Hirdetés

2024. július 3., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16151) Boxi88 válasza 8nemesis8 (#16136) üzenetére


Boxi88
őstag

Aha, értem! Köszönöm a választ!

(#16152) Vodar


Vodar
senior tag

Sziasztok,

Kérdés: ha az n-es TP-Link wifi adapterem antennáját (ami 4dbi-s) 8dbi-sre cserélném, azzal mennyivel nőne meg a hatótávolsága? Ha most sík terepen fogja a kb. 200 méterre lévő jelet, akkor egy 8dbi-s antennávval ez az érték mennyivel nőne meg?

(#16153) kovy79 válasza Geresics (#16149) üzenetére


kovy79
őstag

Ne legyen igazam, de ezzel a plugin-nal sem tudsz silverlight videót, streamet rögzíteni, csak flash alapú videót. Anno én is sokat bajlódtam hasonlóval és csak a már említett Camtasia-val tudtam megoldani. Egyszerű kis program, elindítod és utána ki tudsz jelölni egy bármekkora területet az asztalon és az ott folyó "eseményt"/videót szépen rögzíti.

(#16152) Vodar, jó esetben kb +50%-ot nyerhetsz vele.

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#16154) Vodar válasza kovy79 (#16153) üzenetére


Vodar
senior tag

Rossz esetben?

(#16155) gixxer-tomee


gixxer-tomee
aktív tag

#16113 <== Erre valaki?? :F

tacstacstacstacsveddveddveddveddbebebebe

(#16156) kovy79 válasza Vodar (#16154) üzenetére


kovy79
őstag

Amennyiben a router/másik oldal G-s, akkor előfordulhat 0%. Szerintem 20-30% plusszal számolhatsz egyébként.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#16157) Vodar válasza kovy79 (#16156) üzenetére


Vodar
senior tag

Thx.

(#16158) hekkerman válasza nyunyu (#16139) üzenetére


hekkerman
tag

nyunyu : Az egész házban az összes elektronikai berendezésben zizeg a tápegység. Szóval, tuti, hogy nem a gép tápja a ludas, de ezt írtam előtte is.

De ami ma lepett meg, az igazi megdöbbenés.
Reggel, kihúztam mindent a konnektroból, ugye nappal ne zúgjon, meg ne aggy úristen valami gond legyen amíg üres a ház, szóval kihúztam mindent, megyek el a villanyóra előtt, zizeg, oké, ezzel a tudattal indultam utamra reggel.

Hazaértem, rájöttem,hogy mindig zizeg az óra, ha van terhelés ha nincs, csak ugye ha van terhelés, ergó valami megy a lakásba, az már elnyomja a hangját a zizegésnek. De! van egy biztosíték ami az óra alatt van (25ös) és van kettő ami az óra után van (két 16-os). Nos a két 16-ost lenyomtam, elviekben csak az órában szabadna áramnak lenni, nemde?
És beszarás, de megy az óra. :DDD Nulla fogyasztás mellett forog a kurva annyát. (már elnézést, de ez mellbevágott) Na nem úgy értem, hogy pörög mint a ringispil, de kb 5 másodperc egy rublika, vagy bemélyedés vagy mit mutat.
Ez csak nekem feltűnő? :)
De elküldöm ezt a hozzászólást és hívom is a szolgáltatot, hogy mivan ilyenkor. (mert ugye az óráig az övék a hálózat)
Köszönöm mindenkitől a hozzászólásokat, remélem kiderül, hogy mi a gond, és nem lesz semminek baja Baján :D

(#16159) Vodar


Vodar
senior tag

Tud valaki egy jó pendrivot? Az elsődleges szempont, hogy gyors legyen. Kapacitása elég, ha csak 2-4GB.

(#16160) Dapro


Dapro
senior tag

Hai!

Hol a REPORT gomb ? :)
Kaptam egy ilyen privátot!

"hello
It my pleasure to contact you after veiwing your profile today at logout.hu i love it and also became interested in knowing more about you,Plz i will like you to contact me through my email (lucy_bouma@yahoo.com)so that i will give you my pictures for you to know me well
lucy
szia
Ez az én szerencsém Önnel a kapcsolatot után veiwing a profilodat ma logout.hu szeretem, és azt is érdekeltté vált tudni többet rólad, Plz azt fogom szeretni, hogy kapcsolatba velem az én e-mail (lucy_bouma@yahoo.com) , hogy én adok neked a képeket, hogy tudja, nekem is
lucy"

Küldő: UCYK
:(((

(#16161) netseft válasza Dapro (#16160) üzenetére


netseft
aktív tag

Az ilyesmiket ide írhatod: [link]

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#16162) netseft válasza Vodar (#16159) üzenetére


netseft
aktív tag

A gyorsaság relatív dolog. A Kingston pendrive-okat tudom ajánlani: megbízhatóak, a sebességük megfelelő (számomra), és az áruk is jó (számomra).

