Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:22:04

LOGOUT.hu

Battlefield V

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23151) kisza25 válasza FollowTheORI (#23150) üzenetére


kisza25
félisten

:DD

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23152) Hopkins95 válasza bul07 (#23144) üzenetére


Hopkins95
addikt

No offense, de a játéknak szerintem messze nem az a legnagyobb gondja jelenleg, hogy nincs benne elég pálya. :U Ahogy Lofagi mondta, valószínű jön még bele pálya, csak addig nem jelentik be inkább, amíg nincs kész.

Azzal egyetértek mondjuk, hogy több jármű kéne bele, de hát ez van. Ezért járok vissza Battlefield 1-et meg 3-at játszani. Inkább gyere te is vissza kicsit a régebbiekkel játszani és lazíts, ennek a rástresszelésnek semmi értelme :P

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#23153) Laraxior


Laraxior
titán

Nekem tetszik az új map... szerintem van benne lehetőség bőven. :D
Azonfelül, hogy tankoknak nem igazán kedvez, a gyalogosharcot utálom, de azért jól néz ki a térkép :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#23154) Gyula84 válasza FollowTheORI (#23150) üzenetére


Gyula84
veterán

:DDD :DDD
(#23153) Laraxior
ennyi :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23155) bul07 válasza kisza25 (#23149) üzenetére


bul07
nagyúr

Azért bosszantanak ezek a dolgok, mert annyi minden lehetőséget kihagynak egy számomra fontos játékba
És nem mostanában lesz megint második világháborús játék
Annyi de annyi mindent, és gondolom te is vagy két oldalnyi dolgot feltudnál sorolni mi lehetne
Ha tojnék az egészre egy sort se áldoznék az egészre, lehetne némán tűrni mint egy birka

És én ennek nem fogok tapsikolni, hogy jújjjjjjj jön 1db pálya, de miért nem 4jön, ha 4-5-6évvel ezelőtt megtudták csinálni hogy 3-4-5 havonta jött 4pálya akkor most miért nem, ja mert nem szánnak erre a pénz csak fejik fejős teheneket(akik veszik a szír sz@rokat)

Így nem marad más csak a bosszankodás

(#23150) FollowTheORI

Őszintén van ilyen, főleg a balanc tud felb@szni nagyon, nem tudom hogy tud a fejlesztő édesanya meglenni ennyi csuklás mellet :)
Ha nincs kedvem repkedni akkor squad conquest tolom és ott igen bosszantó egy 6v8 felállás, de még 7v8 is, és nem egy körön keresztül hanem szinte folyamatosan

(#23152) Hopkins95

Persze jön, de kinek fog jönni
Éjszaka már így is erős játékos hiány van, és ahogy unnak bele az emberek egyre kevesebb játékos van

Járművek ááá a akkor a gyalogos játékát még megzavarja valamim, hujúj
Élvezet nézni hogy a sok balga pontról pontra szaladgál és foglalja, és a csapatok kerülik egymást, de tényleg sokszor ez van, gyalogosan rohangásznak a pontok között
És akkor még jön a ***** is hogy ezer kilométerről nem lehet megölni a másikat, hát menj közelebb

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23156) norbertoth


norbertoth
senior tag

Sziasztok!
A multiban hogyan lehet a mesterlövészpuskát olyanra fejleszteni, hogy ne töltsön újra állandóan, hanem 5x lehessen vele lőni folyamatosan?! A single módban volt olyan amelyikkel lehetett így lőni, a multiban nincs?

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#23157) FollowTheORI válasza norbertoth (#23156) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Bolt action sniper fegyver nincs ilyen, amit te keresel az a self loading rifle.

Ugyanott van, csak pl a ZH-29 az ilyen fegyver. Nyilván hatótávja kisebb valamivel ezeknek.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23158) norbertoth


norbertoth
senior tag

Köszönöm! :R

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#23159) kisza25 válasza bul07 (#23155) üzenetére


kisza25
félisten

Akkor más volt a trend, most azt szeretnék, ha előfizető lennél, ahhoz sok kisebb játék kell, nem egy nagy.
Nekem elég lenne a tartalom amennyi jön, ha lenne saját szerverünk, olyan mint bf4-ben.

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23160) prokxy válasza kisza25 (#23159) üzenetére


prokxy
veterán

Miért nem csináltok? Tegnap is beírtam DC-re, h simán lehetne ilyet, azt meghirdetni itt, név az max 2-3 féle lenne, mert ugye a készítője nickje. Amíg nincs heti szar, addig kvázi mind1, hol játszol. Csak a kérdés, h megtelik-e...legalább 30-40 fővel. :)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23161) Atla válasza prokxy (#23160) üzenetére


Atla
senior tag

Ez nem rossz ötlet.

