Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:07:15

LOGOUT.hu

OFF beszélgetős topic nyílt, a nem Battlefield 4 témákról kérjük, hogy ott beszélgessetek, ez a téma maradjon meg szakmainak! Cheatek a topikban szintén tiltottak!
Kérlek olvasd el mielőtt kérdezel, köszönjük!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13501) Laraxior válasza devilinsid3 (#13500) üzenetére


Laraxior
titán

Mert a mostani az csak bemért célra megy, de ha jól tudom amíg azzal befogod a célt addig sem tudod irányítani a repülőt. Olyan mint amikor átülsz a vezetőülésből a gunnerbe, hogy kilődd a TV-t, majd vissza :))
De én csak tippelek, hiszen se repülőben, sem a helikopterben nem vagy otthon.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13502) boogie84 válasza demmer123 (#13483) üzenetére


boogie84
veterán

Ki írd ekkorát??

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13503) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Arról van már valami infó hogy a single-ben szerzett pontoknak milyen jelentősége van ? ( bizonyos multis fegyók feloldásához van-e köze )

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13504) mobal válasza demmer123 (#13483) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Nekem a 7850-nel is a bottleneck az i5 2500 volt.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13505) CsonkaImo válasza demmer123 (#13483) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Nekem 4,5Ghz-en ment a 2500k a 7970-em mellett. Most, hogy váltotam 2600k-ra sokkal simábban fut a 3 is, igaz érdemi fps növekedés nincs de észrevehető a különbség nem is kicsit. Egyébként meg játék függő, de bf4-ben valószínű a cpu limit.

(#13506) Bjørgersson válasza mobal (#13504) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem tudom elhinni. :F

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#13507) PeetR válasza CsonkaImo (#13505) üzenetére


PeetR
aktív tag

igaz érdemi fps növekedés nincs de észrevehető a különbség nem is kicsit

Érdekes ellentmondás, ezt kifejthetnéd bővebben :)

(#13508) kisza25 válasza SkyS1gn (#13488) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ez hatalmas :R

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#13509) DjDanee87 válasza CsonkaImo (#13505) üzenetére


DjDanee87
addikt

Remélem csak beképzelted a különbséget mert nem terveztem CPU cserét és nekem is 2500k + 7970em van :P

(#13510) Snip3r_HUN válasza PeetR (#13507) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A folyamatosabb játékmenetre gondolhat, bf4-nél kevesebb fps-el is folyamatosabban futott a játék mint bf3-nál.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13511) PeetR válasza Snip3r_HUN (#13510) üzenetére


PeetR
aktív tag

Ezt tény észrevettem én is, de ő a bf3-ra gondolt, hogy nincs érdemi fps növekedés ,de simábban fut. Legalábbis az én értelmezésem szerint.

(#13512) CsonkaImo válasza PeetR (#13507) üzenetére


CsonkaImo
addikt

Minimum fps-hez adott egy kis pluszt kb 10-et. Mégis smooth-abb a játék, teljesen más élmény de az átlag és maximum fps kb ugyan az. Bf3 fórumában is voltak akik ezt tapasztalák i7-re váltáskor.

[ Szerkesztve ]

(#13513) ForRedGlory válasza Laraxior (#13448) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Remélem tényleg úgy lesz, megrendeltem onnan is :D

(#13514) mobal válasza Bjørgersson (#13506) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Mediumon játszottam. A beépített profiler szerint, bármit csináltam a CPU-nak tartott tovább kiszámolni egy képkockát, továbbá erről is árulkodott ,hogy voltak spikeo, jellemzően megint a CPU-ra.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13515) SkyS1gn válasza mobal (#13514) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nézted valami rendes kihasználtság mérővel is?

Nekem 4,5Ghz-en, ultrán olyan 70-80% használta a 6970 mellett.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13516) boogie84 válasza SkyS1gn (#13515) üzenetére


boogie84
veterán

Én is csak pislogok. Akkor 570-em volt. Most meg már nincs fent a 3, érdekes lenne ha cpu limit lenne 4×4,5GHz-nél. :U

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13517) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

"The M82A3 can be found on top of one of the huge pillars in the #BF4 map ’’Rogue Transmission’’!"

Aaaz igen, fel lehet oda menni!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13518) LamaCube válasza SkyS1gn (#13517) üzenetére


LamaCube
addikt

Remélem nem, de ha mégis, akkor szét lehet rombolni :K

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13519) SkyS1gn válasza LamaCube (#13518) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mér lehetne? Amúgy létra visz fel!