Eladó termékeim: https://tinyurl.com/sefteles

(#16163) PH-User válasza V.Stryker (#16145) üzenetére


PH-User
addikt

Igen, pontosan ez volt az elképzelésem.
Sok e-mail címem van, szeretném egy részét megszüntetni, de így nem fogom.

Azért köszi.

Üdv.

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#16164) Rivaul válasza gixxer-tomee (#16155) üzenetére


Rivaul
addikt

[link] <-- itt olvasgass. Nem egyedüli a gondod.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#16165) rumkola válasza PH-User (#16163) üzenetére


rumkola
veterán

regisztrálj újra, mindenhová egy címmel pl.:
junkmail@gmail.com
ennyi :D

(#16166) gegefox válasza localhost (#16138) üzenetére


gegefox
csendes tag

upload test error
upload test returned an error while trying to read the upload file.
ezt irja ki kb 1 ora után ugy hogy a feltöltés meg se mozdul.

(#16167) L3zl13 válasza gegefox (#16166) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Hol méred meg? Milyen böngésző?
Tűzfal vagy biztonsági beállítások nem játszhatnak közre?

Aki hülye, haljon meg!

(#16168) Bogyó bá' válasza netseft (#16162) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Én annyira nem ajánlanám a Kingston pendrive-okat. Van egy ősöreg, 1 GB-os Datatravelerem, az kemény 4MB/s sebességgel írható-olvasható. Hajdanán 8.000,- kemény magyar forintba fájt, szóval nem mostanában vettem... :)
Pár hete vettem olcsón (2.990,- ért) egy 4GB-os, szintén Datatravelert. Mit ad Isten, az is kemény 4MB/s-ot tud. Ennyit a fejlődésről.... (Jó húsz perc teletölteni, basszus) :W

Jut eszembe: Intel 3150 integrált VGA-hoz hol találok friss drivert? Tiszta bugos a jelenlegi, a weblapok nem kis részét összecsúszva jeleníti meg a netbookom, miközben ugyanazt az IE8-at használom, mint az asztali gépemen (csak itt XP-vel, asztalin W7-tel) Az XP és az Explorer minden frissítése automatikusan települ, így nem tudom, hol a gond...
Ötletek?

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16169) rumkola válasza Bogyó bá' (#16168) üzenetére


rumkola
veterán

.

[ Szerkesztve ]

(#16170) gegefox válasza L3zl13 (#16167) üzenetére


gegefox
csendes tag

http://www.speedtest.net/ itt mértem meg és explorer és mozillanál is ugyan ezt irja ki 1-2 ora után de eddig megmérte kb egy hete csinálja ezt :S szal nem hiszem hogy a tüzfal vagy a virusirto lenne a gond S

(#16171) Bogyó bá' válasza rumkola (#16169) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ami az Intel honlapján van, az fél éves. És pont az a verzió van a gépemen is.... és szar.
Vagy valami más a sz@r... de mi? Csak kompatibilitási módban az helyes képet ezeknél a weblapoknál.

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16172) RootRulez válasza Bogyó bá' (#16168) üzenetére


RootRulez
félisten

Vettem én már 8000-ért 32MBosat is. :))

═════════════════════════════════════════

(#16173) Bogyó bá' válasza RootRulez (#16172) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De nem 6-7 éve, az tuti... :N

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16174) Insidaz


Insidaz
csendes tag

Sziasztok!
Az a problémám hogy naponta 2-3szor vagy többször kapok kék halált.
PC:
Processzor: 3,3Ghz Amd Phentom II
Videokártya: Gigabyte GTS 450 1GB
Alaplap: Gigabyte GA-MA770T-UD3
Memória: Black Dragon 2X2 Giga 1,333Mhz
Táp: Corsair 400W

Nagyjából 2 hónapja vettem azóta volt egy videó kártya csere.
Régi videokártya: Geforce-8800ultra

előre is köszi.

(#16175) V.Stryker válasza Insidaz (#16174) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Szvsz futtass memória tesztet. A giga lapok nem mindig csipázzák a geil ramokat. Mondjuk nálam hibátlanul mennek, de attól még ez ismert probléma.

Sokat könnyítene egy fotó a kék halálról. A kód alapján nagyjából azonosítható a probléma.

