Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#34451) Inhouse válasza krizmo_ (#34443) üzenetére


Inhouse
őstag

Illetve ha nem volt, attól még ott lehet bejegyzés... :)

Üdv Inhouse

(#34452) zolka95


zolka95
őstag

Üdv!
Hardveraprón ki lehet kapcsolni az előresorolt, kiemelt hirdetéseket?

A logout mikor fogja megkapni az új kinézetet?

Figyeltél rám? Vagy azt a piros ruhás nőt nézted?

(#34453) BiP válasza zolka95 (#34452) üzenetére


BiP
nagyúr

Reméljük minél később :)

(#34454) philoxenia válasza BiP (#34453) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

:K

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34455) Golden9 válasza zolka95 (#34452) üzenetére


Golden9
addikt

(#34456) MADcat válasza zolka95 (#34452) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Fizetnek ezekért a szolgáltatásokért. Szted, hogy venné ki magát, ha csak úgy kikapcsolható lenne.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34457) w.miki


w.miki
veterán

MÁV alkalmazásban vett már valaki vonatjegyet?
Hogyan kell kifizetni? Nem volt még belőle gond? Nem biztonságosabb a pénztárban vett jegy?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#34458) MADcat válasza w.miki (#34457) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Bankkártyás.
Számla címet tudsz beállítani.
Emailben is megkapod a számlát és a jegyet is.
Pénzben beljebb vagy.
Mással nem is vennék jegyet.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34459) w.miki válasza MADcat (#34458) üzenetére


w.miki
veterán

Ha mégsem megyek, késik a vonat/vagy valami gáz van, ez visszaváltható?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#34460) MADcat válasza w.miki (#34459) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Ugyan azok a szabályok vonatkoznak rá mintha pénztárban vetted volna.

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34461) w.miki válasza MADcat (#34460) üzenetére


w.miki
veterán

:DDD azokat sem tudom, mik

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#34462) I02S3F válasza MADcat (#34458) üzenetére


I02S3F
őstag

+1

(#34463) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

Hogyan lehet törölni a BigFish fiókomat? Csak én nem találom, hová kell kattintani?

Ehhez kapcsolódóan: emiatt már többször írtam nekik, de le sem tojnak. Van valami módja annak, hogy meggyőzzem őket? Joguk van ezt tenni? Nem hinném.

(#34464) C. s. válasza MADcat (#34456) üzenetére


C. s.
addikt

Szerintem nagyon jól, de én nem fizettem ilyesmiért. ;]

(#34465) anonymus89 válasza w.miki (#34461) üzenetére


anonymus89
addikt

visszaterites

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#34466) MADcat válasza anonymus89 (#34465) üzenetére


MADcat
MODERÁTOR

Sokan nem tudják, de a jegyek mindig az adott vonatra érvényesek. A kedvezményesen megvett pl péntek hajnali jegyet nem lehet délután fél 5-kor elhasználni. Hiába ugyanaz a viszonylat.

[ Szerkesztve ]

Egyetlen atombomba képes elrontani az egész napodat!

(#34467) Vakegérke válasza C. s. (#34463) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ezt találtam.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#34468) anonymus89 válasza MADcat (#34466) üzenetére


anonymus89
addikt

Lehet itt lép életbe a 100km? feletti utazás.

Organikus, természetes összetevőjű, 100% tisztaságú bőrápoló termékek //marcsiszappan.hu//

(#34469) philoxenia válasza anonymus89 (#34468) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]
Bocs, hogy így, de akár naponta változnak egyes elemek...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34470) inf3rno válasza MADcat (#34466) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Ja, én ezzel buszon szívtam meg múltkor. Ugyanazon az útvonalon lett volna előbb is busz átszállással, de nem engedtek fel rá, mert az egy órával későbbi buszra szólt a jegyem. Vicc az egész. Visszaváltani persze nem tudtam, mert 5 perc múlva már bezárt a pénztár. Vonaton ha lehet még idiótább az egész, mert nem csak sima jegyet kell venni, hanem 2-3 félét is valamikor. Volt, hogy azért büntettek meg, mert a pénztáros elfelejtette az egyik fajta jegyet.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#34471) philoxenia válasza inf3rno (#34470) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Velencébe mentünk anno repülővel, de a szállás messze volt, transzfer meg nem jár mellé. Kimentünk a buszmegállóba és ott öt-hat társaság buszai voltak kiírva a menetrendbe. A buszon viszont általában nem árulnak jegyet. Ellenőrök viszont jönnek... Végül vettünk ilyen "Velence kártya" jellegű valamit, azt felmutattuk a buszra felszállva, onnantól legyintettek, hogy üljünk le, általában...
Pár kilométert kényszerűen mindig blicceltünk, mert a kártya csak közig. határig volt mindenre érvényes. Viszont vaporettóra is, annyit életemben se azelőtt se azóta nem utaztam vízen... :D
A lényeg, hogy sehol sem annyira egyszerű ez..

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34472) inf3rno válasza philoxenia (#34471) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Szép az a Velence. Sajnos mi mindig nyáron mentünk 40 fokban, és úgy kevésbé volt élvezhető.