Azt tudom hogy leesik a radar ami fel van függesztve, de ledönteni a pilléreket nem lehet!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13520) LamaCube válasza SkyS1gn (#13519) üzenetére


LamaCube
addikt

Azért, hogy ne kempeljen csipával ott a sok veréb. Rosszul fogalmaztam. Azt akartam írni, hogy ha mégis lehet, akkor remélhetőleg rombolható lesz.
Egyébként miért nem tettek liftet, hogy azzal mehessen fel? ;)

[ Szerkesztve ]

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13521) mezi84 válasza mobal (#13514) üzenetére


mezi84
csendes tag

Nekem 4.2Ghz-en volt 80% körül ultra beállítások +7970

(#13522) SkyS1gn válasza LamaCube (#13520) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Mi értelme lenne egy liftnek egy kőoszlopban aminek az a szerepe hogy tartson egy bazinagy radart? :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13523) F e Z o


F e Z o
veterán

Páran már aggódnak, hogy cpu limitjük lesz 7970-nel, mert csak i5-ük van 4,5GHz-en. Én azon nem aggódok, hogy esetleg le kell vennem a részletességet 2k-n mediumra, hogy folyamatos 40-50 fps-em legyen. Srácok azért ez csak egy játék! Egyébként sem lesz soha olyan 100% a CPU-GPU kihasználtság, pályától, emberek létszámától, pillanatnyi tevékenységtől is nagyban függ az egész. Ha megvan a fix 60 - s nincs 120Hz-es monitorotok - akkor ne aggódjatok már ilyen hüyeségeken, minthogy "kihajcsa-é?". :DDD

H2O über alles!

(#13524) Snip3r_HUN válasza F e Z o (#13523) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

i5 3570k 4.2 GHz-en, 98%-on járt a 7970-es 1000/1450-es órajellel... Ha feljebb húzom a vga órajelét, akkor ütközne limitbe, ha nem húznám vele együtt a procit is. :U Szóval "kihajcsa" :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13525) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

VPN válasz, redditről!

[link]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13526) Snip3r_HUN válasza SkyS1gn (#13525) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

tehát nem lesz negatív következménye :R

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#13527) kalimist


kalimist
aktív tag

Pre-load elindult koreai vpn-nel. 23.85GB

(#13528) mobal válasza SkyS1gn (#13515) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

"Rendes kihasználtság mérő"

Szerinted a legjobb megoldás nem a gyári beépített profiler ami a legpontosabb is?

boogie84: az mindegy, hogy 4x4.5 Ghz, ha maximálisan 6 szálat kezel a motor. Tök mindegy mennyin járatod, a 6 szál több (ugye next gen konzol "kompatibilis').

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13529) SkyS1gn válasza mobal (#13528) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Akkor hány % volt?

(#13530) mobal Na pont ezt mondom, mert nem arról beszéltél, ezért kérdeztem hogy nézted-e %-ba!

70% az miért limit? :D

(#13528) mobal Ez hülyeség! igen a 6 több, meg ki is használja, de közel sem biztos hogy gyorsabb is 6magon mint 4-en, legalábbis AMD vs Intel téren tuti hogy nem, Intel vs Intel az biztos. De egy 6magos AMD-t lenyom egy 2500K is, párban van a 8magosakkal, anno azért vettem gen1 bulldozer helyett 2500K-t, egy árban voltak! :)

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13530) mobal válasza SkyS1gn (#13529) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Megmondom őszintén, hogy úgy nem néztem, csak a motorral. De feladatkezelő szerint mindig 70% felett járatta mind a 4 magot az tuti.

Cris99: pontosítok akkor, miután i5-ről volt szó igen, Intel processzorok "esetéről" írtam! :)

mobal,

[ Szerkesztve ]

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13531) STC Speed válasza kalimist (#13527) üzenetére


STC Speed
őstag

Másnapra már feltörik :o

(#13532) SkyS1gn válasza STC Speed (#13531) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Hát kb... :U

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13533) Gippo válasza SkyS1gn (#13532) üzenetére


Gippo
senior tag

konzolra már fent van... mindenki húzza le a rossz grafika miatt (sokan hd pakkot sem tudnak feltenni rá még), meg hát azért, mert nem indul el, bugos stb.... Parádé :DDD

SzerK:

"Hát az első 10perc játékidő nagyon tetszett,aztán ahogy haladunk elöre egyre rosszabb ez a játék.sok sötét pálya,évvekel ezelötti grafikai megvalositás és egyre vacakabb a hangulat.A hajos résznél mikor már a játék sétafikálásból és pofázásból áltt tudtam ez nem az én játékom.Nyomtam még egy pályát majd arra juttotam,hogy nyomjam meg a gépen levő kikapcsoló gombot és vegyek ettől a semmitérő játéktól örök bucsút,mert ez egy nagy nulla.Gyere már COD és tégy minket boldoggá"

sikítás.... :DD

(#13534) Cris99: Tudom... ez a lényeg :D De ezek b***zzeg lehúzzák az egész játékot egy megjelenés előtti xbox360 tört verzióból, amin csak single playerezni tudnak :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13534) SkyS1gn válasza Gippo (#13533) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Konzolra konzolra... aki akkora konzolos vegye meg nextgenre mert ezekre nem éri meg!

.szerk: atyaúristen, az legalább ugyanúgy néz ki mint eddíg :D

Aki BF4-et akar az next genre vegye, vagy PC-re aztán ultrában élvezze! Peace!