Mennyi feszt kapnak a ramok? Alapból mennek 1333-on?

Nálam pl a giga lap alapból 1,8v-ot ad nekik, miközben az üzemi feszük 2,1v, ezért nálam pl rá kellett pakolni még pluszba feszt,hogy ne szarakodjanak.

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#16176) brd válasza Bogyó bá' (#16168) üzenetére


brd
nagyúr

A Datatraveler a legolcsóbb kategória Kinston-ban, azért olyan lassú. Van többért gyors. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#16177) neooen


neooen
aktív tag

Sziasztok!

Kivettem a winchesteremet a gépemből és szeretném elindítani egy másik számítógépen. De a win7 töltése közben újraindul és újra és újra... Mi lehet a gondja?
Az én gépem és ez amilyeken el akarom indítani, teljesen más hardwereket, drivereket tartalmaz ( meglepő :) ), de ettől még mennie kellene, nem? Mit lehet tenni? Biosfrissítésnek van értelme vagy köze a nem induláshoz?

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16178) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#16168) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Mégsem a driverrel volt a gond, hanem valószínűleg user error....
Kicsit piszkáltam az Internet Explorert, mindent alaphelyzetbe raktam, és jó lett. Érdekes.... :F

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16179) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#16168) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

dupla

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16180) brd válasza neooen (#16177) üzenetére


brd
nagyúr

Nem, nem (feltétlen) kellene elindulnia. A M$ sajnos HW-függően képzeli el a világot. :( Egyébként valószínűleg a háttértároló-vezérlő drivere hiányzik, vagy rosszul van beállítva az új géphez. Indulásnál nyomkodd az F8-at, és lesz olyan a menüben, hogy automatikus újraindítás letiltása, ha ezzel indítod, akkor megáll a kékhalálnál és nem indul újra. Ha 0x0000007B, esetleg 0x000000ED itt a hibakód, akkor ez a baj, amit írok.

The only real valuable thing is intuition.

(#16181) neooen válasza brd (#16180) üzenetére


neooen
aktív tag

Értem. A Biosban csak olyat találtam , hogy "hit F1 if error occurs" vagy valami ilyesmi, de ez meg be van kapcsolva. Lehetséges, hogy ebben nincs olyan amilyet írsz? Amúgy Asus P5 GD1 PRO az alaplap. Ha az a baj, amit Te írsz, akkor mi a Teendő. Fontos lenne, hogy még ma hozzá tudjak férni a rendszeremhez! Köszönöm, hogy segítesz!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16182) neooen


neooen
aktív tag

Már nem tudtam szerkeszteni. Szóval annak is örülnék, ha valaki tudja, hogy melyik topikban olvasgassak. Angolul sem találtam eddig semmi használhatót :( !

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16183) brd válasza neooen (#16181) üzenetére


brd
nagyúr

Nem az alaplap menüje ez, hanem a Windows-é, ez minden gépen megjelenik, ha a megfelelő helyen nyomod le az F8-at.
Azt hosszú leírni, előbb tudni kellene, hogy tényleg az-e a baj. A S-ATA vezérlőt mindenesetre állítsd be ugyanúgy, ahogy a másik gépeden volt (ott már nem tudok elindítani egyébként a Windows-t?), tehát, ha AHCI volt, akkor úgy, ha Compatible, akkor úgy.

The only real valuable thing is intuition.

(#16184) Vodar válasza brd (#16176) üzenetére


Vodar
senior tag

Na de engem pont az a gyorsabb kategória érdekelne. Sokat kell gyorsan másolgatnom pendrivról a gépre, gépre a pendrivról, szóval nem valami tucatpendrivra gondoltam, amit a Cora-ban hozzádvágnak, hanem valami igazán gyorsra és megbízhatóra.

(#16185) neooen válasza brd (#16183) üzenetére


neooen
aktív tag

Sajnos 100km -re van az én gépem. Úgy teszek, megyek F8-at nyomkodni!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16186) Storms


Storms
őstag

üdv
kellene valami szaki segítsége sűrgősen. Mint napokkal ezelőtt is említettem hogy netezés közbe elsötétült a monitor, majd reset után csak a ventik pörögnek, billenytűn felvillannak a ledek, de kép az nincs, ez volt tegnap is aztán kb 8x reset-eltem, mire hirtelen bejött a kép után játszottam Mafia II-vel, Far Cry 2-vel minden gond nélkül. Majd ma délbe bekapcsoltam a gépet, de megint semmi képet nem ad. Egyszerűen nem értem mi lehet a gond. Most egy Trident 2MB-os karival vagyok. Ha mellé beteszem a 8800GTS-t akkor Win betöltésénél kékhalállal újraindul. Szétszedtem teljesen a gépet csatikat megtisztítottam de semmi. Nagyon érdekes dolog ez, mert ha véletlenül is adna képet utána simán megy minden. Valakinek valami ötlete? :(