Buliban hasznos! =]

(#34473) Cs1csó válasza inf3rno (#34472) üzenetére


Cs1csó
félisten

GOndolom a nagy melegben még annak a kissé poshadt víznek is erősebb lehet a szaga, gondolom ősszel vagy tavasszal érdemes menni.

(#34474) rii


rii
nagyúr

sziasztok

haver haverja keres laptop helyett valami média eszközt
- ami tud VPN-t
- és elég erős Full HD filmek lejátszására

van ezzel foglalkozó topik?

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#34475) inf3rno válasza Cs1csó (#34473) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Én már gondolkodtam azon is, hogy télen megyek egyszer olaszba. Akkor elviselhetőbb és talán kevesebb a turista is. Egyelőre most nincs tervben külföldi út, de majd kigondolom. Tulképp még egy síeléssel is össze lehet kötni egy ilyen utat az olasz hegyekben.

Buliban hasznos! =]

(#34476) Cs1csó válasza inf3rno (#34475) üzenetére


Cs1csó
félisten

+ az olasz városokban a tél az olyan mint nálunk egy erősebb őszi nap :DDD

(#34477) inf3rno válasza rii (#34474) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Nem tudok róla, hogy lenne. Sokan SBC-t használnak ilyen célra valami médiás disztróval, de ahhoz azért valamennyire kockának kell lenni. [link] Nagyon sok múlik azon, hogy hányan használják egyszerre, nem csak a lejátszó, hanem a VPN részén is. Az OpenVPN nagyon be tudja lassítani, a Wireguard-ot ajánlják sokan helyette, de még ahhoz is kellhet egy erősebb gép, ha többen néznének róla egyszerre.

Buliban hasznos! =]

(#34478) inf3rno válasza rii (#34474) üzenetére


inf3rno
nagyúr

Esetleg kérdezz rá itt: [link] Hátha tudja valaki.

Nekem amúgy a cél sem teljesen világos. Mármint, hogy egyedül akarja használni, és HDMI kábellel van rákötve mondjuk egy tévé, vagy távolról akar lejátszani róla DLNA-val vagy SMB/CIFS mounttal, esetleg családdal, ismerősökkel megosztani? Ezt kéne először tisztázni, és csak utána elkezdeni eszközt keresni.

[ Szerkesztve ]

Buliban hasznos! =]

(#34479) philoxenia válasza inf3rno (#34472) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Márciusban az igazi.... Bár relatíve hideg volt.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34480) rii válasza inf3rno (#34478) üzenetére


rii
nagyúr

nagyon köszönöm!

a VPN csak azért kellene, mert közvítést szeretne nézni, és az adott országban van amikor azt nem lehet ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#34481) De4d


De4d
őstag

Üdv. Nem találtam a kérdésemnek megfelelő topicot, talán itt tudnának segíteni.
Ágy matracot szeretnék, és teljesen tudatlan tanácstalan vagyok benne, milyen érdemes, milyen márka milyen típús. Tudom a jók elég drágák, de ha van olyan ami jó 50-60 ezerért is ami megfelelne a kritériumoknak akkor az is jó, bár lehet azok miatt pont hogy csak a drágábbak jöhetnek szóba?
Ami fontos lenne, és leginkább szempont az hogy nagyon hátfájós vagyok, szóval az lenne jó ha megtartaná egyenesen a gerincet és le venné róla a terhet, pihentetné. Ahhoz tudtommal keménynek félkeménynek kéne lennie mint sem puhának, méretben pedig 1 méter széles 190 hosszú. Hiába nézegettem a leírásokat teljesen semmitmondó a számomra. Táskarugós hab, PU hab mi az hogy 7 zónás, számít e ezekert nem tudom. A lényeg hogy tényleg kímélje a gerincet, minden pozicióban háton hason vagy oldalt fekve. Hogy Cardo Matrac vagy Dormeo vagy bármi más márka (nem is tudok többet) nem számít. Csak az ár, hogy megfizethető legyen. Tudna valaki esetleg bármit is erről?

Minden jó, ha a vége jó!

(#34482) I02S3F válasza De4d (#34481) üzenetére


I02S3F
őstag

Ugyan segíteni nem tudok, de a keretet azt írd meg, hogy mennyit szánsz rá!

(#34483) De4d válasza I02S3F (#34482) üzenetére


De4d
őstag

Első blikkre írtam az 50-60ezret. Hallottam van 300 ezerért is, az annyival jobb lenne? Számít ott már nem a márkanevet fizeti meg az ember, meg az anyagát, mint pl kínai selyemborítású vagy ilyesmi?

Minden jó, ha a vége jó!

(#34484) Cs1csó válasza De4d (#34481) üzenetére


Cs1csó
félisten

Mekkora a súlyod? Hogy alszol? Háton, hason, oldalt?

A memóriahabra pl. azt mondják, hogy jó egy ideig de nagyon bele tud melegedni az ember.
A táskarugós jó de csak akkor ha a súlyodhoz mérten tényleg félkemény jók azok is amelyeken van némi plusz réteg pl. kókusz, hideghab.