A tartalomról meg annyit hogy én egy pályával is el lennél, ha normálisan megcsinálnak a fegyver harcot. A fél táram nem számolja el, jelenleg typea2, és stg44en kívül semmivel nem lehet érvényesülni, talán még zh29,de ez iggy elég szánalom.

(#23162) tbw


tbw
aktív tag

Szerintetek ez a Bazooka fog még sebezni 20-at is? Vagy az optimista elképzelés.
Gondolom lesz hozzá 2 raksi összesen.... :D

[ Szerkesztve ]

TBW

(#23163) prokxy válasza tbw (#23162) üzenetére


prokxy
veterán

Vmelyik este jött egy Tiger szembe Mercury-n, PIAT volt nálam, sebzett rá 4-et, telibe, nem pattant le. Mind a 3 talált, lement 12 HP-ja, 3 assault kellett, hogy kiszedjük.

#231) Atla16: lehetne ilyet, persze, de ott is kb. mindenki leszarta amit írtam, itt sem lesz máshogy.

szerk: mondjuk volt vmi flare-es kezdeményezés, voltunk 10-en kb, szóval max egy sq cq lehetne belőle. Csak ugye ha egy ilyen dolog rendszeres, akkor később az ember rákeres, stb. Ugyanez van/volt a privát szervereknél is BF4-ben, elején nem indul fényesen, aztán ha jól be van setup-olva, akkor népszerű lesz. Persze itt a konfig az elég fapad, nem egy custom szerver van tele, ahogy néztem mostanában.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23164) kisza25 válasza prokxy (#23160) üzenetére


kisza25
félisten

Talán azért mert úgy tudsz csinálni, hogy addig él amig ki nem lépsz belőle?
Kb semmit nem lehet beállítani...
Vagy lemaradtam valamiről?

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23165) phoenix64


phoenix64
őstag

Azért durva, hogy mennyi cheater van, és az EA kb szarik rá. Nem sokat játszottam az elmúlt napokban, de így is találtam 5 v 6 aimost... Nyomtam mindre reportot azóta se lettek bannolva. Lehet el kéne kezdeni cheatelni. :F

(#23166) prokxy válasza kisza25 (#23164) üzenetére


prokxy
veterán

Van aki elkezdi a BF-et este 7-kor azt éjfélig nyomja, stb, ők csinálnak szervert azt hajrá.
Fapad, de közösségépítő szerepe van.
Én csak egy ötletet próbáltam, hogy a magyar BF brigád 1 része 1 helyre látogasson, mint előző részekben.
Csak sajna ennek a töketlen dice-nak/ea-nak ez nem érdeke.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23167) prokxy válasza phoenix64 (#23165) üzenetére


prokxy
veterán

Igen, nagyon sok van, kb. minden estére jut 1-2. Van aki ésszel csinálja és van aki nem.

Viszont sok farkas kiáltás is van, részemről is, egyrészt a BF faszságai miatt, másrészt már alapból gyanús ha furán lő le vki, tudja a helyzeted, pedig se nem látszol, se nem spotolva nem vagy elvileg, sorolhatnám.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23168) Gyula84 válasza phoenix64 (#23165) üzenetére


Gyula84
veterán

én nem nagyon láttam mostanában, viszont tegnap az enemyből páran írták hogy mi azok vagyunk :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23169) #93187072


#93187072
törölt tag

Tényleg olyan rossz a helyzet csalók terén BF V-ben, mint ahogy azt sokan mondják, vagy ugyanúgy csak a szokásos sírás, mint BF4 meg BF1 esetében?

(#23170) CptAdamica válasza lofagi (#23142) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nem tudom, hogy várjam e a tankok cicomázását, biztos jó lenne, de 100%, hogy ez is horror áron lesz, majd kapunk 1-2 lebutítottat, hogy örüljünk... Ezt az egész live service-es marhaságot el kéne felejteni és visszahozni a Prémiumot, akármennyire is bontja a közösséget, BF4-nél is simán megérte az a +10k. Aztán a többi skint kaphatnák a prémiumosok alapból és kész.

Megyen!

(#23171) lofagi válasza CptAdamica (#23170) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Nyilván azért nincs premium, mert ez így jobb üzlet nekik. End of story.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23172) kisza25 válasza prokxy (#23166) üzenetére


kisza25
félisten

csinálnám én, de este 10-11-kor esek be :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23173) prokxy válasza kisza25 (#23172) üzenetére


prokxy
veterán

Én meg heti 2-3x, szóval nem vagyok egy stabil BF-es már.