ASUS PRIME Z690-A ■ Core i5 12400 ■ 32 GB DDR4 RAM ■ Intel ARC A750 8 GB GDDR6 ■

(#16187) Vodar válasza Vodar (#16184) üzenetére


Vodar
senior tag

(#16188) neooen válasza brd (#16180) üzenetére


neooen
aktív tag

Sikerült, F7 volt :) ! 7B a hibakód, amit írtál. Közben keresgélek a neten, várom az instrukcióidat :) .

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16189) Kezdő vagyok


Kezdő vagyok
őstag

Üdvözlet mindenkinek!
Szerintem egy triviális kérdést fogok most feltenni:
Okozhattam-e valami kárt a gépemben azzal,hogy megfrissítettem a videokártya drivert(netről letöltöttem,feltelepítettem,és nem lett jó.)
Utána beraktam az eredeti,jól működő videokártya drivert tartalmazó DVD-t a gépbe,levettem vele a frissebb verziót,és újra fel tettem a régi verziót(ami jól működött)
Mert ugye elméletileg egy op rsz.telepítés KEZDETE-kor,ha fenn van az op.rsz,utána jönnek a driverek,majd a progik.
De már egy jó pár program fenn volt,mikor ezt megcsináltam.

[ Szerkesztve ]

(#16190) neooen válasza neooen (#16188) üzenetére


neooen
aktív tag

Nem jutottam előbbre. Valami tipp? 0x0000007B a hibakód.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16191) Boxi88 válasza neooen (#16190) üzenetére


Boxi88
őstag

Ezt már olvastad? Lehet, hogy segít!

(#16192) neooen válasza Boxi88 (#16191) üzenetére


neooen
aktív tag

Nem ezt, hanem Win 7 -re is van ugyanilyen hibakód. De elakadtam, mert ezen a gépen az én wincsim nem indul el még csökkentett módban sem.

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16193) Boxi88 válasza neooen (#16192) üzenetére


Boxi88
őstag

jaaa, értem, akkor még gondolkodok meg keresgélek hátha találok neked valamit!

(#16194) Tomate


Tomate
veterán

Ha bankon belül fizetnek be pénzt a bankkártyámra akkor az a pénz rögtön megjelenik a számlámon igaz? (raiffeisen-->raiffeisen) :R

(#16195) KING1000 válasza Tomate (#16194) üzenetére


KING1000
tag

Eléggé valószínű...

(#16196) brd válasza Vodar (#16184) üzenetére


brd
nagyúr

Itt pl. egész korrekt sebességű darabok vannak, még emberi áron. Az 5 év garancia gondolom számodra is a megbízhatóságra utal.

neooen: Holnap leírom, most már késő van.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#16197) neooen válasza brd (#16196) üzenetére


neooen
aktív tag

Ok, kíváncsian várom a megfejtést. 6.00-kor kelek és percenként frissítek majd :) !

Boxi88: Köszönöm szépen Neked is!

Semleges értékelés oka: Az eladott vidokártyán a HDMI bemenet miniHDMI volt, amit én soha nem használtam és fel sem tűnt, hogy az nem a "hagyományos". Ezt nem jeleztem, ami a vevőnek kellemetlenséget okozott.

(#16198) kovy79 válasza Kezdő vagyok (#16189) üzenetére


kovy79
őstag

Csak driver telepítgetéssel/uninstall-lal nem okozhatsz semmi hardveres gondot. Esetleg az oprendszer sínyli meg, de szvsz az nem olyan vészes. :)

(#16194) Tomate, nekem kb 20-ból 20-szor azonnal megjelent. Illetve max 3 perc múlva. :) Eddig az átutalás is hasonló gyors volt azonos bankon belül.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#16199) Pulsar


Pulsar
veterán

sziasztok!

használ valaki dyndns-t? vagy valami hasonlót? Lehetőleg olyat, mai ingyenes.
Nem igazán jöttem rá a dyndns-nél, hogy mi van. felraktam az update progit, de mindig egy olyan hibára hivatkozott, hogy a fiókom nincs aktiválva, ahhoz meg pénz kéne.

(#16200) Pulsar válasza st3vy (#16007) üzenetére


Pulsar
veterán

nem, nekem ADSL-em van.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.