Ha háton alszol lehet keményebb, ha hason akkor puhább talán legpuhább - relatíve - akkor kell lenni ha oldalt fekve alszol.

Nekem nagy a súlyom - kb. 105kg - és hason alszom tehát nekem egy egy félkemény is jó.

Az ágyrácsa is fontos, sőt nagyon fontos, ott szerintem az a lényeg, hogy MASSZÍV legyen, ez akár szemmel is látható, pl. sűrűbb lécezés akár vastagabbak stb.

Konkrét típust nem ajánlok de némi irányt próbáltam mutatni.

(#34485) De4d válasza Cs1csó (#34484) üzenetére


De4d
őstag

Teljsen vegyes a fekvésmódom, ez is már úgy berögzült, mindig háton kezdek el feküdni, aztán fészkelődök, és egyre jobban fordulok is. Oldalamra, majd félig hasra.
Kb ezek a poziciókban illetve háton kezdődik és szépen forogva lesz a vége a félig hason (középső kép)
Jelenleg 85kg vagyok, de lejebb szeretnék menni, olyan 75re. De 70 alá soha nem megyek már le, és 90et se értem el soha.
Úgy tervezem az indulást is, lehet hiba, hogy pár hónapig a jelenlegi ágyamra tenném rá (Felhajtható heverő jellegű) Mert rengeteg cuccom van benne, amit máshol nem tudnék tárolni és magát az ágyat sem, de a közeljvőben költöznék és akkor vennék neki egy rendes ágykeretet.

Minden jó, ha a vége jó!

(#34486) philoxenia válasza De4d (#34485) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Aszittem, fiú vagy! :Y

;]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34487) BiP válasza philoxenia (#34486) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez nem ő, hanem tanácsot szeretne, hogy hogyan feküdjön be a hármasikrek közé.
(oda én is befeküdnék :) )

(#34488) De4d válasza philoxenia (#34486) üzenetére


De4d
őstag

Hehe, nem volt olyan kép fiús kép ahol ezek a fekvő pózok lettek volna :DDD

Minden jó, ha a vége jó!

(#34489) C. s. válasza Vakegérke (#34467) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, hogy keresgéltél, de ez sajnos nem az. Itt valami előfizetést lehet lemondani.

(#34490) #73959936 válasza C. s. (#34489) üzenetére


#73959936
törölt tag

"requesting permanent deletion of your account. To exercise this right, please contact Big Fish customer service. Once you request to permanently delete your account, we will require certain information to verify you are the account holder."

(#34491) C. s. válasza #73959936 (#34490) üzenetére


C. s.
addikt

Köszönöm! Ezt hol találtad? Már többször írtam nekik, de semmi reakció. Lehet, hogy másik címre kellene?

Közben meglett. Konkrét cím sajnos nincs.

[ Szerkesztve ]

(#34492) EmberXY válasza BiP (#34487) üzenetére


EmberXY
addikt

"közé..."
Na de mégis hová, hogy egyiküket se sértsd meg? :F

;]

Up the Irons!

(#34493) Cs1csó válasza BiP (#34487) üzenetére


Cs1csó
félisten

Hármasikrek "közé" nem lehetséges befeküdni. Maximum ha az egyik hölgyemény alattunk vagy felettünk van.

De4d

Pontosabb tanácsot én sem tudok de talán a legideálisabb a zsákrugós megoldáso amin még van pár réteg pl. kókusz, hideghab stb.
Jellemzeőn vannak képek arról is hogyan néz ki a matrac belülről és ahol minél több réteggel dolgoznak az talán a legjobb megoldás.

(#34494) #73959936 válasza C. s. (#34491) üzenetére


#73959936
törölt tag

(#34495) BiP válasza Cs1csó (#34493) üzenetére


BiP
nagyúr

ha az egyik hölgyemény alattunk vagy felettünk van.
Szerintem az adott helyzetben ez nem probléma, inkább előny :)

[ Szerkesztve ]

(#34496) inf3rno válasza EmberXY (#34492) üzenetére


inf3rno
nagyúr

A legegyszerűbb ezt szerencsejáték alapon csinálni, aztán akkor nem rád sértődnek meg, csak elkönyvelik, hogy most nem volt szerencséjük.

Buliban hasznos! =]

(#34497) Borisz76 válasza BiP (#34487) üzenetére


Borisz76
veterán

Minden hölgyre jut 2 éjszaka.. vasárnap pihenés.

Synology NAS DSM6 - Összefoglaló : https://logout.hu/bejegyzes/borisz76/synology_nas_osszefoglalo.html

(#34498) philoxenia válasza Cs1csó (#34493) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Dehogynem, még négyesikrek közé is. Te fekszel középen ők meg körbeállják az ágyat(?).... ;] [link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#34499) BiP válasza philoxenia (#34498) üzenetére


BiP
nagyúr

vazz, mi a tököm ez?
Tudom, hogy az internet sokmindent elbír, de belegondolok, hogy ez igaziból is megtörtént, kiráz a hideg.

(#34500) philoxenia válasza BiP (#34499) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

[link]

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Azonnali fáradt gőzös kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.