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23174) CptAdamica válasza lofagi (#23171) üzenetére


CptAdamica
veterán

Mondjuk ehhez azt kéne tudni, hogy mennyi volt a bevétel a prémiumokból és mennyi a mostani rendszerből.

Megyen!

(#23175) prokxy válasza CptAdamica (#23174) üzenetére


prokxy
veterán

Valszeg kevés a prémiumból, emiatt lett az új modell, csak mivel a BF V a franchise legfosabb része, így az új modell is kudarcot vallott.
Akkor fogod ezt a bevételi számot megtudni, amikor a játékosszámot vagy a banolt játékosok listáját.

[ Szerkesztve ]

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#23176) norbertoth válasza phoenix64 (#23165) üzenetére


norbertoth
senior tag

Az marha jó, mert én tisztességesen játszom és akkor vannak érdekes lövések...de ezeket nem bannolja az ea vagy a Microsoft?! Xbox-on egyáltalán miért csinálnak ilyet?! :((

• iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

(#23177) lofagi válasza CptAdamica (#23174) üzenetére


lofagi
Topikgazda

Igazából szerintem egyértelmű,hogy ebből jön a több pénz. Míg a Premiumot megvetted 1x, valamennyivel drágábban, mint a simát és elvoltál vele egészen a végéig. Most megveszed az alap játékot és utána pumpálod bele a zsetont,hogy jobban kinéző cuccaid legyenek. S bár nagyon sokan mondják,hogy mekkora hülyeség az egész, de még mindig többen vannak azok akiknek ez a model megfelel és fizetnek a skinekért vagy xp boostért stb.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#23178) FollowTheORI válasza CptAdamica (#23170) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ha lenne prémium egy deka játékos nem lenne most azokon a pályákon/szervereken szinte... :)

(Mert szinte senki nem vette volna meg - ahogy már a BF1 idején sem vették meg sokan, azért kellet a buddy invite meg a végén az ingyenes kiszórása/összevonása Revolution-ba.)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23179) CptAdamica válasza FollowTheORI (#23178) üzenetére


CptAdamica
veterán

Ez is jó kérdés, anno szerintem a BF4 nagyon is ment prémiummal, csak ugye az alá kell tenni rendesen a kontentet, ott is kaptál 20 új pályát, csomó fegyvert, kiegészítőket, járműveket...

Megyen!

(#23180) FollowTheORI válasza CptAdamica (#23179) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Ment ideig, óráig... de nagyon kihalt a végefelé azis... csomó játékmódot nem is lehetett később már normálisan játszani, és CQ szerverek is nagyon limitálva voltak... alap mapokon "buzult" mindenki főleg, már akkoris.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23181) FollowTheORI


FollowTheORI
Topikgazda

Pont időszerű... már az EA is a mikrobizbaszokból él ("live services")... :D :(

Sajnos pont a BF nincs nevesítve. ;]

https://www.gamespot.com/articles/ea-made-more-than-1-billion-from-microtransactions/1100-6473240/

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23182) #40047616


#40047616
törölt tag

Szerintem többen mentek vissza a régebbi (főleg 4-3) bf-ekhez mint ezzel játszanak. Ezt meg az 1-et is kb csak a grafika adta/adja el. Várom a fikázásokat de sajna sztem igazam van valahol.:(

[ Szerkesztve ]

(#23183) kisza25 válasza CptAdamica (#23179) üzenetére


kisza25
félisten

Ha prémium mappokat raktunk be leürült a szerver kivéve amikor megjelentek

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23184) protegum válasza kisza25 (#23183) üzenetére


protegum
aktív tag

Azért ez nem teljesen igaz pl. Pacific Storm, Golmud etc. Inkább a utolsó fizetésős dlc a Final Stand feküdte meg a hasát egyeseknek. :)

(#23185) kisza25 válasza protegum (#23184) üzenetére


kisza25
félisten

Golmud nem alap map volt?
A fene se tudja már, egyből prémiumot vettem :P

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23186) FollowTheORI válasza kisza25 (#23185) üzenetére


FollowTheORI
Topikgazda

Jaja :D :K

Golmud is meg a Paracel Storm is alap térkép... na ügyehogyügye.