[ Szerkesztve ]

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13535) kalimist válasza STC Speed (#13531) üzenetére


kalimist
aktív tag

De ezt meg unlockolni kell anelkul crack sincs. Azsia-i megjelenesig mar 2 nap sincs.

(#13536) Firkavadasz válasza Gippo (#13533) üzenetére


Firkavadasz
tag

Hát na igen..

Régen én is olyan voltam.

Aztán rájöttem az eredeti, jogtiszta játéknál, rendszernél nincs jobb.
Ami tört abban csak a hiba hemzseg, nem fut úgy mint az eredetivel.

Nekem ez a tapasztalatom. :K

Ilyen ez.

A pletykákat az irigyek INDÍTJÁK, az ostobák TERJESZTIK, és a hülyék HISZIK EL.

(#13537) Neoteric válasza SkyS1gn (#13525) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem fostok bejelentkezni koreai proxyval? Aktiválni gondolom csak úgy tudod az ottani storeban, ha már oda jelentkeztél be, vagyis meg kell adnod a bejelentkezési adataid. :F

PSN: ne0teric_sAN

(#13538) demmer123


demmer123
őstag

bf4 beta full hd msa off és 99% járt a gpu kihasználtság szóval nemvolt cpu limit akkor bőven elég a 4,0ghz i5 2500k a 7970 mellé

(#13539) Laraxior válasza Neoteric (#13537) üzenetére


Laraxior
titán

Nem muszáj koreaiként bejelentkezni, elég ha azt látja, hogy koreában vagy :) Ahhoz elég a VPN. Vagy amerika, nekem amerikai ipm van bekészítve, arra az Origin is két napot ír már csak hátra a kezdésig.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#13540) SkyS1gn válasza Laraxior (#13539) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is amcsi!

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13541) boogie84 válasza demmer123 (#13538) üzenetére


boogie84
veterán

Sztem most mindenki VGA-t cserél h 3 4 GB-os példánya legyen, meg procit h minimum 52 magos legyen és mennyen máá 5GHz-en.
Jól sejtem? :DDD

Közben meg vígan el fog futni i5-el és 2GB-al. Sztem.

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#13542) LamaCube válasza SkyS1gn (#13522) üzenetére


LamaCube
addikt

Csak irónia volt, arra hogy mi értelme oda felmenni a kempelésen kívül . :)

HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

(#13543) ujlakany1993 válasza boogie84 (#13541) üzenetére


ujlakany1993
aktív tag

Nagyon remélem megy i5-tel meg 2gb karival:) Mert pont az van.

(#13544) Csabroncka válasza boogie84 (#13541) üzenetére


Csabroncka
addikt

Itt vagyok én, most I7 3770-re várok, miután megváltam az I5-től. Valóban igazatok van, lehet elhamarkodtam, de szerintem a GTX670-ből többet kihoz, ha viszont maradt volna a régi kártyám 560Ti nem gondolkoznék ezen a váltáson mert felesleges lenne.

Egyébként tökéletesen fog futni I5-ön, Kétmagos inteleken pedig eldöcög, de menni fog szinte biztos!

ujlakany1993: nyugi nem lesz gond, legfeljebb a 2Gb miatt nem tudsz ultra textúrákkal játszani...

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#13545) Gabe123 válasza Csabroncka (#13544) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Ugyan így vagyok, i5 2500k és gtx670-em van és valahogy (lehet hogy csak beképzelem) de mintha kevés lenne, vagy inkább menne ez jobban is, főleg a bf4 béta közben éreztem ezt, én is 3770k-t néztem ki, de megvárom amíg megjelenik a játék, aztán meglátom.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#13546) demmer123


demmer123
őstag

Gabe123: szerintem a kártya volt a kevés + optimizálás volt szar.

Én semmit nem éreztem i5 2500k és 7970 mellet !

(#13547) Chris78


Chris78
aktív tag

Ez itt ,hogy lehet? Hiszen még nincs kiadva?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#13548) Csabroncka válasza Gabe123 (#13545) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ha javasolni tudom "felesleges" a K.... ezt a 2500K-nál már megtanultam, a simán is lehet annyit tolni, alaplaptól függően...

demmer123: mármint mit nem éreztél, ugyanis nekem a procim 4,5 Ghz-en folyamatosan 85% felet totyogott a kártya pedig 50 és 70 között és akadt.

Az oprendszer sem mindegy, akkora különbség nincs a 7970-hez képest.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#13549) SkyS1gn válasza Csabroncka (#13548) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Igen?

sima is megy 5Ghz-et?

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#13550) devilinsid3 válasza LamaCube (#13518) üzenetére


devilinsid3
addikt

nem hiszem, hogy szétlehet, mert akkor "dőlnie kéne" a többinek is meg vezeték stb., szóval meghalna mindenki gépe a nagy levolutionben :D

amúgy meg csak kedveskedni akartak a snipereknek még 1 camp hellyel :D mi ebben a gond :U

#13522) Cris99 a betaban sem volt sok értelme a liftnek a felhőkarcoló lerombolása utána, de mégis felvitt a tetejére, majd szabadesés következett :D

/// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battlefield 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.