterrel találkozom, nyáron voltak tele velük a szerverek. Votekick-et tényleg behozhatnák ha már képtelenek normális anti cheat megoldás implemetálni a játékba. Most jöhetne az, hogy akkor sok lenne a visszaélés meg blabla, de az az igazság, hogy én BF4-et szinte csak custom szervereken nyomtam sokszáz órán keresztül, és nem sok ilyenre emlékszem. Arról nem is beszélve, hogy a csalókat sokszor a csapattársaik is megvetik (a saját anyjuk sem szereti őket valószínűleg), illetve ha olyan valakiről van szó akit csak azért akar kivágatni pár szorongásos kis pöcs az ellenséges csapatból mert jó játékos, azt meg lehetne menteni.

(#22541) Hopkins95 válasza kisselandras (#22538) üzenetére


Hopkins95
addikt

Azt látom hogy aimozik, de azt magyarázzátok meg hogy az hogy lehet, hogy falon keresztül is tud ölni? :Y Hisz az elején álőtte a falat és beadta neki a killt!

Dobtam rá azért egy reportot Originben.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22542) bul07 válasza bul07 (#22520) üzenetére


bul07
nagyúr

Na kipróbáltam a repülős aknát
Egy határtalan nagy f@s ahogy most van

Csak addig marad meg míg újra fel nem tölti az ember a gépet, utána eltűnik a francba

Ennek így mi értelme van, az akna azért lenne hogy ledobod és ott van míg újra le nem dobod, de így hogy eltűnik mi értelme van

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22543) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez komoly? :W Ennek így tényleg mi értelme van? Vicc, inkább hagyták volna úgy ahogy van. Mondjuk esetleg annyi, hogy a spawn felszállópályára ledobva ne robbanna egyáltalán, mert azt páran kihasználták.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22544) bul07 válasza Hopkins95 (#22543) üzenetére


bul07
nagyúr

Igen legyenek tiltott zónák, na de így mire jó, semmire

Amúgy itt mit kell kell csinálni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22545) F e Z o válasza bul07 (#22544) üzenetére


F e Z o
veterán

40k pontért kell lehívni a squad leadernek utánpótlást.

H2O über alles!

(#22546) kisselandras


kisselandras
senior tag

Uraim még egy [gyász] így estére most volt szerveren elképesztő aimbotos huszár ezek tuti ebben élik ki magukat :DD

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22547) lofagi válasza kisselandras (#22546) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nem hoz be senkit. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#22548) Hopkins95 válasza lofagi (#22547) üzenetére


Hopkins95
addikt

És valóban nem, ráadásul Originen sem találni! Pedig tegnap tényleg itt volt még. Csak nem lehet hogy felfüggesztették(lehetetlen)? Vagy tán nevet változtatott? :U

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#22549) kisselandras válasza lofagi (#22547) üzenetére


kisselandras
senior tag

Akkor már bannolták vagy tényleg nevet változtatott
ii_my-sister_ii a neve
ki ért ruski nyelven?
[faszok]

[ Szerkesztve ]

Piros pont a vevőnek is jár egy sikeres üzlet után !!írd oda a hirdetésedbe posta on off !!kösz :) Tel:szám az adatlapomon ha sürgős !

(#22550) lofagi válasza kisselandras (#22549) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Őszintén nem értem,hogy ebben mi a jó :\

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.