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#23187) bul07


bul07
nagyúr

Én hibrid párti vagyok
Legyen Prémium és úgy mint régen előre akár egy évre bejelentett tartalmakkal, hogy ne zsábamacska vétel legen
És legyen micro tranzakció is, és ha van az a hülye aki ilyenekre költ megtehesse, és a EA úgy húzza le ahogy akarja, természetesen semmifajta külön előnyt ne tudjon venni (tankos jattékkal is azért nem játszok mert akinek pénze megveszi az előnyt és aki nem költ az csak szív)

Így az is jól járna aki tartalmakat akar, és az is aki arra veri hogy milyen ruhája van

Bár a BF5 ez se segített volna mert annyira el lett cseszve az elején (kevés tank, repülő, és a tankot két pillanat alatti szétkapása, és a pályák gyalogosokra tervezése)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#23188) Gyula84 válasza FollowTheORI (#23186) üzenetére


Gyula84
veterán

jó kis paracetamol :DDD

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#23189) Dtomka


Dtomka
veterán

[link] Új rész helyett tovább frissül a Battlefield V

"Az EA megerősítette, hogy az új rész Battlefield 6 néven érkezik, de megvárja az újgenerációs konzolok indulását, így valamikor 2021 áprilisa és 2022 márciusa közé tehető a megjelenése."
Lehet az utóbbi időpont jobb lenne, inkább ne kapkodjanak vele, szerintem.

(#23190) Lendova válasza Dtomka (#23189) üzenetére


Lendova
őstag

Ebben annyi a hír, hogy tudjuk a következő rész címét. :DDD
A többit már hónapokkal ezelött nyilatkozták.

Pulowski! Nuclear Protection On A Budget!

(#23191) Dtomka válasza Lendova (#23190) üzenetére


Dtomka
veterán

OK! :)

[ Szerkesztve ]

(#23192) protegum


protegum
aktív tag

Hogy egyesek nem értik az iróniát ;).

(#23193) -FreaK- válasza Dtomka (#23189) üzenetére


-FreaK-
veterán

+
Változtatások lesznek a Battlefield fejlesztőinél a vezetőségben

"Azt már tudjuk, hogy idén nem lesz új Battlefield, az EA annak kiadását ugyanis a 2022-es üzleti évre, azaz 2021 áprilisa utánra tervezik – feltehetően 2021 őszén jön az új felvonás. Addig is a kiadó némi változtatást fog eszközölni a fejlesztőcsapatnál, a DICE Stockholmnál.

Hogy miféléket, az jó kérdés, a részletekbe egyelőre nem mentek bele. A dolog viszont nem új keletű, január elején ugyanis már volt egy hasonló változás a DICE-nál, méghozzá a Los Angeles-i részlegnél, ahol Respawn Entertainment alapítója és elnöke, Vince Zampella vette át a stafétabotot. Sőt ezt a csapatot a tervek szerint át is fogják nevezni."

(#23194) kisza25 válasza protegum (#23192) üzenetére


kisza25
félisten

Be voltál rúgva, most meg azt mondod csak vicc volt ;]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23195) protegum válasza kisza25 (#23194) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem vicc volt, hanem irónia. Egyébként meg a caspian-ra és metróra is jöttek a népek. De a Final Stand-as mapokat, nem tudom miért, mert szerintem egész jók voltak, na azoknál tényleg ürült a server.

(#23196) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Tegnap volt valami Origin frissítés, és azóta eltűnt a barátlistában az online státusz, mindössze csak ennyi érhető el:

Mára se változott, ezért kérdezném, hogy másnál is ez a helyzet, és akkor mostantól ez az alaphelyzet?

[ Szerkesztve ]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#23197) CptAdamica válasza Dtomka (#23189) üzenetére


CptAdamica
veterán

Az EA és a DICE elérte azt, hogy gyermek korom játékának az új része, amit 2002 óta követek és szeretek már totál hidegen hagyjon. Csak azt remélem, hogy visszatérünk a modern korba...

Megyen!

(#23198) kisza25 válasza CptAdamica (#23197) üzenetére


kisza25
félisten

Az mitől lesz jobb :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#23199) CptAdamica válasza kisza25 (#23198) üzenetére


CptAdamica
veterán

Modern kor adta lehetőségekben több a lehetőség, mind fegyverkiegészítők, mind járművek terén, én ezekben szerettem elveszni a BF4-ben. De nyilván ehhez az is kell, hogy min 10 igazi Battlefield pályával induljon, nagy tér, sok jármű...

Megyen!

(#23200) prokxy válasza pendre54 (#23196) üzenetére


prokxy
veterán

Este néztem, onnan joinoltam a többiekre, szóval nem volt gond. Viszont volt egy kiírás, ha a béta programjukban benne vagy, akkor ez lesz a jelenség és rakd vissza a nem béta verziót, így meg kell javuljon. ;)

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.